Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #21
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
9 egzaminów w jednej sesji? Icon_surprised
Co Ty studiujesz? Icon_eek

Od kilku dni zbieram się, żeby napisać tu coś w miarę konstruktywnego, ale chyba ostatecznie polegnę Icon_wink

Właśnie słucham Twojego numeru jeden po raz drugi i na razie nie wiem co o nim sądzę. Trochę za dużo wszystkiego tutaj się dzieje. Jakieś nakładające się na siebie kiczowate efekty, ckliwe gitary, syntezatorowo-dzwoneczkowy podkład. Nie klei się.

Za to Chairlift, zarówno ten z #2. jak i ten #40., przypadł mi do gustu bez wątpienia.

Podobnie numery #3. i #4. uważam za udane, ale nie wiem jeszcze czy ostatecznie uda mi się w nie dostatecznie wejść i odnaleźć się w nich.

Jak wysoko dotarł tutaj "Daily Mail"? Po tym co wyczyniał tu w zeszłym roku "Lotus Flower", ten numer chyba powinien być przez kilka miesięcy na szczycie, żeby docenić do proporcjonalnie do wartości w odniesieniu do tamtego Icon_wink

Co to jest ∆?
Niedługo wykonawcy zupełnie porzucą literki do komunikowania się ze światem Icon_rolleyes

Ten Neon Indian to Twój własny wybór?

Pozycje 41-70 to jak widać strefa permanentnych spadków. Nie przeszkadza Ci takie składowisko nie pierwszej świeżości kawałków na spodzie listy? Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.02.2012 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
aaktt napisał(a):9 egzaminów w jednej sesji? Icon_surprised
Co Ty studiujesz? Icon_eek
Przecież wiesz, że Stosunki Międzynarodowe Icon_wink Po prostu wziąłem sobie od razu cztery dodatkowe przedmioty, żeby teoretycznie mieć luzy w następnej rundzie. Oprócz 2x5 obowiązkowych mamy do przerobienia też 1x5 dodatkowych, czy łącznie 15 egzaminów. Ja pomęczyłem się dla świętego spokoju (np. z tą dodatkową Biologią w ramach takich wykładów otwartych), bo i tak pomimo wypełnienia minimum będę realizował inne dodatkowe w drugim semestrze Icon_wink

aaktt napisał(a):Właśnie słucham Twojego numeru jeden po raz drugi i na razie nie wiem co o nim sądzę. Trochę za dużo wszystkiego tutaj się dzieje. Jakieś nakładające się na siebie kiczowate efekty, ckliwe gitary, syntezatorowo-dzwoneczkowy podkład. Nie klei się.
Jakie kiczowate? Dobry kicz jeszcze bym przyjął z uśmiechem, ale tutaj w ogóle chyba nie występuje takie pojęcie. Dzwonki, klawisze, gitary....jest gęsto albo bardziej ''dream-popowo'' i melodyjnie....i facet ładnie śpiewa w wysokich rejestrach. Idealne ''marzeniowanie''.

aaktt napisał(a):Jak wysoko dotarł tutaj "Daily Mail"? Po tym co wyczyniał tu w zeszłym roku "Lotus Flower", ten numer chyba powinien być przez kilka miesięcy na szczycie, żeby docenić do proporcjonalnie do wartości w odniesieniu do tamtego Icon_wink
Hehe, 2 był.

aaktt napisał(a):Co to jest ∆?
Niedługo wykonawcy zupełnie porzucą literki do komunikowania się ze światem Icon_rolleyes
Napisałem w komentarzu. Możesz używać nazwy Alt-J, jeśli ta Cię boli Icon_smile

aaktt napisał(a):Ten Neon Indian to Twój własny wybór?
Tak.

aaktt napisał(a):Nie przeszkadza Ci takie składowisko nie pierwszej świeżości kawałków na spodzie listy? Icon_smile
To normalne, że tam są kawałki, które już swoje odsiedziały albo nie przebiły się przez ''środek'' i odlatują w otchłań. Nie wiem czym różni się ''kawałek nie pierwszej świeżości'' na 3, 16 czy 45 miejscu. Tak więc nie przeszkadza mi, bo tak to już musi (jak widać) być.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2012 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
No, ja tak miałem kilka lat temu i mi to na przykład przeszkadzało, więc przemeblowałem zupełnie listę Icon_wink

A co do Trójkąta, martyrowski rock mówisz? To sobie odpuszczę Icon_wink

Co do studiów, fajnie, że macie możliwość wyboru zupełnie dowolnych zajęć w celu uzupełnienia programu studiów. U nas wszystko jest sztywne do granic niemożliwości Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2012 06:12 PM przez AKT!.)
11.02.2012 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
aaktt napisał(a):No, ja tak miałem kilka lat temu i mi to na przykład przeszkadzało, więc przemeblowałem zupełnie listę Icon_wink
Ja nie jestem listowym myślicielem. Generalnie robię ją bez większego główkowania nad tym czy coś jest atrakcyjne, przeszkadza mi czy cieszy - tzn. mam na myśli ingerencje w sferę konstrukcyjno-techniczną. Nie wiem jak przemeblowałeś listę....ja do tego nie dążę od tej strony.

aaktt napisał(a):A co do Trójkąta, martyrowski rock mówisz? To sobie odpuszczę Icon_wink
To moje określenie, wiec nie wiem skąd takie negatywne podejście. Ok, powinienem napisać - żałobny, ale nie ''histeryczna żałoba'' tylko taka z klasą Icon_lol

aaktt napisał(a):Co do studiów, fajnie, że macie możliwość wyboru zupełnie dowolnych zajęć w celu uzupełnienia programu studiów. U nas wszystko jest sztywne do granic niemożliwości Icon_sad
Jak tak się dopytuję innych, to faktycznie u mnie tylko funkcjonuje to określenie ''dodatkowe przedmioty''. Generalnie wytrwałe osoby mogą mieć nawet 12 egzaminów w jednym semestrze Icon_wink (studiując jeden kierunek oczywiście i nie podpinając się jakimiś bliżej nieznanymi mi jeszcze metodami pod przedmioty z innych kierunków).

PS - Oh, na DVD ktoś puścił u mnie właśnie Human League z 2001. ''All I ever wanter''. Czad. W końcu nie progresja Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2012 06:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
Cytat:Nie wiem jak przemeblowałeś listę....ja do tego nie dążę od tej strony.
Chodzi chyba o to, o czym Ci kiedyś pisałem - czyli o te utwory, które gdzieś tam się plączą w okolicach ostatniego miejsca.
Cytat:Jak tak się dopytuję innych, to faktycznie u mnie tylko funkcjonuje to określenie ''dodatkowe przedmioty''.
No jak to tylko u Ciebie, nie tylko, europeistyka jest jeszcze bardziej luźna niż SM i politologia, a i na filologiach masz do zrobienia jedną opcję w semestrze.
Cytat:Generalnie wytrwałe osoby mogą mieć nawet 12 egzaminów w jednym semestrze
Wierz mi, da się więcej. Oczywiście, gdy się nie chodzi regularnie na wszystkie przedmioty Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2012 09:02 PM przez prz_rulez.)
11.02.2012 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
prz_rulez napisał(a):Wierz mi, da się więcej. Oczywiście, gdy się nie chodzi regularnie na wszystkie przedmioty Icon_wink
Ale pisałem, że z wyłączeniem metod, o których kiedyś coś tam pisałeś. Czytaj uważnie Icon_razz2

prz_rulez napisał(a):No jak to tylko u Ciebie, nie tylko, europeistyka jest jeszcze bardziej luźna niż SM i politologia, a i na filologiach masz do zrobienia jedną opcję w semestrze.
Chodzi mi o uczelnie. Domyślaj się uważnie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2012 09:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
Takie domyślenie też mi przeszło pod uwagę, ale ostatecznie wybrałem ten błędny Icon_smile
A o tej metodzie akurat nie wspominałeś Icon_smile
11.02.2012 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #28
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
dawaj nowe notowania na my charts Icon_smile Nie każdy zna nieobiektywny skaner muzyczny.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
25.02.2012 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #29
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
Tradycyjna okolicznościowa przerwa w publikacji :]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
28.02.2012 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #30
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)
Strzelam!!


http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
05.03.2012 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #31
RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12)

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
05.03.2012 07:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości