Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna - MDNA
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Madonna - MDNA
Napiszę Ci to samo przy premierach Pet Shop Boys i Garbage!
02.02.2012 12:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #22
RE: Madonna - MDNA
Ta okładka trąci latami 70-tymi. Takie 3D tamtych czasów.
02.02.2012 02:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Madonna - MDNA
Po prostu nie wiem czemu akurat nagle tak Cię ogarnęła Madonnomania Icon_smile Tzn. piszę tak, bo nie wiedziałem, że ją tak uwielbiasz i wiążesz tak ogromne nadzieje - to nie w Twoim stylu. Nigdy nie byłeś tak wylewny. Dlatego tak Cię zaczepiłem po koleżeńsku. I daj spokój z tym G. Pisałem Ci ostatnio, że nie ma ich nawet w moim top 10 zespołów Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #24
RE: Madonna - MDNA
saferłel napisał(a):Pisałem Ci ostatnio, że nie ma ich nawet w moim top 10 zespołów
są na 11?Icon_lol Ja wiem jakie masz podejście do last.fm, ale on twierdzi co innego:icon_razz:

A ja Madonny nie lubię. Po prostu. Nie przeszkadza mi, ale tym bardziej nie zachwycaIcon_cool
02.02.2012 03:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Madonna - MDNA
michal91d napisał(a):są na 11?Icon_lol Ja wiem jakie masz podejście do last.fm, ale on twierdzi co innegoIcon_razz
Pisałem kiedyś prz-owi, że chyba nikt (a przynajmniej ja) nie lubi jak utożsamia się go na siłę (i błędnie) z jakimś zespołem. Garbage jest nie bez powodu na pierwszym, ma dwie genialne płyty (z czego jednej i tak chyba powinienem obniżyć trochę rating), ale też jedną dobrą i jedną autentycznie nieciekawą, chociaż przywiązałem się do niej w pewien sposób. Przecież lubimy dane zespoły dlatego, że grają świetną muzykę, a nie lubimy muzyki, dlatego że grają świetne zespoły.

Nie układałem nigdy topu zespołów i nie wiem gdzie kto by byłby. Nic w nim nie byłoby pewne. Bo z doświadczenia wiem, że moje najpewniejsze topy to największy śmiech na sali ever.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 03:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
RE: Madonna - MDNA
(02.02.2012 03:54 PM)saferłel napisał(a):  Nie układałem nigdy topu zespołów i nie wiem gdzie kto by byłby. Nic w nim nie byłoby pewne. Bo z doświadczenia wiem, że moje najpewniejsze topy to największy śmiech na sali ever.
Zrób wreszcie jakiś! Ile lat mamy czekać? Icon_sad
Bo świat się skończy, a Tobie będzie wstyd, że nie zdążyłeś zrobić ani jednego topu ulubionych rzeczy :icon_razz:

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.02.2012 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Madonna - MDNA
Już kilka przecież zrobiłem, i to te najważniejsze teoretycznie. Chciałbym zorganizować coś w ferie, ale potrzebne jest natchnienie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Madonna - MDNA
saferłel napisał(a):jedną autentycznie nieciekawą
No jak to nieciekawą? GOŁ BEJBI GOŁ GOŁ!
02.02.2012 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Madonna - MDNA
Licha rzecz. ''Cherry Lips'' czy ''Androgyny'' to próby dopasowania się do pewnej nowej mody w muzyce pop przełomu wieków, która była bardzo toksyczna moim zdaniem i zespół, który zaledwie sześć lat wcześniej wymiatał klasykami pokroju ''Milk'' czy ''Vow'' nie powinien był złapać się w te sidła. Fani musieli być załamani, szczególnie po deklaracjach, że będzie to mocna, rockowa płyta - a takie wieści dochodziły ze studia. Dlatego co do najnowszych zapowiedzi, że ''Not Your Kind of People'' ma być miksem pierwszej i drugiej płyty podchodzę sceptycznie.

Na całym ''beautifulgarbage'' jedynie połowa piosenek była fajna/w miarę fajna, na czele z ''Cup of Cofee'' i ''Silence is Golden''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Madonna - MDNA
I twierdzisz, że nie dzielisz muzykę na ambitną i nieambitną... I może wcale nie wszyscy byli załamani, bo niektórzy fani mają troszkę szersze horyzonty Icon_wink Poza tym - Ty chyba nie wiesz, czym jest "toksyczny pop".
02.02.2012 07:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Madonna - MDNA
A gdzie ja tu coś o ambicji pisałem Icon_rolleyes Jeśli dla Ciebie fakt, że czegoś nie lubię oznacza, że uznaję za nieambitne, to dziękuję bardzo Icon_rolleyes

prz_rulez napisał(a):I może wcale nie wszyscy byli załamani, bo niektórzy fani mają troszkę szersze horyzonty
Niektórzy też lubią łykać wszystko, co wpadnie w ich ręce, ale może taka ich natura. Lubię, kiedy na usprawiedliwienie różnych rzeczy używasz jawnie pozytywnego określenia ''poszerzanie horyzontów''....lubię oczywiście w '' ''.

prz_rulez napisał(a):Poza tym - Ty chyba nie wiesz, czym jest "toksyczny pop".
Jasne. Ty na pewno za to wiesz. Tak jak gdyby nie była to była kwestia dosyć subiektywna, chociaż są pewnie wyjątki albo raczej szeroki subiektywizm, który zaczyna wyznaczać pewne ogólnie przyjęte wzorce.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 08:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Madonna - MDNA
saferłel napisał(a):A gdzie ja tu coś o ambicji pisałem Icon_rolleyes Jeśli dla Ciebie fakt, że czegoś nie lubię oznacza, że uznaję za nieambitne, to dziękuję bardzo Icon_rolleyes
Aaa, czyli było ambitne, ale beznadziejne? Okeeej...
saferłel napisał(a):Niektórzy też lubią łykać wszystko, co wpadnie w ich ręce, ale może taka ich natura.
Ale za to jaka masa doznań!
saferłel napisał(a):Jasne. Ty na pewno za to wiesz.
No jak to nie, spójrz na moją listęIcon_lol
02.02.2012 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #33
RE: Madonna - MDNA
a czemu robicie off top. chcecie dyskutowac to macie prywatne wiadomosaci.
02.02.2012 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Madonna - MDNA
Ale z Ciebie formalista, Radziu. Daj nam trochę luzu, a nie zawsze pisz o offtopie, kiedy temat trochę zbacza w ramach żywej, naturalnej dyskusji Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Madonna - MDNA
A Pana Moderatora trzeba w końcu słuchać.
03.02.2012 02:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #36
RE: Madonna - MDNA
Oto komplet tytułów nagrań jakie znajdą się na płycie w wersji deluxe:

1. Girls Gone Wild
2. Gang Bang
3. I'm Addicted
4. Some Girls
5. I Don't Give A
6. Turn Up the Radio
7. Give Me All Your Luvin'
8. B-day Song
9. Superstar
10. I'm a Sinner
11. Masterpiece
12. Falling Free
13. Love Spent
14. I Fucked Up
15. Beautiful Killer

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2012 11:43 AM przez Szymek79.)
03.02.2012 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #37
RE: Madonna - MDNA
(02.02.2012 04:12 PM)saferłel napisał(a):  Już kilka przecież zrobiłem, i to te najważniejsze teoretycznie. Chciałbym zorganizować coś w ferie, ale potrzebne jest natchnienie.
Tak, ale topy wykonawców to nie to samo co taki ogólny top Icon_sad Dla mnie to dużo mniej ekscytujące.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.02.2012 01:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Madonna - MDNA
Top artystów mniej ekscytujący? Myślał ktoś, że będę robił jakiś top wszech czasów piosenek? :icon_razz: Kiedyś planowałem taki po ukończeniu 18-stki, ale z czasem podjąłem decyzję, że topu piosenek wszech czasów, ze względu na wiele czynników utrudniających takie zadania, raczej NIGDY nie zrobię.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.02.2012 01:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Madonna - MDNA
Szymek79 napisał(a):2. Gang Bang
Szkoda, że nie ma emotki <facepalm>

W ogóle tytuły są dosyć prostolinijne. Jeszcze ten ''Fucked Up''. Nie mam jakiegoś jednoznacznego faworyta i tym razem ciężko mi wróżyć Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.02.2012 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #40
RE: Madonna - MDNA







[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
08.03.2012 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Madonna - Madame X Szymek79 39 2 623 20.07.2019 10:26 PM
Ostatni post: kajman
  Madonna - Rebel Heart Szymek79 11 2 291 17.03.2015 11:27 AM
Ostatni post: miszony
  Madonna - Celebration saferłel 10 1 953 01.09.2009 08:08 PM
Ostatni post: jszmiles
  Madonna - Hard Candy saferłel 34 6 770 25.05.2008 01:56 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości