Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
prz_rulez napisał(a):Opisy nowości zachęcają do posłuchania. Oby więcej niż raz.
Spoko, przecież ty lubisz wszystko i nie jesteś wybredny. Mają być cztery nowości w kolejnym notowaniu Twojej listy Icon_razz2

prz_rulez napisał(a):No, chyba, że szykujesz jakąś sensację - ale szczerze wątpię.
Szykuje ich szybki wypadek z listy, żebyś mógł w spokoju znaleźć sobie nowych faworytów, a nie pisać bez końca jak to Nicola Roberts spada w dół Icon_razz2

aaktt napisał(a):noszą zbyt silne znamiona najbardziej dziwacznego z indie popowych stylów pisania piosenek
Lubię to Icon_cool

Szymek79 napisał(a):fajne nagranie trafia w tym tygodniu na moja playlistęIcon_wink
Czyżby pierwsza w historii inkorporacja piosenki z DLP na SzymkowąIcon_wink?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
Safrze, chcesz zając miejsce mistrza ciętej riposty, ale póki co jeszcze Ci się to nie udało. Ale próbuj dalej Icon_wink
Nawet, gdybym nagle stał się wybredny, i tak byłbym bardziej tolerancyjny niż większość na tym forum. A Ty uważaj, żebym przypadkiem po wypadku Nicoli nie fochnął się na Twoją listę - i tak ma za dużo komentarzy :icon_razz:
(lista, Nie Nicola, oczywiście)
Cytat:Mają być cztery nowości w kolejnym notowaniu Twojej listy Icon_razz2
Myślę, że to nie będzie niemożliwe do spełnienia.
P.S. Oczywiście nie będą to nowości z Twojej listy Icon_twisted
saferłel napisał(a):Czyżby pierwsza w historii inkorporacja piosenki z DLP na SzymkowąIcon_wink?
Ja myślę, że najwyższy czas na pierwszą prawdziwą inkorporacje piosenki z P.R.Z. na Du(el)pe. Prawdziwą, nie takie g*wno, które zrobiłeś z Tigą.
Ale wiem, wiem. U Ciebie to tylko ambitne pieśni są. Takie jak np. ta:
"Let's say I'm in loooooooooooooooove
I'll always be trueeeeeeeeeeeeeeeeeee"
.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2012 01:17 PM przez prz_rulez.)
02.02.2012 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
prz_rulez napisał(a):Safrze, chcesz zając miejsce mistrza ciętej riposty, ale póki co jeszcze Ci się to nie udało. Ale próbuj dalej Icon_wink
Niczego nie próbuję, nawet nie wiem kto jest owym mistrzem ;]

prz_rulez napisał(a):A Ty uważaj, żebym przypadkiem po wypadku Nicoli nie fochnął się na Twoją listę - i tak ma za dużo komentarzy Icon_razz
Często o tym wspominasz, jakby to miało znaczenia i jakbym się tym przejmował.

prz_rulez napisał(a):Ja myślę, że najwyższy czas na pierwszą prawdziwą inkorporacje piosenki z P.R.Z. na Du(el)pe.
Bardzo niegrzecznie z Twojej strony. Poza tym próbowanie na siłę jest najgorsze, szczególnie jak większość muzyki z danej listy nie jest dla mnie interesująca.

prz_rulez napisał(a):Ale wiem, wiem. U Ciebie to tylko ambitne pieśni są. Takie jak np. ta:
"Let's say I'm in loooooooooooooooove
I'll always be trueeeeeeeeeeeeeeeeeee"
Nie dzieję utworów na ambitne i nie ambitne. Nie używam tego słowa w odniesieniu do muzyki. Jest ono zbyt często nadużywane przez ignorantów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
Cytat:Niczego nie próbuję, nawet nie wiem kto jest owym mistrzem ;]
No jak to, NIE WIESZ?!
[Obrazek: mistrz-cietej-riposty-pl-ffffff]
saferłel napisał(a):Często o tym wspominasz, jakby to miało znaczenia i jakbym się tym przejmował.
Ja już tam swoje wiem, co godzinę sprawdzasz, czy przypadkiem nie masz nowego komentarza Icon_twisted
saferłel napisał(a):Bardzo niegrzecznie z Twojej strony.
Służę uprzejmię.
saferłel napisał(a):Poza tym próbowanie na siłę jest najgorsze, szczególnie jak większość muzyki z danej listy nie jest dla mnie interesująca.
O ty, jak śmiesz moja lista jest najzaje*istsza we wszechświecie, takoż i utwory na niej.
saferłel napisał(a):Nie dzieję utworów na ambitne i nie ambitne. Nie używam tego słowa w odniesieniu do muzyki. Jest ono zbyt często nadużywane przez ignorantów.
Oj, to sporo tych ignorantów na tych naszych forach...
02.02.2012 04:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
prz_rulez napisał(a):Oj, to sporo tych ignorantów na tych naszych forach...
Widocznie tak jest w rzeczywistości.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
aaktt napisał(a):Tylko zwrotki jakieś takie połamane zwyczajem Tune-Yards czy Dirty Projectors, noszą zbyt silne znamiona najbardziej dziwacznego z indie popowych stylów pisania piosenek.
aaktt, przynajmniej jest oryginalnie a to niezaprzeczalna zaleta, przyznaj
02.02.2012 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
aaktt nie lubi raczej czegoś takiego, on lubi tylko pop z przymrużeniem oka, żeby nie było zbyt poważnie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.02.2012 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #28
RE: DLP - Notowanie 269 (28.01.12)
acha Icon_smile zapytamy go czy prawda
02.02.2012 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości