Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia teledysków
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #121
RE: Historia teledysków
Już sprawdziłem, że nie pisałem :0 Widocznie zrobiłem to tylko w swojej głowie Icon_smile Tak lubię ten wątek!

Nic prostszego:

Jednorożec i inne zdrożności




Ziomalki Jessie Ware




na kolejnych stronach znowu widzę mnóstwo doskonałych piosenek. Klip do "Cloudbusting" to kolejny, który porusza mnie niemal do łez. Tym bardziej, że sam chyba będę naukowcem Icon_wink (aczkolwiek nie ścisłowcem) Tamara Nowy już niestety nie jest żoną Fisha, w ogóle z tego, co czytałem w pewnym wywiadzie rozpadło mu się kilka małżeństw, a dzisiaj więcej radości niż płeć przeciwna daje mu sport i aktorstwo. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na jakość tego teledysku Icon_wink Savage Garden kiedys całkiem, całkiem lubiłem, do dziś głównie "Tears of Pearls" i "Crush and Burn". Słuchałem też ostatnio zeszłorocznej solowej płyty Darrena Hayesa "Secret Codes and Battleships" i mogę spokojnie polecić mimo sporej dawki electrosentymentalizmu. "Vienna" - totalna magia, wydałem sporo złociszy na SMS-y na ten klip w nocnej puli 4fun.tv zimą 2005/2006 Icon_razz2 (tak samo na "Such a Shame" Talk Talk). Do Falco mam duży sentyment, czytaj: http://blog-goes-pop.blogspot.com/2011/1...falco.html

Na horyzoncie widzę kolejne bliskie mi utworki, więc na razie tyle Icon_wink
23.12.2012 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #122
RE: Historia teledysków
Pora kończyć "Historię Teledysków". Może powstanie jej kolejny tom? Gdy uzbiera się wystarczająca ilość ciekawych tematów... Zobaczymy Icon_wink

ROZDZIAŁ 50 (ostatni)

Nieprawdopodobne a jednak...

TRAVIS turn

Najpierw niesamowity zakład Francisa z chłopakami z zespołu. Ponad 14 godzin robić pompki? Tak może tylko nieustępliwy Szkot.





RADIOHEAD just

Ktoś może wie co powiedział leżący mężczyzna? Icon_wink



05.01.2013 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #123
RE: Historia teledysków
Przyznam się że nie zauważyłem jak skończył się ten wątek - dzięki za ciekawe teledyski i liczę na kolejną edycję! Icon_wink
28.01.2013 06:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #124
RE: Historia teledysków
Jakby co to zbieram wątki... Na przyszły rok, może Icon_wink
28.01.2013 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości