Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 68 (22.03.08)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
fajnie, ze "Load" sie pojawil. ciekawe na jak dlugo...
niezbyt optymistycznie brzmi to co piszesz o nowych Kooksach, bo mi nawet pierwszy singiel sie srednio podoba. owszem, przyjemna piosenka, milo sie slucha, ale jest daleko od mojej 50-ki, a co tu myslec o jakichs wyzszych miejscach. a szkoda, bo pierwsza plyta bardzo mi sie podobala, byla duzym przebojem i u mnie i w ogole mi sie mocno kojarzy z angielskimi klimatami.
fajnie, ze "Saw Something" juz w dziesiatce. ciekawe czy w koncu sie tez zdecydujesz na "A Little Lie".
"The Beginning Of The Twist" to taka przyjemna pioseneczka i fajnie sie slucha, ale cos nie moze mi sie tak spodobac, zeby wejsc na liste. ale moze teraz wszystko sie zmieni - wiosna idzie Icon_biggrin3. dzis taka piekna pogoda!
"Umbrella" juz sie prawie zatrzymala. i bardzo dobrze Icon_razz.
piekny skok The Enemy. ciekawe jak bedzie sobie radzic dalej. wydaje sie, ze to jest piosenka ktora wymaga troche przesluchan by chwycic. przynajmniej u mnie tak jest.
saferłel napisał(a):Gdybym 200 razy posłuchał całą płytę to 200 razy i każdy numer, a to już gruba przesada ;p nawet jak na mnie Icon_smile
i tak jest przesada - przesluchac jedna plyte 18 razy w jednym tygodniu Icon_razz.
28.03.2008 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
ku3a napisał(a):i tak jest przesada - przesluchac jedna plyte 18 razy w jednym tygodniu
nie wiem czy przesada, ale - o ile mi się uda dziś opublikować listę z last.fm - to zobaczycie co dało te kilkanaście przesłuchań R.E.M.ów Icon_wink2

po chwili - jednak nawet gdybyś przesłuchał tę płytę tylko raz to i tak nie miałoby to wpływu na ... Icon_wink2 Napiszę tylko, że takiej sytuacji jeszcze nie było. No i może to, że jednak kilka osób bardzo czekało na ukazanie się tej płyty...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.03.2008 01:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Hmm ciekawei to wszystkko brzmi, a więc czekam na listę Icon_wink

Tak, pogoda piękna. Rano zbyt zachowawczo włożyłem jeszcze dres i....zimową kurtkę i wróciłem totalnie MOKRY :O Szczególnie, że nachodziłem się dziś po szkołach w mieście jako, że były dni otwarte w Liceum Icon_smile

Spokojnie, A Little Lie GDZIEŚ TAM czeka na swoją szansę. Na razie Gahan w czołówce, więc nie ma potrzeby jeszcze większego dobijania jego konkurentów ;P Enemy idą w górę i będą szli - masz rację. Co do Umbrellii...no ja nie mogę się od niej uwolnić Icon_smile Przykro mi, ale 10 nie będzie. Na pewno! To może długo pobyć na liście, ale przewiduje dalsze pozycje.

A jeszcze jedno odnośnie Load. Napisałeś ''ciekawe na jak długo'' - eh jakbyś mnie nie znał Icon_biggrinIcon_biggrin...ale Metallica się powinna jeszcze pojawić. Będzie dobrze ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.03.2008 03:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Napisałeś ''ciekawe na jak długo'' - eh jakbyś mnie nie znał Icon_biggrinIcon_biggrin
to bylo retoryczne Icon_wink2
saferłel napisał(a):Rano zbyt zachowawczo włożyłem jeszcze dres i....zimową kurtkę
no to przybij pione, ja tez dzis wzialem zimowa kurtke Icon_razz. a teraz mnie czeka powrot z pracy, przynajmniej nie bede musial sie zapinac Icon_wink2.
28.03.2008 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Fresh Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 454
Dołączył: Feb 2008
Post: #25
 
R.E.M. - Supernatural Superserious (ten były norweski #1 zaczął mi się podobać)
Manic Street Preachers - Umbrella (lepsze od oryginału, hmm)
Carla Bruni - Autumn (no to teraz nie wpuszczą Cię do Francji za ten spadek...) Icon_wink2
29.03.2008 06:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #26
 
Fresh napisał(a):no to teraz nie wpuszczą Cię do Francji za ten spadek...)
wcale bym się nie zdziwił Icon_lol

[Obrazek: kleschko.png]
29.03.2008 09:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Sprawdźcie dzisiaj moje nowe notowanie to zobaczymy jak tam ''stoję'' z tą Francją Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.03.2008 10:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #28
 
Fresh napisał(a):Carla Bruni
tak poza muzycznie....
wystawiono nagie zdjęcie Carli na aukcji w nowojorskim domu aukcyjnym Christie's Icon_mrgreen Icon_eek2

[Obrazek: kleschko.png]
29.03.2008 10:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Hmm rozumiem, że piszesz to w tym temacie by może przyciągnąć mnie do aukcji Icon_razz2Icon_razz2
Chyba wolę jej muzykę Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.03.2008 10:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Chyba wolę jej muzykę Icon_biggrin
a ja tak do końca nie wiem jak ruszy aukcja spróbuje zalicytować a co Icon_wink2
a jak się podoba nowy album Moby'ego? nic jeszcze na ten temat nie pisałeś Icon_confused2

[Obrazek: kleschko.png]
29.03.2008 10:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Odsyłam cię do nowego notowania mojej listy - komentarz płyty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.03.2008 12:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości