Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 47 z 18.07.07
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Gary napisał(a):A jak się liczy tym całym acccesem :?: Bo mam to w całym pakiecie offica, ale nie wiem jak to się je. Icon_wink2

Access sam liczy tylko trzeba mieć bazę list i umieć skonfigurować kwerendy

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.07.2007 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Konrad napisał(a):Access sam liczy tylko trzeba mieć bazę list i umieć skonfigurować kwerendy

A można trochę więcej na ten temat Icon_smile2
21.07.2007 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Konrad napisał(a):Gary napisał/a:
A jak się liczy tym całym acccesem :?: Bo mam to w całym pakiecie offica, ale nie wiem jak to się je. Icon_wink2


Access sam liczy tylko trzeba mieć bazę list i umieć skonfigurować kwerendy
właśnie Konrad. Załóż temat i wrzuć tam całą instrukcje dla takich laików jak np. ja. Icon_mrgreen
21.07.2007 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
Gary napisał(a):właśnie Konrad. Załóż temat i wrzuć tam całą instrukcje dla takich laików jak np. ja
może się mylę ale jak widzę kwerendy to może oznaczać ... przepisanie instrukcji do accessa. Bo chyba wszystko w nim się rozbija o te kwerendy Icon_smile2 Ja nie tak dawno korzystałem z programiku wykorzystującego access i liczyłem sobie podsumowania listy ale coś mi się tam w bazach porobiło i sam już tego nie jestem w stanie ponaprawiać Icon_frown Ale może się mylę i wystarczy pięc zdań i wszyscy z exella przesiądziemy się na access... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.07.2007 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Konrad napisał(a):kajman, w jaki sposób liczysz listę :?: accessem :?:
Poza tym Ostrowska wraca na listę a nie debiutuje spoglądaj dokładnie w poprzednie notowania jak chcesz to Ci wyślę bazę a accessie bądź excelu Icon_mrgreen
Nasza Forumowa jest znacznie lepsza od LP3 Icon_cool2
Jeżeli tylko możesz to poproszę w excelu.
21.07.2007 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
A przy okazji czy planujesz jakieś podsumowanie z okazji 50 listy?
21.07.2007 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
kajman, prześlę Ci jak tylko uzupełnie zaległe notowania, najpóźniej we wtorek

Tak będzie podsumowanie 50 notowań ale o to nie musisz się martwić po przygotuje je osobiście Icon_mrgreen Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
22.07.2007 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Trzeba mieć talent żeby policzyć do podsumowania wszystkie piosenki oprócz swoich. Na szczęście tylko tych z miejsc 37-40, ale i tak niestety te 4 punkty (za 37 miejsce) spowodowały trochę ruchu na forumowej. Bo 3 piosenki poszły o 1 miejsce w dół, z listy wypadła jedna nowość (Placebo), a na 47 znalazło się Nightwish.
22.07.2007 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
podziwiam skrupulatność. Icon_smile2 Mi by się nie chciało wszystkiego 2 razy przeliczać.
22.07.2007 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Gary napisał(a):podziwiam skrupulatność. Icon_smile2 Mi by się nie chciało wszystkiego 2 razy przeliczać.
To samo wychodzi przy kolejnym notowaniu. w tej chwili mam poprzednie notowanie połączone z obecnym i listę Pawła sprzed 2 tygodni. Wtedy licząśc tylko nanoszę zmiany plus orzucam nowości i idzie szybko. Problem jest tylko jeżeli ktoś wrzuci listę po raz 1 lub po bardzo długiej przerwie. Jak już wszyscy zagłosują (lub jak minie termin) wyrzucam stare wyniki i wszystko samo się układa.
22.07.2007 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości