Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1139 (14.01.2012)
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 197
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: lista not. 1139 (14.01.2012)
Szymek79 napisał(a):"Charlie Brown" wypadł jestem w szoku
No tak wyszło. Kiedyś porównałeś to nagranie do dwóch innych ich numerów, m. in. "Life in Technicolor II" (drugi mi umknął w pamięci, przypomnij jeśli pamiętasz). A jak powiem, że wspomniany "Life..." także nie osiągnął wiele to może szok będzie mniejszy. Inna sprawa, że nie jest łatwo stworzyć lekką, melodyjną muzykę, do jakiej wspomniane utwory inspirowały. Mistrzostwo osiągnęli studenci z Aten, niejacy R. E. M. Icon_smile, potrafiący połączyć alternatywę z komercją. Podsumowując: od początku czegoś brakowało "Charlie..." (sam chyba coś napomknąłeś o niedostatkach tego numeru), ja ośmielę się nazwać to szczerością wykonania. Nie brak jej natomiast numerowi DEATH CAB FOR CUTIE, stąd ich sukces już w pierwszym tygodniu pobytu.
Szymek79 napisał(a):36.NE FOSTER THE PEOPLE don't stop
szkoda że nie "Call It What You Want"
Oj, znowu nie trafiłeś w moje gusta. "Call..." przepadło w przedbiegach.
Szymek79 napisał(a):09.11 LANA DEL REY video games
udało się, na lp3 też coraz lepiej co też mnie cieszy
Z tą radością na LP3 to trochę przesadziłeś bo ja ciągle czekam na Top 10, nawet Top 5. A u mnie mocna pozycja wypracowana w ciągu ostatnich paru tygodni.
Szymek79 napisał(a):01.NE LADYTRON ambulances
znowu nowość na szczycie i ich drugie nagranie na podium, nic tylko pozazdrościć
Już chyba wiesz, że dobra elektronika ma u mnie dobrze. A Ladytron mają bodajże 100%-ową skuteczność na liście i cztery numery 1: DESTROY..., THE LAST ONE STANDING i dwójka z bieżącego notowania.
15.01.2012 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: lista not. 1139 (14.01.2012) - thestranglers - 15.01.2012 06:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości