Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 71 z 19.03.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):11. N 1 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
Zadziwiasz mnie. Icon_wink2 Nie tym, że Ci się podoba, ale że jest aż na 11. Mi chórki nie przeszkadzają, a nawet bym powiedział że pasują.
kajman napisał(a):13. 7. 27 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Nie myliłeś się. Icon_wink2
kajman napisał(a):25. P 12 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
kajman napisał(a):27. P 2 CHANGE PARTNERS / IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling
Wróciło wsparcie czy znów zaczęły Ci się mocniej podobać?
kajman napisał(a):41. 50. 3 FOR THOSE TO AREN'T HERE - Ceti
Jestem uparty. Icon_wink2 FOR THOSE WHO AREN'T HERE
kajman napisał(a):Ja po prostu uwielbiam odpowiadać z pozoru poważnie na posty z przymrużeniem oka.
Kilka osób już się o tym przekonało. Icon_wink2
11. Też mnie to miejsce zaskoczyło. Ale ja uwielbiam takie klimaty.
13. To po prostu jest świetny utwór i czułem, że w Twoim stylu.
25. Zaczęło mi się mocniej podobać.
27. Wróciło wsparcie (w ostatniej chwili, więc utwór pojawił się trochę na wyczucie na tym właśnie miejscu).
P.S. Nie pisałem tego w komentarzu :?: :?: :?:
41. W bazie już poprawiłem, a tutaj to jeżeli nie będę zbyt leniwy to też to uczynię.
No cóż, jestem po prostu perfidnym i złośliwym Bliżniakiem. Icon_wink2 (to na temat ostatniego z komentarzy).
23.03.2008 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
kajman napisał(a):P.S. Nie pisałem tego w komentarzu :?: :?: :?:
Przepraszam. Czytałem listę kilka dni temu, a teraz tylko napisałem komentarz. Icon_redface2

Dodane o 19:30
Z nieznanych mi utworów zainteresuję się jeszcze Toolem. Trochę mi wstyd, ale nie pamiętam żadnego tytułu utworu, a kojarzę tylko utwór "telefoniczny"... a słyszałem kilka w Minimaxie.
23.03.2008 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):P.S. Nie pisałem tego w komentarzu :?: :?: :?:
Przepraszam. Czytałem listę kilka dni temu, a teraz tylko napisałem komentarz. Icon_redface2
Dodane o 19:30
Z nieznanych mi utworów zainteresuję się jeszcze Toolem. Trochę mi wstyd, ale nie pamiętam żadnego tytułu utworu, a kojarzę tylko utwór "telefoniczny"... a słyszałem kilka w Minimaxie.
Nic się nie stało. Każdemu może się to zdarzyć.
A jeżeli sięgniesz po Toola to zwróć uwagę na Right in two. Chociażby z ciekawości, żeby zobaczyć, jaki utwór był w sumie na różnych listach ponad 30 razy na pierwszym miejscu, na jednej liście był 65 tygodniu i był przebojem roku ubiegłego, na drugiej też był bardzo wysoko w podsumowaniach, a u mnie jest nadal liderem podsumowania wszechczasów.
23.03.2008 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
kajman napisał(a):A jeżeli sięgniesz po Toola to zwróć uwagę na Right in two.
Jeżeli sięgam po płytę to staram się zwracać uwagę na wszystkie utwory na płycie. Icon_wink2
kajman napisał(a):Chociażby z ciekawości, żeby zobaczyć, jaki utwór był w sumie na różnych listach ponad 30 razy na pierwszym miejscu, na jednej liście był 65 tygodniu i był przebojem roku ubiegłego, na drugiej też był bardzo wysoko w podsumowaniach, a u mnie jest nadal liderem podsumowania wszechczasów.
Wielka rekomendacja. Będę musiał zastosować metodę utajniającą tytuły na płycie, żeby się nie zasugerować.
24.03.2008 01:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #25
 
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):1. a cóż ja mogę tu powiedzieć...
1. Ale mówisz, co mnie bardzo cieszy. Icon_biggrin3
aj, chyba trochę źle zostałam zrozumiana... nie miałam na myśli tego, że nie mam tu nic do powiedzenia, tylko był to taki wstęp, że oto się zaczynam przyglądać temu, co mogę w Twojej liście skomentować Icon_biggrin3 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
24.03.2008 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):A jeżeli sięgniesz po Toola to zwróć uwagę na Right in two.
Jeżeli sięgam po płytę to staram się zwracać uwagę na wszystkie utwory na płycie. Icon_wink2
Tylko że napisałeś:
abd3mz napisał(a):Z nieznanych mi utworów zainteresuję się jeszcze Toolem.
co potraktowałem dosłownie, czyli, że przesłuchasz utwór, a nie płytę.
A co do utworów, to jest tam mnóstwio świetnych, a niektóre zostały już wcześniej "spalone".
24.03.2008 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):1. a cóż ja mogę tu powiedzieć...
1. Ale mówisz, co mnie bardzo cieszy. Icon_biggrin3
aj, chyba trochę źle zostałam zrozumiana... nie miałam na myśli tego, że nie mam tu nic do powiedzenia, tylko był to taki wstęp, że oto się zaczynam przyglądać temu, co mogę w Twojej liście skomentować Icon_biggrin3 .
Wiem, neon.ko, ale ja po prostu uwielbiam takie zagrywki słowne, których nas język nam dostarcza. Icon_biggrin3 Icon_wink2
24.03.2008 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości