Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 71 z 19.03.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 71 z 19.03.08
Dzisiaj notowanie, które samego mnie zaskoczyło. Bo okazywało się, że piosenki, co do których byłem pewien, że pójdą w górę, spadły. Ale muzyka łapała mnie wyjątkowo.
Pierwsza dwójka została bez zmian, ale wbrew moim przypuszczeniom szturmem wdarła się do pierwszej czwórki. Goliath z szóstego wskoczył na trzecie i przerwał dosyć długi okres polskiego podium.
Jednak za najbardziej udane to notowanie może zdecydowanie uznać Avenged Sevenfold. Wszystkie 3 piosenki awansowały w sposób znaczący. Wprawdzie dla M.I.A. oraz A little piece of heaven to tylko ruch w górę o kilka miejsc, ale wiadomo, że w pierwszej dziesiątce trudno o znaczne skoki. Natomiast Afterlife skoczyło aż 20 miejsc w górę i w związku z tym 3 piosenki A7F zajmują miejsca w pierwszej dwunastce.
W 10 są dwa powroty i jedna nowość. Tą nowością jest Laudanum, które zajęło 9 miejsce po 4-miejscowym awansie. A dziesiątkę zamyka po efektownym skoku Nothing is return (walk away).
Tuż za 10 uplasowała się jedyna nowość w moim zestawieniu i jak to często u mnie bywa, jest to nowość zupełnie znikąd i pierwszy raz po długiej przerwie piosenka z zestawu do głosowania na LP3 i LPMN. I tak się dziwnie złożyło, że podoba mi się co druga lansowana w Trójce piosenka Michaela B. I przypuszczalnie Comin' home baby będzie u mnie przebojem porównywalnym z Me and mrs Jones, które jakby przy okazji powróciło do mojego zestawienia.
Furorę na mojej liście robi The state of Massachussets, które dokonuje kolejnego dużego skoku, tym razem na 16 miejsce. A jeżeli o wielkich skokach mowa, to nie można nie wspomnieć, że nie tak dawny kryzys całkiem już przełamało Intension.
W przeciwieństwie do nowości, zestawienie obrodziło powrotami, z których dwa są bardzo efektowne. Na 27 pojawiło się Change partners / if you never come to me, ale był to powrót spowodowany powrotem na mycharts listy macierzystej. Zdecydowanie ciekawiej przedstawia się najwyższy powrót, bo The ice hotel powrócił na 25 miejsce z otchłani poczekalni.
1. 1. 25 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 2. 29 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 6. 4 GOLIATH - The Mars Volta
4. 4. 10 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
5. 3. 6 NAGLE - Anna Maria Jopek
6. 10. 31 M.I.A. - Avenged Sevenfold
7. 5. 6 BLUE - Sarah McLachlan
8. 12. 13 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
9. 13. 4 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
10. 26. 8 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
11. N 1 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
12. 32. 10 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
13. 7. 27 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
14. 14. 6 CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
15. 19. 30 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
16. 29. 3 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
17. 18. 6 MIRACLES - Dave Gahan
18. 23. 9 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
19. 16. 6 AUTUMN - Carla Bruni
20. 8. 6 LET IT RAIN - George Benson & Al Jarreau & Patti Austin
21. 11. 6 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
22. 9. 9 DYBUK - Żywiołak
23. 30. 2 BIRIMA - Youssou N'dour & Patty Smith & Francesco Renga & Irene Grandi & Simphive Dana
24. 37. 18 INTENSION - Tool
25. P 12 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
26. 33. 6 NW5 - Madness
27. P 2 CHANGE PARTNERS / IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling
28. 22. 15 ARC OF THE CURVE - Fish
29. 20. 50 THE FUNERAL - Band Of Horses
30. 31. 8 LYRA - Kate Bush
31. 39. 4 PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
32. 27. 5 CZAS - Katarzyna Groniec
33. 35. 10 LOST IN INFINITY - Animations
34. 15. 13 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
35. 17. 11 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
36. 28. 32 SOLAR WINDS - Devin Townsend
37. 21. 7 KAWAŁEK PODŁOGI 2006 - Mr Zoob
38. 40. 14 ALONE WITH THE SEA - Hurt
39. 34. 3 THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
40. 38. 7 HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
41. 50. 3 FOR THOSE TO AREN'T HERE - Ceti
42. 24. 25 UNFURL - Katatonia
43. 42. 5 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
44. 44. 28 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
45. P 14 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
46. P 4 DECLARE INDEPENDENCE - Bjork

47. 25. 4 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
48. 36. 5 SKY IS OVER - Serj Tankian
49. P 17 NIEPRZYGODA - Happysad
50. P 36 ME AND MRS JONES - Michael Buble


poczekalnia:
SAW SOMETHING - Dave Gahan
ANGELENE - Hey & Agnieszka Chylińska
INNOCENCE - Bjork
41. COPACABANA - Barry Manilow
47. NEW YORK - Marcin Wasilewski Trio
ICKY THUMP - The White Stripes
STRANGE TIMES - The Black Keys
INNUENDO - Queensryche
48. DAY TRIP - Pat Metheny Trio
46. MANSARD ROOF - Vampire Weekend
45. ONE WEEK LAST SUMMER - Joni Mitchell
TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
NUDE - Radiohead
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
CONQUEST - The White Stripes
SONG FOR HER - Manu Katche
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
FEED US - Serj Tankian
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
NASZA LIZBONA - Ewa Bem
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
SAVING US - Serj Tankian
TAKADUM - Me Myself And I
TWO SISTERS - Fiction Planes

leżakownia:
43. 38 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
49. 12 LIQUID ETERNITY - Ayreon
POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
DARLING - Sons and Daughters

nieszczęśliwa 7:
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
DOWN HERE - Stateless
WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
20.03.2008 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
W Top10 aż 4 numery z mojego Top10 i wszystkie awansują Icon_eek2 Icon_biggrin3 Nie przypominam sobie podobnej sytuacji w ostatnim czasie Icon_smile2 I znowu cieszy oko zielony kolor Icon_smile2 Natomiast czerwony i niebieski tym razem nie w moich klimatach Icon_wink2
Wypadki z listy przykre ale z góry zakładałem że tak będzie...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.03.2008 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
nie da sie ukryc, ze dla mnie najwiekszym plusem jest skok "M.I.A." Icon_biggrin3.
21.03.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
p.u.r.h. napisał(a):1. W Top10 aż 4 numery z mojego Top10 i wszystkie awansują Icon_eek2 Icon_biggrin3 Nie przypominam sobie podobnej sytuacji w ostatnim czasie Icon_smile2
2. I znowu cieszy oko zielony kolor Icon_smile2 Natomiast czerwony i niebieski tym razem nie w moich klimatach Icon_wink2
3. Wypadki z listy przykre ale z góry zakładałem że tak będzie...
1. Ja także nie. Był to ewidentnie tydzień pod znakiem szturmu cięższej muzyki.
2. Ale niedługo już nic z Twoich ulubieńców nie będzie mogło się zielenić, bo będą za wysoko.
3. Sam niektóre z nich spowodowałeś.
21.03.2008 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):nie da sie ukryc, ze dla mnie najwiekszym plusem jest skok "M.I.A." Icon_biggrin3.
Nie da się ukryć, że mógłbym to przewidzieć, gdybym o tym pomyślał. Icon_biggrin3
21.03.2008 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
U Michaela Buble w kilku utworach z płyty Call Me.... bywaja chórki.
W tym akurat przypadku moim zdaniem panowie z Boyz II Men nie pasują niestety.
Ale takie That's Life jest rewelacyjne Icon_biggrin3 .
Za to ciesze się z awansów A7X-dów Icon_biggrin3 . Laudanum już na 9 Icon_smile2
No i jest utwór na Twojej liście z niezłym stażem , a u mnie własnie zadebiutuje Icon_wink2
21.03.2008 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
Ceti do góry, Icon_smile2
ale za to Strachy 3 razy w dół. Icon_confused

.
21.03.2008 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
No, powiem świeżości na podium! (ale ja jeszcze przecież nie słuchałem jej płyty, to czemu nadal nie ma całego top 3 zapełnionego jej tworami Icon_razz2?) I to bardzo dobry powiew. Ma szansę Mars Volta i u mnie. M.I.A mógłbyś sobie spokojnie odpuścić. Chodzi mi o numer górny. Najwyższa nowośc jest mi nieznana, ale wszystko co z nazwiskiej Buble w tytule powinno być złe Icon_razz2 Ale, ok, przesłucham - trzeba się edukować.
Nie zauważyłem chyba, że Bruni była już tak wysoko, na 16!. Teraz spada, ale ciągle w top 20. Ciągle wyżej niż u mnie. Spadej Nie Omijaj Mnie to duża sensacja Icon_razz2 Za to Madness ciągle skacze sobie 5 w górę, 5 w dół, 5 w górę...jestem przyzwyczajony. Editors prawie w 30. U mnie dziś się pojawią z piosenką z tego singla...ale nie singlem Icon_wink
Kibicuje by Bjork poszła w górę. 4 tyg to nie za dobry wynik. Ma szansę, niech korzysta.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.03.2008 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
Lista powrotowa Icon_wink2 Najbardziej mnie zdziwiła ta pozycja
kajman napisał(a):50. P 36 ME AND MRS JONES - Michael Buble
Icon_eek2

[Obrazek: kleschko.png]
21.03.2008 05:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
11. N 1 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men - mieszanka balladowa Co Boyz II Men jeszcze żyją Icon_eek2 Icon_surprised :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.03.2008 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #11
 
a cóż ja mogę tu powiedzieć...
cieszą dwa powroty, obydwa po polsku. chociaż dla polskich piosenek to generalnie nie był najlepszy tydzień [pomijam sam szczyt]...
a jak Raz Dwa Trzy gra w zielone, to dlaczego jest czarne Icon_wink2 ? mogłoby nad tym trochę popracować...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.03.2008 01:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
stavanger napisał(a):Ceti do góry, Icon_smile2
ale za to Strachy 3 razy w dół. Icon_confused
Podoba mi się taka postawa. Najpierw zauważasz pozytywy, a dopiero potem te rzeczy mniej przyjemne. Myślę, że Strachy się jeszcze odbiją. Tym razem miałem "ciężki" tydzień.
22.03.2008 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):1. No, powiem świeżości na podium! (ale ja jeszcze przecież nie słuchałem jej płyty, to czemu nadal nie ma całego top 3 zapełnionego jej tworami Icon_razz2?)
2. I to bardzo dobry powiew. Ma szansę Mars Volta i u mnie.
3. M.I.A mógłbyś sobie spokojnie odpuścić. Chodzi mi o numer górny.
4. Najwyższa nowośc jest mi nieznana, ale wszystko co z nazwiskiej Buble w tytule powinno być złe Icon_razz2 Ale, ok, przesłucham - trzeba się edukować.
5. Nie zauważyłem chyba, że Bruni była już tak wysoko, na 16!. Teraz spada, ale ciągle w top 20. Ciągle wyżej niż u mnie.
6. Spadej Nie Omijaj Mnie to duża sensacja Icon_razz2
7. Za to Madness ciągle skacze sobie 5 w górę, 5 w dół, 5 w górę...jestem przyzwyczajony. 8. Editors prawie w 30. U mnie dziś się pojawią z piosenką z tego singla...ale nie singlem Icon_wink
9. Kibicuje by Bjork poszła w górę. 4 tyg to nie za dobry wynik. Ma szansę, niech korzysta.
1. Wbrew pozorom moje podium jednak zależy od tego, co mi się podoba, a nie od tego, czego Ty słuchasz.
2. Życzę mu tego bardzo mocno. Już zaznaczył swoją obecność na Forumowej, a jakbyś Ty się jeszcze dołożył.
3. Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi z tym górnym numerem (chociaż być może zmieniałeś post). Czemu miałbym sobie odpuszczać, skoro jest to tak znakomity utwór.
4. I pewnie Ci się nie spodoba - w każdym razie bliższy jest w klimacie Pani Jones niż Lostowi.
5. Co jestnie lada osiągnięciem zważywszy, że ten tydzień odbierałem na ciężkich falach.
6. To też ofiara moich ciężkich nastrojów, a poza tym zawsze podobało mi się to znacznie mniej niż te 3 piosenki z 10.
7. Sprawdzałem - Madness i awansował i spadał zawsze po dwa tygodnie z rzędu, a do tego poprzednie ruchy były znacznie większe. Icon_lol
8. Pytanie tylko czy Twoje Editors mi się spodobają. Na razie ten był pierwszy, o którym mogłem to powiedzieć.
9. Było jeszcze sporo tygodni w poczekalni, a jeżeli dodam, że powrót nastąpił po 42 tygodniach to będzie już wyglądać znacznie lepiej. A do tego to moim zdaniem jedno ze słabszych nagrań na Volcie.
22.03.2008 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kleschko napisał(a):Lista powrotowa Icon_wink2 Najbardziej mnie zdziwiła ta pozycja
kajman napisał(a):50. P 36 ME AND MRS JONES - Michael Buble
Icon_eek2
A czemuż to? Uważasz, że to złe nagranie?
22.03.2008 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Konrad napisał(a):11. N 1 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men - mieszanka balladowa Co Boyz II Men jeszcze żyją Icon_eek2 Icon_surprised :?:
Też się zdziwiłem, ale wygląda na to, że tak i są tacy jak kiedyś.
22.03.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):1. a cóż ja mogę tu powiedzieć...
2. cieszą dwa powroty, obydwa po polsku.
3. chociaż dla polskich piosenek to generalnie nie był najlepszy tydzień [pomijam sam szczyt]...
4. a jak Raz Dwa Trzy gra w zielone, to dlaczego jest czarne Icon_wink2 ? mogłoby nad tym trochę popracować...
1. Ale mówisz, co mnie bardzo cieszy. Icon_biggrin3
2. Pewno już niedługo pociągną, bo może dla nich zabraknąć oparcia.
3. Brały mnie tym razem ciężkie klimaty, a akurat w tych piosenek polskich niewiele (przynajmniej u mnie).
4. Żeby Zielone mogłoby być zielone, to najpierw musiałoby spaść poza 10, a tego chyba tej piosence nie życzysz.
22.03.2008 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Heh przecież z tym podium to było z przymrużeniem oka, bo już tydzień temu pisałem, że Jopek spadnie chyba wtedy kiedy wreszcie wezmę się za płytę Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.03.2008 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aro napisał(a):1. U Michaela Buble w kilku utworach z płyty Call Me.... bywaja chórki.
W tym akurat przypadku moim zdaniem panowie z Boyz II Men nie pasują niestety.
Ale takie That's Life jest rewelacyjne Icon_biggrin3 .
2. Za to ciesze się z awansów A7X-dów Icon_biggrin3 .
3. Laudanum już na 9 Icon_smile2
4. No i jest utwór na Twojej liście z niezłym stażem , a u mnie własnie zadebiutuje Icon_wink2
1. Akurat tutaj panowie z B2M pasują o tyle, że odwalają solidną robotę i na pewno nie przeszkadzają, a utwór ma poza tym tyle innych smaczków, że zaszedł tak wysoko. A That's life podoba mi się mniej, chociaż należy do tych utworów, które mają szansę się na moją listę załapać, jak otrzymają mocniejsze wsparcie.
2. Dlaczego A7X - czyżby literówka. Wydaje mi się, że powinno być A7F. No ale faktycznie miłośnikom tego zespołu to notowanie musi przypaść do gustu.
3. O ile dobrze kojarzę, to zanosi się w tym tygodniu na ostry atak na Forumową.
4. Już wiem jaki, czyli będę śrubował swój osobisty rekord stażu.
22.03.2008 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Heh przecież z tym podium to było z przymrużeniem oka, bo już tydzień temu pisałem, że Jopek spadnie chyba wtedy kiedy wreszcie wezmę się za płytę Icon_wink
Ja po prostu uwielbiam odpowiadać z pozoru poważnie na posty z przymrużeniem oka. Dokładnie pamiętam, co pisałeś tydzień temu. A pewnie gdybym miał czekać, aż zabierzesz się za płytę, to prędzej bym umarł niż Jopek opuściłaby podium. Icon_lol
22.03.2008 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
kajman napisał(a):11. N 1 COMIN' HOME BABY - Michael Buble & Boyz II Men
Zadziwiasz mnie. Icon_wink2 Nie tym, że Ci się podoba, ale że jest aż na 11. Mi chórki nie przeszkadzają, a nawet bym powiedział że pasują.
kajman napisał(a):13. 7. 27 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Nie myliłeś się. Icon_wink2
kajman napisał(a):25. P 12 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
kajman napisał(a):27. P 2 CHANGE PARTNERS / IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling
Wróciło wsparcie czy znów zaczęły Ci się mocniej podobać?
kajman napisał(a):41. 50. 3 FOR THOSE TO AREN'T HERE - Ceti
Jestem uparty. Icon_wink2 FOR THOSE WHO AREN'T HERE
kajman napisał(a):Był to ewidentnie tydzień pod znakiem szturmu cięższej muzyki.
Mój tydzień podzielił się równo. Icon_smile2
kajman napisał(a):Ja po prostu uwielbiam odpowiadać z pozoru poważnie na posty z przymrużeniem oka.
Kilka osób już się o tym przekonało. Icon_wink2
23.03.2008 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości