Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aakttairplay's 40 (#1/#626)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
No właśnie, zaglądasz, a my nic nie wiemy Icon_wink

michal91d napisał(a):zeszyciku 10 dałem przy trzech płytach. Może mam trochę zaniżone kryteria?
Każdy ma swój system. Ja też długo myślałem, że coś jest nie tak, ale nie tędy droga. Masz system taki, jaki uważasz za słuszny.

michal91d napisał(a):Nowa muzyka? Mam tyle źródeł, że czasem nie wyrabiamIcon_smile
Jakoś nie dzielisz się nimi z nami zbyt chętnie ;P A RYM, no cóż, ma swoją niesamowitą wyszukiwarkę Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.01.2012 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #22
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
saferłel napisał(a):Każdy ma swój system. Ja też długo myślałem, że coś jest nie tak, ale nie tędy droga. Masz system taki, jaki uważasz za słuszny.
wiesz, gdy patrzę na RYM na płytę, która ode mnie dostałaby 5.0, a dotychczas dostała tylko jedną taką ocenę, to myślę, że to nie mój światIcon_wink
saferłel napisał(a):No właśnie, zaglądasz, a my nic nie wiemy Icon_wink
ale mam last.fm i możecie wiedziećIcon_smile
saferłel napisał(a):Jakoś nie dzielisz się nimi z nami zbyt chętnie ;P
chyba nie sądzisz, że zdradzę swoje niesamowite strony? Icon_biggrin Choć ostatnio prz jedną z nich zdradził.
14.01.2012 10:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
michal91d napisał(a):wiesz, gdy patrzę na RYM na płytę, która ode mnie dostałaby 5.0, a dotychczas dostała tylko jedną taką ocenę, to myślę, że to nie mój światIcon_wink
O, to niespotykane wręcz! Co to za album. Wiadomo, że są pozycje absolutnie niszowe, no ale....to ciekawe Icon_smile

michal91d napisał(a):ale mam last.fm i możecie wiedziećIcon_smile
Ktoś napisał, że RYM kłamie...ale last fm jeszcze bardziej Icon_wink

michal91d napisał(a):chyba nie sądzisz, że zdradzę swoje niesamowite strony? Icon_biggrin
Przeraziła mnie ta wypowiedź, bo wydaje się mieć poważny wydźwięk Icon_razz2 No podziel się!

michal91d napisał(a):Choć ostatnio prz jedną z nich zdradził.
Ciesz się, że jestem mało spostrzegawczy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.01.2012 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
Cóż za egoizm z Twojej strony, Michale Icon_razz2
Ale wiesz, że prędzej czy później i tak je znajdziemy, prawda? Icon_wink

saferłel napisał(a):O, to niespotykane wręcz! Co to za album.
"It's friiiidaaay, friiiidaaaay....".
14.01.2012 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #25
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
saferłel napisał(a):Przeraziła mnie ta wypowiedź, bo wydaje się mieć poważny wydźwięk Icon_razz2 No podziel się!
prz_rulez napisał(a):Cóż za egoizm z Twojej strony, Michale Icon_razz2
e tam, ta wypowiedź była napisana trochę z żartem. Pawle nie sądzę, żeby były to strony, których nie znasz Icon_biggrin Ukmix, popjustice, serbamusic, playlisty stacji radiowych, drowned in sound, musicfix itd. Plus masa innych. Często do niektórych zespołów docieram dzięki innym zespołom, supportom itd.
saferłel napisał(a):O, to niespotykane wręcz! Co to za album. Wiadomo, że są pozycje absolutnie niszowe, no ale....to ciekawe Icon_smile
nie powiem. Będziesz wiedział, gdy przedstawię swój top płyt 2011Icon_wink
ale spamujemy Konradowi...
14.01.2012 10:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
michal91d napisał(a):serbamusic,
serbamusic nie znam, dzięki Icon_wink

michal91d napisał(a):Ukmix,
Ci mnie ostatnio wkurzają ;P

michal91d napisał(a):nie powiem. Będziesz wiedział, gdy przedstawię swój top płyt 2011Icon_wink
No chyba, że z 2011, fakt.

michal91d napisał(a):ale spamujemy Konradowi...
E tam, myślę, że chętnie się przyłączy do dyskusji Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.01.2012 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #27
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
Przyłączy Icon_mrgreen

Ja na UKmix zaglądam już ostatnio tylko, żeby rzucić okiem na pełne zestawienia Billboardu. Nie pamiętam kiedy ostatni raz się tam logowałem, nie potrzebuję tego do szczęścia Icon_smile

Co do negatywnego stanowiska do RYMu przez rozbieżność własnych odczuć i odczuć społeczności - trzeba mieć własne zdanie i tyle. Ja też z wieloma ocenami się nie zgadzam i jakoś mnie to specjalnie nie boli. Korzyści z korzystania z tej strony są większe niż jej minusy. Kiedyś znajoma zarejestrowała się tam i po kilku dniach zrezygnowała, bo bolało ją, że jej ulubione płyty mają średnią "tylko" 3.80 (czyli generalnie i tak bardzo wysoką!) i nie są w czołówce rankingów, tylko np. w okolicy 50-80 pozycji (też wysoko!). Tak ją to oburzyło, że straciła zapał. A przecież cały wszechświat nie może się dostosować do jednego człowieka, nawet jeśli bardzo się tego chce - to niemożliwe Icon_wink Owszem, można dostosować się do wszechświata, ale wcale nie trzeba Icon_wink

Ja lubię RYM, bo bardzo rozszerza horyzonty. Przy tym lubię oceniać, mimo, że też czasami zmieniam zdanie. Wtedy zmieniam ocenę. I co? I nic Icon_smile
Ale to naprawdę fajna zabawa i do tego bardzo pouczająca. Uczy bawiąc, bawi ucząc. Daj RYMowi szansę! (nowa kampania społeczna na forum? :icon_razz: )

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.01.2012 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #28
RE: aakttairplay's 40 (#1/#626)
(12.01.2012 07:34 PM)aaktt napisał(a):  Mam nadzieję, że to nie jest duży problem Icon_smile
Poradze sobie Icon_smile
16.01.2012 01:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości