Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 611 (15.07.2007.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 611 (15.07.2007.)
Uff, jest wreszcie nowe notowanie Icon_smile Nie dość że mocno opóźnione to jeszcze powstawało z ogromnym trudem Icon_wink2 Z czasem nadal u mnie cienko, więc lista dosyć statyczna, ale zaszły na niej dwie bardzo istotne zmiany:
- po pierwsze zmiana lidera: początkowo wydało się że Tarantula spokojnie obroni pozycję lidera, lecz niespodziewanie przeszkodzi jej w tym... Yacy Icon_mrgreen podając link do albumu Fair To Midland Icon_smile2
- po drugie tylko jedna, ale wysoka nowość: wreszcie wpadł mi w ręce najnowszy album jednego z moich ulubieńców, czyli niejakiego Devina Townsenda, pod tytułem "Ziltoid the Omniscient" Icon_mrgreen Jest to album jeszcze bardziej dziwaczny i zakręcony niż inne jego dokonania, a dodatkowo sytuację utrudnia fakt że jest to "concept album" a utwory są ze sobą połączone a do tego zazwyczaj dość długie i pokręcone, więc naprawdę trudno coś wybrać na listę. Ostatecznie zdecydowałem się na stosunkowo krótki i najprzyjemniejszy dla ucha "Hyperdrive", który jednak nieco odbiega stylistycznie od reszty albumu.
I tyle Icon_smile2


Notowanie 611
Z dnia 15.07.2007


TT PT Wykonawca Utwór IT MP

01 02 FAIR TO MIDLAND Dance of the Manatee 13 1
02 01 THE SMASHING PUMPKINS Tarantula 8 1
03 03 TYPE O NEGATIVE September Sun 15 1
04 06 PORCUPINE TREE Fear of a Blank Planet 14 1
05 04 DREAM THEATER Constant Motion 10 1
06 07 MARILYN MANSON Heart Shaped Glasses 12 6
07 05 PARADISE LOST The Enemy 13 1
08 09 MACHINE HEAD Now I Lay Thee Down 13 8
09 08 QUEENS OF THE STONE AGE Sick Sick Sick 11 6
10 10 THE WHITE STRIPES Icky Thump 11 10

11 11 RED HOT CHILI PEPPERS Stadium Arcadium 7 11
12 12 STRATA Hot/Cold (Darling Don't) 7 12
13 13 VELVET REVOLVER She Builds Quick Machines 8 13
14 18 TOOL Rosetta Stoned 5 14
15 17 NEUROSIS Water Is Not Enough 7 15
16 21 RUSH Armor and Sword 3 16

17 ** DEVIN TOWNSEND Hyperdrive 1 17
18 15 SATELLITE PARTY Wish Upon a Dog Star 15 6
19 16 HURT House Carpenter 19 1
20 20 CHEVELLE I Get It 7 20

21 23 KILLSWITCH ENGAGE The Arms of Sorrow 10 21
22 24 KATATONIA Consternation 5 22

23 14 IRON MAIDEN Out of the Shadows 15 12
24 27 TYPE O NEGATIVE These Three Things 20 1
25 25 TOOL Right In Two 37 1
26 31 ANTIMATTER Leaving Eden 5 26
27 19 ONESIDEZERO My Confessions 9 19
28 28 MASTODON Crystal Skull 4 28
29 29 DAATH Subterfuge 4 29
30 38 THE SMASHING PUMPKINS Doomsday Clock 2 30

31 39 SATELLITE PARTY Hard Life Easy 3 31

32 26 HURT UBleed 9 25
33 22 RUSH Far Cry 17 1
34 34 KARNIVOOL Roquefort 3 34
35 35 EVANS BLUE The Pursuit 5 35
36 37 INCUBUS Oil and Water 3 36
37 46 DEAD POETIC Self-Destruct and Die 2 37

38 33 THE USED The Bird and the Worm 6 33
39 36 FINGER ELEVEN Falling On 14 24
40 30 MEGADETH Sleepwalker 18 6

41 32 THE MARS VOLTA Vermicide 28 5
42 42 MASTODON Sleeping Giant 14 14
43 41 TRIVIUM Ignition 9 28
44 44 HURT Overdose 28 1
45 45 ONESIDEZERO Sleep 23 7
46 43 INTWINE Cut Me Loose 19 19
47 49 ISIS Holy Tears 30 1
48 48 SYSTEM OF A DOWN Holy Mountains 30 4
49 47 DEFTONES Mein 21 5
50 50 HELLYEAH You Wouldn't Know 20 11

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
17.07.2007 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
w czolowce zmiany rzeczywiscie tylko kosmetyczne.
jedynie wysoka nowosc to wynik na ktory nalezy zwrocic uwage.
ja sie ciesze, ze SOAD dobil do 30 tygodni. Niezle! W tej chwili to juz drugie miejsce ex-aequo.
17.07.2007 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
p.u.r.h. napisał(a):lecz niespodziewanie przeszkodzi jej w tym... Yacy
Nigdy nie przypuszczałem że znajdę się na liście przebojów Icon_mrgreen A nawet że bedę miał taki wpływ Icon_smile2 Ale rozumiem, bo dla mnie to też bardzo dobry utwór i płyta jako całość. U Ciebie pewnie niedługo na pozycję lidera zaatakuje PORCUPINE TREE Fear of a Blank Planet a u mnie być może Twój nr 11 - RHCP.
DEVIN TOWNSEND Hyperdrive - nie mam zielonego pojęcia co to jest Icon_redface2
p.u.r.h. napisał(a):16 21 RUSH Armor and Sword 3 16
a u mnie 17 Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):26 31 ANTIMATTER Leaving Eden
kolejny pozytywny ruch - właśnie dzisiaj w nocy słuchałem całej płyty - REWELACYJNA!!!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 11:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Re: Notowanie 611 (15.07.2007.)
01 02 FAIR TO MIDLAND Dance of the Manatee 13 1
Zdecydowanie podoba mi się miejsce 1 szczególnie w kontekście tego, co je opuściło.
15 17 NEUROSIS Water Is Not Enough 7 15
Bardzo możliwe moje wsparcie w przyszłym tygodniu. Ale tak wysoko jak u Ciebie u mnie na pewno nie zajdzie (przynajmniej na razie).
24 27 TYPE O NEGATIVE These Three Things 20 1
25 25 TOOL Right In Two 37 1
No proszę proszę! Tool się zatrzymał Icon_biggrin3 a TON nawet do góry. Icon_biggrin3 Ładnie sobie weterani radzą. Icon_smile2
32 26 HURT UBleed 9 25
To się chyba mrsap zmartwi. Ja trochę też.
17.07.2007 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):lecz niespodziewanie przeszkodzi jej w tym... Yacy
Nigdy nie przypuszczałem że znajdę się na liście przebojów Icon_mrgreen A nawet że bedę miał taki wpływ Icon_smile2
Myślę że na tym forum wszyscy troszkę nawzajem wpływamy na swoje listy Icon_smile2

Yacy napisał(a):U Ciebie pewnie niedługo na pozycję lidera zaatakuje PORCUPINE TREE Fear of a Blank Planet a u mnie być może Twój nr 11 - RHCP.
PTree już jakiś czas temu byli z tym kawałkiem na szczycie i raczej ciężko będzie im powtórzyć ten wyczyn Icon_wink2 A RHCP jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa Icon_smile2

Yacy napisał(a):DEVIN TOWNSEND Hyperdrive - nie mam zielonego pojęcia co to jest Icon_redface2
Nie mam o to pretensji, bo ten ekscentryczny osobnik jest znany praktycznie tylko niewielkiej grupce maniaków Icon_mrgreen W każdym razie z jego najnowszym projektem "Ziltoid the Omniscient" można zapoznać się na MYSPACE Icon_wink2

kajman napisał(a):15 17 NEUROSIS Water Is Not Enough 7 15
Bardzo możliwe moje wsparcie w przyszłym tygodniu. Ale tak wysoko jak u Ciebie u mnie na pewno nie zajdzie (przynajmniej na razie).
Już sam fakt dodania przez Ciebie tego utworu do propozycji bardzo mnie cieszy a na zbyt wysokie pozycje nie liczę, bo to niezbyt przyjemna muzyka: sam aż przez miesiąc osłuchiwałem się z nimi zanim w ogóle u mnie zadebiutowali, ale warto było Icon_wink2
kajman napisał(a):24 27 TYPE O NEGATIVE These Three Things 20 1
25 25 TOOL Right In Two 37 1
No proszę proszę! Tool się zatrzymał Icon_biggrin3 a TON nawet do góry. Icon_biggrin3 Ładnie sobie weterani radzą. Icon_smile2
Też mnie to cieszy Icon_smile2 Początkowo "T.T.T." miało być zastąpione przez nowego singla, czyli "Profits of Doom", ale jak widać nowy singiel jednak nie wytrzymał konkurencji Icon_wink2
kajman napisał(a):32 26 HURT UBleed 9 25
To się chyba mrsap zmartwi. Ja trochę też.
Jakoś nie zachwycił mnie ten kawałek. Ale już niedługo nowy singiel i nowy album, więc pewnie znów przyjdą dobre czasy dla Hurta na mojej liście Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.07.2007 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):Nie mam o to pretensji, bo ten ekscentryczny osobnik jest znany praktycznie tylko niewielkiej grupce maniaków W każdym razie z jego najnowszym projektem "Ziltoid the Omniscient" można zapoznać się na MYSPACE
No jeśli to co podałes pod tym linkiem jest ekscentryczne to ... niezły ze mnie ekscentryk Icon_mrgreen jest tam m.in. Hyperdrive ale wykonuje to ZILTOID THE OMNISCIENT a nie jak u Ciebie DEVIN TOWNSEND. Czy to dwie rózne wersje? Dopytuję bo ... nie wiem jaką nazwę wpisac ... w poczekalni! Icon_smile2 Przesłuchałem jeszcze ZTO - no i tu już tak dobrze nie jest, ale By your command pewnie nie trafi na ML ale posłuchać można od czasu do czasu Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.07.2007 01:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
no dobra podjechałem na góre raz jeszcze przeczytałem Twój wstęp i wszystko wiem. Nawet jeśli Hyperdriver odbiega od reszty albumu to i tak go sciągnę a reszty raczej nie Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.07.2007 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
p.u.r.h. napisał(a):
Yacy napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):lecz niespodziewanie przeszkodzi jej w tym... Yacy
Nigdy nie przypuszczałem że znajdę się na liście przebojów Icon_mrgreen A nawet że bedę miał taki wpływ Icon_smile2
Myślę że na tym forum wszyscy troszkę nawzajem wpływamy na swoje listy Icon_smile2
Mam wrażenie, że ta reguła ma wyjątki.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):15 17 NEUROSIS Water Is Not Enough 7 15
Bardzo możliwe moje wsparcie w przyszłym tygodniu. Ale tak wysoko jak u Ciebie u mnie na pewno nie zajdzie (przynajmniej na razie).
Już sam fakt dodania przez Ciebie tego utworu do propozycji bardzo mnie cieszy a na zbyt wysokie pozycje nie liczę, bo to niezbyt przyjemna muzyka: sam aż przez miesiąc osłuchiwałem się z nimi zanim w ogóle u mnie zadebiutowali, ale warto było Icon_wink2
Dla mnie przyjemna muzyka, to ta, której słuchanie sprawia mi przyjemność i w związku z tym określę Neurosis jako muzykę przyjemną. A u mnie to jest tak, albo mnie utwór chwyci od razu, albo nie chwyci w ogóle (czasami bywa inaczej, ale bardzo rzadko). Stąd pewnie tyle u mnie wysokich debiutów, a w tym tygodniu będzie ich wyjątkowo dużo (w 30 przypuszczalnie 5).
18.07.2007 01:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):No jeśli to co podałes pod tym linkiem jest ekscentryczne to ... niezły ze mnie ekscentryk Icon_mrgreen jest tam m.in. Hyperdrive ale wykonuje to ZILTOID THE OMNISCIENT a nie jak u Ciebie DEVIN TOWNSEND. Czy to dwie rózne wersje? Dopytuję bo ... nie wiem jaką nazwę wpisac ... w poczekalni! Icon_smile2 Przesłuchałem jeszcze ZTO - no i tu już tak dobrze nie jest, ale By your command pewnie nie trafi na ML ale posłuchać można od czasu do czasu Icon_smile2
To świetnie że Ci się spodobało Icon_smile2 Zresztą myślę że każdy kto układa swoją własną listę przebojów jest trochę ekscentryczny Icon_mrgreen
Oficjalnie pod projektem podpisany jest Devin Townsend (chociaż według pewnych źródeł jest on tylko producentem, a album nagrał sam Ziltoid, który specjalnie przybył na Ziemię z czwartego wymiaru, ponieważ stwierdził że tylko Devin jest godny tego żeby wyprodukować jego album Icon_lol ). "ZTO" to tylko takie krótkie wprowadzenie do albumu, który w większości jest raczej w dziwacznym stylu podobnym do "By Your Command", ale są też nastrojowe fragmenty podobne do "Hyperdrive". W każdym razie ja tej płyty słucham na okrągło od kilku dni i wciąż mi mało! Icon_mrgreen


kajman napisał(a):Dla mnie przyjemna muzyka, to ta, której słuchanie sprawia mi przyjemność i w związku z tym określę Neurosis jako muzykę przyjemną. A u mnie to jest tak, albo mnie utwór chwyci od razu, albo nie chwyci w ogóle (czasami bywa inaczej, ale bardzo rzadko). Stąd pewnie tyle u mnie wysokich debiutów, a w tym tygodniu będzie ich wyjątkowo dużo (w 30 przypuszczalnie 5).
Ja oczywiście też odczuwam przyjemność ze słuchania Neurosis, inaczej tak wysoko by nie zaszli Icon_wink2 Mimo wszystko nie nazwał bym ich muzyki miłą dla ucha Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.07.2007 09:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
p.u.r.h. napisał(a):Zresztą myślę że każdy kto układa swoją własną listę przebojów jest trochę ekscentryczny
Fakt jest to bardzo trafne spostrzeżenie Icon_smile2 No to jak tak napisałeś to może jednak poszukam całej płyty.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.07.2007 09:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):Dla mnie przyjemna muzyka, to ta, której słuchanie sprawia mi przyjemność i w związku z tym określę Neurosis jako muzykę przyjemną.
Ja oczywiście też odczuwam przyjemność ze słuchania Neurosis, inaczej tak wysoko by nie zaszli Icon_wink2 Mimo wszystko nie nazwał bym ich muzyki miłą dla ucha Icon_smile2
Mam wrażenie, że wchodzimy z rozważania natury... różnorakiej. Wydaje mi się, że określenia muzyka miła dla ucha czy przyjemna to określenia natury społecznej nie indywidualnej. Większość, która słucha muzyki, pragnie, żeby ona nie przeszkadzała, nie zwracała uwagi i dlatego też muzyka taka jak Neurosis, która nie jest monotonnym, łatwo wpadającym w ucho (właściwie powinno się mówić prostym do zapamiętania) utworkiem, gdzie prawie nic się nie dzieje szybko zasługuje sobie na miano niemiłej dla ucha. A tak na przykład moje uszy nie są w stanie wytrzymać Kasi Klich czy In-grid albo nowych nagrań Wilków.
18.07.2007 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
To jednak Tarantula nie dała rady Manatowi...cóż znakomity utwór zastępuje inny znakomity. Icon_biggrin3
Nieoczekiwanie na 4 miejscu w tym tygodniu Porcupine Tree. Nie muszę pisać, że bardzo mnie ta niespodzianka ucieszyła. Oprócz tego cieszy kolejny postęp na liście Mansona oraz "Icky Thump" - nadal w dziesiątce. Chciałoby się więcej, ale dobre i to. Icon_smile2
Antimatter również systematycznie do góry, a u mnie jest również tyle, że z innym utworem. Icon_wink2
18.07.2007 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):Mam wrażenie, że wchodzimy z rozważania natury... różnorakiej. Wydaje mi się, że określenia muzyka miła dla ucha czy przyjemna to określenia natury społecznej nie indywidualnej. Większość, która słucha muzyki, pragnie, żeby ona nie przeszkadzała, nie zwracała uwagi i dlatego też muzyka taka jak Neurosis, która nie jest monotonnym, łatwo wpadającym w ucho (właściwie powinno się mówić prostym do zapamiętania) utworkiem, gdzie prawie nic się nie dzieje szybko zasługuje sobie na miano niemiłej dla ucha. A tak na przykład moje uszy nie są w stanie wytrzymać Kasi Klich czy In-grid albo nowych nagrań Wilków.
Chyba rzeczywiście wkraczamy na dość grząski grunt Icon_wink2 I faktycznie użyłem nieco niezręcznego sformułowania i nie da się ukryć że to co dla "przeciętnego słuchacza" jest "miłe dla ucha", dla mnie mogłoby być niemożliwą do zniesienia torturą Icon_lol I vice versa Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.07.2007 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Zmiana na miejscu pierwszym bardzo mnie cieszy, choć akurat Twój aktualny numer dwa u mnie dopiero zaczyna walczyć o najwyższe miejsca, a numer jeden już osiągnął bardzo wiele...
Porcupine Tree jakimś cudem wraca do piątki Icon_eek2 Cieszy mnie także awans "Rosetty" oraz Machine Head (ten ich kawałek powinien u mnie wkrótce nieźle wystrzelić Icon_smile2 )

Podwójny spadek Hurt... Niedobrze Icon_neutral2 Ale nowy singiel tuż za rogiem Icon_mrgreen
Najwyższa nowość nie jest mi jeszcze znana, ale wkrótce się z nią zapoznam. Ten zespół / tego wykonawcę poznałem dzięki Twojej liście (w czasach gdy nieźle radziły sobie "Gaia" i "Vampiria").
Fajnie, że do góry idą Antimatter, Satellite Party i Dead Poetic.
Szkoda, że tak szybko spada Trivium z "Ignition". Za to na ARL niespodziewanie ten kawałek odniósł gigantyczny sukces. Wcześniej byl to dla mnie taki wstęp do "Detonation" Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.07.2007 02:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
mrsap napisał(a):Porcupine Tree jakimś cudem wraca do piątki Icon_eek2
To wszystko przez Active Rock Listę Icon_razz Chociaż też przez spadek formy kawałków które były wyżej Icon_wink2

mrsap napisał(a):Najwyższa nowość nie jest mi jeszcze znana, ale wkrótce się z nią zapoznam. Ten zespół / tego wykonawcę poznałem dzięki Twojej liście (w czasach gdy nieźle radziły sobie "Gaia" i "Vampiria").
Jakbyś potrzebował pomocy, to daj znać Icon_mrgreen Ale tą nowość możesz też sobie sprawdzić na Myspace Icon_wink2
mrsap napisał(a):Szkoda, że tak szybko spada Trivium z "Ignition". Za to na ARL niespodziewanie ten kawałek odniósł gigantyczny sukces. Wcześniej byl to dla mnie taki wstęp do "Detonation" Icon_wink2
Też mnie dziwi ten niespodziewany sukces, bo mi "Igntion" szybko się znudziło Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
19.07.2007 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
p.u.r.h. napisał(a):Jakbyś potrzebował pomocy, to daj znać
Na myspace nie ma czasu, więc pozostaje mi dać znać Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.07.2007 11:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
05 04 DREAM THEATER Constant Motion 10 1 po pierwszym przesłuchaniu nawet pozytywne odczucia więc może będzie to drugi ich utwór po "You Not Me" który trafi do mnie na listę Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.07.2007 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości