Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 888 - 16.03.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #41
 
prz_rulez napisał(a):Nie wiem ile jest wersji Corridy na płycię, mi w każdym razie chodzi o tę nie-hiszpańską.
Ściągnij całą płytę i przesłuchaj. Icon_razz
@wstawianie utworów
U mnie występuje marginalnie (chyba to widać? Icon_wink2), ale występuje. Niektórzy nie mają ograniczeń czasowych, ale wtedy na moją listę byłoby jeszcze trudniej trafić
neon.ka napisał(a):i dlatego w sposób nieco sztuczny pomyślałam tworzyć z tych ulubionych 'single', które powinny być promowane w mojej głowie po kolei co jakiś czas. tylko nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić Icon_wink2 .
. Icon_mrgreen
21.03.2008 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
16. NN. 01. Zbyszek - Coma powinno być Zbyszu Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.03.2008 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
tadzio3 napisał(a):Najlepiej zapoznaj się z całą plytą,
zapraszam na moja liste, gdy zapostuje nastepne notowanie Icon_smile2.
z plyta sie juz zapoznalem i nawet juz sobie kupilem Icon_smile2.

to wlasnie chodzi o ta wersje "Corridy", ktora jest pierwsza na plycie. Tą puszczali w Antytradiu i to ona mi sie tak spodobala. Potem probowalem sciagac z netu, ale zawsze mi sie trafiala ta druga wersja, no i dopiero jak sciagnalem cala plyte, a potem kupilem, to mialem mozliwosc posluchania tej moim zdaniem lepszej.
22.03.2008 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #44
 
tadzio3 napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Nie wiem ile jest wersji Corridy na płycię, mi w każdym razie chodzi o tę nie-hiszpańską.
Są dwie wersje Corridy. Na początku i na końcu płyty i to bardzo fajne skonstuowane.
słyszałam ze jedna jest akustyczna a druga wiadomo - punkrockowa Icon_smile2
ta akustyczna wystepuje jako jakis bonus. To rozumiem, ze macie na mysli ta normalną "farbenlehrerową"? Icon_wink2
22.03.2008 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości