Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 790
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 790
Jeszcze nie minęły echa sylwestrowych fajerwerków, a tu pora brać się znowu do roboty. Do końca miałem wahania, czy tę listę zrobić dzisiaj, jutro, czy też dopiero w przyszłą niedzielę - i dlatego też przy ostatnim notowaniu 2011 roku nie podałem terminu pierwszego notowania w 2012 roku. 1 stycznia to w końcu ostatni dzień przerwy świąteczno-noworocznej na mojej liście trwającej od Wigilii.
A na liście parę zmian. Jutro lub pojutrze wyjaśnię wszystkie w temacie informacyjnym, bo tego trochę jest. Jedna z tych zmian jest widoczna w pliku z notowaniem.

[Obrazek: 8d1d30fa0776836d.jpg]

Na listę powraca dawno nie widziany na niej DJ Bobo z nowym kawałkiem. Ostatni raz gościł na liście krótko po reaktywacji siedem lat temu z utworem PURA PASION. Poza tym wciąż czekam na nowy utwór T-ary, który miał ujrzeć światło dzienne już w Wigilię, a do tej pory się nie pokazał. Z doniesień serwisów z muzyką koreańską wynika, że utwór ma się ukazać 2 stycznia.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
02.01.2012 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: LPGP notowanie 790
Ale skoki Bułgarów Icon_surprised Aż się zastanowię, czy nie dać im szans na powrót (ale nawet jeśli, to i tak będzie ciężko).
02.01.2012 02:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: LPGP notowanie 790
Jest i zapowaiadany DJ Bobo i to od razu jak wysokoIcon_smile

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.01.2012 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #4
RE: LPGP notowanie 790
prz_rulez napisał(a):Ale skoki Bułgarów

Te utwory będą czarnym koniem mojej listy w tym karnawale i powinny nieźle namieszać przez najbliższe kilka tygodni.

Szymek79 napisał(a):Jest i zapowaiadany DJ Bobo i to od razu jak wysoko

Świetny utwór, to i odpowiednio wysoka lokata. W końcu to stary wyjadacz i wie jak zrobić dobry hit - nie bez powodu jest rekordzistą jeśli chodzi o liderowanie mojej listy - 58 razy i to w okresie niespełna trzech lat (1994 - 1997), na pozycji lidera ulokował 7 utworów.
Do DJ-a Bobo należy też rekord długości pobytu jednego utworu na liście. Jego THERE IS A PARTY gościł na mojej liście przez 55 tygodni. Jest to jedyny utwór w historii listy, który był na niej dłużej niż jeden rok. A premiera tego utworu miała miejsce w notowaniu 301 z dnia... 1 stycznia 1995.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2012 02:19 AM przez kolej_grzesiek.)
02.01.2012 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: LPGP notowanie 790
Szkoda, że Leehom idzie już w dół.
Zachęcam do zapoznania się z moim aktualnym nr 1 i 2 Icon_wink

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.01.2012 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: LPGP notowanie 790
Jay Chou trzyma się bardzo nieźle, ale jednak chciałoby się wyżej! Czy nawiąże do sukcesów "Mianfei..."?
08.01.2012 05:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #7
RE: LPGP notowanie 790
1981 napisał(a):Jay Chou trzyma się bardzo nieźle, ale jednak chciałoby się wyżej! Czy nawiąże do sukcesów "Mianfei..."?

Będzie ciężko nawiązać do tamtego sukcesu. Ale w mojej ocenie Jay ma szansę wejść przynajmniej z jednym tej dwójki utworów (ze wskazaniem na JINGTAN HAO) na listę wszech czasów do grupy złotej (utwory powyżej 100 punktów). Będę robił wszystko, żeby ten sukces osiągnął, ale w czołówce są bardzo mocne utwory. Niemniej postaram się go jak najdłużej utrzymać w pierwszej piątce. Ale o fotel lidera walka będzie niełatwa.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
08.01.2012 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #8
RE: LPGP notowanie 790
W związku z tym, że powstaje lista płyt zdecydowałem się na przejście z powrotem z cyklu miesięcznego na tygodniowy. Żeby nie było "okienka", zdecydowałem się na zapostowanie listy z pozycjami bez zmian w porównaniu z ostatnim notowaniem w 2011 roku.

[Obrazek: fd63c78947f56c37.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
08.01.2012 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości