Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
342 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
342 MOJA LISTA
Notowanie z 2007-07-16

poz ub tyg UTWÓR - Wykonawca

01 04 07 BOOKS FROM BOXES - Maximo Park
02 03 11 ICKY THUMP - The White Stripes
03 01 06 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
04 02 05 INTERVENTION - Arcade Fire
05 11 03 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers
06 05 10 ERA RETUSZERA - Katarzyna Nosowska
07 12 05 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
08 09 10 LEAVING EDEN - Antimatter
09 08 11 ONE MAN REVOLUTION - The Nightwatchman
10 10 24 THE FUNERAL - Band Of Horses

11 06 11 SLEEPDRIVING - Grand Archives
12 07 10 KEEP THE CAR RUNNING - Arcade Fire
13 14 04 A BEAUTIFUL LIE - 30 Seconds To Mars
14 13 17 THE PRAYER - Bloc Party
15 15 14 BĘDĘ Z TOBĄ - Katarzyna Groniec
16 -- 01 LA CARTA - Heroes Del Silencio
17 20 03 ARMOR AND SWORD - Rush
18 18 05 BURN THE LIARS - The Earlies
19 16 16 ORDINARY DAY - Dolores O'Riordan
20 19 10 COMFORT YOU - Eskimo Joe

21 24 04 ZAMYŚLONE GŁOWY - Dzioło
22 17 12 1000 PEOPLE - Blackfield
23 22 04 ISOLATION - Snow Patrol
24 29 02 BACK TO THE RIVER - Riverside
25 23 28 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY ... - Coma
26 21 20 69 MOLES - George Dorn Screams
27 -- 01 DANSE RUSSE - Hurt
28 28 02 WISH UPON A DOG STAR - Satellite Party
29 30 02 KILL THE PAIN - The Poise Rite
30 -- 01 KINGDOM OF RAIN - Soulsavers

31 33 HOLD ON - Razorlight
32 32 FOLLOW ME - Thirteen Senses
33 36 I SING I SWIM - Seabear
34 35 NIEJEDNA RZEKA - Etna
35 -- BURN MY SHADOW - Unkle
36 38 SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS (ZANE LOWE) - Editors
37 39 THE HEINRICH MANEUVER - Interpol
38 34 ST. AUGUSTINE - Band Of Horses
39 41 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
40 43 NO CARS GO - Arcade Fire

41 37 BREATHE DAMMIT BREATHE - Oh Juliet
42 45 SURRENDER - Billy Talent
43 48 HOSPITAL BEDS - Cold War Kids
44 42 MAYBE TONIGHT - Colors In The Air
45 46 HUMANITY - Scorpions
46 44 OPEN YOUR HEART – Lavender Diamond
47 40 DANCE TONIGHT - Paul McCartney
48 50 AUTUMN SONG - Manic Street Preachers
49 49 DO KOŃCA WSZYSTKIEGO - Mjut
50 47 DONALD PLEASANCE - Flotation Toy Warning

Statystyka TOP30
Nowości: 3 Skoki: 10 Spadki: 13 Pozostało: 4


Moje wypadki z TOP30
z 25 po 07 tyg. LOVE IS DEAD - Brett Anderson
z 26 po 36 tyg. GITES - Renata Przemyk
z 27 po 09 tyg. KONIEC0 KRYZYSU - Pustki


Moja alfabetyczna poczekalnia

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.07.2007 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Notowanie znów zgodne z datą ukazania, ale opóźnione w stosunku do ostatnich moich praktyk. I znów odbiło to się na układzie ścisłej czołówki...
Gdybym zapisywał listę w piątkowy wieczór, Tarantula by się raczej obroniła. Jednak czas płynie, dostęp do muzyki w miejscu, w którym byłem miałem ograniczony tym co miałem na karcie w komórce... A miałem Maximo Park ( i to dwa albumy), The White Stripes i inne, nie miałem natomiast TARANTULI Icon_frown. I jak dzisiaj - na raty od soboty - układałem to notowanie to nijak mi The Smashing Pumpkins nie pasowało na miejscu nr 1 Icon_wink2 . No ale nie widzę w tym nic nagannego Icon_mrgreen lista jest zamykana w danym układzie w dniu kiedy ją zapisuje ostatecznie i ... już.
Zdecydowałem, że jednak najwyższą nowość ujawnię (wcześniej myślałem o wpisaniu XXXXX - Xxxxxx Icon_wink2 ) ponieważ nie mam najmniejszych wątpliwości, aby ta sytuacja w jakikolwiek Icon_biggrin3 , na czyjąkolwiek Icon_biggrin3 decyzję miała wpływ. Nasza Lista 2 na forum.lp3 jest już w fazie ćwierćfinału i myślę, że każdy już ma swoje typy niezależnie od par jakie się pojawią w półfinałach.

Podobnie w poczekalni pojawiły się kolejne dwa kawałki z NL2, ale to raczej "na wszelki wypadek" aby mi nie uciekły, niż abym liczył że zrobią jakąś oszałamiającą karierę. Icon_mrgreen
Wracając do najwyższej nowości. Wokalista śpiewa po ... hiszpańsku Icon_wink2 i gdyby mi to ktoś powiedział przed usłyszeniem tego utworu, to pewnie bym się tylko uśmiechnął. Jednak jak usłyszałem raz, drugi, trzeci to wiedziałem że to musi się znaleźć u mnie na liście. Bo oprócz tego, że bardzo fajnie grają, to jest tam tyle optymizmu - chociaż nie mam zielonego pojęcia o czym jest tekst Icon_mrgreen - że mogę tego słuchać na okrągło. Przesłuchałem ich trzy płyty i ... nie zawsze mi się podobało co grają ( jednak język nie zawsze jest do przyjęcia ), to jednak jest kilka utworów godnych uwagi.
Druga nowość to ... w pewnym sensie też wpływ Naszej Listy 2 Icon_smile2 . Po prostu wcześniej nie przysłuchiwałem się Hurt'owi, a teraz bardzo mi się podobają. Ostatnia nowość to dzięki temu, że zobaczyłem to u saferłela, poszukałem i chwyciło.

Resztę - widać w zestawieniu. I może ograniczę się - tak jak przy komentarzach do innych list w tym tygodniu - do 3 najważniejszych punktów:
1. STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers - w tej chwili najgroźniejszy konkurent dla Maximo Park do nr 1 w przyszłym tygodniu.
2. DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland - nawet nie będę próbował wymyślać czy to kres ich możliwości J. Po prostu utwór z każdym przesłuchaniem, z każdym tygodniem coraz wiecej zyskuje.
3. RENATA PRZEMYK - Gites - właśnie wypadła z zestawienia, gdzie była od początku listopada ub. Roku ... Czekam już chyba na kolejną płytę, ewentualnie na współpracę ze Strachami J.

I jeszcze wytłumaczenie dzisiejszego podtytułu "Lista spisana na Kuckach".
Kucki to nazwa jeziora nad którym byłem w ten weekend Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.07.2007 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
znakomity wynik "Stadium Arcadium". No ciekawe, ciekawe do ktorego dojda...
ciesze sie, ze "One Man Revolution" utrzymalo sie w dziesiatce.
"The Funeral" tez wciaz w dziesiatce, niesamowite.
tak samo jak i u Ciebie, tak i u mnie, na szestastym debiutuje piosenka z NL2 Icon_smile2. Tyle ze inna, jednakze Heroes Del Silencio jest u mnie tez wsrod kandydatow! Moze sie pojawi na liscie, szanse sa niemale.
Siberian Winter tez mi sie podoba, bylo w mojej siodemce.
"Surrender" zdecydowanie za malo do gory. "AutumnSong" tez cos slabo.
kolejne podobienstwo naszych notowan - wypadniecie najstarszej piosenki.
16.07.2007 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):Zdecydowałem, że jednak najwyższą nowość ujawnię (wcześniej myślałem o wpisaniu XXXXX - Xxxxxx Icon_wink2 ) ponieważ nie mam najmniejszych wątpliwości, aby ta sytuacja w jakikolwiek Icon_biggrin3 , na czyjąkolwiek Icon_biggrin3 decyzję miała wpływ. Nasza Lista 2 na forum.lp3 jest już w fazie ćwierćfinału i myślę, że każdy już ma swoje typy niezależnie od par jakie się pojawią w półfinałach.
ja nawet wysłałem swoją 15 najlepszych utworów i Kajman może Wam potwierdzić, że głosuję zgodnie z hierarchią. Icon_wink2 A co do piosenki, która u Ciebie debiutuje to mogę powiedzieć, że rzutem na taśmę zakwalifikowała się do mojego 19-piosenkowego półfinału, ale z każdym przesłuchaniem podoba się bardziej. Icon_biggrin3 Co do tych z poczekalni to Therion był w mojej 15, natomiast Running Wild muszę jeszcze posłuchać, bo to dla mnie największa niespodzianka tych zawodów. U mnie poległ przy pierwszej selekcji. Icon_smile2

A teraz o innych wydarzeniach....
Yacy napisał(a):02 03 11 ICKY THUMP - The White Stripes
Icon_mrgreen stary, dobry "Icky" nie sprzedaje łatwo skóry. Icon_biggrin3 Jeśli chodzi o "Tarantulę" to u mnie pojawiły się pierwsze oznaki słabszej formy, ciekawe jak u Ciebie sobie będzie radzić w następnych tygodniach. Jeszcze bardziej ciekawi mnie czy na pozycję pierwszą wyskoczy "Stadium Arcadium". Przydałaby się jakaś pomoc "singlowo-trójkowa". Fair to Midland już na 7 miejscu! Kolejny kandydat?

Może jeszcze o nowym numerze 1. Piosenka mi się podoba, ale jednak nie udało się jej przebić do mnie na listę. Icon_neutral2
16.07.2007 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: 342 MOJA LISTA
Najpierw sprawdziłem, czy mam słuchać jednej piosenki, która właśnie zaczęła lecieć na winampie, a dopiero potem zabieram się do komentarza.
01 04 07 BOOKS FROM BOXES - Maximo Park
Posłuchałem. Nie zachwyciło, nie odrzuciło... i teraz nawet nie wiem, jak leci.
02 03 11 ICKY THUMP - The White Stripes
No no, to mi się podoba...
03 01 06 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
...szczególnie w kontekście tego.
07 12 05 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
Jak znajdę chwilę czasu to zajrzę, jak miewają się cjhomiki - Twój na necie (mam nadzieję że jest w tej samej formie, jak ostatnio), a mojego młodego w klatce
13 14 04 A BEAUTIFUL LIE - 30 Seconds To Mars
To nagranie, które posłuchałem dzięki Tobie. Bardzo dobre, ale przynajmniej na razie zamelduje się w poczekalni.
16 -- 01 LA CARTA - Heroes Del Silencio
Tyle jest ładnych piosenek w naszej Liście 2, a tutejsi forumowicze wybierają te, które kojarzą mi się najgorzej.
17 20 03 ARMOR AND SWORD - Rush
No cóż, to nie ten Rush, ktory mnie rusza. Ale jest taki.
24 29 02 BACK TO THE RIVER - Riverside
No cóż, popieram zdecydowanie. U mnie w poczekalni, ale wygląda na piątkowy debiut. Jeden z wielu zresztą.
25 23 28 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY ... - Coma
U mnie poszło do góry, u Ciebie w dół. Ciekawe dokąd u mnie zajdzie, nim u Ciebie wypadnie? No i ja już przy 25 miejscu, a to ciągle pieści moje uszy.
27 -- 01 DANSE RUSSE - Hurt
No no no. Mamy (z mrsapem) poparcie. Szkoda, że tak późno, kiedy świetnoiść u nas przemija.
35 -- BURN MY SHADOW - Unkle
A to nagranie, które przesłuchałem z listy Listoholika i u mnie też pewnie zadebiutuje w piątek.
17.07.2007 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Numer jeden jest dla mnie sporym zaskoczeniem, ale jak przeczytałem argumentację, to już wiedziałem, że inaczej być nie mogło Icon_mrgreen W każdym razie ja bardzo lubię ten utwór i może nawet wejdzie u mnie na listę...

Cała pierwsza jedenastka jest u mnie na liście (licząc łącznie z poczekalnią) Icon_eek2 To fenomenalny wynik i nie wiem czy jest taka lista na tym forum, na której też tak jest.
Nie zdziwiłbym się gdyby nie było, bo przecież Twoja lista jest jedną z najlepszych tutaj.

I potwierdza to oczekiwany debiut z miejsca 27. Będę kibicował Icon_biggrin3 Ostrzegam, że ten utwór nie nudzi się nigdy. Ja mam na last.fm 57 przesłuchań, a do tego dochodzi jeszcze częste słuchanie "Vol.1" na wieży i pojedyncze przesłuchania "Danse Russe" na odtwarzaczu. W sumie wyszło by pewnie około 80 przesłuchań... A przecież to nadal u mnie jest w pierwszej dziesiątce Icon_eek2
kajman napisał(a):No no no. Mamy (z mrsapem) poparcie. Szkoda, że tak późno, kiedy świetnoiść u nas przemija
Przemija? Ja jakoś u siebie tego nie zauważyłem Icon_wink2 Ósme miejsce w dwudziestym tygodniu to całkiem niezły wynik, szczególnie że "Danse Russe" nigdy nie było na pierwszym.

Kolejna powalająca statystyka: mamy w dziesiątkach cztery wspólne utwory, w tym cała moja pierwsza dwójka Icon_exclaim A mojej dwójki w dziesiątce też nikt inny nie ma Icon_wink2 Szkoda tylko tego "Map..." :roll:
Za to fenomenalnie radzi sobie Fair To Midland!!! To mnie wcale nie dziwi, bo w końcu to mój trzykrotny numer jeden... Może byś tak wyjechał w ten weekend na wieś z FTM na komórce Icon_mrgreen :?:

Twoja najwyższa nowość dostała ode mnie notę 5/10 i odpadła w pierwszym przesłuchaniu... Za to Therion i Running Wild dostały ode mnie drugą szansę Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.07.2007 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):jednakze Heroes Del Silencio jest u mnie tez wsrod kandydatow!
cieszę się ze nie jestem odosobniony Icon_smile2 bo:
Gary napisał(a):rzutem na taśmę zakwalifikowała się do mojego 19-piosenkowego półfinału,
a szczególnie
kajman napisał(a):Tyle jest ładnych piosenek w naszej Liście 2, a tutejsi forumowicze wybierają te, które kojarzą mi się najgorzej.
ale jednak ćwierćfinał jest Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 12:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Gary napisał(a):Jeszcze bardziej ciekawi mnie czy na pozycję pierwszą wyskoczy "Stadium Arcadium".
Pytanie brzmi kiedy Icon_smile2 Top RHCP, który zresztą Ty pilotujesz (?) może doprowadzić do tego że na jego fali ten utwór dużo zwojuje na ML. :-)Niestety na razie cisza o kolejnym singlu, a tym bardziej czy to będzie SA
Gary napisał(a):Fair to Midland już na 7 miejscu! Kolejny kandydat?
mhm... nic nie mówię bo miejsca 12 to juz wydawał mi się szczyt Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 12:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
kajman napisał(a):Szkoda, że tak późno, kiedy świetnoiść u nas przemija.
nie moja wina że mrsap wrzucił Hurt w drugiej edycji NL, gdyby to zrobił w pierwszej to pewnie to byłby już drugi utwór Hurtu na Mojej Liście Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen No niestety wcześniej słyszałem ich tylko "przy okazji". Piosenki z NL2 wysłuchałem po dwa razy nawet te które odrzuciłem od razu Icon_frown Z niektórymi miałem naprawdę problem ale takie przyjąłem zasady i ich się trzymałem.
Od razu wyjaśniam że Hurtu nie musiałem a chciałem słuchac kolejny raz i kolejny i kolejny ... Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):Gary napisał/a:
Fair to Midland już na 7 miejscu! Kolejny kandydat?
mhm... nic nie mówię bo miejsca 12 to juz wydawał mi się szczyt Icon_smile2
Czy nie było podobnie z "Tarantulą"? Icon_wink2

Yacy napisał(a):Pytanie brzmi kiedy Icon_smile2 Top RHCP, który zresztą Ty pilotujesz (?) może doprowadzić do tego że na jego fali ten utwór dużo zwojuje na ML. :-)Niestety na razie cisza o kolejnym singlu, a tym bardziej czy to będzie SA
Jako prowadzący postanowiłem się przyłożyć i na razie nadrabiam zaległości w ich dyskografii. Pewnie do lat 80tych sięgał nie będę, ale chociaż jeszcze jeden z lat 90tych mi został. Z tego co słyszałem to raczej "SA" na pierwszą 10 ma małe szanse u mnie Icon_smile2
17.07.2007 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
mrsap napisał(a):I potwierdza to oczekiwany debiut z miejsca 27. Będę kibicował Icon_biggrin3 Ostrzegam, że ten utwór nie nudzi się nigdy. Ja mam na last.fm 57 przesłuchań, a do tego dochodzi jeszcze częste słuchanie "Vol.1" na wieży i pojedyncze przesłuchania "Danse Russe" na odtwarzaczu. W sumie wyszło by pewnie około 80 przesłuchań... A przecież to nadal u mnie jest w pierwszej dziesiątce Icon_eek2
kajman napisał(a):No no no. Mamy (z mrsapem) poparcie. Szkoda, że tak późno, kiedy świetnoiść u nas przemija
Przemija? Ja jakoś u siebie tego nie zauważyłem Icon_wink2 Ósme miejsce w dwudziestym tygodniu to całkiem niezły wynik, szczególnie że "Danse Russe" nigdy nie było na pierwszym.
No cóż, ja mam bardzo dużo utworów, które nie nudzą mi się nigdy. Rzekłbym, że do tyczy to prawie wszystkich utworów, które bardzo mi się spodobają. Zresztą wystarczy spojrzeć na moją listę, na której do tego nie zawsze ilości tygodni oddają faktyczny staż utworu.
A przemija użyłem w znaczeniu że utwór jednak raczej przejawia tendencję spadkową niż zwyżkową, chociaż u mnie to nigdy nic nie wiadomo.
17.07.2007 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):Od razu wyjaśniam że Hurtu nie musiałem a chciałem słuchac kolejny raz i kolejny i kolejny ... Icon_smile2
Z Hurtem to jest taka historia, że ja znałem tą piosenkę (była u mnie na liście Icon_wink2 ) , ale w krótszej wersji i fatalnej jakości. Tak fatalnej, że nie było nawet słychać tego padającego deszczu przez całą piosenkę. Gdyby było inaczej piosenka mogła osiągnąć na mojej liście więcej.
17.07.2007 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Tyle jest ładnych piosenek w naszej Liście 2, a tutejsi forumowicze wybierają te, które kojarzą mi się najgorzej.
ale jednak ćwierćfinał jest Icon_smile2
Ubolewam z tego powodu i do tego z tej pary to jest mi obojętne, co awansuje dalej.
17.07.2007 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
mrsap napisał(a):bo przecież Twoja lista jest jedną z najlepszych tutaj.
Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2
mrsap napisał(a):Przemija? Ja jakoś u siebie tego nie zauważyłem
i to mnie cieszy bo mimo tak ostrożnego debiutu może się różnie skończyć...
mrsap napisał(a):Może byś tak wyjechał w ten weekend na wieś z FTM na komórce
niestety od dziś do kolejnego piątku 27.07 siedzę w domu i ciężko pracuję Icon_smile2 a słysząc o pogodzie Icon_evil to nie wiem jak ja to zrobię. Potem też raczej słuchanie z komórki nie wchodzi w rachubę bo ... wybieram się na Piknik Country do Mrągowa Icon_wink2
Ale pewnie pojutrze, a może i jutro będę dysponował poprzednią płytą FTM, której jestem bardzo ciekawy.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 12:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Szkoda, że tak późno, kiedy świetnoiść u nas przemija.
nie moja wina że mrsap wrzucił Hurt w drugiej edycji NL, gdyby to zrobił w pierwszej to pewnie to byłby już drugi utwór Hurtu na Mojej Liście Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen No niestety wcześniej słyszałem ich tylko "przy okazji". Piosenki z NL2 wysłuchałem po dwa razy nawet te które odrzuciłem od razu Icon_frown Z niektórymi miałem naprawdę problem ale takie przyjąłem zasady i ich się trzymałem.
Od razu wyjaśniam że Hurtu nie musiałem a chciałem słuchac kolejny raz i kolejny i kolejny ... Icon_smile2
To dlaczego Danse Russe, a nie House carpenter?
17.07.2007 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Gary napisał(a):Jako prowadzący postanowiłem się przyłożyć i na razie nadrabiam zaległości w ich dyskografii. Pewnie do lat 80tych sięgał nie będę, ale chociaż jeszcze jeden z lat 90tych mi został.
też muszę nadrobić ale chcę posłuchac wszystkich 9 albumów co daje 139 utworów!!! ,które są W TYM MIEJSCU ŁADNIE WYMIENIONE Icon_smile2
Gary napisał(a):Z tego co słyszałem to raczej "SA" na pierwszą 10 ma małe szanse u mnie
a u mnie raczej będzie top10, chociaż ja np do topu wszechczasów wrzucam kawałki dopiero po 2-3 latach. Ale tu postąpię inaczej, no chyba że się coś radykalnie zmieni.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 01:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
kajman napisał(a):To dlaczego Danse Russe, a nie House carpenter?
dlatego że jest jeszcze UBLEED i musiałem coś wybrać. 3, 4 albo 5 utworów jednego wykonawcy w top30 to nie w moim stylu. A że wszystkie poznałem tak na dobre prawie w tym samym czasie, wszystkie bardzo mi się spodobały to wybrałem najnowszy singel. Tyle...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
Re: 342 MOJA LISTA
kajman napisał(a):Tyle jest ładnych piosenek w naszej Liście 2, a tutejsi forumowicze wybierają te, które kojarzą mi się najgorzej.
wazne, ze im sie kojarza jak najlepiej Icon_cool2
17.07.2007 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
Re: 342 MOJA LISTA
Nowy lider najmniej mi się podoba z tego co znam i lubię a mogłoby być na liście, ale bardzo go lubię Icon_wink
Cieszy skok Stadium do top 5. Nowości nie znam oprócz Soulsavers - cieszy mnie ich debiut.
Wish Upon A Dog Star zacięło się Icon_sad No Cars Go dość spokojnie pnie się w górę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2007 09:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Nowy lider najmniej mi się podoba z tego co znam i lubię a mogłoby być na liście, ale bardzo go lubię Icon_wink
a po naszemu? Bo nie mogę uchwycić sensu tego zdania Icon_mrgreen Icon_mrgreen Chodzi o utwory Maximo Park?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 09:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości