Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1137 (31.12.2011)
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 202
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
Szymek79 napisał(a):09.NE RED BOX let it rain
cóż za szybka reakcja na nowy singiel to dość rzadkie u ciebie
Rincewind napisał(a):Red Box faktycznie szturmem się wdarł i to aż do 10-tki.
Singiel faktycznie nowy, ale utwór znany mi od prawie roku czyli od momentu poznania PLENTY. A teraz na nowo rozbudził we mnie silne uczucie. Gdy dodam jeszcze osobistą jego zapowiedź przez Simona Toulsona Clarke'a w LP3 w ubiegły piątek to mój zachwyt i reakcja na liście będzie chyba jak najbardziej zrozumiała Icon_smile
Szymek79 napisał(a):11.12 LANA DEL REY video games
tylko oczko w górę to trochę rozczarowujące
Nie było wcale tak łatwo wejść w tym "półtygodniu" do pierwszej dziesiątki. A rozczarowuje mnie niska pozycja Lany w LP3. Taki utwór męczy się parę tygodni w poczekalni?! Chyba, że jak wejdzie do trzydziestki to od razu po tygodniu do Top 10... Bywają i takie kariery.
Szymek79 napisał(a):debiut "Tomorrow" chyba bliski
Wstrzymuję się jeszcze z poznaniem ww. singla bo SHOW... wciąż mi się podoba. Jak tak dalej będę zachowawczy to mogę już niedługo mieć ich dwa single w plecy. Ale od przybytku głowa nie boliIcon_wink
Szymek79 napisał(a):37.NE FLORENCE AND THE MACHINE no light no light
najniższa nowość podoba mi się najbardziej
Rincewind napisał(a):Ciekawe czy No Light No Light dorówna temu co obecnie na drugim.
Pamiętam, że to ulubiony singiel Szymka. Nie ukrywam, że akurat ten numer nie zrobił na mnie dużego wrażenia ale znalazło się wreszcie na liście miejsce i dla niego. Rincewind, płonne nadzieje...
Art. Brut. napisał(a):01.01 MASQUER stark naked
Wywindujemy ten kawałek na forumowej, u mnie w następnym notowaniu awans.
Utwór zasługuje na wsparcie. A może tak kolejna lista, na której dojdzie szczytu (pierwszy był Meni)?
Art. Brut. napisał(a):07.07 GOTYE somebody that i used to know
Nie odpuszcza.
Zgoda. Choć to pikuś przy wynikach na LP3Icon_wink
Art. Brut. napisał(a):13.15 COMA los cebula i krokodyle łzy
"Odstaw ten cholerny kubek...." Nawet mi zaczyna się wkręcać, a przecież normalnie nie lubię Comy. Może to chwilowe...
Mam nadzieję, że nie chwilowe. Ja to tam muszę lubić ten zespół, chociażby z racji patriotyzmu lokalnego.
Art. Brut. napisał(a):27.31 DEUS constant now
W następnym notowaniu i u mnie, ale z innym nagraniem.
U mnie to ich całkowity debiut więc myślę że przyjdzie czas i na inne nagrania. Co jest właściwie kolejnym singlem z KEEP YOU CLOSE? Grany przez trójkę GHOST?
Rincewind napisał(a):Jest w końcu Arcade Fire (chociaż nie wiem, czy nie było wcześniej jakiegoś innego, bo nie zaglądałem tu dawno).
Nie było. SPEAKING... w ogóle mi nie podeszło. A wiadomość o wydaniu na singlu SPRAWL II bardzo mnie ucieszyła bo od pierwszego odsłuchu THE SUBURBS nie sposób mi było przejść obojętnym obok tego nagrania.
Szymek79 napisał(a):Lista wcześniej czyżby jakiś wyjazd sylwestrowo-noworoczny?
Już tłumaczę: sylwestrowe notowanie oczywiście wliczam do podsumowania roku a że nie mogłem już wytrzymać z czekaniem na wyniki klasyfikacji to sprężyłem się już w środę.
29.12.2011 08:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: lista not. 1137 (31.12.2011) - thestranglers - 29.12.2011 08:59 AM
RE: lista not. 1137 (31.12.2011) - Listoholik - 29.12.2011, 12:05 PM
RE: lista not. 1137 (31.12.2011) - Listoholik - 29.12.2011, 05:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości