Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1137 (31.12.2011)
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
lista not. 1137 (31.12.2011)
01.01 MASQUER stark naked
02.02 FLORENCE AND THE MACHINE what the water gave me
03.03 AUSTRA spellwork
04.06 LADYTRON mirage
05.04 JANE'S ADDICTION irresistible force
06.05 CHAIRLIFT amanaemonesia
07.07 GOTYE somebody that i used to know
08.10 HARD FI fire in the house
09.NE RED BOX let it rain
10.08 BORN BLONDE radio bliss

11.12 LANA DEL REY video games
12.09 KASABIAN re-wired
13.15 COMA los cebula i krokodyle łzy
14.14 STROKES taken for a fool
15.13 HURTS illuminated
16.11 WOMBATS 1996
17.NE ARCADE FIRE sprawl II
18.16 CARPARK NORTH transparent and glasslike
19.17 CRANBERRIES show me the way
20.20 NICKELBACK when we stand together

21.23 METRONOMY everything goes my way
22.24 ADELE someone like you
23.18 WOLF GANG the king and all of his men
24.19 WHITE LIES the power and the glory
25.21 LYKKE LI sadness is a blessing
26.26 NAKED AND FAMOUS no way
27.31 DEUS constant now
28.22 PENDRAGON this green and pleasant land
29.25 MYSLOVITZ przypadek hermana rotha
30.32 AUSTRA beat and the pulse

31.27 KILLS baby says
32.30 FLORENCE AND THE MACHINE shake it out
33.35 KAZIK NA ŻYWO plamy na słońcu
34.29 JULIA MARCELL matrioszka
35.37 COLDPLAY charlie brown
36.28 KAISER CHIEFS man on mars
37.NE FLORENCE AND THE MACHINE no light no light
38.34 WHITE LIES holy ghost
39.33 STROKES machu picchu
40.39 COLDPLAY paradise
28.12.2011 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #2
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
thestranglers napisał(a):09.NE RED BOX let it rain
cóż za szybka reakcja na nowy singiel to dość rzadkie u ciebie

thestranglers napisał(a):11.12 LANA DEL REY video games
tylko oczko w górę to trochę rozczarowująceIcon_wink

thestranglers napisał(a):19.17 CRANBERRIES show me the way
debiut "Tomorrow" chyba bliski

thestranglers napisał(a):37.NE FLORENCE AND THE MACHINE no light no light
najniższa nowość podoba mi się najbardziej

Lista wcześniej czyżby jakiś wyjazd sylwestrowo-noworoczny?

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
28.12.2011 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #3
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
(28.12.2011 11:20 PM)thestranglers napisał(a):  01.01 MASQUER stark naked

Wywindujemy ten kawałek na forumowej, u mnie w następnym notowaniu awans. Icon_wink

Cytat:07.07 GOTYE somebody that i used to know

Nie odpuszcza. Icon_wink

Cytat:13.15 COMA los cebula i krokodyle łzy

"Odstaw ten cholerny kubek...." Icon_biggrin Nawet mi zaczyna się wkręcać, a przecież normalnie nie lubię Comy. Icon_surprised Może to chwilowe...

Cytat:27.31 DEUS constant now

W następnym notowaniu i u mnie, ale z innym nagraniem.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.12.2011 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #4
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
Jednego utworu nie znam, inne znam, a wśród nich jest jeden, którego znam, ale nic by się nie stało, gdybym go nie znał, bo nie ma szans otrzeć się o moją listę. Reszta OK. Jest w końcu Arcade Fire (chociaż nie wiem, czy nie było wcześniej jakiegoś innego, bo nie zaglądałem tu dawno). Red Box faktycznie szturmem się wdarł i to aż do 10-tki. Ciekawe czy No Light No Light dorówna temu co obecnie na drugim.
29.12.2011 01:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
Szymek79 napisał(a):09.NE RED BOX let it rain
cóż za szybka reakcja na nowy singiel to dość rzadkie u ciebie
Rincewind napisał(a):Red Box faktycznie szturmem się wdarł i to aż do 10-tki.
Singiel faktycznie nowy, ale utwór znany mi od prawie roku czyli od momentu poznania PLENTY. A teraz na nowo rozbudził we mnie silne uczucie. Gdy dodam jeszcze osobistą jego zapowiedź przez Simona Toulsona Clarke'a w LP3 w ubiegły piątek to mój zachwyt i reakcja na liście będzie chyba jak najbardziej zrozumiała Icon_smile
Szymek79 napisał(a):11.12 LANA DEL REY video games
tylko oczko w górę to trochę rozczarowujące
Nie było wcale tak łatwo wejść w tym "półtygodniu" do pierwszej dziesiątki. A rozczarowuje mnie niska pozycja Lany w LP3. Taki utwór męczy się parę tygodni w poczekalni?! Chyba, że jak wejdzie do trzydziestki to od razu po tygodniu do Top 10... Bywają i takie kariery.
Szymek79 napisał(a):debiut "Tomorrow" chyba bliski
Wstrzymuję się jeszcze z poznaniem ww. singla bo SHOW... wciąż mi się podoba. Jak tak dalej będę zachowawczy to mogę już niedługo mieć ich dwa single w plecy. Ale od przybytku głowa nie boliIcon_wink
Szymek79 napisał(a):37.NE FLORENCE AND THE MACHINE no light no light
najniższa nowość podoba mi się najbardziej
Rincewind napisał(a):Ciekawe czy No Light No Light dorówna temu co obecnie na drugim.
Pamiętam, że to ulubiony singiel Szymka. Nie ukrywam, że akurat ten numer nie zrobił na mnie dużego wrażenia ale znalazło się wreszcie na liście miejsce i dla niego. Rincewind, płonne nadzieje...
Art. Brut. napisał(a):01.01 MASQUER stark naked
Wywindujemy ten kawałek na forumowej, u mnie w następnym notowaniu awans.
Utwór zasługuje na wsparcie. A może tak kolejna lista, na której dojdzie szczytu (pierwszy był Meni)?
Art. Brut. napisał(a):07.07 GOTYE somebody that i used to know
Nie odpuszcza.
Zgoda. Choć to pikuś przy wynikach na LP3Icon_wink
Art. Brut. napisał(a):13.15 COMA los cebula i krokodyle łzy
"Odstaw ten cholerny kubek...." Nawet mi zaczyna się wkręcać, a przecież normalnie nie lubię Comy. Może to chwilowe...
Mam nadzieję, że nie chwilowe. Ja to tam muszę lubić ten zespół, chociażby z racji patriotyzmu lokalnego.
Art. Brut. napisał(a):27.31 DEUS constant now
W następnym notowaniu i u mnie, ale z innym nagraniem.
U mnie to ich całkowity debiut więc myślę że przyjdzie czas i na inne nagrania. Co jest właściwie kolejnym singlem z KEEP YOU CLOSE? Grany przez trójkę GHOST?
Rincewind napisał(a):Jest w końcu Arcade Fire (chociaż nie wiem, czy nie było wcześniej jakiegoś innego, bo nie zaglądałem tu dawno).
Nie było. SPEAKING... w ogóle mi nie podeszło. A wiadomość o wydaniu na singlu SPRAWL II bardzo mnie ucieszyła bo od pierwszego odsłuchu THE SUBURBS nie sposób mi było przejść obojętnym obok tego nagrania.
Szymek79 napisał(a):Lista wcześniej czyżby jakiś wyjazd sylwestrowo-noworoczny?
Już tłumaczę: sylwestrowe notowanie oczywiście wliczam do podsumowania roku a że nie mogłem już wytrzymać z czekaniem na wyniki klasyfikacji to sprężyłem się już w środę.
29.12.2011 08:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
Ten nowy Red Box to naprawdę ładny numer! Zresztą, wszystkie single takie były. Mam wrażenie, że przy innych warunkach, hmm, "mentalno-psychiczno-nastrojowych" to byłyby u mnie trzy Red Boxy w pięćdziesiątce (na szczycie oczywiście Uberlin). Na szczęście (nie dla Red Box, oczywiście) w roku 2012 dominowały u mnie bardzo pogodne nastroje Icon_smile
Cytat:Nie było wcale tak łatwo wejść w tym "półtygodniu" do pierwszej dziesiątki. A rozczarowuje mnie niska pozycja Lany w LP3. Taki utwór męczy się parę tygodni w poczekalni?! Chyba, że jak wejdzie do trzydziestki to od razu po tygodniu do Top 10... Bywają i takie kariery.
No niestety, taka muzyka przyjmuje się na LP3... średnio. Nie tragicznie, ale też bez rewelacji. Swoją drogą, bo to dziwne: wszyscy ludzie -25/26 zazwyczaj uwielbiają Arctic Monkeys, Kasabian, klimaty trochę pitchforkowe no i wokalistki typu Lanka także. Wysuwam więc taki wniosek: słuchacze powyżej trzydziestki wciąż są mocniejszą siłą w Trójce.
(Ale odkrywczy jestem, nie?)
29.12.2011 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
szybko wystartowałeś z tym sylwestrowym notowaniem, u mnie też takowe będzie, ostatnie w tym roku, i 53 w ogóle.. możliwe dużo zmian, choć zmiany lidera chyba także nie planuję Icon_wink
29.12.2011 12:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #8
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
Listoholik napisał(a):zmiany lidera chyba także nie planuję
No tak, koniec roku rzadko obfituje w spektakularne zmiany u mnie, raczej skupiam się już na zliczaniu list, w tym roku pierwszy raz od niepamiętnych czasów były aż 53 soboty. Kto mi zapłaci za nadminuty? Icon_smile
prz_rulez napisał(a):wszyscy ludzie -25/26 zazwyczaj uwielbiają Arctic Monkeys, Kasabian, klimaty trochę pitchforkowe no i wokalistki typu Lanka także. Wysuwam więc taki wniosek: słuchacze powyżej trzydziestki wciąż są mocniejszą siłą w Trójce.
No ja mam już ponadtrzydziestkę i lubię klimaty pitchforkowe. Myślę, że wiek nie zawsze ma znaczenie. Ale fakt, niektórzy wykonawcy mają ciężko na LP3 i czasem bardzo mi smutno z tego powodu. Ostatnio na przykład nie mogę przeżyć, że "Przypadek Hermana Rotha" tak szybko zleciał z notowania... więc nawet Myslovitz nie ma lekko Icon_sad
29.12.2011 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #9
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
thestranglers napisał(a):No ja mam już ponadtrzydziestkę i lubię klimaty pitchforkowe. Myślę, że wiek nie zawsze ma znaczenie. Ale fakt, niektórzy wykonawcy mają ciężko na LP3 i czasem bardzo mi smutno z tego powodu. Ostatnio na przykład nie mogę przeżyć, że "Przypadek Hermana Rotha" tak szybko zleciał z notowania... więc nawet Myslovitz nie ma lekko Icon_sad
ja też mam trójkę z przoduIcon_frown, za za chwilę się dowiem że jest muzyka 30+Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
29.12.2011 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #10
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
(29.12.2011 08:59 AM)thestranglers napisał(a):  A może tak kolejna lista, na której dojdzie szczytu (pierwszy był Meni)?

Nie wiadomo. Icon_wink Jednak najczęściej jak coś jest dużym hitem na Karcie, to i u mnie się nieźle przyjmuje, więc może i będzie szczyt.

Cytat:Ja to tam muszę lubić ten zespół, chociażby z racji patriotyzmu lokalnego.

Ciekawe, co by meni na to powiedział. Icon_biggrin

Cytat:Już tłumaczę: sylwestrowe notowanie oczywiście wliczam do podsumowania roku a że nie mogłem już wytrzymać z czekaniem na wyniki klasyfikacji to sprężyłem się już w środę.

Śmiesznie wypada ostatnia sobota w tym roku, moje notowanie także ukaże się odrobinę wcześniej.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
29.12.2011 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
Nie dyskryminuję nikogo ze względu na wiek. Yes i Uriah Heep też mają swój urok Icon_smile Niemniej jednak chciałbym, by czasem coś pokroju Foster The People czy Metronomy też mogło dojść wysoko...
29.12.2011 01:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #12
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
prz_rulez napisał(a):Nie dyskryminuję nikogo ze względu na wiek
Nie musisz się tłumaczyć bo nikt Ci tutaj tego nie zarzucaIcon_smile ale trochę zeszliśmy z tematu: najważniejsza kwestia to co by tu zrobić by na bądź co bądź opiniotwórczą listę trójki wchodziły utwory nowych wykonawców.
29.12.2011 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
Zachęćmy słuchaczy RMF-u i EskiIcon_lol
29.12.2011 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
thestranglers napisał(a):RED BOX let it rain
ładne, ale pupy nie urywa Icon_smile FLORENCE znów mnie nie przekonuje. Jakoś nie łapię tej muzy. Czegoś mi tam brakuje, albo czegoś jest za mało. Co powoduje, że najlepszą nowością jest ARCADE FIRE.
thestranglers napisał(a):03.03 AUSTRA spellwork
jest tu to czego, nie ma Florencja. What the water gave me jest już znacznie lepszy. Ma w sobie wygar - może i u mnie zadebiutuje.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2011 02:19 PM przez dziobaseczek.)
29.12.2011 02:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #15
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
dziobaseczek napisał(a):RED BOX let it rain
ładne, ale pupy nie urywa
Simon and Co. to godny temat naszych rozmów więc dalej nawijam o nich. Niczego nowego PLENTY nie oferuje ale nie o to chodzi. Przyznam, że Red Box kolejny raz mnie opętał. Pewnie przez to, że znów na pięć minut mogę powrócić myślą o dwadzieścia lat wstecz.
thestranglers napisał(a):37.NE FLORENCE AND THE MACHINE no light no light
FLORENCE znów mnie nie przekonuje. Jakoś nie łapię tej muzy. Czegoś mi tam brakuje, albo czegoś jest za mało.
A jak mówiłem, że to najsłabszy singiel to mnie nikt nie słuchał. No ale szansę trzeba dać.
dziobaseczek napisał(a):"What the water gave me" jest już znacznie lepszy. Ma w sobie wygar - może i u mnie zadebiutuje.
Ja nie muszę się wypowiadać: trzy tygodnie w Top3 same mówią za siebie.
29.12.2011 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
RE: lista not. 1137 (31.12.2011)
thestranglers napisał(a):w tym roku pierwszy raz od niepamiętnych czasów były aż 53 soboty. Kto mi zapłaci za nadminuty?

dokładnie, masz rację, w tym roku były aż 53 soboty. ale mam pomysł, zapłaćmy sobie za te nadgodziny nawzajem Icon_wink

thestranglers napisał(a):Przyznam, że Red Box kolejny raz mnie opętał. Pewnie przez to, że znów na pięć minut mogę powrócić myślą o dwadzieścia lat wstecz.

dla mnie jednak Chenko będzie chyba takim ponadczasowym hymnem! i niczym innym już w ich wykonaniu się chyba opętać nie dam Icon_wink
29.12.2011 05:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości