Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 224 z dnia 16 marca 2008
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 224 z dnia 16 marca 2008
Notowanie 224 stało pod znakiem pytania: uda się, czy się nie uda?. Ostatnim razem jak "Rise Today" walczyło o wyrównanie rekordu w stażu na pierwszym miejscu, nie udało się tego dokonać. Jednak tym razem kandydat był o wiele mocniejszy. W dodatku miał już za sobą kryzys, tak więc było o wiele łatwiej wyrównać rekord "The End Of The World" z 2004 roku.
W tym tygodniu nie miałem wątpliwości co do tego, że Avenged Sevenfold po raz kolejny zasłużyło na miano numeru jeden. W przyszłym tygodniu będzie walczyć o pobicie rekordu.

Wcale nie będzie to takie łatwe, bo już za plecami czai się piosenka, która przyprawia mnie o dreszcze, czyli "Thank You For Listening". Hurt znów był bardzo blisko umieszczenia trzech piosenek w dziesiątce, ale tym razem wymsknęło się "Alone With The Sea"... Może za tydzień się uda. Będzie ciężko, bo teraz w dziesiątce aż trzy zespoły mają po dwóch reprezentantów. Oprócz Hurt są to Alter Bridge i Avenged Sevenfold, a więc te zespoły, które od początku roku radzą sobie na mojej liście najlepiej. Są to jednocześnie te trzy zespoły, które w ostatnich trzech latach wygrywały na mojej liście klasyfikację zespołową. Czyżby więc w tym roku ktoś z nich miałby powtórzyć ten wynik? Wszystko na to wskazuje, bo na razie nie widać nikogo, kto by mógł im zagrozić.

Tak więc każdy z tych zespołów wprowadza w tym tygodniu nowy utwór do dziesiątki. "Afterlife" w wielkim stylu wskakuje na szóstą pozycję, na ósmym miejscu uplasował się "Loded", a dziesiątkę zamyka "Brand New Start".
Na niższych pozycjach dzieje się tym razem nie tak dużo jak zwykle. Jednak z pewnością uwagę przykuwają dwa skoki o 11 pozycji. Obydwa nie są niespodziankami. Gotye w zeszłym tygodniu zadebiutował na samym dole, więc logiczne jest, że w tym tygodniu musiał trochę nadrobić. Drugi skok jest dziełem "The Equinigmy", która jest już tuż za pierwszą dziesiątką.
Nowości są w tym tygodniu tylko trzy (cztery wliczając powrót Fuel). Najwyżej debiutuje "Anesthetize", który ma aspiracje do zostania wielkim przebojem na mojej liście. Pewnie odbędzie się to kosztem "Normal", ale przecież "Sentimental" osiągnęło prawie 20 tygodni...
Na samym końcu listy pojawia się niespodziewanie zespół Paramore z niezwykle żywym i optymistycznym kawałkiem "Misery Business". O krok od debiutu był równie optymistyczny kawałek zespołu Plain White T's. Czyżby na liście widoczne były oznaki nadejścia wiosny?
Na pewno widoczne są oznaki odrodzenia zespołu Black Light Burns, który wpuszcza na listę kolejny kawałek, a na liście płyt zalicza triumfalny powrót prawie na sam szczyt.

Notowanie 224

01 . 01 . 14 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold 1 (7)
02 . 03 . 15 . ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 1 (2)
03 . 04 . 04 . THANK YOU FOR LISTENING - Hurt 3
04 . 02 . 13 . WATCH OVER YOU - Alter Bridge 1 (1) S
05 . 05 . 07 . FEAR - Evans Blue 5
06 . 12 . 10 . AFTERLIFE - Avenged Sevenfold 6 S
07 . 09 . 12 . MY EYES - Travis 7 S
08 . 11 . 07 . LODED - Hurt 8
09 . 06 . 10 . SAW SOMETHING - Dave Gahan 6 S
10 . 19 . 04 . BRAND NEW START - Alter Bridge 10

11 . 07 . 17 . ALONE WITH THE SEA - Hurt 1 (1)
12 . 14 . 14 . CONQUEST - The White Stripes 3 S
13 . 08 . 15 . JIGSAW FALLING INTO PLACE - Radiohead 7 S
14 . 25 . 03 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel 14
15 . 10 . 12 . BROTHERS IN ARMS - Metallica 4
16 . 20 . 08 . APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair To Midland 16
17 . 17 . 08 . 1.000 PEOPLE - Blackfield 10
18 . 15 . 19 . NO JESUS CHRIST - Seether 2
19 . 21 . 05 . CYBERNETIC PILLOW - Riverside 19
20 . 16 . 08 . FEED US - Serj Tankian 9 S

21 . 24 . 11 . LONG ROAD TO RUIN - Foo Fighters 21 S
22 . 13 . 14 . CAŁKIEM SAM - Totentanz 13
23 . 29 . 02 . PRICE OF FAME - Submersed 23 S
24 . 18 . 08 . THE NEW NATIONAL ANTHEM - Strata 17
25 . 27 . 05 . KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy 25
26 . 28 . 06 . TRANQUILIZE - The Killers feat. Lou Reed 26 S
27 . 30 . 06 . THE STONE - Ashes Divide 27 S
28 . 33 . 05 . THE SECOND GREAT DEPRESSION - Manic Street Preachers 28
29 . 31 . 06 . NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria 25 S
30 . 22 . 18 . ANGELS TAKE A SOUL - Fuel 7

31 . 26 . 22 . TIES THAT BIND - Alter Bridge 1 (1) S
32 . 40 . 03 . WAVING FLAGS - British Sea Power 32 S
33 . 37 . 04 . WAX SIMULACRA - The Mars Volta 33 S
34 . 23 . 11 . WALKA JAKUBA Z ANIOŁEM - Strachy na Lachy 9 S
35 . 32 . 04 . BEAUTIFUL - 10 Years 32 S
36 . 43 . 03 . TEDDY PICKER - Arctic Monkeys 36 S
37 . 42 . 04 . RISE ABOVE THIS - Seether 37 S
38 . 45 . 02 . SCREAM AIM FIRE - Bullet For My Valentine 38 S
39 . 50 . 02 . HEARTS A MESS - Gotye 39 S
40 . 34 . 29 . END OF THE WORLD - Blackfield 1 (4) S

41 . 39 . 06 . OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE - Tomek Makowiecki 39 S
42 . NN . 01 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree 42
43 . 48 . 02 . DOOMSDAY - Atreyu 43 S
44 . 36 . 17 . ZZYZX RD. - Stone Sour 4 S
45 . 44 . 07 . UNFURL - Katatonia 42
46 . 35 . 09 . ANGER CAGE - Course Of Nature 20 S
47 . 38 . 16 . WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree 12 S
48 . NN . 01 . THE MARK - Black Light Burns 48
49 . PP . 03 . GONE - Fuel 48 S
50 . NN . 01 . MISERY BUSINESS - Paramore 50 S

Poza listą

41 SCHIZOFRENIA - Coma (13 tyg., max 22)
47 STAY - Onesidezero (12 tyg., max 18)
52 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter (19 tyg., max 5)


Blisko listy

51 64 OUR TIME NOW - Plain White T's S
52 56 IT'S NOT ENOUGH - Unjust S
53 55 CZAS OGNIA - Totentanz
54 57 EXAM ROOM - Hermano
55 61 SHADOWPLAY - The Killers S
56 46 SHE WHISPERS LOUD - Alternate Sound Of Life 28
57 59 SUTURE UP YOUR FUTURE - Queens Of The Stone Age
58 49 BROKEN - Lifehouse 38 S
59 65 NIE MA MOWY - Normalsi
60 53 MARY PICKFORD - Katie Melua S

61 70 SKY IS OVER - Serj Tankian S
62 67 CITIZEN / SOLDIER - 3 Doors Down S
63 NN FALLING DOWN - Atreyu S
64 NN NUDE - Radiohead S
65 66 GET OUT THE DOOR - Velvet Revolver S
66 68 ALL ALONG THE WATCHTOWER - The Fratellis S
67 NN ALWAYS BE - Jimmy Eat World S
68 NN NINE IN THE AFTERNOON - Panic! At The Disco S
69 54 NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band Of Horses 30 S
70 62 WHAT ARE YOU LOOKING FOR - Sick Puppies


Lista płyt, notowanie 11/2008

01 01 05 ECHOES, SILENCE, PATIENCE & GRACE - Foo Fighters [2007]
02 PP 07 CRUEL MELODY - Black Light Burns [2007]
03 02 23 VOL. II - Hurt [2007]
04 09 07 RAPID EYE MOVEMENT - Riverside [2007]
05 03 03 THE BEDLAM IN GOLIATH - The Mars Volta [2008]
06 PP 16 AVENGED SEVENFOLD - Avenged Sevenfold [2007]
07 05 09 ELECT THE DEAD - Serj Tankian [2007]
08 08 04 THE BOY WITH NO NAME - Travis [2007]
09 06 23 BLACKBIRD - Alter Bridge [2007]
10 NN 01 IMMORTAL VERSES - Submersed [2007]


Debiutują w tym tygodniu

Utwory:
NINE IN THE AFTERNOON - Panic! At The Disco
ALWAYS WHERE I NEED TO BE - The Kooks
THE TWYNCYN / TREMBLING WILLOWS - Pure Reason Revolution
THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
SALVATION - Five Finger Death Punch
JUST FOR TONIGHT - One Night Only
I DON'T CARE - Apocalyptica feat. Adam Gontier
GROUNDS FOR DIVORCE - Elbow
RIGHT BEFORE MY EYES - Course Of Nature
NEVER SEEN THE LIGHT OF DAY - Mando Diao

Płyty:
IRE WORKS - The Dillinger Escape Plan [2007]
STARBORN TOME I - The Chronicles Of Israfel [2007]
WAY OF THE FIST - Five Finger Death Punch [2007]

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.03.2008 03:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Moje serdeczne gratulacje dla A7X Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Naprawdę ładny wynik, ciekawe czy za tydzień będzie jeszcze ładniejszy? Icon_wink2
Ale dla mnie najważniejsze wydarzenie to i tak oczywiście miejsce 14 Icon_mrgreen Inne miłe wydarzenia to pozycje 16, 19, 27, 29, 34 a także najwyższa nowość Icon_smile2 Bardzo mnie cieszy ten wybór i ciekawi mnie jak sobie będzie radzić Icon_wink2 A Katatonia jak zwykle cienko przędzie, ale do tego już zdążyłem się przyzwyczaić Icon_razz
Interesująco prezentują się nowo przesłuchane albumy, ciekawe czy któryś z nich pojawi się w Top10 Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
17.03.2008 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
wyrownanie rekordu to duze wydarzenie. bardzo jestem ciekaw jak bedzie w nastepnym notowaniu.
ostatnio poznalem sporo nowych kawalkow i automatycznie na kazdy przypadlo mniej przesluchan. dlatego tez "Thank You For Listening" na razie nie kojarze, choc wiem, ze na dysku juz mam. zreszta dotyczy to jeszcze kilku numerow z Twojej listy.
"Sky Is Over" moze jeszcze cos zdziala. na razie cieszy +9.
u mnie plyta Foo Fighters zyskuje powoli, ale z kazdym przesluchaniem widac progres, wiec licze, ze za kilka tygodni bedzie w czolowce. poki co cieszy zwyciestwo u Ciebie.
fajnie, ze wraca u Ciebie w plytach A7X - moze wreszcie we trzech z Aro wepchniemy album do dziesiatki plyt na sasiednim forum Icon_smile2.
Serj w plytach spada o 2, a dzis wreszcie poznalismy kto bedzie go supportowac. zespol InMe na razie kompletnie nic mi nie mowi, trzeba bedzie troche poznac.
ten Adam Gontier co spiewa u Apocalyptiki, to kto to?
17.03.2008 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Numer 1 bardzo mi sie podoba, ale jeszcze bardziej utwór z pozycji 6. Icon_wink2 Hurt juz na podium . I dzielnie trzymaja sie także pozostałe ich utwory Icon_biggrin3 . (A przy okazji jeśli chodzi o płytę - to 23 całe tygodnie mojej niewiedzy. Wstyd Icon_redface2 ) No jestem bardzo ciekawy co bedzie za tydzień....Conquest juz 14 tyg. i jeszcze do góry Icon_smile2
No to teraz wiem dlaczego bardziej podoba sie Tobie THE EQUINIGMA Icon_wink2
Tez ładnie u Ciebie Gotye sobie radzi Icon_smile2
Starsza Katie Melua już chyba się wypaliła z tego co widzę. To może spróbuj z If the light... Icon_wink2
17.03.2008 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
mrsap napisał(a):Debiutują w tym tygodniu
GROUNDS FOR DIVORCE - Elbow


będę 3mał kciuki za ten kawałek,
u mnie też niebawem powinien wysoko zadebiutować!
17.03.2008 08:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):A Katatonia jak zwykle cienko przędzie, ale do tego już zdążyłem się przyzwyczaić
Ale z drugiej strony jest już po raz siódmy w pięćdziesiątce Icon_wink2

p.u.r.h. napisał(a):Interesująco prezentują się nowo przesłuchane albumy, ciekawe czy któryś z nich pojawi się w Top10
Co ciekawe, największe szanse dawałbym na tę chwilę The Dillinger Escape Plan. Ale poczekalnia jest ostatnio bardzo długa... W tym tygodniu pewnie nic nowego nie przesłucham.

ku3a napisał(a):ostatnio poznalem sporo nowych kawalkow i automatycznie na kazdy przypadlo mniej przesluchan. dlatego tez "Thank You For Listening" na razie nie kojarze, choc wiem, ze na dysku juz mam.
Ja dostrzegłem ten utwór dopiero po kilku przesłuchaniach płyty. Wcześniej porównywałem go z "House Carpenter" i to porównanie wypadało blado. Teraz już pewnie nie byłoby tak źle.

ku3a napisał(a):"Sky Is Over" moze jeszcze cos zdziala. na razie cieszy +9.
Zdziała na pewno, bo jeszcze sporo jestem w stanie z tego kawałka wycisnąć. Słucham go zbyt rzadko.

ku3a napisał(a):u mnie plyta Foo Fighters zyskuje powoli, ale z kazdym przesluchaniem widac progres, wiec licze, ze za kilka tygodni bedzie w czolowce. poki co cieszy zwyciestwo u Ciebie.
Mam wrażenie, że to już ostatni tydzień... Ale kto wie...?

ku3a napisał(a):Serj w plytach spada o 2, a dzis wreszcie poznalismy kto bedzie go supportowac. zespol InMe na razie kompletnie nic mi nie mowi, trzeba bedzie troche poznac.
No to będę czekał na rezultaty. Ja póki co nie mam czasu, żeby poznawać nowe rzeczy. Zrobię sobie chyba zastój na kilka tygodni. Na Serja na pewno się nie wybieram, bo mam już sensowną alternatywę Icon_wink2

ku3a napisał(a):ten Adam Gontier co spiewa u Apocalyptiki, to kto to?
Three Days Grace, jeśli Ci to coś mówi Icon_wink2 Icon_wink2 (a powinno)

Aro napisał(a):(A przy okazji jeśli chodzi o płytę - to 23 całe tygodnie mojej niewiedzy. Wstyd )
To nic w porównaniu z prawie rokiem mojej niewiedzy o "Vol. I". Ale ja się takimi drobiazgami nie przejmuję Icon_wink2

Aro napisał(a):Starsza Katie Melua już chyba się wypaliła z tego co widzę. To może spróbuj z If the light...
Już tydzień temu zadebiutowała w poczekalni i chyba ma większe szanse niż poprzedni singiel.

Listoholik napisał(a):GROUNDS FOR DIVORCE - Elbow

będę 3mał kciuki za ten kawałek,
u mnie też niebawem powinien wysoko zadebiutować!
Bardzo go lubię i mam nadzieję, że się przebije na listę.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.03.2008 12:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
mrsap napisał(a):ku3a napisał/a:
ten Adam Gontier co spiewa u Apocalyptiki, to kto to?
Three Days Grace, jeśli Ci to coś mówi (a powinno)
Jakby co, to odsyłam tu. Swoją drogą fajna opcja z tym odsłuchiwaniem prosto z chomika.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.03.2008 01:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
mrsap napisał(a):Three Days Grace, jeśli Ci to coś mówi Icon_wink2 Icon_wink2 (a powinno)
nic mi nie mowi Icon_redface2
mrsap napisał(a):Jakby co, to odsyłam tu.
dzieki Icon_smile2
mrsap napisał(a):Swoją drogą fajna opcja z tym odsłuchiwaniem prosto z chomika.
rewelacja. odkrylem to kilka dni temu.
18.03.2008 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
mrsap napisał(a):33 . 37 . 04 . WAX SIMULACRA - The Mars Volta 33 S
E tam. Icon_wink2 Nie ma startu do reszty płyty.
mrsap napisał(a):03 02 23 VOL. II - Hurt [2007]
05 03 03 THE BEDLAM IN GOLIATH - The Mars Volta [2008]
06 PP 16 AVENGED SEVENFOLD - Avenged Sevenfold [2007]
Te już znam. Icon_biggrin3 Mars Volta już jest na mojej liście, A7X (przed chwilą nauczyłem się skrótu Icon_wink2) właśnie wypadł i nic już z tej płyty nie wejdzie. Chciałbym żeby coś Hurtu pojawiło się na mojej liście, bo płyta na to zasługuje. Icon_smile2
18.03.2008 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
No i nareszcie zdecydowałeś się. niewątpliwie najlepsza piosenka z Fear... debiutuje na Twojej liście. Może jeszcze kogoś namówimy i Anesthetize zacznie święcić godne jej poziomu sukcesy na forumowej :?:
18.03.2008 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
mrsap napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Interesująco prezentują się nowo przesłuchane albumy, ciekawe czy któryś z nich pojawi się w Top10
Co ciekawe, największe szanse dawałbym na tę chwilę The Dillinger Escape Plan.
No proszę, a tak się wcześniej broniłeś przed ich przesłuchaniem Icon_mrgreen Ale w sumie się nie dziwię, bo pierwszy wybrany przez Sebastiana numer mógł trochę odstraszyć Icon_biggrin3

P.S. A cóż to znowu za avatar Icon_eek2 , domyślam się że tym razem chyba nie jest to kaloryfer Icon_razz

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
19.03.2008 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
dzisiaj "lecę" "10tkami":
i tak niespodziewanie w top10 to jest dla mnie nr 1,
mrsap napisał(a):02 . 03 . 15 . ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 1 (2)
choć jak bym sobie przpomniał THANK YOU FOR LISTENING - Hurt, to kto wie...
mrsap napisał(a):14 . 25 . 03 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel 14
a to mój nr 1 na Twojej liście nie tylko tej "10"
[tak sobie pomyśłałem, że chyba w święta zrobię coś na zasadzie Moja 30 lp3, czyli ułożę listę każdej osoby z tego tygodnia wg swojej kolejności. Chyba, że mi się odechce Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen ]
mrsap napisał(a):22 . 13 . 14 . CAŁKIEM SAM - Totentanz 13
duży spadek, u mnie też ale jednak ciągle mi się podoba...
mrsap napisał(a):WAVING FLAGS - British Sea Power 32 S
właśnie u mnie wypadli, ale nic lepszego w tej "10" nie widzę...
mrsap napisał(a):44 . 36 . 17 . ZZYZX RD. - Stone Sour 4 S
do dziś nie wiem czemu u mnie nie zrobili kariery?

mrsap napisał(a):BEAUTIFUL - 10 Years 32
chyba ten kawałke mam od Ciebie. Całkiem niezły!

mrsap napisał(a):01 01 05 ECHOES, SILENCE, PATIENCE & GRACE - Foo Fighters [2007]
a to najlepsza moim zdaniem łyta na tej liście Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.03.2008 02:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
p.u.r.h. napisał(a):[tak sobie pomyśłałem, że chyba w święta zrobię coś na zasadzie Moja 30 lp3, czyli ułożę listę każdej osoby z tego tygodnia wg swojej kolejności. Chyba, że mi się odechce Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen ]
Myślałem o tym samym! Tylko nie w święta, ale podczas praktyk. Icon_mrgreen [Najpierw chciałbym poznać wszystkie utwory. Jak będzie misie chciało szukać to tak zrobię.]
19.03.2008 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ale to przeciez Yacy napisal Icon_wink2
19.03.2008 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
ku3a, W takim razie dlaczego tak misie zrobiło? Dziwne...
19.03.2008 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
zapewne kliknales "cytowanie selektywne" umieszczone przy poscie p.u.r.h.a, a nie przy poscie Yacego - wlasnie na tej podstawie jest generowany autor (latwo mozna podpiac autora do postu, a post zwiazac z przyciskiem).
20.03.2008 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
To nie to. Zaznaczyłem tekst Yacego, a kliknąłem "cytowanie selektywne" w poście p.u.r.h.a:
Yacy napisał(a):[tak sobie pomyśłałem, że chyba w święta zrobię coś na zasadzie Moja 30 lp3, czyli ułożę listę każdej osoby z tego tygodnia wg swojej kolejności. Chyba, że mi się odechce Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen ]
Sprawdziłem jeszcze co pojawi się po kliknięciu w ten przycisk w poście Yacego:
Cytat:[tak sobie pomyśłałem, że chyba w święta zrobię coś na zasadzie Moja 30 lp3, czyli ułożę listę każdej osoby z tego tygodnia wg swojej kolejności. Chyba, że mi się odechce Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen ]
dziwne nie? Gdy powtórzyłem to autor się pojawił.
Wniosek: Autor się nie pojawił, a ja dopisałem p.u.r.h.a (nie mam pojęcia dlaczego). Icon_smile2
20.03.2008 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):[Najpierw chciałbym poznać wszystkie utwory. Jak będzie misie chciało szukać to tak zrobię.]
ja to zrobię bez zapoznawania się, tak by ocenić stan aktualny. Tylko pod warunkiem że będę miał trochę czasu przed Świętami, bo po już na pewno nie Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.03.2008 10:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
abd3mz napisał(a):To nie to. Zaznaczyłem tekst Yacego, a kliknąłem "cytowanie selektywne" w poście p.u.r.h.a:
hmm, rzeczywiscie...
abd3mz napisał(a):Wniosek: Autor się nie pojawił, a ja dopisałem p.u.r.h.a (nie mam pojęcia dlaczego).
ewentualnie jest jeszcze jakies inne wytlumaczenie, ale poki co nie przychodzi mi do glowy.
20.03.2008 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
abd3mz napisał(a):
mrsap napisał(a):33 . 37 . 04 . WAX SIMULACRA - The Mars Volta 33 S
E tam. Icon_wink2 Nie ma startu do reszty płyty.
mrsap napisał(a):03 02 23 VOL. II - Hurt [2007]
(...)
Chciałbym żeby coś Hurtu pojawiło się na mojej liście, bo płyta na to zasługuje. Icon_smile2
Im dłużej słucham muzyki z ostatniej płyty The Mars Volty, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że tak jest rzeczywiście. Dlatego rychły debiut "Goliatha" jest nieunikniony, a nawet mam już następnych faworytów.
Co do Hurt, to proponuję utwór, który u mnie jest na miejscu trzecim, bo jest on już na czterch listach i gdyby pojawił się na piątej, to byłaby większa szansa, że zadebiutuje na forumowej.

p.u.r.h. napisał(a):A cóż to znowu za avatar Icon_eek2 , domyślam się że tym razem chyba nie jest to kaloryfer Icon_razz
To zdjęcie zostało zrobione z samochodu aparatem z komórki wieczorową porą. Trochę zakręciłem, podostrzyłem i... wyszedł świetny avatar Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):
mrsap napisał(a):01 01 05 ECHOES, SILENCE, PATIENCE & GRACE - Foo Fighters [2007]
a to najlepsza moim zdaniem łyta na tej liście Icon_wink2
Też tak mi się wydawało w zeszłym tygodniu, ale już w tym pewnie będzie inny lider.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.03.2008 01:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1008 z 26 marca 2023 mrsap 0 121 07.04.2023 04:44 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1007 z 19 marca 2023 mrsap 0 105 05.04.2023 01:42 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1006 z 12 marca 2023 mrsap 0 72 03.04.2023 12:57 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1005 z 5 marca 2023 mrsap 0 229 08.03.2023 02:10 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 956 z 27 marca 2022 mrsap 0 148 06.04.2022 12:46 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 955 z 20 marca 2022 mrsap 0 207 24.03.2022 01:23 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 954 z 13 marca 2022 mrsap 0 183 15.03.2022 10:33 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 953 z 6 marca 2022 mrsap 0 154 14.03.2022 09:22 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 904 z 28 marca 2021 mrsap 0 165 01.04.2021 11:46 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 903 z 21 marca 2021 mrsap 0 192 25.03.2021 10:34 AM
Ostatni post: mrsap

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości