Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF: Notowanie 160
michal91d
Unregistered

 
Post: #21
RE: LPF: Notowanie 160
prz_rulez napisał(a):Ale to może działać także w drugą stronę - że z jakiegoś powodu NIE słuchasz danej muzyki.
nie. To nie jest tak, że nie słucham The Rasmus, SDM, WT i happysad, dlatego, że słucha ich moja siostra.... To nie jest ze złośliwości - po prostu inny gust. Siostra też nie słucha takiej muzyki jak rodzice (poza SDM)
26.12.2011 09:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #22
RE: LPF: Notowanie 160
Znów awantura, już brakuje wątków Icon_smile brać się za typowanie u dziobasa,
furbul napisał(a):32 00 01 HEAD FOR THE COUNTRY John Maus [32]
całkiem fajna nowość,

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
26.12.2011 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: LPF: Notowanie 160
Żadna awantura, tylko dyskutujemy Icon_smile Tak, inny gust, ale on w jakiś sposób jest kształtowany.
A Ty Dziobasie nie spamuj Icon_razz2
26.12.2011 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: LPF: Notowanie 160
prz_rulez napisał(a):Nie pisałbym o tym, gdybym nie zauważał ogromu takich prawidłowości na sobie Icon_smile
I tu tkwi problem. Wszystko, co w tym temacie poruszono odnosisz do własnego ''ja'' i na bazie tego prowadzisz dyskusję, nie zważając, że często ''własne ja'' nie wystarczy, to za mało.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.12.2011 03:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: LPF: Notowanie 160
Oczywiście, mogę się mylić i może się okazać, że paradoksalnie moje podejście do muzyki jest bardziej schematyczne, niż ktokolwiek by przypuszczał (łącznie ze mną samym). Niemniej jednak głęboko wierzę w coś takiego, jak psychologia muzyki.
27.12.2011 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości