Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 853 - 15.07.2007
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Kury- bardzo zaskakująca nowość!
Marilyn wskoczył na szczyt. U mnie jeszcze tak mocno mnie nie przekonuje. "Tarantula" coraz wyżej. Mam nadzieje, że to ona zajmie fotel lidera.
Robbie W. trzyma się mocno w top 10, już 17 tygodni, co oznacza, że szykuje się jeden z Twoich przebojów roku.
Tak jak u mnie dwie L Dópy obok siebie, z tym że w innej kolejności.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.07.2007 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a, Czyżbys był w Kórniku pod Poznaniem Icon_lol :?: "Jesienna deprecha" to ich najlepszy hit i nic go nie pobije.

Poza tym czemusz to spada Linkin Park :?:

A po trzecie źle się ogląda listę z 4x Manic Street Preachers i 3x The White Stripes

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.07.2007 04:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Konrad napisał(a):źle się ogląda listę z 4x Manic Street Preachers i 3x The White Stripes
Ja tu widzę 5x Manics. Icon_mrgreen Natomiast tak jak piszesz jest u mnie na liście. Icon_wink2
21.07.2007 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Konrad napisał(a):"Jesienna deprecha" to ich najlepszy hit i nic go nie pobije.
moze jeszcze spodoba mi sie bardziej niz do tej pory. Poki co dla mnie "Dlaczego" jest zdecydowanie fajniejsze.
Konrad napisał(a):Poza tym czemusz to spada Linkin Park :?:
a czemu by nie. 5 w dol to taki w miare standardowy skok. W poprzednim tygodniu slyszalem to czesciej niz inne kawalki skoczylo, wtedy dosc niespodziewanie, a teraz wraca mniej wiecej do tej pozycji na ktorej bylo wczesniej.
Konrad napisał(a):A po trzecie źle się ogląda listę z 4x Manic Street Preachers i 3x The White Stripes
po pierwsze, jak slusznie zauwazyl Gary, 5xMSP, a po drugie... zastanawiam sie czy jest sens, zebys ogladal jutrzejsze notowanie, bo... Icon_cool2
21.07.2007 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Konrad, 5 razy pod rzad odsluchiwane "The 80's" :?: Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
21.07.2007 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #26
Re: notowanie 853 - 15.07.2007
ku3a napisał(a):Na pewno warte wspomnienia jest tez to, ze w tym tygodniu liste opuszcza "Martyr". Przypomne moze, ze to rekordzista mojej listy, jesli chodzi o liczbe tygodni na pierwszym miejscu - 20 Icon_exclaim Wciaz wydaje mi sie to niepojetym wynikiem, bo wczesniejszy rekord wynosil... 12 tygodni!

Rzeczywiście zaskakujące - 20 tygodni na szczycie. No ale ja to rozumiem Icon_smile2
15.08.2007 01:10 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Szkoda, że Martyr wypadł. Ciekawe czy ktoś w ogóle zbliży się do tego wyniku...chyba nowe DM Icon_wink
To pewnie się okaże...może już za niecały rok...
Obiło mi się o uszy, że prace nad nową płytą DM mają się rozpocząć na wiosnę 2008 r. Podobno Gore ma teraz wyjątkową wenę twórczą Icon_biggrin3
No i lada chwila nowa płyta Gahana. Ciekawie się to wszystko zapowiada Icon_smile2
26.08.2007 10:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
"Martyr" juz na zawsze pozostanie fenomenem. Do tej pory nie wiem jak to sie stalo, ze rekord zostal poprawiony az w taki sposob - do tej pory 12 tygodni i to sie utrzymywalo przez wiele lat, a teraz 20!
solowej plyty Dave'a tez jestem ciekaw, choc z poprzedniej nic nie dostalo sie do mojej dziesiatki. "Dirty Sticky Floors" jesli dobrze pamietam doszlo do jedenastego.
26.08.2007 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości