Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 853 - 15.07.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 853 - 15.07.2007
W tym tygodniu dzialo sie znacznie wiecej niz w poprzednim. Nadrobilem troche ze sluchaniem muzyki, odbilem sobie na sluchaniu ulubionych piosenek, na ktore w poprzednim malo mialem czasu, obsluchiwalem 2 nowe plyty i jak zwykle ostatnio kilkanascie innych.

Muse juz tydzien temu zasygnalizowal znizke formy, ale poniewaz tydzien byl specyficzny, to nie mozna bylo wyciagac z tego wnioskow. Teraz tendencja sie utrzymala i choc "Heart-Shaped Glasses" nie podoba mi sie bardziej niz w ostatnich 3 tygodniach, to jednak wystarczylo, by lyknac "Map Of The Problematique" i jednoczesnie wygrac notowanie! Po raz pierwszy w historii Marilyn Manson na pierwszym miejscu na mojej liscie. Zreszta to w ogole dopiero druga po "Tainted Love" jego piosenka w mojej dziesiatce.

Z pojedynku dwoch forumowych poteg, zwycieska reka wyszla "Tarantula". Wygrala zreszta dosc zdecydowanie, bo skoczyla z siodmego na czwarte, a "Icky Thump" spadlo z szostego na dziesiate i wydaje mi sie, ze raczej juz wiecej na liscie nie zdziala. Moze jeszcze sie utrzyma w dziesiatce, ale rewelacyjnego wyniku nie bedzie, tak wiec ogolnie wypadnie znacznie gorzej niz na wielu Waszych listach. Za to Smashing na razie na fali wznoszacej i zobaczymy do ktorego miejsca dociagna. Debiutuja rowniez w plytach, a wcale nie musialo sie tak zdarzyc, bo konkurencja byla zacieta. Udalo sie jednak zalapac na koniec dziesiatki, podobnie jak drugiej plycie ktora mam od tygodnia - "Libertad" - Velvet Revolver.

Skoro juz jestem przy plytach, to moze napisze, ze w koncu w trzecim tygodniu na liscie na pierwsze wchodza Manic Street Preachers. To musialo sie w koncu zdarzyc i ciekaw jestem jaki mocarz teraz strąci ich z tronu. Wydaje sie, ze moga sobie tam troche posiedziec (ale nie w takim celu o jakim mowi Ciastek :mrgreenIcon_smile. Kings Of Leon wprost znakomicie prezentowali sie przez 2 tygodnie, ale teraz znacznie spuscili z tronu. Przy okazji - i jak, zapoznal sie ktos z cala plyta albo przynajmniej z pojedynczymi piosenkami?

"Nasza lista" znowu osiaga bardzo dobre wyniki i to tak pierwsza, jak i druga edycja. Wszystkie 3 piosenki z pierwszej z powrotem ida do gory, przy czym jest to szczegolnie wazne dla "Elizabeth", ktora wchodzi do dziesiatki i punktuje do podsumowania roku! Druga edycja ma swojego jednego przedstawiciela - od razu w polowie zestawienia debiutuja Kury. Druga dzisiejsza nowoscia jest Black Rebel Motorcycle Club, ktory wczesniej wloczyl sie gdzies poza lista. Teraz w koncu wlaczyli motorek i zdolali zadebiutowac. Natomiast inna szybka maszyna powraca do trzydziestki, na pewno w duzym stopniu dzieki plycie.

Na pewno warte wspomnienia jest tez to, ze w tym tygodniu liste opuszcza "Martyr". Przypomne moze, ze to rekordzista mojej listy, jesli chodzi o liczbe tygodni na pierwszym miejscu - 20 Icon_exclaim Wciaz wydaje mi sie to niepojetym wynikiem, bo wczesniejszy rekord wynosil... 12 tygodni!

Notowanie 853:

01. 02. 04. 04. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
02. 01. 05. 05. Map Of The Problematique - Muse
03. 05. 04. 04. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
04. 07. 02. 02. Tarantula - The Smashing Pumpkins
05. 03. 06. 06. Running Up That Hill - Placebo
06. 04. 10. 10. Surrender - Billy Talent
07. 09. 03. 03. Rendition - Manic Street Preachers
08. 08. 17. 17. The 80's - Robbie Williams
09. 13. 01. 01. Elizabeth - XIII. Stoleti
10. 06. 05. 05. Icky Thump - The White Stripes

11. 19. 03. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers
12. 11. 03. Charmer - Kings Of Leon
13. 10. 09. In The Morning - Razorlight
14. 17. 02. Rag And Bone - The White Stripes
15. 12. 05. Intervention - Arcade Fire
16. NN. 01. Dlaczego - Kury
17. 14. 04. No Cars Go - Arcade Fire
18. 15. 10. 2000000 głosów - L Dópa
19. 21. 02. Moherowy ninja - L Dópa
20. 18. 24. Before I Fall To Pieces - Razorlight
21. 16. 05. What I've Done - Linkin Park
22. 24. 02. Conquest - The White Stripes
23. 20. 19. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon
24. 27. 05. Thru The Glass - Thirteen Senses
25. 23. 06. One Man Revolution - The Nightwatchman
26. NN. 01. Weapon Of Choice - Black Rebel Motorcycle Club
27. 28. 05. Zamyślone głowy - Dzioło
28. 22. 13. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
29. 25. 10. Underdogs - Manic Street Preachers
30. NN. 06. She Builds Quick Machines - Velvet Revolver

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

26. 08. Era retuszera - Nosowska
29. 41. Martyr - Depeche Mode
30. 10. Earth Intruders - Bjork

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 841:

01. 02. 03. 03. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
02. 01. 04. 04. Because Of The Times - Kings Of Leon
03. 03. 10. 10. Razorlight - Razorlight
04. 04. 48. 48. Black Holes And Revelations - Muse
05. NN. 08. 01. Fear Of The Dark - Iron Maiden
06. 05. 04. 04. Icky Thump - The White Stripes
07. 08. 09. 09. Gra? - L Dópa
08. 06. 08. 03. Sterowany jest ten świat - Kobranocka
09. NN. 01. 01. Zeitgeist - The Smashing Pumpkins
10. NN. 01. 01. Libertad - Velvet Revolver
16.07.2007 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Zacznę od tego ze u mnie też wypadła seniorka - Renata Przemyk po 36 tygodniach Icon_frown Icon_smile2
Lista płyt - pojawia sie ZEITGEIST - świetnie !!! u mnie - już teraz wiem, że również sie pojawi ale to pod koniec miesiąca...
ku3a napisał(a):Dlaczego - Kury
- hm dobry tytuł dlaczego ? Icon_smile2
Nr 1 tak naprawdę to tego nie słyszałem. Słuchałem ale nie słyszałem - zdecydowanie wolałem poprzedni nr 1...
Tarantula u Ciebie na 4 - u mnie na 3 - ale u Ciebie tendencja zwyżkowa, wiec może MM nie posiedzi za długo na tronie Icon_smile2
Arcade Fire solidarnie o 3 oczka w dół- no to u mnie podobnie - chociaż NO CARS GO dopiero będzie się pojawiac w top30. Może za tydzień, może za dwa.
Elżbieta w top10 no, no, no Icon_smile2 Lubię tem utwór ale nie aż tak Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):22. 24. 01. Conquest - The White Stripes
chyba jednak powinno byc 02 Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.07.2007 11:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):Skoro juz jestem przy plytach, to moze napisze, ze w koncu w trzecim tygodniu na liscie na pierwsze wchodza Manic Street Preachers. To musialo sie w koncu zdarzyc i ciekaw jestem jaki mocarz teraz strąci ich z tronu.
:roll: Nie spodziewałem się tego. Icon_razz Icon_wink2 Patrząc zwłaszcza na to:
ku3a napisał(a):03. 05. 04. 04. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
07. 09. 03. 03. Rendition - Manic Street Preachers
11. 19. 03. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers
28. 22. 13. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
29. 25. 10. Underdogs - Manic Street Preachers
Icon_mrgreen Mimo, że te dwie najniższe już powoli się żegnają, to jednak mają swój staż na liście.

ku3a napisał(a):Kings Of Leon wprost znakomicie prezentowali sie przez 2 tygodnie, ale teraz znacznie spuscili z tronu. Przy okazji - i jak, zapoznal sie ktos z cala plyta albo przynajmniej z pojedynczymi piosenkami?
zapoznał się Icon_mrgreen Jak na razie z tegorocznych płyt, które znam chyba tylko 6 ją wyprzedza, ale to się może jeszcze zmienić. Jeśli chodzi o moją listę to w najbliższym notowaniu szansę debiutu mają 2, przy czym jedna większe, druga trochę mniejsze. Icon_smile2

Trochę szkoda, że Muse spada, ale... na szczęście zastępują ją również znakomita piosenka. Arcade Fire przeżywa kryzys, zresztą podobnie jak u mnie. Przy okazji skorzystała "Rag and Bone", wyprzedzając obie. Icon_smile2

Jeśli chodzi o nowości to BRMC dość długo siedział u mnie w poczekalni, ale na listę się nie przebił. Velvet Revolver - to zależy od tygodnia. Czasami jest blisko wejścia na listę, by w następnym tygodniu ustąpić pola innym piosenkom i tak w kółko. Natomiast co do najwyższej to powiem tak - odpadła u mnie przy pierwszym odsiewie. Icon_razz Icon_wink2
16.07.2007 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Re: notowanie 853 - 15.07.2007
ku3a napisał(a):Na pewno warte wspomnienia jest tez to, ze w tym tygodniu liste opuszcza "Martyr". Przypomne moze, ze to rekordzista mojej listy, jesli chodzi o liczbe tygodni na pierwszym miejscu - 20 Icon_exclaim Wciaz wydaje mi sie to niepojetym wynikiem, bo wczesniejszy rekord wynosil... 12 tygodni!
No cóż ja mam powiedzieć, kiedy poprzedni rekord wynosił 5 tygodni, a do tego Right in two jest nadal na liście i to na 1 miejscu i zastanawiam się, kiedy skończy się ta pasa. I jak jeszcze kilkanaście notowań temu emocjonowałem się walką o pierwsze miejsce to teraz wiem, że w piątek raczej cud się nie zdarzy.
01. 02. 04. 04. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
No cóż, ten numer 1 podoba mi się znacznie bardziej niż poprzedni, ale raczej u mnie w 30 się nie znajdzie mimo tak wielkiego skoku.
03. 05. 04. 04. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
Bardzo dobre nagranie, ale u mnie nie daje rady Underdogsom.
05. 03. 06. 06. Running Up That Hill - Placebo
A to bardzo przykra wiadomość. To jedna z dwóch forumowych list, na któryxch spada (druga to moja Icon_redface2 )
10. 06. 05. 05. Icky Thump - The White Stripes
No cóż, u Ciebie przegrywa i z Smashing i z Muse, ale na forumowej... zobaczymy za 2 dni. Może być ciekawie.
11. 19. 03. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers
Na razie mi wystarczy. Jeszcze nie poznałem Rendition, a już wrzucasz kolejną piosenkę. To znaczy awansujesz.
12. 11. 03. Charmer - Kings Of Leon
A ja jeszcze nie znam tego KOL. Może dlatego, że Fans średnio mi leży.
14. 17. 02. Rag And Bone - The White Stripes
Bardzo miły awans. Na forumowej też pewnie będzie się starała awansować, ale tam może być bardzo trudno.
16. NN. 01. Dlaczego - Kury
No cóż, akurat to nie jest nagranie, które mogłoby mnie zainteresować. Na naszej liście jedno przesłuchanie i szybciutko do kosza.
18. 15. 10. 2000000 głosów - L Dópa
19. 21. 02. Moherowy ninja - L Dópa
Jeszcze 2000000 górą, ale co to dla Moherowego 2 miliony. On jest niezwyciężony i pewno za tydzień im pokaże.
22. 24. 01. Conquest - The White Stripes
Oj cieniutki ten awans. Czekam na wyższy i że coś ruszy 1981.
26. NN. 01. Weapon Of Choice - Black Rebel Motorcycle Club
A ja myślałem, że to już przeszłość. Tutaj gdzieniegdzie jest już Berlin.
29. 25. 10. Underdogs - Manic Street Preachers
Wszystko MSP awansuje, a świetne Podpsy spadają. Jakże to tak?
30. 10. Earth Intruders - Bjork
No i najsmutniejsza wiadomość na koniec. To już druga lista w tym tygodniu, z której ten genialny utwór wypada.
16.07.2007 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):Zacznę od tego ze u mnie też wypadła seniorka - Renata Przemyk po 36 tygodniach Icon_frown Icon_smile2
tez zdazylem to zauwazyc Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):hm dobry tytuł dlaczego ? Icon_smile2
wprawia mnie w dobry nastroj. Momentami jest na granicy dobrego smaku, ale mojej granicy nie przekracza, wiec slucham tego z usmiechem.
Yacy napisał(a):Nr 1 tak naprawdę to tego nie słyszałem. Słuchałem ale nie słyszałem
najwyzsza pora to zmienic Icon_cool2
Yacy napisał(a):chyba jednak powinno byc 02 Icon_mrgreen
a niby jak jest? Icon_wink2
dzieki za spotrzezenie.
Gary napisał(a):Nie spodziewałem się tego. Icon_razz Icon_wink2 Patrząc zwłaszcza na to:
dobrze sie czasem niespodziewanie ucieszyc, co? Icon_smile2
ale tak naprawde to przeciez tydzien temu i dwa tez, patrzac tylko na liste piosenke, tez nie powinno byc watpliwosci kto wygra w plytach, a jednak bylo inaczej. Lista plyt rządzi sie swoimi prawami.
Gary napisał(a):Jeśli chodzi o moją listę to w najbliższym notowaniu szansę debiutu mają 2, przy czym jedna większe, druga trochę mniejsze. Icon_smile2
no to bede wypatrywac nowosci Icon_smile2
16.07.2007 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Na pewno warte wspomnienia jest tez to, ze w tym tygodniu liste opuszcza "Martyr".
TAAAAAAAAAK Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim To zdecydowanie najradośniejsza wiadomość tego notowania Icon_mrgreen

Ale może zacznę od bardziej istotnych rzeczy. Po pierwsze: mamy wspólny numer jeden Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Tyle, że... w płytach Icon_wink2
Wreszcie udało się Manicom wejść na pierwsze. Może za tydzień zdobędą też tę bardziej istotną listę :roll: Blisko tego wyczynu jest najlepszy z Maniców na Twojej liście, "Imperial Bodybags", ale drugi w kolejności też idzie do góry i też jest w pierwszej dziesiątce. Za to dwa single są już na wylocie, a trzeciego nie ma i nie będzie Icon_wink2

Zmiana na pierwszym miejscu mimo wszystko mnie nie cieszy, bo poprzedni numer jeden podobał mi się znacznie bardziej (co widać na mojej liście).
Z dziesiątki zdecydowanie najmniej lubię propozycję z "Naszej Listy".
Za to najśmielsze moje oczekiwania przekracza propozycja z drugiej edycji, która pojawia się u Ciebie jako pierwsza... Icon_eek2 To szok ogromny, bo ten utwór odrzuciłem po pierwszym przesłuchaniu z oceną 5/10 (jak to pisałem to myślałem, że dałem 1/10, bo utwór ten jakoś nienajlepiej mi się kojarzył Icon_wink2, na szczęście w porę sprawdziłem Icon_wink2).

Niespodzianką jest też debiut "Weapon Of Choice". Swego czasu ten kawałek był blisko debiutu u mnie, ale nic z tego nie wyszlo ostatecznie...
Cieszy mnie natomiast powrót Velvet Revolver Icon_biggrin3 i debiut "Libertad" na liście płyt, a także debiut The Smashing Pumpkins.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.07.2007 12:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kajman napisał(a):A ja myślałem, że to już przeszłość. Tutaj gdzieniegdzie jest już Berlin.
no wiem, u mnie po prostu WOC dlugo sie wspinalo. Gdyby moja lista miala 100 pozycji to juz od kilku tygodni to by bylo.
kajman napisał(a):Wszystko MSP awansuje, a świetne Podpsy spadają. Jakże to tak?
e tam, jedynie 3:2 dla awansow Icon_wink2
mrsap napisał(a):Za to dwa single są już na wylocie, a trzeciego nie ma i nie będzie Icon_wink2
moze jednak bedzie Icon_smile2
ja dostatecznie mocno sie z tym oslucham i juz nie bedzie mnie denerowac ta wstawka to kto wie. Ciagle mam tak, ze cala piosenka bardzo mi sie podoba, tylko ten jeden moment, ktory sie powtarza, psuje wrazenie. Wystarczy wiec wyeliminowac to wrazenie i bedzie niezle.
mrsap napisał(a):Za to najśmielsze moje oczekiwania przekracza propozycja z drugiej edycji, która pojawia się u Ciebie jako pierwsza... Icon_eek2 To szok ogromny,
hehe, a mi sie podoba najbardziej ze wszystkich piosenek, ktorych wczesniej nie znalem Icon_smile2
17.07.2007 12:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Szkoda, że Martyr wypadł. Ciekawe czy ktoś w ogóle zbliży się do tego wyniku...chyba nowe DM Icon_wink
Ostrego nowego lidera masz Icon_smile Oprócz 9 wszystko znam z top 10 i lubię.
Manic Stret Preachers w nataraciu ciągle, a ja czekam na te lepsze od bardzo dobrych piosenek, które narazie są na liście Icon_smile
Nowości są ok. Bardzo fajne BRMC, obok średniego Velvet i nieznanych mi Kur.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2007 09:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
saferłel napisał(a):nieznanych mi Kur.
powinieneś na forum.lp3 zajrzeć do działu Tematy około listowe - Nasza Lista 2. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Oprócz 9 wszystko znam z top 10
powinieneś na forum.lp3 zajrzeć do działu Tematy około listowe - Nasza Lista 1. Icon_smile2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 09:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
ku3a napisał(a):Druga edycja ma swojego jednego przedstawiciela - od razu w polowie zestawienia debiutuja Kury
Jesienna deprecha bije na głowe ten utwór Icon_razz

.
17.07.2007 01:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
stavanger napisał(a):Jesienna deprecha bije na głowe ten utwór
Jesienna deprecha - zdecydowanie nr 1 KUR Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 02:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):stavanger napisał/a:
Jesienna deprecha bije na głowe ten utwór
Jesienna deprecha - zdecydowanie nr 1 KUR Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Drób wszelkiego rodzaju jest nie dla mnie. Icon_wink2
17.07.2007 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):Jesienna deprecha - zdecydowanie nr 1 KUR
trzeba sie bedzie zainteresowac Icon_smile2
17.07.2007 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Gary napisał(a):
Yacy napisał(a):stavanger napisał/a:
Jesienna deprecha bije na głowe ten utwór
Jesienna deprecha - zdecydowanie nr 1 KUR Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Drób wszelkiego rodzaju jest nie dla mnie. Icon_wink2
Chyba że zbierany kombajnem po wioskach. Icon_mrgreen
17.07.2007 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #15
 
ku3a napisał(a):
Yacy napisał(a):Jesienna deprecha - zdecydowanie nr 1 KUR
trzeba sie bedzie zainteresowac Icon_smile2
Do posłuchania: http://zygfryd666.wrzuta.pl/audio/jjnFgN...a_deprecha

.
17.07.2007 06:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):Chyba że zbierany kombajnem po wioskach. Icon_mrgreen
a tak faktycznie. O tym zapomniałem. Icon_razz
17.07.2007 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
stavanger napisał(a):Do posłuchania: http://zygfryd666.wrzuta.pl/audio/jjnFgN...a_deprecha
dzieki Icon_smile2
po pierwszym odsluchaniu wrazenie srednie, na pewno gorsze od "Dlaczego" Icon_razz
17.07.2007 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
ku3a napisał(a):po pierwszym odsluchaniu wrazenie srednie, na pewno gorsze od "Dlaczego"
MAM ZNOWU DOŁA i BRAZYLIJSKI SERIAL NIE CIESZY JAK DAWNIEJ - może nie nadaje sie na listy przebojów ale ... jako odtrutka na stres - świetny tekst. No ale ja to znałem dużo wcześniej i dużo wcześniej się tym odtruwałem Icon_mrgreen dlatego uważam za dużo lepszy od DLACZEGO Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.07.2007 01:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Nie muszę chyba tłumaczyć że bardzo mnie cieszy nowy lider Icon_wink2 A za jego plecami już powoli skrada się Tarantula Icon_mrgreen Z nowości ciekawi mnie ta najwyższa, w przeszłości podobało mi się kilka ich kawałków, jak choćby wspomniana już "Jesienna Deprecha" Icon_lol
Na listę jednak wraca VR, ale tak jakoś mało przekonująco Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.07.2007 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):może nie nadaje sie na listy przebojów ale ... jako odtrutka na stres - świetny tekst
nie przecze, ale troche malo zroznicowane muzycznie. Tekst oczywiscie bardzo fajny Icon_smile2.
p.u.r.h. napisał(a):Na listę jednak wraca VR, ale tak jakoś mało przekonująco
ale teraz znowu wroci do czesciej sluchanych kawalkow, wiec moze jeszcze troche na liscie posiedzi. Zreszta ostatnio malo bylo powrotow na liste, wiec to i tak calkiem wartosciowy wynik.
18.07.2007 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości