Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coldplay w Polsce
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Coldplay w Polsce
prz_rulez napisał(a):Safer, to przykre, że ktoś taki jak Ty, moderator w dodatku, umieścił ostatnio trzy komentarze godne internetowych trolli.
A cóż to za komentarze? Bo o ile rozumiem Twoje oburzenie w obronie cnoty Szpaka, to dwóch kolejnych nie potrafię sobie przypomnieć Icon_rolleyes Rozumiem, że terapia alternatywa nie przyniosła skutków i nadal będziesz używał tego słowa gdzie popadnie....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #22
RE: Coldplay w Polsce
W sumie Michał ma rację, czuję się jak na onecie Icon_razz2 Ja staram się nie krytykować czegoś czego nie lubię i nie słucham (chyba, że coś jest ewidentnie słabe jak np moja "ukochana" Rihanna czy Gety i inne elekrosraczki) szkoda, ze inni tego nie praktykują Icon_wink
15.12.2011 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Coldplay w Polsce
Wiesz, ktoś może twierdzić, że Coldplay jest ''ewidentnie słaby'' i dlatego ich krytykuje Icon_wink Ja za to staram się krytykować w merytoryczny sposób. Może nie zawsze mi to wychodzi perfekcyjnie (bo człowiek to istota ułomna), może nie każdy potrafi to dostrzec w odpowiednim świetle, a może po prostu ktoś czuje wrodzony wstręt do jakiejkolwiek opinii negatywnej pod jakimkolwiek adresem i się nie dogadamy. To tak BTW, bo ja przecież Coldplay wciąż lubię.....hmmm....chyba mogę tak napisać, nawet po piątej płycie: Lubię Coldplay.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #24
RE: Coldplay w Polsce
Ale po komentarzach tego nie widzę. Chyba że twoja ironia przerasta już mój poziom inteligencji Icon_razz2
15.12.2011 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Coldplay w Polsce
Z tymi jajkami to przecież był ewidentny żart (w sumie napisany właśnie w duchu onetowskim, taka parafraza, satyra - no ale może nie powinienem dodawać dra do pieca) Proszę Cię Icon_smile Coldplay? Spójrz na archiwalia mojej listy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #26
RE: Coldplay w Polsce
Nie chodzi mi o te ostatnie komenty, akurat wiedziałem, że sobie jaja robisz Icon_razz2
Wiem widziałem archiwa Icon_wink
15.12.2011 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Coldplay w Polsce
Kwestię ''Princess'' też wyjaśniałem ;P A

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #28
RE: Coldplay w Polsce
A wracając jednak do tematu, to ja oczywiście jadę i zabieram ze sobą kolegę i koleżankę Icon_smile
15.12.2011 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Coldplay w Polsce
Safrze, nie wiem już, co mam Ci napisać.
p.s. Najzabawniejsze jest to, że właśnie przeżyłem deja vu! Naprawdę mam wrażenie, jakbym już kiedyś to czytał...
16.12.2011 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Coldplay w Polsce
Trochę szkoda, bo tradycyjnie mało rozumiem z Twoich postów, ale ok. Koniec ze złośliwościami. Kto może, ten niech wpada do Warszawy Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.12.2011 12:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #31
RE: Coldplay w Polsce
Supportować będą: Marina & the Diamonds i Frank Ocean
05.03.2012 03:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #32
RE: Coldplay w Polsce
Frank Ocean nie wystąpi jednak w Warszawie. Artysta odwołał swoją trasę jako support Coldplay podczas następnych dziesięciu koncertów.
http://www.billboard.com/news/frank-ocea...7152.story
12.08.2012 12:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
RE: Coldplay w Polsce
Czytałem, ale może i lepiej. Chętnie pojadę na jego pełen koncert, a tu i bilety były drogie i okoliczności przyrody nie najszczęśliwsze Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.08.2012 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #34
RE: Coldplay w Polsce
Zamiast Franka zobaczymy za to Charli XCX
18.08.2012 12:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #35
RE: Coldplay w Polsce
Przyklejam moją relację napisaną na facebooku po koncercie:

Cytat:No dobra. Troszkę już ochłonąłem po wczorajszym koncercie Coldplay, moje uszy w części powróciły do poprzedniego stanu, więc mogę na spokojnie zdać relację z wydarzenia na Stadionie Narodowym.

Supportów (na szczęście) nie udało mi się zobaczyć i usłyszeć. Przyszedłem na stadion o 20:40, czyli 20 min przed koncertem gwiazdy wieczoru i jak się okazuje to wystarczyło. Świetna organizacja na Narodowym! Miałem bilet wykupiony na płytę.

Gdy tylko Chris Martin wyszedł z muzykami na scenę zaczął się prawdziwy show. Od samego początku wystrzeliły fajerwerki, niedługo potem w trakcie "In My Place" można powiedzieć, że "z nieba" spadały płatki w różnych kształtach. Były ich miliony. Nad głowami latały również duże piłki i sporo mniejsze balony. Fajna zabawa. Sam podrzuciłem parę razy wielką piłkę tak, że uniosła się błyszcząc blaskiem wysoko nad płytą stadionu.

Świetnym pomysłem okazały się bransoletki rozdawane przy wejściu. W pewnych momentach wszystkie zaczęły świecić i cały stadion wyglądał pięknie. Publika też jak zwykle dopisała "dopingując" zespół. Szczególne emocje mi się udzieliły jednak w pewnym momencie w drugiej części koncertu. Stałem sobie gdzieś daleko od sceny na drugiej części płyty. W pewnym momencie koło mnie wyrosła miniscena. Po krótkim czasie 10 metrów ode mnie Chris Martin z ekipą zagrali tam dwa kawałki. Coś niesamowitego.

Może ktoś powiedzieć, że każdy koncert wywołuje emocje. Będzie miał rację. Po każdym wielkim koncercie (a było ich kilka) uważałem, że ten właśnie jest the best. Nie pamiętam jednak koncertu, który podobałby mi się od początku do końca. Może ktoś powiedzieć, że się podniecam z byle czego. Może i też będzie miał rację. Dla mnie jednak to było niesamowite przeżycie i wszystkim wam życzę, żebyście mogli przeżyć coś podobnego. Mam nadzieję, że COLDPLAY jeszcze kiedyś wróci do naszego kraju!

PS Chciałem jeszcze dodać, że naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Piękny stadion! Super organizacja! Artyści niby każdej publiczności prawią komplementy ale powtarzam... my się na prawdę NIE MAMY SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ!
20.09.2012 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Global 'Spirit' Tour czyli Depeche Mode w Polsce Yacy 13 2 847 17.02.2018 02:12 AM
Ostatni post: thestranglers
  Editors w Polsce michal91d 8 2 187 11.01.2014 12:47 PM
Ostatni post: michal91d
  Depeche Mode w Polsce Remo 32 5 738 26.07.2013 10:20 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Dead Can Dance x3 w Polsce!!! saferłel 1 1 085 06.12.2012 03:19 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Garbage w Polsce michal91d 33 5 314 31.10.2012 09:19 PM
Ostatni post: Remo
  Marillion w Polsce w listopadzie 2012 pabloyd 1 972 22.03.2012 04:01 PM
Ostatni post: saferłel
  Red Box w Polsce - 04.2012 pabloyd 6 1 778 09.03.2012 12:51 PM
Ostatni post: emigrant
  Sigur Rós w Polsce! 1981 2 961 11.02.2012 10:47 PM
Ostatni post: michal91d
  Little Dragon w Polsce Rincewind 2 1 095 03.01.2012 03:58 PM
Ostatni post: Rincewind
  Morrissey w Polsce (07.2011) pabloyd 5 1 683 05.07.2011 06:57 PM
Ostatni post: kleschko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości