Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2011
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Był singlem w Trójce, to wystarczy Icon_wink
23.12.2011 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #42
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Z tej porcji Uberlin będzie wysoko, ah no i Jump Into Fog dość wysoko Icon_wink
23.12.2011 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #43
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
A sobie zatypuję, co mi szkodzi. Icon_wink

1. Ariel Pink's Haunted Graffiti - Fright Night (Nevermore)
2. M83 - Midnight City
3. Metronomy - The Look
4. Foo Fighters - Rope
5. Active Child - Hanging On

http://rateyourmusic.com/~meni
25.12.2011 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #44
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
(23.12.2011 06:51 PM)prz_rulez napisał(a):  Fleet Foxes - wciąż się do nich nie przekonałem. Nie tyle na poziomie muzycznym, co emocjonalnym. Nie ma między nami chemii, że tak powiem Icon_wink
To spróbuj jak będzie śnieg. Moja zażyłość z nimi narodziła się na szczerym polu pokrytym grubą warstwą śniegu w środku nocy (no może niezupełnie, ale to był grudzień i po 16 jest już ciemno) Icon_wink

Ja jutro pomyślę nad typem piątki, ale myślę, że Ariel, M83 i może Drums? I pewnie jakieś rzeczy, których wcale nie znam Icon_redface

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.12.2011 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #45
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
aaktt napisał(a):Ja jutro pomyślę nad typem piątk
myśl, proszę też o innych bo czasu coraz mniej.

200-tka to już na prawdę wspaniałe piosenki. W środę zaczną się prawdziwe Emocje Icon_smile

Miejsca 174-151

151 Toro y Moi - Saturday Love 
152 We Humans - One in a million 
153 Grasscut - The Door In The Wall
154 Chapel Club - Roads
155 Beat Connection - Silver Screen
156 Lips - Everything to me (Christian Strobe Remix)
157 Eight Bit Tiger – Training Wheels / Oslo 
158 La Resistance – Understanding
159 M!R!M - Dew
160 Scattered Trees - Four Days Straight
161 Faded Paper Figures - You Know What I Mean
162 Chiodos - Caves
163 Dearling Physique - Monster
164 Holy Ghost! - Some Children
165 Azure Blue - Catcher In The Rye
166 Active Child - Diamond Heart 
167 White Lies - Bigger Than Us
168 Andy Burrows - If I Had a Heart
169 Gang Of Four - Never Pay For The Farm
170 A Silent Film - Driven by Their Beating Hearts
171 Young Dreams - Young Dreams
172 Class Actress - Keep You
173 Brett Anderson - Brittle Heart
174 Hard-Fi - Fire In The House


W środę zaczynamy konkretne odliczanie, zachęcam do typowania, na razie przeciętna frekwencja, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
26.12.2011 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #46
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
dziobaseczek napisał(a):174 Hard-Fi - Fire In The House
167 White Lies - Bigger Than Us
Tylko te dwa gościły u mnie. Wiem - wstyd. Ale miło, że nazwałeś je wspaniałymi. Mogę śmiało się chwalić że dotarły u mnie do 2. (hard fi) i 1. (white lies).
26.12.2011 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
No proszę, Hard-Fi się mimo wszystko nie spodziewałem.
27.12.2011 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #48
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Rok 2011- Nie był to jakiś wybitny rok pełen wielkich objawień, ot solidny, bez błysku. Kolorowy, z pewnością mocną stroną tegoż jest silna pozycja muzyki niezależnej, defensywa mainstreamu. Coraz częściej do głosu dochodzą Wykonawcy znikąd, nie pakujący dużych pieniędzy na promocję, (Foster the people) na coraz większym dnie znajduje się muzyka rockowa - gitarowa. Nie ma się co dziwić, mocnym punktem tego roku był Foo Fighters i kilku jeszcze. Ale to mało. Nie lubię specjalnych wstępów. Wolę pisać o muzyce. Na razie odsłona kolejna - miejsca 150-126. Zgłaszajcie typu, bo dziś może być już po herbacie Icon_smile Może być w ostateczności mailem, czy na gg. To już śmietanka powoli, linki w opisach.


126 Twin Shadow - Changes
127 Headphone - Woods
128 dEUS - Keep you close
129 Psychic Powers – Brighter
130 Flash Fiktion - Leni 
131 The Twelves - When You Talk 
132 TV On The Radio - Caffeinated Conciousness 
133 Pomegranates - 50's
134 Summer Camp - Round The Moon
135 Tahiti 80 - Solitary Bizness
136 [Me] - Like A Fox
137 Brother - Darling Buds of May
138 Idiot Pilot - The Tail of a Jet Black Swan
139 Unwritten Law - Starships and Apocalypse
140 Action Action - Ghost Town
141 The Uniques - Webs / Melt
142 Let 'Em Riot - The Glass Moon
143 The Naked And Famous - No Way
144 Smiths Westerns - Weekend
145 Hooray For Earth - No Love
146 Clock Opera - Lesson No. 7
147 Blindside – Monster On The Radio
148 Masquer - Stark Naked
149 Fools' Gold - Leave No Trace 
150 Look What I Did - Six Flags Over Jesus

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2011 03:50 PM przez dziobaseczek.)
27.12.2011 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #49
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
27.12.2011 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Czy to nie był wybitny rok? Hmm... Myślę, że będzie to można dopiero ocenić za parę lat.
Niemniej jednak takiej sensacji jak "21" Adele nie było chyba od lat. I dawno nikt się tak nie sprzedawał (chciałoby się rzecz: "dawno nikt się tak nie sprzedawał nie sprzedając się" Icon_wink ).
27.12.2011 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
dziobaseczek napisał(a):153 Grasscut - The Door In The Wall

śliczne. ciekawe, na którym będzie u mnie.. na mojej liście utwór ten doszedł do pierwszego, więc w podsumowaniu roku powinien być u mnie zdecydowanie wyżej niż u Ciebie..
27.12.2011 04:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #52
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
dziobaseczek napisał(a):120 Brother - Still Here
wow - to było u mnie, ale jakiejś większej kariery nie zrobiło.
27.12.2011 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #53
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Z pozycji 150-101 u mnie były w notowaniu lub propozycjach:

(27.12.2011 03:49 PM)dziobaseczek napisał(a):  [size=large][color=#FF0000]101 Ladytron - Ambulances
113 VHS Or Beta - Breaking Bones
117 The Horrors - Moving Further Away
120 Brother - Still Here
137 Brother - Darling Buds of May
148 Masquer - Stark Naked


Nie za dużo, może wyżej będzie więcej. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
27.12.2011 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Dobra, o jutro o 21,00 zamykam przyjmowanie propozycji
Lekki zawód, bo niestety mam tylko klika propozycji meni, saferłel, Art. Brut., Remo, Tomekk i prz. Zmobilizujcie się ludziska Icon_smile Znacznie mniej niż rok temu. Nagroda czeka !!

Klucz jest prosty:
-trafiony wykonawca w top 5 - 2 punkty,
-trafiony utwór w top 5 - 4 punkty,
-dokładne trafienie wykonawcy np. miejsce 2 - zespół X - 6 punktów,
-dokładne trafienie utworu np. miejsce 2 - zespół X - utwór Y - 8 punktów.
Wygra ten kto zdobędzie maksymalna ilość punktów. Około 21-25 grudnia miejsca 500-101, w okolicach 26 grudnia zacznę odliczanie od 100 do jeden. Konkurs zakończy się w momencie opublikowania pozycji 100. Po tym momencie wszelkie zmiany postów - zabronione


76 The Burning Hotels - Alison
77 The Domino State - You Are The Winter
78 Jonathan Johansson - Blommorna
79 Young Knives - Love My Name
80 Gypsy & the Cat - Jona Vark
81 Family Of The Year - St. Croix
82 Enter Shikari – Quelle Surprise
83 The Get Up Kids - Shatter Your Lungs
84 Shihad - Ignite
85 Treefight For Sunlight - Facing The Sun
86 The Twilight Singers - On The Corner
87 Dale Earnhardt Jr. Jr. - Vocal Chords
88 The Strokes - Taken For A Fool
89 Kaiser Chiefs – Little Shocks
90 Washed Out - Amor Fati
91 Palpitation - Stand-By
92 Coldplay - Major Minus
93 Sacred Animals - Wired- Islands
94 Twelve Foot Ninja - Apocolypstik
95 I Am Arrows - Hurricane
96 Funeral Suits - Colour Fade
97 Kakkmaddafakka - Your Girl
98 Strange Talk - Climbing Walls
99 The Informations - Strange Habits
100 Anoraak - Above your head

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2011 06:49 PM przez dziobaseczek.)
27.12.2011 06:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 619
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #55
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
dziobaseczek napisał(a):80 Gypsy & the Cat - Jona Vark
fajnie, że tak wysoko

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.12.2011 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #56
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Jedziemy, a właściwie jadę Icon_smile

41. Junior Boys - Banana Ripple

Doskonały występ na Off-festiwalu, kolejna doskonała płyta - piosenka płynie i pomimo, że trwa ponad 9 minut - w ogóle się nie nudzi. Płynie i doprowadza do ekstatycznej końcówki. Arcydzieło muzyki pop. Magia melodii i wzruszeń.




42. Cullen - Easily Impressed

Anonimowa jeszcze formacja, piosenka jest przepiękna, ma nieprzeciętnej urody melodię, z każdą minutą nabiera jakiejś majestatycznej mocy. Absolutnie udana kompozycja.





43. Destroyer - Chinatown

Zachłyśnięty niesamowitymi recenzjami - sięgnąłem po Chinatown - i nie żałuję tej decyzji. To Absolutna sensacja folk-rockowej muzyki, mogę to powiedzieć, choć wiem, że ta muzyka nigdy nie będzie grała w mojej duszy w stu procentach. Większość wykonawców nigdy nie przekona mnie do siebie w stu procentach. Jedyna tego typu formacja - to Fleet Foxes. Nevermind - bajeczne instrumentarium, piękny saksofon. Coś ślicznego.

44. Duran Duran - Girl Panic!

Girl Panic! - to potwierdzenie, że nie ma na świecie rzeczy niemożliwej. To piosenka tak mocno tętniąca życiem, że nie sposób uwierzyć, że jest tworem tych weteranów. Nieprawdopodobnie udana piosenka, brzmiąca, tak jak najlepsze klasyczne kompozycje formacji. Jak dla mnie duże zaskoczenie in plus tego roku. (teledysk pretensjonalny)






45. Friendly Fires - Hurting

o nich jeszcze będzie Icon_smile

46. Future Islands – Before the Bridge

Facet śpiewa niesamowicie, ale i sama piosenka ma w sobie tyle głębi, że można się w niej zanurzyć, odpłynąć. Jest tu sporo odniesień do lat 80-tych, ale formacja nie stroni od zimnej fali przełomu 8 i 9 dekady.






47. Arctic Monkeys – Brick By Brick

Arctic monkeys są bez cienia wątpliwości jednym z najważniejszych formacji nie tylko mijającego roku, ale generalnie rządzą w swojej kategorii. Są, jacy są, przy tym nie boją się eksperymentu i serwują świeże przeboje, nie mające w sobie sztuczności. Nie robią nic na siłę. Za to ich kocham.





48 Five O'Clock Heroes – City of Lights

Przepiękna ballada rockowa - zatyka mnie po prostu, z każdym przesłuchaniem odkrywałem ją na nowo i inaczej, zero banału, zero ściemy.

49. Rival Schools - Wring It Out

Niegdyś z Quicksand, Handsome czy Helmetem na wspólnych trasach, dziś elegancki hard rock, pełen mocy i melodii, przekonywujący i porywający. Szyb już nie wybija w mieszkaniach, ale lata lecąIcon_smile




50. Jane's Addiction - Irresistible Force

Nie wiem, czy którykolwiek powrót tak bardzo mnie ucieszył w ostatnich latach. Chyba żaden, w dodatku to powrót na sam szczyt, w pełnej krasie, Irresistible Force - to genialna piosenka rockowa.



[/color][/size]

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
27.12.2011 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #57
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
31 Tune-Yards - My Country

tUnE-yArDs - to kompletne wariactwo, to jazda bez trzymanki, muzyka plemienna pomieszana i wymiksowana z indie rockowym, pop-folkowym, heppeningowym wariactwem. Zakochałem się na Off-Festiwalu w 2010 roku i tak mi pozostało.

32 Nightbox - Pyramid

Efemeryda, elektropopowy meteor. Podobnie, jak Hey Champ, posprzątała mnie w okolicach lata. Nie brakuje takich pozycji na rynku, ale mało która jest tak przekonywująca jak Nightbox. Rewelacja. Młociłem na wakacjach bez opamiętania.





33 Friendly Fires - Live Those Days Tonight

o nich jeszcze będzie Icon_smile

34 Hey Champ - Silver City

Kapitalna pozycja, która nie była w stanie odkleić się od mojej mózgownicy, przebój w pełnej krasie. Taniec wygibaniec z uśmiechem na twarzy.





35 VHS Or Beta - I Found A Reason

Skośnooki wokalista i kilku sympatycznych grajków, po raz kolejny zostawili swój znak rozpoznawczy. Nie wpadający od razu kawałek zamienia się w arcydzieło. Elektropop wywalony w kosmos - nie ma się do czego przyczepić.

36 The Uniques - Dungeon

Absolutne Objawienie Roku. Są z Bratysławy, czyli w sumie rzut kamieniem stąd. Nie pomogło marudzenie dziobasa ani akcja promocyjna przyjaciół z zagranicy. Formacja pewnie przepadnie. Mimo, że nie zdążyli wydać całej płyty.





37 Fleet Foxes - Lorelai

Tegoroczna płyta folkowców nie przynosi tego efekty oszołomienia co debiut, ale trudno było oczekiwać, by tak było. Natomiast płyta nie tylko nie rozczarowuje, ale przynosi całą masę kolejnych cudaków w ich klimacie. Dla mnie oni w swej klasie są poza zasięgiem kogokolwiek. Nie ma na nich bata Icon_smile





38 The Dears - Omega Dog

Kolejna świetna piosenka - kolejna niezwykła pieśń. Jak dla mnie cudo. Zamoczone w klimacie soulowym. Mniam.

39 Neon Indian - Polish Girl

Widziałem na żywo i słyszałem również i Polska dziewczynę. Frontman Neon Indian wyczaił, że nie ma piękniejszych dziewczyn na świecie Icon_smile A tak serio - świetna piosenka. Ale jak większość wykonawców z nurtu Chillwave, nieco nadwątlili tę unikatową otoczka z debiutu, a szkoda.





40 Her Name Is Calla – Maw

Nie wiem jak tego słuchać, to kompletnie niedzisiejsza piosenka. Najeżona gitarami, zgiełkiem, hałasem, grunge'owym brudem, niedbałą aranżacją. Coś niecodziennego i niesamowitego, wyłowionego z czeluście indie świata. nikt tak dziś nie gra - tym przyjemniej wyłowić taka perłę. Lśniaca i zniewalającą, ale są ludzie, którzy to od razu wyłączą. Tak to już jest z taką muzyką.




http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
27.12.2011 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #58
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
Wow. Ile Friendly Fires, chyba ich nie doceniłem na ACL w tym roku.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
27.12.2011 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #59
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
dziobaseczek napisał(a):89 Kaiser Chiefs – Little Shocks
92 Coldplay - Major Minus
Obie były na liście, pierwsza całkiem całkiem sobie poradziła, druga troche gorzej Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):39 Neon Indian - Polish Girl
Jest w poczekalni i czeka na wejście
dziobaseczek napisał(a):50. Jane's Addiction - Irresistible Force
48. Five O'Clock Heroes – City of Lights
te dwie były w niej ale coś nie zadziałało
dziobaseczek napisał(a):47. Arctic Monkeys – Brick By Brick
Trochę tego nie doceniłem :/
dziobaseczek napisał(a):44. Duran Duran - Girl Panic!
A to nawet wpadło na szczyt Icon_smile
27.12.2011 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
RE: PODSUMOWANIE 2011 ROKU - DZIOBASECZEK
wybacz, że nie typuję, ale tak nieregularnie tu bywałem i skupiałem się głównie na nieznanych utworach (po to, by je poznać), że... no nie ma szans, żebym odgadł Icon_wink pewnie M83 będzie w czołówce i to tyle, co mi przychodzi do głowy...

Enter Shikari – Quelle Surprise - nie spodziewałbym się, że lubisz Enter Shikari Icon_smile
Kaiser Chiefs – Little Shocks - chyba najwięksi przegrani tego roku (poza, trochę z innej beczki, ale, Duffy i pewnie paroma innymi wykonawcami). 4 lata temu megapopularny zespół, a dziś... A tymczasem "Little Shocks" to bardzo przyjemny utwór.
Girl Panic! - hehe. w sumie to sam nie wiem dlaczego ten utwór nie zrobił u mnie kariery
Jane's Addiction - podobnie jak w przypadku Kasabian, szkoda, że nie ma wokół nich szumu takiego, jaki był 8 lat temu
27.12.2011 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2023 dziobaseczek 10 154 21.01.2024 10:42 AM
Ostatni post: Szymek79
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2022 dziobaseczek 12 457 26.01.2023 07:17 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2021 dziobaseczek 9 710 11.01.2022 06:48 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2020 dziobaseczek 12 1 029 14.01.2021 02:58 PM
Ostatni post: thestranglers
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2019 dziobaseczek 40 5 873 22.01.2020 10:09 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2018 dziobaseczek 62 6 441 15.01.2019 09:23 PM
Ostatni post: AKT!
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2017 dziobaseczek 39 5 954 11.02.2018 02:58 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2016 dziobaseczek 32 11 899 11.01.2017 02:47 PM
Ostatni post: dziobaseczek
Dzwonek Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2015 dziobaseczek 49 14 996 20.01.2016 05:32 PM
Ostatni post: thestranglers
  Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2014 dziobaseczek 54 22 654 10.01.2015 06:44 PM
Ostatni post: Kordian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości