Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF: Notowanie 158
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
LPF: Notowanie 158
Notowanie 158
10. grudnia 2011 r.

[Obrazek: mzi.xijacwic.170x170-75.jpg]
01 02 10 HEY GIRL Zooey Deschanel [01] 2
02 03 14 BEDROOM EYES Dum Dum Girls [01] 7
03 01 06 BREAKING DOWN Florence + The Machine [01] 1
04 04 14 IF I HAD A GUN Noel Gallagher’s High Flying Birds [01] 2
05 00 01 BOO SHUFFLE The Pipettes [05]
06 05 11 WHAT THE WATER GAVE ME Florence + The Machine [03]
07 06 13 GOOD VIBRATIONS The Beach Boys [06]
08 10 03 THE LION’S ROAR First Aid Kit [08]
09 08 05 LOSE IT (IN THE END) Mark Ronson feat. Ghostface Killah & Alex Greenwald [08]
10 07 08 ROX IN THE BOX The Decemberists [05]

11 18 05 LOVE LOVE Take That [11]
12 11 12 VELOCIRAPTOR! Kasabian [02]
13 24 02 PUMPED UP KICKS Foster the People [13]
14 14 09 DAJ SPAĆ! Nosowska [14]
15 13 13 LOVE ON TOP Beyonce [09]
16 31 02 SUCK IT AND SEE Arctic Monkeys [16]
17 17 15 CHILDREN The Rapture [01] 1
18 09 18 HAPPINESS Masquer [01] 2
19 12 17 THE DEATH OF YOU AND ME Noel Gallagher’s High Flying Birds [01] 1
20 20 12 JUST A CREEP Dum Dum Girls [11]

21 22 13 AKA…WHAT A LIFE! Noel Gallagher’s High Flying Birds [18]
22 25 03 THE WALK Mayer Hawthorne [22]
23 15 18 TOO BAD YOU’RE SO BEAUTIFUL Duran Duran [02]
24 16 15 CALAMITY SONG The Decemberists [08]
25 21 04 BABY SAYS The Kills [15]
26 33 02 GOLD CHAIN Black Light Dinner Party [26]
27 26 22 ALL WE MAKE IS ENTERTAINMENT Manic Street Preachers [04]
28 23 14 DON’T LOOK BACK She & Him [16]
29 19 15 NOMADA Nosowska [06]
30 32 06 ZWIERZĘ BEZ NOGI Fisz Emade [27]

31 28 25 HOW DEEP IS YOUR LOVE The Rapture [01] 3
32 35 04 LIKE SMOKE Amy Winehouse feat. Nas [32]
33 37 02 LUCKY DAY Nicola Roberts [33]
34 30 14 I WANNA MEET DAVE GROHL Wavves [18]
35 00 01 BLACK TREACKLE Arctic Monkeys [35]
36 27 16 PUSH Lenny Kravitz [09]
37 36 33 OVER IT OVER AGAIN She & Him [02]
38 38 08 RE-WIRED Kasabian [32]
39 00 01 MY ANGEL IS BROKEN Atlas Sound [39]
40 41 11 THIS IS THE DAY Manic Street Preachers [22]

41 29 12 PARADISE Coldplay [18]
42 44 02 YEAR OF THE TIGER St. Vincent [42]
43 47 21 NØRGAARD The Vaccines [01] 2
44 34 13 WHEN I START TO (BREAK IT ALL DOWN) Erasure [05]
45 00 01 LORELAI Fleet Foxes [45]
46 39 15 CRUEL St. Vincent [20]
47 48 21 ACE OF HZ Ladytron [25]
48 51 07 VIDEO GAMES Lana Del Rey [41]
49 43 03 WETSUIT The Vaccines [38]
50 00 01 SOME LIGHTNING THRILL Cave Bird [50]

51 40 05 STARK NAKED Masquer [32]
52 42 04 STILL LIFE The Horrors [31]
53 50 08 CHEERLEADER St. Vincent [44]
54 45 08 MAJOR The Asteroids Galaxy Tour [12]
55 59 20 MIDNIGHT CITY M83 [27]
56 49 02 SERPENTS Sharon Van Etten [49]
57 46 19 CALLED OUT IN THE DARK Snow Patrol [32]
58 54 24 THE HELLCAT SPANGLED SHALALALA Arctic Monkeys [34]
59 58 13 HEROES AND VILLAINS The Beach Boys [40]
60 56 08 RUNWAY RUNAWAY Duran Duran [32]

61 53 05 MONEY AND RUN UNKLE feat. Nick Cave [38]
62 57 17 UUMMANNAQ SONG KT Tunstall [06]
63 52 09 COUNTDOWN Beyonce [40]
64 61 09 WHY I LOVE YOU Jay-Z & Kanye West feat. Mr. Hudson [43]
65 68 02 YOU’LL IMPROVE ME Junior Boys [65]
66 55 21 NEW DIRECTION Black Lips [14]
67 63 04 THE WORLD IS YOURS I Heart Sharks [58]
68 67 05 MAN OF SIMPLE PLEASURES Kasabian [52]
69 69 07 I SPIT ROSES Peter Murphy [55]
70 60 07 STAY GOLD The Big Pink [34]

71 66 07 WEEKEND Class Actress [31]
72 71 11 TERRIBLE ANGELS Charlotte Gainsbourg [49]
73 62 09 PEGAZUS niedodźwięki [34]
74 64 04 THE GOOD REBEL Noel Gallagher’s High Flying Birds [46]
75 73 32 GIRL PANIC! Duran Duran [03]

Pozbyłem się:
65 18 JUNK OF THE HEART (HAPPY) The Kooks [18]
70 04 NO FUTURE/NO PAST Cloud Nothings [49]
72 09 SHAKE IT OUT Florence + The Machine [39]
74 17 WHO AM I TO FEEL SO FREE MEN feat. Antony Hegarty [01] 1
75 19 OTIS Jay-Z & Kanye West feat. Otis Redding [08]

PRZYSZŁOŚĆ NARODU
OUR DAY WILL COME Amy Winehouse
LOSE IT Austra
CITY GRRL Cansei de Ser Sexy feat. Ssion
STAY USEFUL Cloud Nothings
1978 Fisz Emade
YELLOW HALO Goldfrapp
DO IT AGAIN Guards
PLAMY NA SŁOŃCU Kazik na żywo
A LONG TIME Mayer Hawthorne
RAW GORE Max Mool
ONE SECOND OF LOVE Nite Jewel
MORNING MR MAGPIE Radiohead
BARTON HOLLOW The Civil Wars
VIDEO VOYEUR The Good Natured

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.12.2011 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: LPF: Notowanie 158
furbul napisał(a):BOO SHUFFLE The Pipettes [05]
Całkiem niezły debiut, jak na dosyć chłodne przyjęcie na samym początku i taką totalną obojętność na mój nius Icon_wink Podobnie sprawa ma się z Nicolą Roberts....a może przede wszystkim z nią.

furbul napisał(a):GOOD VIBRATIONS The Beach Boys
Kończ waść, wstydu (im) oszczędź!

furbul napisał(a):LOSE IT (IN THE END) Mark Ronson feat. Ghostface Killah & Alex Greenwald
Beach Boys Beach Boysami, ale ten numer naprawdę mnie martwi Icon_sad To jedna z najgorszych piosenek w tym roku u Ciebie.

furbul napisał(a):LOVE LOVE Take That
Fenomen Take That to dla mnie coś na miarę zagadki wielkich cywilizacji :O Co oni tu robią? Szkoda, że utwory z płyty tak daleko nie zachodziły.

furbul napisał(a):PUMPED UP KICKS Foster the People
Faktycznie trochę się pośpieszyłeś z tą nowością. Czasem masz taki refleks, ale tutaj wyjątkowo długo zwlekałeś. Nie wolałeś jednego z nowych singli?

furbul napisał(a):HAPPINESS Masquer [01]
Będą wyżej w podsumowaniu roku niż u mnie. Na szczęście odwrotnie jest z płytą Icon_wink

furbul napisał(a):BLACK TREACKLE Arctic Monkeys
Mogłeś do czasu styczniowej premiery wypuścić jeszcze coś ekstra Icon_wink Swoją drogą miło, że AM są w stanie dzisiaj wydać 4 singiel. Domino Records jest naprawdę w porządku.

furbul napisał(a):MY ANGEL IS BROKEN Atlas Sound [39]
Szkoda, że tak zjechałeś płyty, jak na moje standardy. Wybór singla niezły.

furbul napisał(a):LORELAI Fleet Foxes
Jednak nie ośmiominutowiec.

furbul napisał(a):CHEERLEADER St. Vincent
To mógłby być dobry singiel na DLP.

furbul napisał(a):THE WORLD IS YOURS I Heart Sharks
Jakimś dziwnym trafem nie udało mi się dotrzeć do tej kapeli.

furbul napisał(a):YELLOW HALO Goldfrapp
O, ciekawe czy im się uda z taką BALLADĄ Icon_wink

furbul napisał(a):MORNING MR MAGPIE Radiohead
Oklasky

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2011 10:56 PM przez saferłel.)
10.12.2011 09:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: LPF: Notowanie 158
furbul napisał(a):03 01 06 BREAKING DOWN Florence + The Machine [01] 1
06 05 11 WHAT THE WATER GAVE ME Florence + The Machine [03]
Świetna płyta! Słucha mi się jej dużo lepiej od debiutanckiej.
furbul napisał(a):LOSE IT Austra
A to poproszę szybko wprowadzić na listę. U mnie byli na 1.
10.12.2011 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: LPF: Notowanie 158
Zooey wraca na szczyt, tak jak zapowiadałem. Szkoda, że po możliwe najgorszym odcinku "New Girl". Ja jestem trochę rozczarowany tym serialem. Zaczęło się obiecująco, a robi się coraz bardziej żenująco i to niestety głównie za sprawą Zooey, która gdzieś po drodze zaczyna tracić mózg Icon_sad

Ale ładnie śpiewa Icon_smile Słyszałeś piosenki She & Him z soundtracku do "Winnie the Pooh" tegorocznego? "So Long" miażdży.

The Pipettes jak debiutują! To już tym bardziej muszę czym prędzej tego posłuchać. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć -.-

Z dziesiątki wybieram jeszcze Beach Boysów Icon_biggrin , Ronsona i Dum Dumki Icon_smile

Cieszy debiut "Lorelai" Icon_smile "Like Smoke" całkiem ładnie.

W przyszłości wypatruję Mayera!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.12.2011 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: LPF: Notowanie 158
furbul napisał(a):BOO SHUFFLE The Pipettes
jak zwykle słodkie i sympatyczne, biorę na playlistę. Cave Bird i Fleet Foxes oraz Arctic Monkeys - czyli fajne nowości. Gdyby nie Noel, Plażowcy i Grudniowcy to by była zupełna dominacja kobiet w czołówce.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
12.12.2011 08:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
RE: LPF: Notowanie 158
saferłel napisał(a):Całkiem niezły debiut, jak na dosyć chłodne przyjęcie na samym początku i taką totalną obojętność na mój nius
Przyjęcie wcale nie było chłodne. Bardzo bardzo mi się spodobało od pierwszego odsłuchu. Obojętność na niusa - to prawda. Jednak tylko dlatego, że kojarzyłem Pipetki tylo z nazwy, a nie z muzyki i kojarzyłem je trochę z czym innym niż usłyszałem w tym singlu.
saferłel napisał(a):Podobnie sprawa ma się z Nicolą Roberts....a może przede wszystkim z nią.
Tak, tutaj mogę się zgodzić. Na początku przyjąłem to bez emocji, ale później się wkręciłem.
saferłel napisał(a):Kończ waść, wstydu (im) oszczędź!
Cicho! Icon_wink
saferłel napisał(a):Beach Boys Beach Boysami, ale ten numer naprawdę mnie martwi To jedna z najgorszych piosenek w tym roku u Ciebie.
Mnie martwi Twoje nastawienie. To bardzo fajne popowe nagranie. Pop nie kończy się i nie zaczyna na Wild Beasts, wiesz? Icon_wink
saferłel napisał(a):Fenomen Take That to dla mnie coś na miarę zagadki wielkich cywilizacji :O Co oni tu robią? Szkoda, że utwory z płyty tak daleko nie zachodziły.
A w czym "Love Love" odstaje od wielu numerów z płyty? Chyba tylko tym, że zdobył sporą popularność w radiu.
Poza tym SOS radziło sobie rewelacyjnie, a i "The Flood" nie przepadło szybko.
saferłel napisał(a):Faktycznie trochę się pośpieszyłeś z tą nowością. Czasem masz taki refleks, ale tutaj wyjątkowo długo zwlekałeś. Nie wolałeś jednego z nowych singli?
Już nieraz pisałem, że poznałem tę piosenkę kilka tygodni temu. Tak, jakoś jej uciekłem w wakacje Icon_wink I dlaczego niby miałbym odpuszczać sobie najlepsze nagranie z płyty? Po kim jak po kim, ale po Tobie nie spodziewałbym się propagowania wybierania na listę oficjalnych singli. Czy to może takie droczenie się bez większego celu?
saferłel napisał(a):Mogłeś do czasu styczniowej premiery wypuścić jeszcze coś ekstra
Ale po co skoro bardzo dobre nagranie jest wypuszczane oficjalnie?
saferłel napisał(a):Szkoda, że tak zjechałeś płyty, jak na moje standardy.
Nie zjechałem płyty, a Twoje standardy w takim razie muszą być zniekształcone.
saferłel napisał(a):To mógłby być dobry singiel na DLP.
Zamierzasz coś z tym zrobić czy może wybierzesz oficjalny singiel?
saferłel napisał(a):O, ciekawe czy im się uda z taką BALLADĄ
First Aid Kit swoją formą udowadniają, że Twoja teoria odnośnie ballad na mojej liście nie ma stuprocentowej skuteczności.

thestranglers napisał(a):Świetna płyta! Słucha mi się jej dużo lepiej od debiutanckiej.
Ja je odbieram na podobnym poziomie choć są naprawdę różne. Florence umocniła swoją pozycję w moim mniemaniu.
thestranglers napisał(a):A to poproszę szybko wprowadzić na listę. U mnie byli na 1.
Właśnie Florence mi to przypomina Icon_wink

aaktt napisał(a):Zooey wraca na szczyt, tak jak zapowiadałem.
Skoro się czaiła na drugim od jakiegoś czasu, można było to przewidzieć Icon_wink
aaktt napisał(a):Szkoda, że po możliwe najgorszym odcinku "New Girl". Ja jestem trochę rozczarowany tym serialem. Zaczęło się obiecująco, a robi się coraz bardziej żenująco i to niestety głównie za sprawą Zooey, która gdzieś po drodze zaczyna tracić mózg
Ja mógłbym długo o tym co sądzę o tym serialu (i nie tylko o nim :icon_razzIcon_smile. Istotnie, "Bells" i "Bad in Bed" to najsłabsze jak dotąd odcinki. Nie mniej jednak sam serial nadal bawi mnie bardzo i znacząco się wybija ponad inne premiery komediowe tego sezonu, które w większości były potworne.
Jess z założenia miała być takim uroczym dziwakiem i to wychodziło na początku bardzo dobrze. Jednak ostatnio mam wrażenie, że scenarzyści coraz bardziej naginają tę linię dziwactwa i jeśli tego nie zatrzymają to po prostu zrobią z niej idiotkę. Mogliby poprzestać na takim poziomie tej osobliwości jaki mamy teraz i będzie fajnie. A jeśli chodzi o samą Zooey, to ona od pierwszego odcinka szarżuje z aktorstwem. Normalnie byłoby to niewskazane, lecz w takiej roli i w takim serialu może sobie na to pozwolić, co więcej dodawało to nawet pewnego uroku Icon_wink
aaktt napisał(a):Ale ładnie śpiewa Słyszałeś piosenki She & Him z soundtracku do "Winnie the Pooh" tegorocznego? "So Long" miażdży.
Jakiś fragmencik chyba słyszałem. Nie dostała za to przypadkiem nominacji do Grammy czy czegoś tam? Icon_wink

dziobaseczek napisał(a):Gdyby nie Noel, Plażowcy i Grudniowcy to by była zupełna dominacja kobiet w czołówce.
No i jeszcze Ronson. Nie zauważyłem tego, ale to bardzo fajnie.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.12.2011 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: LPF: Notowanie 158
Dostała nominację do Grammy! To słuchaj słuchaj! Mogę Ci podrzucić to nagranie w zamian za Pipety Icon_biggrin
A co do "New Girl" - zgadzam się, Zooey powoli wchodzi na niebezpieczny grunt i miejmy nadzieję, że trochę się opamięta.
A jeśli chodzi o komediowe premiery tego sezonu, to "2 Broke Girls" okazało się całkiem zabawne Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.12.2011 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
RE: LPF: Notowanie 158
aaktt napisał(a):Dostała nominację do Grammy! To słuchaj słuchaj! Mogę Ci podrzucić to nagranie w zamian za Pipety
Możesz podesłać skoro miażdży Icon_wink
aaktt napisał(a):A co do "New Girl" - zgadzam się, Zooey powoli wchodzi na niebezpieczny grunt i miejmy nadzieję, że trochę się opamięta.
Powtórzę. To scenarzyści mogą się ewentualnie zagalopować i wejść na ten niebezpieczny grunt, nie Zooey. Ona w tej roli jest świetna. Taka podkręcona wersja jej samej. Odmawiam akceptacji rzeczywistości, w której nie dostaje nominacji do Emmy w przyszłym roku :icon_razz:
aaktt napisał(a):A jeśli chodzi o komediowe premiery tego sezonu, to "2 Broke Girls" okazało się całkiem zabawne
Cooo??!!! Przecież to w ogóle nie śmieszny, oldschoolowy (w najgorszym możliwym tego słowa znaczeniu), drętwy sitcom z drewnianymi aktoreczkami, które nawet ładne nie są. Już by to było martwe, gdyby nie było emitowane między How I Met Your Mother a Two and a Half Men. Przez to pewnie jeszcze kolejne serie tego badziewia powstaną Icon_sad

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.12.2011 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #9
RE: LPF: Notowanie 158
Nie są wcale drętwe. Wg mnie dają radę. A że sitcom jest oldschoolowy to dla mnie akurat plus Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.12.2011 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
RE: LPF: Notowanie 158
Potworny.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.12.2011 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: LPF: Notowanie 158
furbul napisał(a):Jednak tylko dlatego, że kojarzyłem Pipetki tylo z nazwy
Gdybym kojarzył je z takiej nazwy, jakiej w stosunku do nich używasz, to też nie byłbym zainteresowany...

furbul napisał(a):Mnie martwi Twoje nastawienie. To bardzo fajne popowe nagranie. Pop nie kończy się i nie zaczyna na Wild Beasts, wiesz? Icon_wink
Banały prawisz. Co mi chcesz wmówić Icon_wink? Jak mogę być pozytywnie nastawiony do złej piosenki?

furbul napisał(a):A w czym "Love Love" odstaje od wielu numerów z płyty? Chyba tylko tym, że zdobył sporą popularność w radiu.
Na szczęście nie dane mi było tego odczuć. Dla mnie to odrzut, kawałek b-side'owy.

furbul napisał(a):I dlaczego niby miałbym odpuszczać sobie najlepsze nagranie z płyty? Po kim jak po kim, ale po Tobie nie spodziewałbym się propagowania wybierania na listę oficjalnych singli.
Tak. Od razu stałem się propagatorem singli, bo raz zdarzyło mi się zatroszczyć o kawałek Foster the People ;] Nie przesadzaj. Tylko się spytałem, a Ty wyskakujesz z takim tekstem.

furbul napisał(a):Ale po co skoro bardzo dobre nagranie jest wypuszczane oficjalnie?
To co zostawisz sobie na styczeń?

furbul napisał(a):First Aid Kit swoją formą udowadniają, że Twoja teoria odnośnie ballad na mojej liście nie ma stuprocentowej skuteczności.
Oczywiście, że nie, ale jak nigdzie indziej jest wciąż często trafna Icon_cry2

furbul napisał(a):Nie zjechałem płyty, a Twoje standardy w takim razie muszą być zniekształcone.
Skoro tak twierdzisz, to wymagasz bym przyjął Twoje Icon_wink Tylko wyraziłem swoją opinię.

furbul napisał(a):Zamierzasz coś z tym zrobić czy może wybierzesz oficjalny singiel?
To tajemnica...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2011 01:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
RE: LPF: Notowanie 158
saferłel napisał(a):Gdybym kojarzył je z takiej nazwy, jakiej w stosunku do nich używasz, to też nie byłbym zainteresowany...
Mi się podoba.
saferłel napisał(a):Banały prawisz. Co mi chcesz wmówić ? Jak mogę być pozytywnie nastawiony do złej piosenki?
Próbuję uświadomić, że to DOBRA piosenka.
saferłel napisał(a):Dla mnie to odrzut, kawałek b-side'owy.
Zupełnie Cię tu nie rozumiem. Dla mnie mogłaby ta piosenka być na płycie i byłoby bardzo fajnie.
saferłel napisał(a):Tak. Od razu stałem się propagatorem singli, bo raz zdarzyło mi się zatroszczyć o kawałek Foster the People ;] Nie przesadzaj. Tylko się spytałem, a Ty wyskakujesz z takim tekstem.
Nie rozumiem tylko dlaczego wciskasz mi 'cokolwiek singlowego' zamiast tego singla, który jest i obiecująco sobie radzi.
saferłel napisał(a):To co zostawisz sobie na styczeń?
Przewidujesz, że żaden z trzech obecnych singli nie przetrwa najbliższych trzech tygodni?
saferłel napisał(a):Skoro tak twierdzisz, to wymagasz bym przyjął Twoje Tylko wyraziłem swoją opinię.
Niczego nie wymagam. Zbyt daleko posunięty wniosek. Ty wyraziłeś swoją opinię, a ja wyrażam swoją na temat Twojej. Proste, choć złożone Icon_cool
saferłel napisał(a):To tajemnica...
cokolwiek..Icon_confused

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.12.2011 02:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
RE: LPF: Notowanie 158
furbul napisał(a):02 03 14 BEDROOM EYES Dum Dum Girls

u mnie też nie odpuszcza, i ciągle w Top 10 Icon_smile
13.12.2011 02:20 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #14
RE: LPF: Notowanie 158
Listoholik napisał(a):u mnie też nie odpuszcza, i ciągle w Top 10
Super! To znakomity numer Icon_biggrin

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.12.2011 02:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: LPF: Notowanie 158
furbul napisał(a):Przewidujesz, że żaden z trzech obecnych singli nie przetrwa najbliższych trzech tygodni?
A co to ma do rzeczy Icon_smile Muszą przetrwać, żeby coś nowego się pojawiło Icon_smile Nawet nie w styczniu jeśli to zbyt szybko - kiedykolwiek.

furbul napisał(a):cokolwiek..Icon_confused
Może nie cokolwiek, ale kilku kandydatów już jest.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2011 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości