Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACL - Notowanie 580, 09.12.2011
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #6
RE: ACL - Notowanie 580, 09.12.2011
(10.12.2011 07:05 PM)Tom_Bonsz napisał(a):  Chris Lake - Sundown - wysoko, jednak, pomimo niezłej nuty, na razie nie do końca mnie przekonuje.

Bobina feat. Sabrina Altan - Angel of the North - przesłuchałem ostatnio cały album Rocket Ride, jednak akurat ten kawałek jakoś mnie nie ujął. (...)

Domyślam się z czego to wynika. Icon_wink Z tego co zauważyłem, to dominuje u Ciebie bardzo rasowy trance(i nie tylko), ja zaś doceniam także dobre wokale. Jeśli chodzi o album Bobiny to w wyborze wahałem się pomiędzy Visible Touch a tym AotH, ale zdecydowałem się na to drugie jednak, a Pune wejdzie po nim. Kapitalny klimat ma to nagranie (mówię o "Pune"), w podobnym stylu Cirez D - Glow był u mnie hitem.

Cytat:Nightwish - Storytime - niby nie moje klimaty, ale ten Gotyk nawet wpada w ucho Icon_smile

W sumie też nigdy nie interesował mnie gotyk, choć trzeba przyznać, że połączenie chwytliwej melodii i mrocznego brzmienia (brzmi to jak oksymoron..) robią swoje. Icon_wink

Cytat:intrygujące Power Source od Toma Bonsza i opóźnione Claesse & Martens od Meniego.
Będę żarliwie kibicował tym dwóm nagraniom, zwłaszcza Sparks. Szczerze nie spodziewałem się, że ktoś będzie miał odwagę wrzucić to choćby do poczekalni, a tu proszę Icon_wink
[/quote]

Od dłuższego czasu trochę mnie interesowało psytrance'owe brzmienie (bo "zwykły" trance już jako-tako poznałem), ale brakło dobrego źródła, i ogólnie jakoś tak... ale w końcu nadarzyła się okazja. Icon_wink Ciężko przewidzieć jak sobie "Sparks" poradzi, ale dobry utwór raczej się obroni.
Jeszcze będę przemierzał listę Top tuenti w poszukiwaniu perełek Icon_wink

(10.12.2011 10:31 PM)thestranglers napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):* The Kills - Baby Says (NP)
Mój typ z poczekalni, choć przyznam, że nie przebili poprzedniego singla i naszego wspólnego lidera.
Ciężko by było przebić jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) singiel roku. Icon_wink Mi jawi się on jako swoiste uspokojenie (a może więc i przeciwwaga, uzupełnienie do nich) po poprzednich dwóch, energicznych singlach (Future Starts Slow i Satellite), choć wciąż w tym ciężkim, brudnym klimacie.

(11.12.2011 11:23 AM)Szymek79 napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):10. Ben Westbeech - Something For The Weekend (+2)
może i u mnie zadebiutuje to nagranie w końcu karnawał tuż tuż

No mam nadzieję Icon_wink
The Pierces nie zbierają się do wylotu, ale widać, jak spora konkurencja jest na liście.

(12.12.2011 08:09 AM)dziobaseczek napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):1. Art Brut - Clever Clever Jazz (+6)
Się porobiło Icon_smile
Dzięki ci za ten numer 1. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2011 12:12 AM przez Dobromiera.)
13.12.2011 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: ACL - Notowanie 580, 09.12.2011 - Dobromiera - 13.12.2011 12:11 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości