Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACL - Notowanie 580, 09.12.2011
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #2
RE: ACL - Notowanie 580, 09.12.2011
Chris Lake - Sundown - wysoko, jednak, pomimo niezłej nuty, na razie nie do końca mnie przekonuje.

Bobina feat. Sabrina Altan - Angel of the North - przesłuchałem ostatnio cały album Rocket Ride, jednak akurat ten kawałek jakoś mnie nie ujął. Z dziesięciu nagrań najbardziej przypadło mi do gustu Scream Dream i popularne ostatnio Pune. Efekt jest taki, że to pierwsze na pewno zadebiutuje w następnym notowaniu, drugie zaś najprawdopodobniej zaraz po nim Icon_wink

Nightwish - Storytime - niby nie moje klimaty, ale ten Gotyk nawet wpada w ucho Icon_smile

Art of Trance - The Horn (Quillroader remix) - fajnie, że trafił na listę. Moim zdaniem zasłużenie Icon_wink

Cytat:intrygujące Power Source od Toma Bonsza i opóźnione Claesse & Martens od Meniego.
Będę żarliwie kibicował tym dwóm nagraniom, zwłaszcza Sparks. Szczerze nie spodziewałem się, że ktoś będzie miał odwagę wrzucić to choćby do poczekalni, a tu proszę Icon_wink

Sapientia Uti
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2011 09:21 PM przez Tom_Bonsz.)
10.12.2011 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: ACL - Notowanie 580, 09.12.2011 - Tom_Bonsz - 10.12.2011 07:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości