Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 70 z 14.03.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
neon.ka napisał(a):1. cieszy brak zmian w składzie pierwszej czwórki...
2. awans 'A my nie chcemy...' jest osłodą w sąsiedztwie spadku Gahana Icon_wink2
3. i posłuchałam też 'Blue'... hm, taka mi się ta piosenka wydała szorstka w porównaniu z tymi, które znałam w wykonaniu tej pani.
1. I wygląda na to, że to się jeszcze jakiś czas utrzyma. Przewaga jest (przynajmniej na razie) znaczna.
2. Być może za przy następnym notowaniu napiszesz: awans Gahana jest osłodą w sąsiedztwie spadku 'A my nie chcemy...' Icon_wink2 (nie przesądzam, bo jeszcze czeka mnie kilka przesłuchań.
3. Przyznam się, że ja szorstkości nie zauważyłem. Dla mnie piosenka jest bardzo miękka i delikatna, ale cóż - każdy odbiera inaczej. Icon_biggrin3
18.03.2008 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):1. Hihi i juz Raz Dwa Trzy poza podium. Pięknie Icon_wink
2. Może tylko ja przez posłuchanie płyty Anny Marii sprawię w ten sposób, że spadnie ona masowo z podium.....JUŻ SIĘ ZA To WIĘC BIORĘ Icon_razz2
3. Miło widzieć taki wysoki skok najlepszego Avanged...
4. Dzielnie trzyma się Porcupine Tree w 10, nawet awansowało ostro. 26 tyg. Chyba Gary to trzyma, dlatego Icon_razz2
5. Ożesz Wampire Weekend? Nie pomyślałbym, że taką jajcarską muzykę lubisz. Miłe to i zabawne jak wspomniałem, ale nic wielkiego.
6. Ale poleciał Matheny! Akurat to nagranie trawię dobrze.
7. David Gahan na duży minus...:/
8. a gdzie A Little Lie? Zdawało mi się, że to było i to wysoko...a może....tylko się zdawało.
1. Kto wie, czy nie powróci. Tłok w czwórce jest niesamowity.
2. Może jedna piosenka spadnie, ale masowo? Zero szans.
3. Było już znacznie wyżej i pewnie tak wysoko, jak w najlepszych czasach już nie powróci.
4. U Gary'ego już jakiś czas temu wypadło. Dziękować mogę p.u.r.h.-owi.
5. A jak dla mnie bardzo dobrze brzmi (ten utwór, bo innych nie znam), ale wielkiej furory to raczej nie zrobi.
6. Pewnie dlatego leci, bo dla mnie jest za mało jazzowy.
7. Gahan nie powiedział ostatniego słowa. Teraz spadł, to następnym razem może skoczyć, chociaż o 10 będzie trudno.
8. Proponuję to pytanie skierować do ku3y. Chociaż gdyby Lilian wrzuciła listę z kilka tygodni wcześniej, to pewnie... lepiej się nie zastanawiać Icon_biggrin3
18.03.2008 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aro napisał(a):1. Trzy Anie na podium Icon_biggrin3 Czwarta rozpoczyna druga dziesiątkę , piąta w poczekalni , a szosta......ech sie zagalopowałem Icon_mrgreen .
2. Z nowości znam na razie Birimę . na razie ...jest przeciętna. No ale to może kwestia czasu i zasłuchania Icon_smile2
3. Ach bym zapomniał. A Bubelek sie zmęczył i na razie opuścił TOP 50. A u Ciebie z powrotami jest róznie. Jedni sie łapią , a inni odchodzą......do leżakowni
Ciekawe jaka drogę ON obierze ? Icon_wink2
1. Szósta też wyglądało jeszcze kilka dni temu, że będzie, ale nagły zwrot w zupełnie innnym miejscu spowodował, że chyba możemy o tym zapomnieć.
2. Być może to moja sympatia do takich rytmów. Nie pierwszy raz mnie biorą.
3. I znów będzie to zależeć od czynnika częściowo zewnętrznego. Jeżeli zadziała na zasadzie współpracy, to powrót, jeżeli rywalizacji to raczej nic z tego nie wyjdzie. A jeżeli chodzi o leżakowni, to trafiają tam piosenki, które tracą oparcie. A to chociaż wyglądało na bardzo bliski, nieco się oddaliło.
18.03.2008 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
wojtek napisał(a):Bardzo cieszy ładny skok 3 Doors Down Icon_mrgreen
I nawet wiem dlaczego. Bo gdyby nie to, to tej piosenki by u mnie nie było. Dzięki! Icon_biggrin3
18.03.2008 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
18.03.2008 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości