Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 70 z 14.03.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 70 z 14.03.08
Na szczycie bez zmian, ale Anna Maria Jopek ponownie zajęła całe podium, bo Nagle zajęło jego najniższy stopień. Ale w tej chwili cała pierwsza czwórka (uzupełnia ją Jeszcze w zielone gramy) idzie łeb i za tydzień każda z tych piosenek może być na szczycie.
Jeszcze kilka tygodni temu Anesthetize kursowało między poczekalnią a Top50, ale przypomniało sobie czasy świetności i tym razem po 28 tygodniach powróciło do pierwszej 10.
Były czasy, kiedy te dwie piosenki walczyłyby o pierwsze miejsce mojej listy. Niestety tym razem konkurencja jest niezwykle silna i wygląda na to, że nawet na podium nie ma szans. Goliath zatrzymał się na 6 miejscu, a chyba nie jest gorszy od Vermicide, które trzy tygodnie było u mnie na szczycie. Oczko wyżej zameldowało się Blue, ale piosenki podobają mi się praktycznie w równym stopniu. Jako ciekawostkę podam, że Sarah była też już na mojej liście (doszła do siódmego miejsca) i także z coverem Joni River (o którego innej wersji na dole tego wątku).
Lekki kryzys przezwyciężyło Let it rain. Po spadku tydzień temu na 9 tym razem podniosło się tylko oczko w górę. Podejrzewam, że jednak będzie musiało skupić się na walce o obronę tej pozycji, bo wygląda na to, że pierwsza siódemka jest poza zasięgiem konkurencji (ale u mnie wszystko jest możliwe).
Ewidentnie jest to tydzień Avenged Sevenfold. Wprawdzie M.I.A. tylko utrzymało 10 miejsce (czy tylko to dpowiednie słowo :?: ), ale Afterlife skoczyło z 45 na 32 miejsce. Ten wynik jednak blednie w porównaniu z 23-oczkowym skokiem A little piece of heaven na 12 miejsce.
Przesłuchałem piosenkę 3 Doors Down z zestawu do LP3 i to taka muzyka, którą grali zawsze. A tymczasem ich inny utwór Citizien/soldiers robi u mnie furorę efektownie skacząc na 14 miejsce.
Nie mogą też narzekać Strachy, bo wprawdzie Kazimierz Wierzyński trochę się obsunął, ale Encore jeszcze raz poszło w górę, a całkiem solidnym awansem popisało się A my nie chcemy uciekać stąd i już dwie ich piosenki są w TOP20.
A między Strachami wbrew porze roku do 20 powraca Autumn. A poprzednia piosenka Carli (z tej samej płyty) święciła tryumfy rok temu. Icon_biggrin3
Jak chyba wielu osobom wiadomo, weterani u mnie zdolni są do wszystkiego (co widać w wielu miejscach na tej liście). A kolejny weteran, który popiera tą tezę popisując się dużym skokiem to Unfurl.
Czyżby wyrazy poparcia ze strony innych forumowiczów spowodowały, że A state of Massachusetts popisało się efektownym skokiem? Myślę, że chyb a jednak utwór sam pokazał klasę.
W moim zestawieniu tylko 3 nowości i tylko jedna z nich zawędrowała wysoko. Ale to nic dziwnego, bo wiadomo, że wspólnymi siłami można mnóstwo zdziałać, a Birimę firmuje aż pięciu wykonawców.
Z trzech powrotów na listę najlepiej pokazało się Intension, ale to jeszcze nie te sukcesy, co w najlepszych czasach w moim zestawieniu.
Dwie pozostałe nowości zajęły dwa kolejne miejsca, a różni je chyba wszystko (a jednak nie). Z jednej strony nastrojowy polski jazz o tytule New York, a z drugiej zwariowane rytmy nowojorskiego indie zatytułowane Mansard roof.
1. 1. 24 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 2. 28 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 4. 5 NAGLE - Anna Maria Jopek
4. 3. 9 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
5. 7. 5 BLUE - Sarah McLachlan
6. 6. 3 GOLIATH - The Mars Volta
7. 15. 26 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
8. 9. 5 LET IT RAIN - George Benson & Al Jarreau & Patti Austin
9. 5. 8 DYBUK - Żywiołak
10. 10. 30 M.I.A. - Avenged Sevenfold
11. 14. 5 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
12. 35. 12 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
13. 13. 3 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
14. 26. 5 CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
15. 18. 12 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
16. 23. 5 AUTUMN - Carla Bruni
17. 24. 10 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
18. 8. 5 MIRACLES - Dave Gahan
19. 11. 29 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
20. 12. 49 THE FUNERAL - Band Of Horses
21. 21. 6 KAWAŁEK PODŁOGI 2006 - Mr Zoob
22. 25. 14 ARC OF THE CURVE - Fish
23. 19. 8 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
24. 36. 24 UNFURL - Katatonia
25. 29. 3 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
26. 20. 7 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
27. 16. 4 CZAS - Katarzyna Groniec
28. 17. 31 SOLAR WINDS - Devin Townsend
29. 44. 2 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
30. N 1 BIRIMA - Youssou N'dour & Patty Smith & Francesco Renga & Irene Grandi & Simphive Dana
31. 33. 7 LYRA - Kate Bush
32. 45. 9 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
33. 41. 5 NW5 - Madness
34. 34. 2 THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
35. 22. 9 LOST IN INFINITY - Animations
36. 32. 4 SKY IS OVER - Serj Tankian
37. P 17 INTENSION - Tool
38. 43. 6 HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
39. 48. 3 PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
40. 31. 13 ALONE WITH THE SEA - Hurt
41. 30. 2 COPACABANA - Barry Manilow
42. 37. 4 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
43. 27. 38 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
44. 39. 27 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
45. P 2 ONE WEEK LAST SUMMER - Joni Mitchell
46. N 1 MANSARD ROOF - Vampire Weekend
47. N 1 NEW YORK - Marcin Wasilewski Trio

48. 28. 5 DAY TRIP - Pat Metheny Trio
49. 38. 12 LIQUID ETERNITY - Ayreon
50. P 2 FOR THOSE TO AREN'T HERE - Ceti


Poczekalnia:
42. MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
ICKY THUMP - The White Stripes
ANGELENE - Hey & Agnieszka Chylińska
NIEPRZYGODA - Happysad
49. TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
SONG FOR HER - Manu Katche
40. INNUENDO - Queensryche
47. GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
46. SAW SOMETHING - Dave Gahan
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
50. ME AND MRS JONES - Michael Buble
INNOCENCE - Bjork
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
THE ICE HOTEL - Stacey Kent
FEED US - Serj Tankian
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
DECLARE INDEPENDENCE - Bjork
NUDE - Radiohead
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
SAVING US - Serj Tankian
NASZA LIZBONA - Ewa Bem
SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
TWO SISTERS - Fiction Planes
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
CONQUEST - The White Stripes
RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
DOWN HERE - Stateless
WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
DARLING - Sons and Daughters
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
TAKADUM - Me Myself And I
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria

Leżakownia:
VENICE - Chris Botti
TONTO - Battles

Największy pechowiec notowania:
RIVER - James Taylor
Po kilku tygodniach ocierania się o moje zestawienie piosenka wreszcie załapała się na moją listę. Wszystko wskazała, że ten piękny cover Joni Mitchell bez trudu załapie się do 50. I zajrzałem na listę JC, a z niej ta piosenka już spadła i koniec marzeń o sukcesie u mnie.
Informuję, że nie planuję podawać kolejnych pechowców. To taki jednorazowy wybryk.
13.03.2008 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
kajman napisał(a):Na szczycie bez zmian, ale Anna Maria Jopek ponownie zajęła całe podium, bo Nagle zajęło jego najniższy stopień. Ale w tej chwili cała pierwsza czwórka (uzupełnia ją Jeszcze w zielone gramy) idzie łeb i za tydzień każda z tych piosenek może być na szczycie.
kajman napisał(a):1. 1. 24 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 2. 28 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 3. 9 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
4. 4. 5 NAGLE - Anna Maria Jopek
:?: :?:

ciesza mnie wyniki A7X, ale poza tym nie ma wynikow ktore mnie jakos szczegolnie ucieszyly.
Jopek staram sie pomijac wzrokiem, goraco licze na 123.
13.03.2008 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
podobają mi się te skoki i upadki The funeral. .. A za tydzień pewnie wyżej będzie u Ciebie Icon_mrgreen
A z tym podium to o co chodzi.? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.03.2008 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #4
 
W tym tygodniu nowości mi odpowiadają. Szczególnie Vampire Weekend. Z utworów w poczekalni kciuki trzymam za Nude.

[Obrazek: kleschko.png]
13.03.2008 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):A z tym podium to o co chodzi.? Icon_mrgreen
Poprawione.
13.03.2008 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Gratulacje dla Anny Marii... Pewnie by się ucieszyła wiedząc o taaaaaakim fanie jak ty. :->
14.03.2008 03:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):ciesza mnie wyniki A7X, ale poza tym nie ma wynikow ktore mnie jakos szczegolnie ucieszyly.
Jopek staram sie pomijac wzrokiem, goraco licze na 123.
Chociaż to dobre.
14.03.2008 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):podobają mi się te skoki i upadki The funeral. .. A za tydzień pewnie wyżej będzie u Ciebie Icon_mrgreen
Przydało by się, bo to będzie 50 raz. Ale może być bardzo ciężko.
14.03.2008 10:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
kleschko napisał(a):Z utworów w poczekalni kciuki trzymam za Nude.
Ta piosenka zaczyna ostatnio dobrze, ale gorzej kończy. Jeżeli pozbędzie się tej przypadłości może być znacznie wyżej.
14.03.2008 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
1981 napisał(a):Gratulacje dla Anny Marii... Pewnie by się ucieszyła wiedząc o taaaaaakim fanie jak ty. :->
Takich fanów to tutaj jest więcej. I kto wie, czy wkrótce nie wyjdę na jeszcze większego.
14.03.2008 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #11
 
kajman napisał(a):Ta piosenka zaczyna ostatnio dobrze, ale gorzej kończy.
No tak . To znana przypadłość nie tylko w świecie muzyki Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
14.03.2008 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Tym razem zdecydowanie najbardziej podoba mi się na liście kolor zielony Icon_biggrin3 Z niebieskich wybieram najwyższy, a z czerwonych... chyba żaden Icon_wink2 Natomiast cieszą utrzymane pozycje 6 i 13 Icon_smile2 A bardzo miło zaskakuje pozycja 7: niesamowity renesans utworu który przecież jeszcze całkiem niedawno szorował poczekalnię! Icon_wink2
Słoneczko tym razem mocno dołuje i tak coś czuję że to już jego ostatnie chwile...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
15.03.2008 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
p.u.r.h. napisał(a):Tym razem zdecydowanie najbardziej podoba mi się na liście kolor zielony
Mam podobne odczucia Icon_smile2
Szczególnie w przypadku "A Little Piece Of Heaven". Widzę, że nie tylko u mnie przeżywa odrodzenie. Odrodzenie przeżywa też "Afterlife", które u mnie przeżywa dopiero pierwszą młodość. Ciekawe skąd taka zgodność...
Niespodziewanie dobrze radzi sobie 3 Doors Down. Myślałem, że tego zespołu nikt tutaj nie lubi Icon_wink2 Mnie trochę rozczarowały te dwa pierwsze kawałki, ale chyba faktycznie ten który u Ciebie święci triumfy jest lepszy.
Bęcki należą się za Hurt. Tak ładnie było w poprzednim tygodniu...
A w poczekalni nie doszukałem się zapowiadanego Submersed...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.03.2008 02:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #14
 
cieszy brak zmian w składzie pierwszej czwórki...
awans 'A my nie chcemy...' jest osłodą w sąsiedztwie spadku Gahana Icon_wink2
i posłuchałam też 'Blue'... hm, taka mi się ta piosenka wydała szorstka w porównaniu z tymi, które znałam w wykonaniu tej pani.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
17.03.2008 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Hihi i juz Raz Dwa Trzy poza podium. Pięknie Icon_wink Może tylko ja przez posłuchanie płyty Anny Marii sprawię w ten sposób, że spadnie ona masowo z podium.....JUŻ SIĘ ZA To WIĘC BIORĘ Icon_razz2 Miło widzieć taki wysoki skok najlepszego Avanged...Dzielnie trzyma się Porcupine Tree w 10, nawet awansowało ostro. 26 tyg. Chyba Gary to trzyma, dlatego Icon_razz2
Ożesz Wampire Weekend? Nie pomyślałbym, że taką jajcarską muzykę lubisz. Miłe to i zabawne jak wspomniałem, ale nic wielkiego. Ale poleciał Matheny! Akurat to nagranie trawię dobrze. David Gahan na duży minus...:/ a gdzie A Little Lie? Zdawało mi się, że to było i to wysoko...a może....tylko się zdawało.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.03.2008 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
Trzy Anie na podium Icon_biggrin3 Czwarta rozpoczyna druga dziesiątkę , piąta w poczekalni , a szosta......ech sie zagalopowałem Icon_mrgreen .
Bardzo się ciesze z awansów dwoch Avengedów Sevenfoldów Icon_biggrin3
Z nowości znam na razie Birimę . na razie ...jest przeciętna. No ale to może kwestia czasu i zasłuchania Icon_smile2
Ach bym zapomniał. A Bubelek sie zmęczył i na razie opuścił TOP 50. A u Ciebie z powrotami jest róznie. Jedni sie łapią , a inni odchodzą......do leżakowni
Ciekawe jaka drogę ON obierze ? Icon_wink2
17.03.2008 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek
Unregistered

 
Post: #17
 
Bardzo cieszy ładny skok 3 Doors Down Icon_mrgreen
17.03.2008 09:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
kajman napisał(a):6. 6. 3 GOLIATH - The Mars Volta
U mnie już też. Icon_biggrin3 Plus drugi utwór z tej płyty. Icon_smile2
kajman napisał(a):7. 15. 26 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Już wiem, że na epce tego nie ma więc chyba sięgnę po płytę. Icon_smile2
kajman napisał(a):25. 29. 3 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
No proszę i już wyżej niż u mnie. Icon_wink2
kajman napisał(a):50. P 2 FOR THOSE TO AREN'T HERE - Ceti
For Those Who Aren't Here Icon_smile2
Mam trochę zaległości (odsłuchowych) z Twoją listą, ale na nadmiar czasu nie narzekam. Na razie skupiam się na płytach, a nadrobię zaległości podczas praktyk (już się cieszę Icon_biggrin3).

PS. Zgodnie z zasadą: co za dużo to nie zdrowo nie powtarzam się. Icon_wink2
18.03.2008 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
p.u.r.h. napisał(a):1. A bardzo miło zaskakuje pozycja 7: niesamowity renesans utworu który przecież jeszcze całkiem niedawno szorował poczekalnię! Icon_wink2
2. Słoneczko tym razem mocno dołuje i tak coś czuję że to już jego ostatnie chwile...
1. Bo ja człowiek renesansu jestem i takie historie zdarzają się u mnie co jakiś czas. Tak było wcześniej zchociażby z:
2. Też powróciło z hukiem, ale już jest mocno zmęczone i jak dzisiaj zauważyłem, więcej już nie wzejdzie.
18.03.2008 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
mrsap napisał(a):1.
p.u.r.h. napisał(a):Tym razem zdecydowanie najbardziej podoba mi się na liście kolor zielony
Mam podobne odczucia Icon_smile2
Szczególnie w przypadku "A Little Piece Of Heaven". Widzę, że nie tylko u mnie przeżywa odrodzenie. Odrodzenie przeżywa też "Afterlife", które u mnie przeżywa dopiero pierwszą młodość. Ciekawe skąd taka zgodność...
2. Niespodziewanie dobrze radzi sobie 3 Doors Down. Myślałem, że tego zespołu nikt tutaj nie lubi Icon_wink2 Mnie trochę rozczarowały te dwa pierwsze kawałki, ale chyba faktycznie ten który u Ciebie święci triumfy jest lepszy.
3. Bęcki należą się za Hurt. Tak ładnie było w poprzednim tygodniu...
4. A w poczekalni nie doszukałem się zapowiadanego Submersed...
1. Avenged to ewidentnie specjalista od come backuff (przynajmniej na mojej liście). M.I.A. też to samo przeżyło. Problemem jest nie powrót, ale utrzymanie formy.
2. U mnie raczej występuje miłość do piosenek, a nie do wykonawców. 3DD do tej pory lubilem, ale bez przesady. To nagranie nie za bardzo mi do nich pasuje i może to powoduje, że u mnie się załapało.
3. No fakt, jakoś mnie nie przekonał w zeszłym tygodniu. Może w tym będzie lepiej.
4. I raczej się nie doczekasz. Kolejne przesłuchanie potwierdziło bliskość poczekalni i nic poza tym. Pewnie byłoby lepiej, gdyby konkurencja była mniejsza.
18.03.2008 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości