Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Billy Talent 19 czerwca w Proximie!!!
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Billy Talent 19 czerwca w Proximie!!!
Rozwiązał się mój problem koncertowy w pierwszym półroczu 2008. Billy Talent przyjeżdża w czerwcu do Warszawy! Choćby bilety kosztowały 200 zł, i tak pójdę Icon_razz

http://www.lastfm.pl/event/545400

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
13.03.2008 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ha, wlasnie, wczoraj rano juz o tym czytalem, ale zapomnialem tu napisac Icon_razz.

ja jeszcze poczekam na ceny biletow i na to kto bedzie supportowac (czyli podobnie jak Ty pisales o Serju Icon_mrgreen ).
13.03.2008 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Moje wrażenia

Billy Talent w Proximie

Cytat:Po dłuższej przerwie wracam do pisania na tym blogu. Tym razem blog posłuży mi jako miejsce do pisania zanim wreszcie uda mi się stworzyć porządną stronę internetową. Mam nadzieję, że uda się to zrobić w te zbliżające się wielkimi krokami wakacje. A jeszcze wczoraj o tej porze w ogóle o wakacjach nie myślałem. Miałem przed sobą trzeci z czterech egzaminów. Dwa poprzednie zaliczyłem, ale zdecydowałem się pisać jeden z nich jeszcze raz. Ten miał być o wiele trudniejszy. Dodatkowo było niewiele czasu na porządne nauczenie się do egzaminu. Nie uśmiechała mi się perspektywa pisania poprawki, ale przecież bilet na Billy Talent miałem już w szufladzie od dwóch miesięcy.

Dotarłem na miejsce z niewielkim opóźnieniem. Nigdy nie byłem w Proximie, więc samo szukanie klubu zajęło mi trochę czasu. Spóźniłem się na support (CF98), ale od razu zorientowałem się, że niewiele straciłem. Nagłośnienie było fatalne, ale bardzo spodobała mi się wokalistka zespołu, która złapała świetny kontakt z publicznością. A publiczność bawła się przy ich muzyce znakomicie. Byłem bardzo zaskoczony, bo takich żywiołowych reakcji na jakikolwiek support nie widziałem chyba od czasu koncertu Editors w Stodole, kiedy to jako support wystąpił zespół The Boxer Rebelion. Zresztą nawet na Editorsach ludzie tak dobrze się nie bawili.

Rozejrzałem się dookoła, a tam sama młodzież. Było mnóstwo ludzi wyglądających na gimnazjalistów. Z pewnością spora w tym zasługa Radia Eska Rock, którego nie było jeszcze za moich czasów gimnazjalnych. Wówczas jedynym rockowym radiem było Rock Radio Mazowsze, które stopniowo dogorywało zamiast tworzyć kulturę młodzieżową. Teraz jest Radio Eska Rock, bez którego z pewnością nie byłoby tego koncertu, bo nie miałby kto przyjść... O ile ciekawsze byłoby moje życie w czasach gimnazjalnych i licealnych, gdybym przyszedł na świat cztery lata później...

Po supporcie długo trzeba było czekać, aż gwiazdy wieczoru wyjdą na scenę. W tym czasie skoczyłem do baru na wodę, bo zasychało mi w gardle. Bez tego prawdopodobnie nie dotrwałbym do końca koncertu... Ustawiłem w miejscu, z którego dobrze widziałem scenę. Jednak, jak się później okazało, nie miało to żadnego znaczenia. Niemalże od razu z pomocą innych ludzi przemieściłem się do środka sali, później wylądowałem prawie na samym przodu, by wreszcie znów wrócić na środek. Koncert pozwolił mi na wyładowanie tej całej energii, która kumulowała we mnie w ostatnich dniach. Praktycznie nie było wolniejszych momentów. Cała publiczność była w ruchu od początku do końca. W życiu nie brałem udziału w czymś podobnym.

Zaczęli od "Perfect World". Wokalista Ben Kowalewicz już po jednej z pierwszych piosenek zdjął koszulkę. Później systematycznie "częstował" publiczność wodą. Bardzo szybko złapał dobry kontakt z publiką. Mówił o swoich polskich korzeniach i wypowiedział nawet kilka słów po polsku. Na początku zagrali kilka bardzo znanych utworów, w tym mój ulubiony - "This Suffering". Cała sala śpiewała wraz z Benem. Niestety nie znam zbyt dobrze ich tekstów i nie miałem czasu na słuchanie ich przed koncertem, więc nie mogłem doświadczyć w pełni tego koncertu. Ale za to zmęczyłem się tak, jak na żadnym z wcześniejszych koncertów. Przy "Fallen Leaves" dałem z siebie wszystko i musiałem przemieścić się na dwie piosenki pod ścianę, żeby znów dać z siebie wszystko przy zamykającym koncert "Red Flag". Po raz pierwszy od kiedy chodzę na koncerty, zdarzyło mi się nie mieć ochoty na bisy. Zespół chyba też nie miał ochoty, bo i dla nich ten koncert był wyczerpujący. Całe szczęście, że przypadkowo wziąłem ze sobą koszulkę na zmianę, bo ludzie siedzący obok mnie na egzaminie nie byliby chyba zadowoleni...

Od tego się zaczęło

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.06.2008 06:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
jak przyjdzie jakis sezon ogorkowy na plyty, to wezme sie za ich pierwszy album, ktory mam sciagniety od ponad roku.
20.06.2008 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Dzięki za relacje. Grupą za bardzo się nie interesuje, ale fajnie poczytać koncertowanie relacje z każdej imprezy. Widzę, że wreszcie blog zdecydowałeś się założyć, kurczę trochę już ma! a ja nic o nim nie wiedziałem, ale widze że i tak dopiero zaczynasz Icon_wink (o co chodzi z nazwą spiatek?). Na razie jest skromnie, ale widzę, że swoje logo już wstawiłeś Icon_biggrin

PS - tylko to ten cholerny blox :/ Tam trzeba się logować by komentarze zostawiać. Ja dlatego zrezygnowałem z jego usług. Jeśli możesz, to dodaj mój NOWY blog do listy polecanych czy jak to tam jest u ciebie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.06.2008 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):o co chodzi z nazwą spiatek
Naturalnie wytworzyła się od imienia i nazwiska Icon_wink2 Ostatnio tego loginu częściej używam, szczególnie na stronach uczelni.

saferłel napisał(a):PS - tylko to ten cholerny blox :/ Tam trzeba się logować by komentarze zostawiać. Ja dlatego zrezygnowałem z jego usług. Jeśli możesz, to dodaj mój NOWY blog do listy polecanych czy jak to tam jest u ciebie Icon_wink
Blox denerwuje mnie od zawsze. Dlatego też pracuję nad własną stroną internetową, która stworzy mi możliwość kreowania własnego designu strony, bez korzystania z gotowych wzorców. Tyle, że pracuję nad nią już od dawna, a nic nie posuwa się na przód... Jeśli nie uda się w wakacje, to może przeniosę się na jakiś inny blog.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.06.2008 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ja polecam blogspot.com. Jestem od 2 dni i jestem absolutnie kapitalny! Icon_wink Zresztą chyba widziałeś jak wygląda moja strona.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.06.2008 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Ja polecam blogspot.com. Jestem od 2 dni i jestem absolutnie kapitalny! Icon_wink Zresztą chyba widziałeś jak wygląda moja strona.
Mam nawet swojego bloga na blogspot, ale jedna rzecz tam mnie kiedyś denerwowała - coś było nie tak z polskimi znakami. Z tego co widzę, to teraz jest w porządku, więc pomyślę o tym, żeby się tam przenieść.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.06.2008 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości