Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurowizja 2012
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #21
RE: Eurowizja 2012
Dzisiaj OGAE Polska wystosowało oficjalny list do dyrektora TVP, dotyczący startu Polski na Eurowizji w Baku, ciekawe jak się do tego odniosą.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.12.2011 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Eurowizja 2012
Poprawka: owszem, stacje zaczęły grać te utwory, ale dopiero od Rybaka. Wcześniej mieliśmy kilkuletni kryzys eurowizyjny w Polsce (zresztą, nie tylko w Polsce).
19.12.2011 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #23
RE: Eurowizja 2012
W Belgii Tom Dice stał się mega gwiazdą po Eurowizji, niby się wszyscy śmieją z tego festiwalu ale jest on ogromnie prestiżowym konkursem i wygranie w nim znaczy bardzo wiele dla danego kraju. Przykro mi bardzo, że TVP w ogóle nie bada polskiego rynku muzycznego (zresztą jak zwykle) i nie wypuszcza na ten festiwal tych co naprawdę mają coś do powiedzenia - zaśpiewania. Mamy tak wielu fajnych i dobrych artystów, którzy sami tworzą dobre piosenki i nie trzeba wcale im pisać pod zamówienie Eurowizji.
Ale dopóki będziemy wysyłać Panie śpiewające co roku tak samo (kto im pisze piosenki?) to daleko nie zajdziemy.

Dam jeszcze raz przykład Belgii. Pojawiła się na rynku Selah Sue, pchają ją wszędzie, jest w reklamie Kinder Bueno - która się puszcza również w Polsce, tutejsze rozgłośnie niemal ją wystawiają na piedestał. A u nas?

Jeszcze tak od siebie, znam jakiś tam Belgów; czasami się rozmawiało o Eurowizji - Anna Maria Jopek czy Edyta Górniak zostały im w pamięci. Wielu ludzi tutaj interesuje muzyka ze wschodu, niekoniecznie po angielsku. Sam zabrałem kolegę z Antwerpii na koncert Budki Suflera - on lubi ten zespół. Zgoda, może to są jednostki ale od jednostek buduje się armię.


Odkąd tylko pamiętam z TVP zawsze był problem. Za komuny nie było w TVP Maanamu, Republiki itp, potem nowa fala połowy lat 80-tych tez z bólami przecierała się przez TV. Ale grano Bolter, grano nieśmiertelne Kombi itp.
TVP reprezentant naszej kultury narodowej mający w swoich archiwach tyle skarbów polskiej muzyki nawet ich nie gra, nie przypomina, nie edukuje!!!
To aż boli!!!
Lepiej puszczać jakieś festiwale z Dodą, Wydrą i innymi ... .Ważne żeby dzieciaki puszczały smsy za 3,66
A propos smsów ... może już o tym pisałem?
Podczas ostatniej Eurowizji przeleciałem po kanałach innych krajów w czasie konkursu; W Belgii sms kosztował 50centów, w Hiszpanii bodajże ok 30 centów a w Polsce było najdrożej - chyba własnie 3,66 PLN.

Zdenerwowałem się Icon_evil
19.12.2011 11:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
RE: Eurowizja 2012
Szkoda, że nie będzie polskiego reprezentanta w ESC 2012 Icon_cry
nie będzie takich emocji...
Z tego co rozumiem transmisji TVP też nie planujeIcon_rolleyes
ja wiem, że ostatnimi laty odnosiliśmy same porażki, ale nie można się tak łatwo poddawać.
Choć z drugiej strony brakuje chyba chętnych do wzięcia udziału w tym konkursie (sensownym zespołów)
19.12.2011 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #25
RE: Eurowizja 2012
Spójrz na X-Factory czy Mam Talent; mamy masę zdolnej młodzieży - tylko nikt w nich nie zainwestuje bo i po co?
To jest podejście polskich mediów do kultury.
Wrócą do Madoxa; wielu potrafi się z niego śmiać a ta jego zjawiskowość byłaby z pewnością w Europie zauważona. Bo w Europie liczy się to co ktoś ma do zaoferowania a nie to jak wygląda czy kim jest? Dwuznaczna seksualność jedynie może pomóc popularności a w Polsce jest na odwrót.
O Nergalu także się pisze w Europie ale o jego muzyce a nie o tym, że był z Dodą. Zresztą tu nikt nic nie wie o jakiejś tam Dodzie.
19.12.2011 11:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Eurowizja 2012
emigrant napisał(a):Wrócą do Madoxa; wielu potrafi się z niego śmiać a ta jego zjawiskowość byłaby z pewnością w Europie zauważona.
ale Madox ma naprawdęsłabe piosenki...
poza tym jego image jest niesmaczny.

emigrant napisał(a):tylko nikt w nich nie zainwestuje bo i po co?
a z tym się zgadzam. u nas młodych talentów się na promuje.
od debiutu Feela żaden zespół nie odniósł zbyt dużego sukcesu u nas.
20.12.2011 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #27
RE: Eurowizja 2012
emigrant napisał(a):A propos smsów ... może już o tym pisałem?
Podczas ostatniej Eurowizji przeleciałem po kanałach innych krajów w czasie konkursu; W Belgii sms kosztował 50centów, w Hiszpanii bodajże ok 30 centów a w Polsce było najdrożej - chyba własnie 3,66 PLN.
zgadza się najdroższe były w Polsce w Holandii ponoć było 10x tańsze a w UK 7x co i tak nie przeszkodziło polskim fanom Eurowizji wysłać w tym roku 150 tys. SMS-ów więc dokładnie widać i TVP zarobiła.

Tomekk napisał(a):ja wiem, że ostatnimi laty odnosiliśmy same porażki, ale nie można się tak łatwo poddawać.
Choć z drugiej strony brakuje chyba chętnych do wzięcia udziału w tym konkursie (sensownym zespołów)
z tym do końca się nie zgodzę bo tak naprawdę my do końca nie wiemy kto złożył propozycje, dowiadujemy się tylko kogo wybrała TVP do finału.
Myślę, że polskie gwiazdy boją się Eurowizji min. dlatego, że boją się braku wsparcia ze strony TVP podczas konkursu. Poza tym TVP była jedynym nadawcą który transmitował tylko jeden półfinał.
W tym roku podczas finału szwedzkich preselekcji do Eurowizji padło ok 2 mln głosów, a Szwecja ma około 8 mln mieszkańców a u nas było ok 50 tys.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.12.2011 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #28
RE: Eurowizja 2012
(20.12.2011 12:01 AM)Tomekk napisał(a):  ale Madox ma naprawdęsłabe piosenki...
poza tym jego image jest niesmaczny.
płytę zrobił słabą, fakt ale są tam moim zdaniem 2 dobre piosenki
a co do image to powiedz, czy poniższy image jest smaczny?



a jednak ją kochamy Icon_winkIcon_smile
20.12.2011 12:28 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #29
RE: Eurowizja 2012
emigrant napisał(a):a co do image to powiedz, czy poniższy image jest smaczny?
Madonna to klasa sama w sobie. Icon_cool
zobaczymy, jeżeli na kolejnej płycie Madox nic ciekawego nie zaproponuje, to oznacza, że nie jest zbyt dobry...
20.12.2011 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #30
RE: Eurowizja 2012
ja także oczekiwałem od Madoxa więcej, niestety z płyty wieje nudą,
coś jest z tymi artystami, że nie mają czym nas do końca zaskoczyć.
wracając do Eurowizji - właśnie takich ludzi jak on bym pokazywał w Europie,
Zeszłoroczne polskie eliminacje były tragiczne, właściwie wg mnie żadna polska piosenka nie nadawała się na ten Konkurs, TVP brało większość kandydatów znikąd, to nie jest dobre. Ubolewam, że w ciągu roku pojawiają się fajne polskie kawałki a na Eurowizję produkuje się w większości jakieś badziewia, od czasów Ich Troje nie jesteśmy w stanie zaskoczyć, Europa nie potrzebuje ballad a la Isis Gee, Kopania - to już było, góralskie akcenty typu Mroziński to też nie to.
Nowoczesna Europa nie oczekuje od nas kolejny raz Mazowsza, góralskiej muzyki itp. Tak mogliśmy się sprzedać 30 lat temu ale nie teraz.
Pod kontem wyboru piosenek powinniśmy spojrzeć na to troszeczkę z europejskiego punktu widzenia i nie przejmować się porażkami.
Najważniejsza jest obecność.
20.12.2011 01:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #31
RE: Eurowizja 2012
emigrant napisał(a):Pod kontem wyboru piosenek powinniśmy spojrzeć na to troszeczkę z europejskiego punktu widzenia i nie przejmować się porażkami.
Najważniejsza jest obecność.
myślę, że Polska powinna postawić na dance'owych wykonawców bo oni są najbardziej rozpoznawalni szczególnie we wszystkich dawnych demoludach.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.12.2011 02:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #32
RE: Eurowizja 2012
zgadzam się i dance u nas jest na dobrym poziomie

I tak żartemIcon_lol
Bar La Curva by się może sprzedało? Wszyscy za granicą uwielbiają to nasze słowo.

I nie do końca się zgadzam by głosowanie krajowe odbywało się droga sms-ową. Ludzie z reguły nie głosują na piosenkę tylko na wykonawcę i to też jest złe.
20.12.2011 02:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #33
RE: Eurowizja 2012
Oj tam Madox. Marinkę byśmy wysłali i Europa pokochałaby ją Icon_biggrin Potem podbiłaby USA i cały świat. W Końcu byśmy mieli gwiazdę światowego formatu Icon_biggrin
20.12.2011 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #34
RE: Eurowizja 2012
prz_rulez napisał(a):stacje zaczęły grać te utwory, ale dopiero od Rybaka. Wcześniej mieliśmy kilkuletni kryzys eurowizyjny w Polsce (zresztą, nie tylko w Polsce).
Co kilka lat Eurowizja rodzi przeboje: Céline Dion "Ne partez pas sans moi" (1988), Secret Garden "Nocturne" (1995), Katrina & The Waves "Love Shine a Light" (1997), Sertab Erener "Everyway That I Can" (2003), Alexander Rybak "Fairytale" (2009), Lena Meyer-Landrut "Satellite" (2010). Więc nie jest z nią tak źle.
20.12.2011 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #35
RE: Eurowizja 2012
Dorzuciłbym jeszcze Dana International "Diva", Ruslana "Wild Dance", Brainstorm "My Star", Lordi "Hard Rock Hallelujah", Elena Paparizou "My Number One", Antique "I Would Die For You" to z tych najwiekszych.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.12.2011 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Eurowizja 2012
Zgadzam się. O MY STAR Icon_wink nawet mam singla z tym nagraniem, nie wygrali jednak z nim, prawda?
20.12.2011 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #37
RE: Eurowizja 2012
a Ell&Nikki - "Running scared" i Safura "Drip Drop" ? Icon_biggrin
20.12.2011 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #38
RE: Eurowizja 2012
thestranglers napisał(a):Zgadzam się. O MY STAR Icon_wink nawet mam singla z tym nagraniem, nie wygrali jednak z nim, prawda?
trzecie miejsce, ale za to dwa lat później Łotwa wygrała dużo słabszą piosenką w ogóle Eurowizja w Talinie była chyba najsłabszą jaką widziałem za to rok później w Rydze jedną z najlepszych.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.12.2011 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 613
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #39
RE: Eurowizja 2012
Artur Orzech na temat naszej nieobecności w Baku.
http://eurowizja.org/v10_news.php?id=6951

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
21.12.2011 01:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Eurowizja 2012
Ok. Chciałbym dorzucić swoje trzy grosze do dyskusji - a więc jak widzi to eurowizyjny sceptyk?

Przede wszystkim jestem w stanie zrozumieć powody, dla których TVP rezygnuje z Eurowizji. Nie mówię, że popieram i zgadzam się ze stanowiskiem stacji albo w pełni je akceptuję - po prostu rozumiem. Powyżej widać kilka głosów krytyki w stosunku do Telewizji Polskiej, wynikających z różnych obszarów jej (nie)działania, więc chyba nikogo nie może dziwić dosyć lakoniczne uargumentowania braku reprezentanta naszego kraju w Baku. Niezależnie od wysokości opłat za sms-a konkurs Eurowizji po prostu się nie opłaca. Nie wnikam czy zaangażowanie się w IO lub ME jest autentycznym powodem tego stanu rzeczy, jednak chyba nikt z nas nie wyobraża sobie sytuacji, gdyby jedna z tych imprez została ''anulowana'' w zamian za 3 minuty wątpliwej dla ogromnej części społeczeństwa rozrywki. Oczywiście to skrajna hipoteza. W końcu w jednym artykule wyraźnie podkreślono, że ''biedna'' Ukraina nie ma problemu z odpowiednią dywersyfikacją funduszy. Niemniej, retoryka TVP zdaje się zmierzać właśnie w kierunku takich konkluzji. Bardziej prawdopodobnym powodem rozstania się z konkursem jest wg mnie nieprzychylność Eurowizji wśród elit, które obecnie zarządzają telewizją. Zakładam, że jest im nie w smak dokładanie się do projektu, który - nie ukrywajmy - irytuje dużą część widzów oraz cieszy się wątpliwą na tle innych państw popularnością. Jeśli dodamy do tego wspomnianą przez jednego z Was konieczność inwestowania w promocję konkursu (co niezaprzeczalnie byłoby wskazane w celu osiągnięcia zadowalających rezultatów marketingowo-artystycznych z naciskiem na pierwszy człon tego wyrażenia), to całe przedsięwzięcie zniechęca do siebie już na samym starcie. Być może Eurowizja, która nie przynosi nam żadnych wymiernych efektów od wielu lat, stała się kozłem ofiarnym, mającym zadowolić wszystkich krytyków ''misji'' pełnionej przez TVP w ostatnim czasie. To rozumowanie w stylu: zostawiamy ''Gwiazdy tańczą na lodzie'', jakiś muzyczny pseudo-show, kilka dennych, jednopoziomowych seriali na Dwójce, ale Eurowizja idzie w odstawkę - bo koli w oczy najmocniej.

Czy wypada bić się o Eurowizję? Ja patrzę na ten show (tak, bo dla mnie to bardziej show niż rodzaj merytorycznej batalii o tytuł najlepszej piosenki na kontynencie) dosyć krytycznie, ponieważ niezależnie od ukrytych w nim smaczków pretenduje on do roli największego, corocznego festiwalu kiczu i mizerii wyrażanej przez muzykę. Tom Dice, który niewątpliwie jest w tym cyrku owym ''smaczkiem'' (boleśnie nudnym, przerażająco wtórnym - ale smaczkiem) nie zmienia nam rzeczywistości. Zauważalny jest dla mnie trend wysyłania na ten festiwal artystów, którzy nie tyle mają pokazać siłę rodzimego ryku muzycznego, co raczej zaistnieć przez ułamek sekundy za sprawą swojej ekstrawagancji, głupoty, prostactwa i tandetności. Eurowizja zaczyna się parodiować. Nie jest to jeszcze trend dominujący, nie obejmuje on nawet ''mniejszej połowy'' towarzystwa, ale symptomy są dla mnie widoczne. Na taką zabawę ja się nie piszę i nie mam zamiaru oglądać jej w TVP, która może w tym czasie nadać jakiś przyzwoity film. Nie dziwi mnie też brak ''poważnych'' kandydatów w preselekcjach. Nikt nie ma ochoty brać udziału ''w ustawionych'' eliminacjach albo przegrać w głosowaniu sms z jakimś hip-hopowo-disco polowym rywalem (no bo polskie gusta to jedna wielka zagadka i chaos). Tutaj pojawia się dyskutowany przez Was problem ''idealnego wykonawcy na Eurowizję''. Kto powinien nim być? Przede wszystkim widzę sprzeczność między pisaniem:
emigrant napisał(a):Przykro mi bardzo, że TVP w ogóle nie bada polskiego rynku muzycznego (zresztą jak zwykle) i nie wypuszcza na ten festiwal tych co naprawdę mają coś do powiedzenia - zaśpiewania. Mamy tak wielu fajnych i dobrych artystów, którzy sami tworzą dobre piosenki i nie trzeba wcale im pisać pod zamówienie Eurowizji.
oraz:
emigrant napisał(a):zgadzam się i dance u nas jest na dobrym poziomie[odpowiedź na post Szymka postulującego artystę dance, który miałby nas reprezentować]
Dance na dobrym poziomie? Czy właśnie taki dance był udziałem chociażby The Jet Set. Przynosi nam chlubę? Nie powiedziałbym.

emigrant napisał(a):Zeszłoroczne polskie eliminacje były tragiczne, właściwie wg mnie żadna polska piosenka nie nadawała się na ten Konkurs, TVP brało większość kandydatów znikąd, to nie jest dobre
Tu za to pełna zgoda. Artyści znikąd to dobre sformułowanie. Przykład Isis Gee to chyba najboleśniejszy policzek. Musieliśmy nacjonalizować jakąś kompletnie anonimowa amerykankę, a koniec końców i tak najwięcej miejsca poświęciliśmy jej ''wątpliwej płciowości''. Jezus Maria....ale skoro piosenka była na poziomie pluśnięcia wpadającego do rzeki kamyka, to trudno się ludziom dziwić, nie?

emigrant napisał(a):Nowoczesna Europa nie oczekuje od nas kolejny raz Mazowsza, góralskiej muzyki itp. Tak mogliśmy się sprzedać 30 lat temu ale nie teraz.
Tonący brzytwy się chwyta. Próbowaliśmy w ostatnich latach wszystkiego. Ckliwych ballad, tanecznych łupanek, negującej ''nowoczesną Europą'' muzyki ludowej, a nawet piosenki w X-językach (chyba Ich Troje przywaliło dwa razy numer śpiewanych w kilku różnych). Nic nie pomaga. Czego więcej oczekuje nowoczesna Europa? Inaczej - czego oczekuje Europa Eurowizyjna? Nie ma sprawdzonego przypisu. Raz jest nim antysystemowy, przebrany w maski zespól z Finlandii, raz naprawdę udana ballada z Azerbejdżanu - i co z tego, że konserwatywna jak diabli? Miała cholernie wkręcającą melodię i chociaż w perspektywie ogólnej nie jest to moja bajka, to nie mogę jej odmówić przebojowości. Jak to mawiam - ''uczciwa rzecz''. My możemy robić krok w krok to samo, ale widać brakuje nam pierwiastka szalonego geniuszu.

emigrant napisał(a):Najważniejsza jest obecność.
No to jak w końcu. Wystawiamy byle kogo i plujemy mu w twarz w momencie, gdy okazuje się, że w półfinale zajął jedno z ostatnich miejsc czy zmieniamy cały system począwszy od eliminacji, aby po prostu mieć coś z Eurowizji o ile naprawdę komukolwiek jest ona potrzeba i przynosi profity? Właśnie....jakie profity? Potraficie podać trzy powody, dla których warto tam być? Czy naprawdę Eurowizja jest potrzebna naszej kulturze, czy ma jakiekolwiek znaczenia dla rynku muzycznego w Polsce, podnosi jego jakość? Czy to po prostu czysta rozrywka dla ludzi, którzy mają gusta muzyczne zgodne przynajmniej z częścią jej programu?

Oczywiście tutaj już wchodzimy w osobiste preferencje. Jeśli komuś Eurowizja przynosi frajdę, to fajnie, że muzyka sprawia mu przyjemność. Nie ma sensu bić się o gusta. Mówimy jednak o sytuacji, gdzie w demokratycznym kraju trwa batalia o program nadawany przez publiczną, ''misyjną'' stację.

Podsumowując - sprawa jest skomplikowana i pewnie nie nam będzie o niej dane zadecydować - chyba, że faktycznie jakaś facebookowa akcja znów pokaże pazury. Głosów jest tyle ilu jest ludzi. Spotkałem się nawet z przewrotową opinią, że: ''Eurowizja to ***, *** i ****, ale przecież to niepowtarzalna okazja, żeby ponaśmiewać się z plastykowych gwiazd, prowadzących i odbieranie nam transmisji z tego wydarzenia zepsułoby całą zabawę.''

I jeszcze również z dwóch stron barykady, tym razem znawcy/zaangażowani:

Piotr Metz:
Cytat:Dobrze się stało, że zrezygnowaliśmy z Eurowizji. Ten festiwal zrobił się w ostatnim czasie dramatyczną hybrydą wszystkiego tego, co najgorsze we współczesnej popkulturze. Jego finał przypominał jakieś kibolskie kibicowanie plastikowym wykonawcom udającym, że umieją śpiewać. Takie ściganie się m.in. z ukraińskimi gwiazdami disco polo naprawdę nie ma sensu.

Michał Wiśniewski:
Cytat:Uważam za absolutny skandal brak udziału Polski w Eurowizji 2012 roku, w roku, w którym jesteśmy gospodarzami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej ! Od lat (gdzie tam, od początku) TVP olewa polskich reprezentantów nie dając grosza na promocję i wysyłając tę samą babę (niejaką Marię), jako opiekuna artystów, która nie robi absolutnie nic dla promowania polskich artystów, prócz picia wódki na wszelakich około eurowizyjnych bankietach. Albo Polska Telewizja obawia się wygrania Eurowizji, bo musiałaby zorganizować finały albo ma w dupie generalnie polską muzykę bo lepiej się nachlać w Azerbejdżanie dla zasady...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.12.2011 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurowizja 2014 Szymek79 319 113 171 18.05.2014 11:07 PM
Ostatni post: Szymek79
  Eurowizja 2013 Szymek79 371 55 630 28.05.2013 11:56 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości