Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marzec 1993
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #21
 
zbyszu napisał(a):Wracajac do 14 III 1993 - Radioaktywna nazywała sie wtedy Niezależna LP i 172 notowanie wygladało tak:
Dużo z tych piosenek to polskie hity wszechczasów, dobry był ten 1993 rok Icon_smile2

.
05.09.2008 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #22
 
stavanger napisał(a):
zbyszu napisał(a):Wracajac do 14 III 1993 - Radioaktywna nazywała sie wtedy Niezależna LP i 172 notowanie wygladało tak:
Dużo z tych piosenek to polskie hity wszechczasów, dobry był ten 1993 rok Icon_smile2
Generalnie to były dobre lata 90-te dla Polskiego Rocka. Porównajmy teraz do czasów wspołczesnych...Co proponuje rok 2008 z Polskiego Rocka??? Strach nawet porównac.
05.09.2008 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
zbyszu, zgadza się, że w dzisiejszych czasach Polscy wykonawcy nie oferują nic interesującego no może dla ku3y jest jeszcze Lao Che

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.09.2008 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
no ja się powtórzę, że są jeszcze Strachy Na Lachy na przykład [ własnie lecą u Mariusza Owczarka Icon_mrgreen]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.09.2008 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #25
 
Yacy napisał(a):no ja się powtórzę, że są jeszcze Strachy Na Lachy na przykład [ własnie lecą u Mariusza Owczarka Icon_mrgreen]
ale nic nowego - nagrali już to co było

Co innego Maria Peszek, która też u Owczarka była. Icon_wink2
06.09.2008 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
Konrad napisał(a):w dzisiejszych czasach Polscy wykonawcy nie oferują nic interesującego no może dla ku3y jest jeszcze Lao Che
no i leci właśnie Lao u Owczarka. STARE MIASTO z Powstania - jak dla mnie najlepszy fragment najlepszej płyty Lao Che!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.09.2008 12:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
zbyszu napisał(a):Co innego Maria Peszek, która też u Owczarka była.

Już nie przesadzaj, Pewszek wydała na razie tylko jedną płytę a na więcej się nie

zanosi
Yacy napisał(a):no i leci właśnie Lao u Owczarka. STARE MIASTO z Powstania - jak dla mnie najlepszy fragment najlepszej płyty Lao Che!!!

To jest jedyny ich dobry utwór niestety

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.09.2008 02:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
Ale Maria Peszek 19 września wydaje drugą płytę, która zapowiada się nieziemsko Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.09.2008 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #29
 
Konrad napisał(a):
zbyszu napisał(a):Co innego Maria Peszek, która też u Owczarka była.
Już nie przesadzaj, Pewszek wydała na razie tylko jedną płytę a na więcej się nie
zanosi
Zanosi, zanosi...

Pozatym - panna Peszek jest przede wszystkim Aktorką i tam się bardziej angazuje artystycznie

Jej nową płytę kupuję w ciemno!!!
06.09.2008 02:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
zbyszu napisał(a):Co proponuje rok 2008 z Polskiego Rocka???
RADIO BAGDAD! Icon_mrgreen
06.09.2008 05:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #31
 
prz_rulez napisał(a):
zbyszu napisał(a):Co proponuje rok 2008 z Polskiego Rocka???
RADIO BAGDAD! Icon_mrgreen
Najgorsze jest to, że najlepsze młode, polskie zespoły nie są promowane w należyty sposób. Choćby taki Reverox - miał swoje kilka minut, kiedy fragment jego utworu /rewelacyjny zresztą/ wykorzystano w reklamie pewnego festiwalu, a potem o nich ucichło... Przez wiele tygodni starałem się obserwować poczynania tego zespołu. I co? Wydali miesiąc temu debiutancką płytę, o czym dowiedziałem się... wczoraj, bo wcześniej nigdzie nie znalazłem tej informacji :roll: Znalazłem jeden sklep internetowy, w którym znajduje się ów krążek... Nie wydaje mi się, żeby to była dobra promocja Icon_confused

Moja prywatna galeria
06.09.2008 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  marzec/kwiecień 2005 1981 17 6 651 08.04.2010 05:17 PM
Ostatni post: wojtek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości