Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 887 - 09.03.2008
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
saferłel napisał(a):Nie wiem czemu cię tak ten Gahan dziwi ;P Przecież to GAHAN!
A brzmi jak czerstwy Graham
I jeszcze co do dyskusji na temat sławetnego zespołu Feel to.. Cóz. Radio potrafi zepsuć każdy dobrze zapowiadający się zespół. Możliwe, że miałem zupełnie błędne odczucia, ale na początku ich muzyka wydawała się być pewną świeżością na polskim rynku muzycznym [bo w Wielkiej Brytanii to by nikt na nich nie zwrócił uwagi]. Ale teraz... Jest jak jest. Serdeczne podziękowania dla RMF-FM i Radia Zet...
17.03.2008 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
prz_rulez napisał(a):Widzę, że utwory pojawiające się z dużym poślizgiem na liście to nie tylko moja domena Icon_wink2
trzeba jeszcze pamietac o tym, ze zwykle zanim piosenka dotrze do mojej trzydziestki, to przez kilka tygodni sie do niej dobija, wiec gdyby moja lista byla obszerniejsza, to i wczesniej nastepowalyby debiuty.
prz_rulez napisał(a):Jożin spada i specjalnie mnie to nie dziwi, bo u mnie stało się to samo. Jak widać utworek nie był na tyle mocny, by zapanować na dłużej w naszych umysłach.
nie traktowalem tego jako przeboju ktory moze zawladnac listą, tylko jako sympatycznej piosenki, ktora sprawia, ze sie dobrze bawie przez 3 minuty
prz_rulez napisał(a):P.S.: A TERAZ CZAS NA LAO CHE Icon_mrgreen
nowe notowanie od wczoraj jest gotowe, dzisiaj powinno sie pojawic Icon_smile2
17.03.2008 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #43
 
No Kuba gdzie Twoja nowa lista Icon_wink2 Bo za mna chodzi ostatnio The Bleeding i jestem ciekawy czy odeprze ataki konkurencji Icon_wink2

EDIT; no tak jak pisałem posta to wyszedłem na chwilkę , a pózniej jak wysłałem to zobaczyłem wyżej że juz ułozona ..... lecz nie zapostowana Icon_wink2
17.03.2008 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
ku3a napisał(a):trzeba jeszcze pamietac o tym, ze zwykle zanim piosenka dotrze do mojej trzydziestki, to przez kilka tygodni sie do niej dobija, wiec gdyby moja lista byla obszerniejsza, to i wczesniej nastepowalyby debiuty.

Gratuluję podejścia do muzyki, u mnie to nigdy nie wiadomo kto, co, kiedy i jak Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):nie traktowalem tego jako przeboju ktory moze zawladnac listą, tylko jako sympatycznej piosenki, ktora sprawia, ze sie dobrze bawie przez 3 minuty

Ja w sumie tak samo, przez moment tylko myślałem, że kto wie, może to będzie czołówka? Ale się skończyło na dwukrotnym 12. miejscu. Chyba ogólnopolskie przeboje przestały się mnie mocno chwytać...
ku3a napisał(a):nowe notowanie od wczoraj jest gotowe, dzisiaj powinno sie pojawic

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem aluzję Icon_wink2
17.03.2008 09:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości