Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 223 z 9 marca 2008
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 223 z 9 marca 2008
Już od kilu dni wiedziałem, że na liście będzie się działo... Sam nie wiem od czego zacząć. Może tak niepozornie - od nowości. Już w piątek wiedziałem jakie utwory przebiją się w tym tygodniu do pięćdziesiątki. Co ciekawe, znów dwa debiutują z pominięciem poczekalni. Nasuwa się analogia do wczorajszego notowania LP3. Tam też były cztery nowości, a w tym dwie bez poczekalni - jedna w połowie listy, a druga na samym końcu. Tutaj jest podobnie. Już kiedy pierwszy raz usłyszałem "Hearts A Mess", a było to dopiero po poprzednim notowaniu forumowej, wiedziałem że nie będę mógł przejść obok niego obojętnie. Podobnie było z "Price Of Fame", tyle że ten utwór zachwycił mnie dopiero po drugim przesłuchaniu. Ale konsekwencje tego zdarzenia były piorunujące. W czwartek dwa razy przesłuchałem najnowszą płytę Submersed, której wcześniej nie miałem okazji przesłuchać. Kiedy tak się osłuchiwałem z tą płytą, utwór "Price Of Fame" pobrzmiał aż siedem razy, co w moim przypadku jest dobrym wynikiem tygodniowym. Ten utwór jest drugim singlem. Pierwszy, "Better Think Again", radził sobie średnio w porównaniu z utworami z poprzedniej płyty. Drugi singiel jest o wiele lżejszy. To ballada w stylu Shinedown (podobieństwo jest bardzo wyraźne). A takie utwory na mojej liście zawsze sobie dobrze radziły.

Ostatnio u mnie na liście nie było prawie żadnych prawdziwych grzałek. Teraz to się zmieniło. Zadebiutowały aż dwie!!! Obydwie już od jakiegoś czasu plątały się poczekalni. Jedna nawet była kilka razy z rzędu na miejscu 51. Bodźcem dla debiutu Atreyu, było pojawienie się nowego singla na amerykańskich listach. "Doomsday" też jest singlem, tyle że europejskim. Co ciekawe, poprzedni ich singiel, "Becoming The Bull" stał się ich największym przebojem na amerykańskich listach. U mnie nie pojawił się w ogóle, w przeciwieństwie do utworów z poprzedniej płyty, które radziły sobie u mnie znakomicie. Ciekaw jestem jak sobie poradzi "Doomsday", zwłaszcza że cały czas będzie czuło na plecach oddech amerykańskiego singla "Falling Down", który pojawia się w tym tygodniu w poczekalni.
Druga grzałka, a nawet prawdziwa sieczka jak na moją listę, to Bullet For My Valentine. Ten zespół też już odnosił sukcesy na mojej liście, ale z mocniejszymi utworami się nie udawało. Ciekaw jestem nowej płyty, której jeszcze nie miałem okazji przesłuchać. "Scream Aim Fire" można odebrać za pierwszym przesłuchaniem jako rąbankę bez sensu. Jednak po jakimś czasie udało mi się pokochać te znakomite gitary i za każdym razem chłonąć tę energię, którą kumuluje ta piosenka.

Nowości to oczywiście tylko jedno z wielkich wydarzeń tego tygodnia na mojej liście. Idąc śladem opisu notowania, warto teraz wyjaśnić drugą ważną kwestię. Sprawdziłem w archiwach i nie dopatrzyłem się drugiego aż tak udanego tygodnia dla zespołu Hurt!!!
To nie lada wyczyn, bo ten zespół nie opuścił mojej listy od czasu debiutu na niej w święta Bożego Narodzenia 2005. Bywało już że miał czterech reprezentantów, bywało że dwa utwory były w pierwszej dziesiątce. W tym tygodniu niewiele zabrakło, a trzy utwory jednego zespołu byłyby w Top 10!!! Ostatecznie "Loded" uplasowało się na pozycji 11, "Alone With The Sea" spadło na miejsce 7, a "Thank You For Listening" po największym skoku tygodnia wylądowało w pierwszej piątce!!!

Ten zespół to swego rodzaju fenomen, ale fenomenem jest też Avenged Sevenfold, a dokładniej utwór "A Little Piece Of Heaven". W tym tygodniu powrócił na szczyt, niczym Małysz w zeszłym sezonie. Już dwa tygodnie temu byli blisko osiągnięcia tego rezultatu, ale dopiero teraz, po kolejnym wypadnięciu z pierwszej trójki, udało się dopiąć swego. To już szósty raz. Jeśli za tydzień znów się uda, rekord "The End Of The World" zostanie wyrównany.
Nadal świetnie radzi sobie najbardziej niepozorny utwór w czołówce listy - "Watch Over You". W tym tygodniu udało się nawet wyprzedzić zeszłotygodniowego lidera. "Encore jeszcze raz" dopadł kryzys, który dopadł wcześniej całą płytę "Autor". Kryzys przeżywa też Serj Tankian, który tydzień temu wskoczył do dziesiątki. Dziś jest już poza piętnastką...
Do łask powraca natomiast Avenged Sevenfold. Oprócz awansu "A Little Piece Of Heaven", warto odnotować skok "Afterlife". A już się wydawało, że to będzie niewypał...

Niesamowicie radzą sobie "Saw Something" i "My Eyes". Nie widać żadnych oznak znudzenia, co dziwi szczególnie w przypadku Travisa, którego ostatnio słucham bardzo często.
Odwrotnie jest w przypadku "Conquest", które to z hukiem wyleciało z pierwszej dziesiątki (podobnie jak Serj).
Do dziesiątki niespodziewanie zbliża się Totentanz. Za tydzień ten zespół będzie już pewnie miał dwa utwory w pięćdziesiątce.
Dobrą passę kontynuują The Killers, The Chronicles Of Israfel, The Mars Volta i British Sea Power. Niespodziewanie awansuje weteran listy - "End Of The World". Czyżby celowali w rekord w stażu?

Notowanie 223

01 . 04 . 13 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold 1 (6)
02 . 02 . 12 . WATCH OVER YOU - Alter Bridge 1 (1) S
03 . 01 . 14 . ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 1 (2)
04 . 21 . 03 . THANK YOU FOR LISTENING - Hurt 4
05 . 05 . 06 . FEAR - Evans Blue 5
06 . 10 . 09 . SAW SOMETHING - Dave Gahan 6 S
07 . 03 . 16 . ALONE WITH THE SEA - Hurt 1 (1)
08 . 07 . 14 . JIGSAW FALLING INTO PLACE - Radiohead 7 S
09 . 11 . 11 . MY EYES - Travis 9 S
10 . 06 . 11 . BROTHERS IN ARMS - Metallica 4

11 . 15 . 06 . LODED - Hurt 11
12 . 23 . 09 . AFTERLIFE - Avenged Sevenfold 12 S
13 . 16 . 13 . CAŁKIEM SAM - Totentanz 13
14 . 08 . 13 . CONQUEST - The White Stripes 3 S
15 . 12 . 18 . NO JESUS CHRIST - Seether 2
16 . 09 . 07 . FEED US - Serj Tankian 9 S
17 . 14 . 07 . 1.000 PEOPLE - Blackfield 10
18 . 17 . 07 . THE NEW NATIONAL ANTHEM - Strata 17
19 . 28 . 03 . BRAND NEW START - Alter Bridge 19
20 . 19 . 07 . APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair To Midland 19

21 . 22 . 04 . CYBERNETIC PILLOW - Riverside 21
22 . 13 . 17 . ANGELS TAKE A SOUL - Fuel 7
23 . 18 . 10 . WALKA JAKUBA Z ANIOŁEM - Strachy na Lachy 9 S
24 . 24 . 10 . LONG ROAD TO RUIN - Foo Fighters 22 S
25 . 39 . 02 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel 25
26 . 20 . 21 . TIES THAT BIND - Alter Bridge 1 (1) S
27 . 30 . 04 . KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy 27
28 . 40 . 05 . TRANQUILIZE - The Killers feat. Lou Reed 28 S
29 . OP . 01 . PRICE OF FAME - Submersed 29 S
30 . 32 . 05 . THE STONE - Ashes Divide 30 S

31 . 25 . 05 . NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed & Cambria 25 S
32 . 35 . 03 . BEAUTIFUL - 10 Years 32 S
33 . 38 . 04 . THE SECOND GREAT DEPRESSION - Manic Street Preachers 33
34 . 36 . 28 . END OF THE WORLD - Blackfield 1 (4) S
35 . 26 . 08 . ANGER CAGE - Course Of Nature 20 S
36 . 27 . 16 . ZZYZX RD. - Stone Sour 4 S
37 . 44 . 03 . WAX SIMULACRA - The Mars Volta 37 S
38 . 31 . 15 . WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree 12 S
39 . 41 . 05 . OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE - Tomek Makowiecki 39 S
40 . 50 . 02 . WAVING FLAGS - British Sea Power 40 S

41 . 29 . 13 . SCHIZOFRENIA - Coma 22
42 . 42 . 03 . RISE ABOVE THIS - Seether 42 S
43 . 49 . 02 . TEDDY PICKER - Arctic Monkeys 43 S
44 . 43 . 06 . UNFURL - Katatonia 42
45 . NN . 01 . SCREAM AIM FIRE - Bullet For My Valentine 45 S
46 . 33 . 06 . SHE WHISPERS LOUD - Alternate Sound Of Life 28
47 . 34 . 12 . STAY - Onesidezero 18
48 . NN . 01 . DOOMSDAY - Atreyu 48 S
49 . 47 . 06 . BROKEN - Lifehouse 38 S
50 . OP . 01 . HEARTS A MESS - Gotye 50 S

Poza listą

45 THE RACING RATS - Editors (18 tyg., max 6)
53 EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata (7 tyg., max 35)
54 IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua (8 tyg., max 28)
65 KISS IT GOODBYE - (intheclear) (2 tyg., max 47)
71 W DRODZE - Artur Rojek (1 tyg., max 47)


Blisko listy

51 48 GONE - Fuel S
52 37 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
53 52 MARY PICKFORD - Katie Melua S
54 46 NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band Of Horses S
55 66 CZAS OGNIA - Totentanz
56 59 IT'S NOT ENOUGH - Unjust S
57 62 EXAM ROOM - Hermano
58 64 THE MARK - Black Light Burns
59 55 SUTURE UP YOUR FUTURE - Queens Of The Stone Age
60 60 MISERY BUSINESS - Paramore S

61 NN SHADOWPLAY - The Killers S
62 56 WHAT ARE YOU LOOKING FOR - Sick Puppies
63 68 IF YOU DANCE - Monarch
64 61 OUR TIME NOW - Plain White T's S
65 PP NIE MA MOWY - Normalsi
66 67 GET OUT THE DOOR - Velvet Revolver S
67 NN CITIZEN \ SOLDIER - 3 Doors Down S
68 70 ALL ALONG THE WATCHTOWER - The Fratellis S
69 NN DOWN AND OUT - Tantric S
70 NN SKY IS OVER - Serj Tankian S


Lista płyt, notowanie 10/2008

01 04 04 ECHOES SILENCE PATIENCE & GRACE - Foo Fighters [2007]
02 01 22 VOL. II - Hurt [2007]
03 06 02 THE BEDLAM IN GOLIATH - The Mars Volta [2008]
04 PP 11 IN RAINBOWS - Radiohead [2007]
05 02 08 ELECT THE DEAD - Serj Tankian [2007]
06 07 22 BLACKBIRD - Alter Bridge [2007]
07 03 07 AUTOR - Strachy na Lachy [2007]
08 PP 03 THE BOY WITH NO NAME - Travis [2007]
09 08 06 RAPID EYE MOVEMENT - Riverside [2007]
10 10 04 PICTURES - Katie Melua [2007]


Debiutują w tym tygodniu

Płyty
IMMORTAL VERSES - Submersed [2007]
DO YOU LIKE ROCK MUSIC? - British Sea Power [2008]
WORLDS COLLIDE - Apocalyptica [2007]

Utwory
PRICE OF FAME - Submersed
HEARTS A MESS - Gotye
FALLING DOWN - Atreyu
ALWAYS BE - Jimmy Eat World
AN EPIPHANY - The Send
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
IT'S NOT MY TIME - 3 Doors Down
NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ - Muchy
DROGI PANIE - Lao Che
IF THE LIGHTS GO OUT - Katie Melua
CLIQUOT - Beirut
JUST FOR TONIGHT - One Night Only
YOU CAN'T COUNT ON ME - Counting Crows


Nowości z top 50 oczywiście jak zwykle do ściągnięcia na chomiku. Link poniżej.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
09.03.2008 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wow, ale powrót na pierwsze! Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Bardzo miła niespodzianka Icon_smile2 A dalej mamy Hurt w ilościach hurtowych Icon_eek2 Ja niestety nadal nie mam pojęcia który numer z "Vol II" wybrać, jest kilku kandydatów, ale na razie żaden nie uzyskał wyraźniej przewagi... Dalej mamy super awans na 25 i już trochę mniej super na 30. Natomiast martwi trochę pozycja 31, podobnie jak 44... Ale za to mamy też bardzo wysoki debiut, to podobnie jak u mnie Icon_mrgreen Jednak akurat ten numer jak na razie nie zwrócił mojej uwagi... Zresztą pozostałe nowości w Top50 też nie wzbudziły mojego większego zainteresowania...
A w poczekalni najlepsza wiadomość jest na pozycji 57 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
09.03.2008 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
mrsap napisał(a):Sprawdziłem w archiwach i nie dopatrzyłem się drugiego aż tak udanego tygodnia dla zespołu Hurt!!!
To nie lada wyczyn, bo ten zespół nie opuścił mojej listy od czasu debiutu na niej w święta Bożego Narodzenia 2005. Bywało już że miał czterech reprezentantów, bywało że dwa utwory były w pierwszej dziesiątce. W tym tygodniu niewiele zabrakło, a trzy utwory jednego zespołu byłyby w Top 10!!!
Po takiej rekomendacji nie mogę nie przesłuchać płyty. Już ściągnięta. Może będzie miała więcej szczęścia niż inne utwory z Twojej listy. (Kilkanaście z nich jest w pierwszej setce. )
mrsap napisał(a):02 01 22 VOL. II - Hurt [2007]
03 06 02 THE BEDLAM IN GOLIATH - The Mars Volta [2008]
Te poznam w tym tygodniu.
mrsap napisał(a):Debiutują w tym tygodniu

Płyty
DO YOU LIKE ROCK MUSIC? - British Sea Power [2008]
I jak ? Zostajesz przy singlu ?
mrsap napisał(a):Utwory
DROGI PANIE - Lao Che
Dopiero teraz ? Podoba się ? Niezależnie od odpowiedzi na drugie pytanie polecam całą płytę. Icon_mrgreen
10.03.2008 12:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Tak a tutaj lista z której ostatnio poznałem wiele bardzo ciekawych utworów. rewelacyjny Hurt i Alter Bridge Icon_biggrin3
. Numer jeden bardzo dobry, ale widziałbym także świetnego nastepcę na to szczegolne miejsce np, nr 4 Icon_wink2
10.03.2008 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ominalem poprzednie notowanie, wiec tym wiecej bedzie teraz do napisania. a bede mogl sobie pozwolic na duzo, bo Twojego komentarza i tak nie przebije - faktycznie obszerny Icon_smile2.
zaciekawiles mnie nowosciami, na pewno skorzystam z chomika.
lider u mnie wciaz zbyt malo sluchany. tak naprawde to ja ciagle zapominam wrzucic go do tzw. playlisty i slucham tylko od przypadku do przypadku. musze to zmienic, choc z drugiej strony u mnie znowu mocno zyskalo "Dear God".
"Watch Over You" jakos nie moze mnie chwycic, zawsze tak bokiem przelatuje, choc i tak podoba mi sie bardziej niz "Rise Today".
Hurt w pieknym skoku na czwarte. pomyslalem sobie, ze moze w ogole z cala plyta sie zapoznam, bo wlasciwie wszystko tego zespolu mi sie podoba. moze nie ma to odzwierciedlenia na mojej liscie, ale naprawde tak jest.
"Saw Something" rzeczywiscie niesamowicie sobie radzi! wciaz nie moge uwierzyc, ze tak fatalnie wypadlo na LP3.
"Calkiem sam" juz prawie w dziesiatce! to sa wreszcie wyniki godne tego kawalka Icon_wink2. fajnie, ze w poczekalni jest juz drugi numer.
Gotye bym sie u Ciebie jednak nie spodziewal. podobnie bylo z Katie. teraz jedna juz wypadla, druga nie moze wejsc do 50-ki i moze trzecia ją w tym wyprzedzi.
btw - fajnie, ze podajesz teraz co wypadlo z listy.
fajnie, ze "Nie ma mowy" wraca, ale... to wciaz o 60 miejsc za nisko.
no i ekstra, ze sie jednak przekonales do "Sky Is Over", choc i tu nie moge powiedziec, zeby taka lokata satysfakcjonowala Icon_wink2.
Foo Fighters u Ciebie juz na szczycie w plytach, a u mnie zyskuja powoli. ale przeciez niewazne czy szybko, wazne czy skutecznie Icon_smile2.
10.03.2008 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):A dalej mamy Hurt w ilościach hurtowych
Nie przesadzajmy. Trzy utwory to w przypadku tego zespołu standard Icon_mrgreen

p.u.r.h. napisał(a):Ja niestety nadal nie mam pojęcia który numer z "Vol II" wybrać, jest kilku kandydatów, ale na razie żaden nie uzyskał wyraźniej przewagi...
Mam nadzieję, że uwzględniasz również te kawałki, które są u mnie na liście. Bardzo bym się ucieszył gdybyś postawił na któryś z nich.

p.u.r.h. napisał(a):Natomiast martwi trochę pozycja 31, podobnie jak 44...
Katatonia raz idzie do góry, a raz w dół. Może kiedyś przyjdzie taki tydzień, że choćby jednorazowo podskoczy gdzieś w okolice 30-tego miejsca...
A "No World For Tomorrow" miało po prostu słabszy tydzień...

p.u.r.h. napisał(a):Zresztą pozostałe nowości w Top50 też nie wzbudziły mojego większego zainteresowania...
Dziwne, spodziewałbym się że zainteresuje Cię przynajmniej nowy B4MV...

abd3mz napisał(a):Może będzie miała więcej szczęścia niż inne utwory z Twojej listy. (Kilkanaście z nich jest w pierwszej setce. )
To już i tak spory sukces. Fajnie, że coraz więcej osób sięga po tę płytę Icon_razz

abd3mz napisał(a):mrsap napisał/a:
Debiutują w tym tygodniu

Płyty
DO YOU LIKE ROCK MUSIC? - British Sea Power [2008]
I jak ? Zostajesz przy singlu ?
Zostaję, bo radzi sobie znakomicie, a będzie osiągał jeszcze większe sukcesy. Jednak nie oznacza to, że rezygnuję z płyty. Wręcz przeciwnie, już gdzieś pisałem że to jak do tej pory jedna z najlepszych płyt 2008 roku i pewnie już za tydzień przebije się do dziesiątki. Zazwyczaj mało kto przebija się do dziesiątki listy płyt w pierwszym tygodniu, bo konkurencja jest ogromna.

abd3mz napisał(a):DROGI PANIE - Lao Che
Dopiero teraz ? Podoba się ? Niezależnie od odpowiedzi na drugie pytanie polecam całą płytę.
Płyta już ściągnięta i od kilku dni czeka na przesłuchanie. Skoro jest w poczekalni, to znaczy że się podoba. Czemu dopiero teraz? Nie wiem. Czasem tak jest, że odkrywa się jakiś utwór dopiero po którymś przesłuchaniu.

Aro napisał(a):Tak a tutaj lista z której ostatnio poznałem wiele bardzo ciekawych utworów. rewelacyjny Hurt i Alter Bridge
. Numer jeden bardzo dobry, ale widziałbym także świetnego nastepcę na to szczegolne miejsce np, nr 4
Już lecę zobaczyć co tam u Ciebie na liście Icon_smile2 Nr 4 jest chyba w tej chwili dosyć naturalnym następcą, zwłaszcza po takim skoku Icon_razz Pytanie tylko, czy za tydzień, czy też dopiero za dwa. A może za trzy? W perspektywie bicia przez A7X rekordu, to kolosalna różnica.

ku3a napisał(a):lider u mnie wciaz zbyt malo sluchany. tak naprawde to ja ciagle zapominam wrzucic go do tzw. playlisty i slucham tylko od przypadku do przypadku. musze to zmienic, choc z drugiej strony u mnie znowu mocno zyskalo "Dear God"
U mnie bardzo mocno zyskała cała płyta, a "Dear God" być może niedługo zadebiutuje na liście. Kto wie...

ku3a napisał(a):"Watch Over You" jakos nie moze mnie chwycic, zawsze tak bokiem przelatuje, choc i tak podoba mi sie bardziej niz "Rise Today".
To właśnie jest taki utwór, co często przelatuje bokiem, a mimo to radzi sobie u mnie znakomicie. Spróbuj z "Brand New Start". Moim zdaniem to jeden z najlepszych na płycie, choć ten zdecydowanie najlepszy wciąż czeka na swoją kolej Icon_smile2

ku3a napisał(a):Gotye bym sie u Ciebie jednak nie spodziewal. podobnie bylo z Katie. teraz jedna juz wypadla, druga nie moze wejsc do 50-ki i moze trzecia ją w tym wyprzedzi.
"Hearts A Mess" jest po prostu skazane na sukces Icon_smile2 Nie widzę żadnych podobieństw do Katie. "Mary Pickford" wciąż jest blisko listy i niewykluczone, że jeszcze się przebije.

ku3a napisał(a):fajnie, ze "Nie ma mowy" wraca, ale... to wciaz o 60 miejsc za nisko.
To i tak ogromny postęp w porównaniu z zeszłym tygodniem, kiedy to było poza pierwszą dziewięćdziesiątką. "Nie ma mowy" miało więc najlepszy tydzień jak do tej pory.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.03.2008 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
mrsap napisał(a):Spróbuj z "Brand New Start"
wlasnie dzis sobie od Ciebie sciagnalem Icon_mrgreen
podobnie jak 9 innych kawalkow Icon_smile2.
mrsap napisał(a):Nie widzę żadnych podobieństw do Katie.
podobnie = tez sie nie spodziewalem na Twojej liscie Icon_wink2.
11.03.2008 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
mrsap napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):A dalej mamy Hurt w ilościach hurtowych
Nie przesadzajmy. Trzy utwory to w przypadku tego zespołu standard Icon_mrgreen
Wiadomo Icon_mrgreen Ale trzy numery w pierwszej jedenastce to jednak niecodzienna sytuacja, nawet jak na ich możliwości Icon_smile2

mrsap napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Ja niestety nadal nie mam pojęcia który numer z "Vol II" wybrać, jest kilku kandydatów, ale na razie żaden nie uzyskał wyraźniej przewagi...
Mam nadzieję, że uwzględniasz również te kawałki, które są u mnie na liście. Bardzo bym się ucieszył gdybyś postawił na któryś z nich.
Oczywiście że biorę je pod uwagę Icon_smile2 Ale mam też paru własnych kandydatów Icon_wink2 Jednak na razie wciąż nie mam pojęcia co wybrać...

mrsap napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Zresztą pozostałe nowości w Top50 też nie wzbudziły mojego większego zainteresowania...
Dziwne, spodziewałbym się że zainteresuje Cię przynajmniej nowy B4MV...
BFMV generalnie mnie nie zachwyca, a ich najnowszy singiel zrobił na mnie dużo gorsze wrażenie niż te z debiutu Icon_confused2 Ale co do Atreyu to jeszcze nie wszystko stracone, bo przyznaję się że nie przysłuchiwałem się temu singlowi zbyt dokładnie Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
11.03.2008 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: notowanie 223 z 9 marca 2008
Jak zwykle czołowka listy pełna jest utworów świetnych, a na szczęście najsłabszy w Top10 wykazuje tendencję spadkową. Trochę psuje wrażenie przeciętna nowość w 10.
Zurtów te dwa najlepsze są najwyżej, czyli bardzo dobrze. Natomiast szkoda, że są u Ciebie słabsze utwory Marsa i Israfela.
Submersed - byłem pewien, że jest u mnie w poczekalni w notowaniu z zza dwóch dni, a tutaj sprawdzam i nie ma. Ale myślę, że co się odwlecze.
12.03.2008 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
04 . 21 . 03 . THANK YOU FOR LISTENING - Hurt 4 - u mnie raczej taki skok jest niemożliwy Icon_mrgreen Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.03.2008 01:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1008 z 26 marca 2023 mrsap 0 126 07.04.2023 04:44 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1007 z 19 marca 2023 mrsap 0 110 05.04.2023 01:42 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1006 z 12 marca 2023 mrsap 0 77 03.04.2023 12:57 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1005 z 5 marca 2023 mrsap 0 233 08.03.2023 02:10 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 956 z 27 marca 2022 mrsap 0 154 06.04.2022 12:46 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 955 z 20 marca 2022 mrsap 0 212 24.03.2022 01:23 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 954 z 13 marca 2022 mrsap 0 189 15.03.2022 10:33 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 953 z 6 marca 2022 mrsap 0 159 14.03.2022 09:22 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 904 z 28 marca 2021 mrsap 0 170 01.04.2021 11:46 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 903 z 21 marca 2021 mrsap 0 195 25.03.2021 10:34 AM
Ostatni post: mrsap

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości