Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna - Give Me All Your Love
na razie demo
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Madonna - Give Me All Your Love
aaktt napisał(a):Chociażby tzn. nie nazwałbym ich w ogóle koncertami, bo dla mnie warunek koncertu jest taki, że wykonawca śpiewa na żywo Icon_smile
No tak, Madonna coś tam miała z tym playbackiem ostatnio zatargi, ale ja jakoś nie jestem w temacie, bo nigdy nie oglądałem żadnego ani na żywo, ani nawet na DVD.

aaktt napisał(a):Ale piosenki też zawsze miała takie lalala, nigdy specjalnie ust nie otwierała
Nie rozumiem. Tzn. domyślam się, ze to metafora odnośnie marnego poziomu tych piosenek. Ok, ponieważ dyskutowaliśmy o Lanie i jej śpiewaniu na żywo, a Ty wspomniałem potem o Britney (która znana jest z tego, że nie śpiewa na żywo), to pomyślałem, że Twoja opinia o Madonnie i całą ta dyskusja skupiona jest na ocenie umiejętności wokalnych. Tylko i wyłącznie. Ja bardzo lubię wiele kawałków Madonny, szczególnie z płyt ''Erotica'', ''Confessions'' i ''Ray of Light''.

aaktt napisał(a):Nie rozumiem do końca tego pytania
Aaaa, bo mnie klawiatura zawiodła. Chodziło mi o to czy fakt, że Lana ''o czymś sprawia'' jest w jakiś sposób decydującym czynnikiem, który przemawia na jej korzyść w tym pojedynku z Madonną. Teraz w sumie napisałeś, że ona o niczym nie śpiewa ;P Przynajmniej niczym szczególnym. Ale czego od niej wymagasz, czego wymagasz od piosenkarki pop. Cytując Ciebie - ''podejdź do tej muzyki z dystansem'' Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.02.2012 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: Madonna - Give Me All Your Love
W sumie to się zastanawiam, czy Lana nie jest dowodem na początek zjawiska "alternatywizacji" - w sensie, że teraz już nie udawanie słodkiej idiotki, a udawanie alternatywnej/alternatywnego będzie w modzie.
04.02.2012 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #63
RE: Madonna - Give Me All Your Love
ale Lana nie udaje nikogo alternatywnego.
Po prostu taka jest, a to że ktoś jej pomógł finansowo w wydaniu płyty to chyba nie zbrodniaIcon_rolleyes

a wracając do tematu - dlaczego w tytule jest "luvin'" a nie "lovin'" - ktoś się może orientuje?
Madonna jak to ona, zawsze podąża za trendami i w tym przypadku też tak jest.
Moim zdaniem niepotrzebne te featuringi (o ile M.I.A. jest jeszcze ok, to Nicki nie mogę znieść).
Nagranie będzie hitem i to sporym, buja, wpada w ucho i jest właściwie o niczym:icon_razz:
ale słucha się przyjemnie i nie ma w nim mocnych i agresywnych bitów, których trochę się obawiałem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2012 11:04 PM przez Tomekk.)
04.02.2012 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Madonna - Give Me All Your Love
No właśnie ja uważam, że fragment Nicki jest lepszy, choć to M.I.A. jest u mnie w last.fm-owej czołówce.
Cytat:Po prostu taka jest, a to że ktoś jej pomógł finansowo w wydaniu płyty to chyba nie zbrodniaIcon_rolleyes
W świecie gwiazd jest tak, że... nigdy nic nie jest do końca pewne. Może jest szczera, a może kompletnie ściemnia. Who knows.
04.02.2012 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #65
RE: Madonna - Give Me All Your Love
prz_rulez napisał(a):Może jest szczera, a może kompletnie ściemnia. Who knows.
ważna dla mnie jest muzyka, a ta do mnie przemawia w 100%.
Artysta wchodząc na scenę też przybiera różne wizerunki - niekoniecznie zgodne z tym jakim jest człowiekiem w rzeczywistości.
mi na przykład to nie przeszkadza - Lady Gaga też muzycznie na początku była inna.
04.02.2012 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #66
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(04.02.2012 08:55 PM)saferłel napisał(a):  
aaktt napisał(a):Ale piosenki też zawsze miała takie lalala, nigdy specjalnie ust nie otwierała
Nie rozumiem. Tzn. domyślam się, ze to metafora odnośnie marnego poziomu tych piosenek. Ok, ponieważ dyskutowaliśmy o Lanie i jej śpiewaniu na żywo, a Ty wspomniałem potem o Britney (która znana jest z tego, że nie śpiewa na żywo), to pomyślałem, że Twoja opinia o Madonnie i całą ta dyskusja skupiona jest na ocenie umiejętności wokalnych. Tylko i wyłącznie. Ja bardzo lubię wiele kawałków Madonny, szczególnie z płyt ''Erotica'', ''Confessions'' i ''Ray of Light''.
Źle mnie zrozumiałeś. Ja piszę o wokalu cały czas, trochę o tekstach i takim ogólnym trendzie muzycznym. Nie uważam piosenek z kategorii lalala za marne z założenia, są wśród nich i miernoty i rewelacyjne rzeczy. Perfume np. wykonują tylko lalala, a jakoś ich słucham. A Madonna, tak ma kilka utworów, które uważam za bardzo dobre Icon_smile

Cytat:Teraz w sumie napisałeś, że ona o niczym nie śpiewa ;P Przynajmniej niczym szczególnym. Ale czego od niej wymagasz, czego wymagasz od piosenkarki pop. Cytując Ciebie - ''podejdź do tej muzyki z dystansem'' Icon_lol
No, bo nie śpiewa. Czego wymagam? Trudne pytanie, ale na pewno brak silnego głosu nie dyskredytuje, bo wszyscy wiemy, że można śpiewać fajne piosenki tak naprawdę nie mając o śpiewaniu pojęcia. Bob Dylan udowodnił, że to jakim jest się wokalistą nie jest decydującym czynnikiem. Zresztą bywa, że wielki głos przeszkadza.

Piosenkarka pop ma śpiewać fajne, przebojowe (to opcjonalnie w sumie), ale na pewno cieszące ucho w jakiś sposób piosenki, mieć na siebie jakiś pomysł i być w tym w miarę wiarygodna. No i oczywiście jakość tych piosenek i sama osoba wykonawcy też ma niebagatelne znaczenie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.02.2012 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Madonna - Give Me All Your Love
aaktt napisał(a):Trudne pytanie, ale na pewno brak silnego głosu nie dyskredytuje, bo wszyscy wiemy, że można śpiewać fajne piosenki tak naprawdę nie mając o śpiewaniu pojęcia. Bob Dylan udowodnił, że to jakim jest się wokalistą nie jest decydującym czynnikiem. Zresztą bywa, że wielki głos przeszkadza.
Ha, to ja już rozwinąłem swoje zdanie na ten temat na Sebastosie, gdzie opublikowałem mój pogląd, że dobry głos od strony technicznej czy jak ją tam nazwać jest zwykle czymś co może nie tyle osłabia potencjał artysty, o ile wcale nie go zwiększa. Nie ma praktycznie znaczenia, a codzienność pokazuje, że najlepsi są ''charakterystyczni'', nie ci szkoleni przez mistrzów sopranu czy altu. I napisałem też, że wiąże się to z pewnym przydziałem takich osób do poszczególnych gatunków - kto wątpi w dobre warunki głosowe Whitney Houston, Celine Dion czy Bryana Adamsa? Cóż z tego, skoro grają bezpieczną i mdłą dla mnie muzykę. To taki asekuracyjny pop, w którym najlepiej czują się ludzie z salonów, a wykonują go właśnie taki ideały. Taką mam teorię, bo tak wskazuje praktyka w moim przypadku Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.02.2012 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Oj, nie zgodzę się,że to była mdła muzyka. Przykro, że tak myślisz, ale jakoś to przeżyję - nie każdy musi odczuwać głębię emocji przy "My Heart Will Go On" czy "Back To You".
05.02.2012 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #69
RE: Madonna - Give Me All Your Love
nagranie jest nawet ok ale bardzo szybko się znudziIcon_sad
05.02.2012 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Hmm...
Też o tym myślałem. Z drugiej strony, skoro samo demo było w stanie u mnie przetrwać tak długo na liście i w dodatku dotrzeć w końcu do pierwszej dziesiątki... Icon_wink
Na dwoje babka wróżyła.
05.02.2012 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 618
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #71
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Myślę że to nie będzie jakiś mega przebój patrząc na wyniki na iTunes w UK jest obecnie pod koniec drugiej dziesiątki w Niemczech w trzeciej w Australii nawet w czwartej tylko we Francji i w Skandynawii jest w Top5 w USA też póki co jest poza dziesiątką ale wszystko się może zmienić po Superbowl, bo umówmy się to nie jest tego typu nagranie, które może wejść na pierwsze miejsce listy przebojów po trzech miesiącach od premiery.

A i tak wydaje mi się, że Madonna nie powinna mieć konkurencji w tym roku w kategorii popowych wokalistek.
Lana odpada bo nie podbiła Ameryki (chyba że coś się zmieni).
Rihanna już chyba się przejadła patrząc po sprzedaży nowej płyty i na sprzedaż drugiego singla który nawet nie dotarł do Top10 list przebojów.
Lady Gaga i jej eksperymenty chyba stały się zbyt trudne dla przeciętnego słuchacza.
Kto może być zagrożeniem? (jeśli wydadzą coś nowego) Nelly Furtado, Fergie, Christina Aguilera a może ktoś nieznany.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
05.02.2012 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Myślę, że w mainstreamowym popie nie ma obecnie zbyt wielu ciekawych wokalistek oraz wokalistów. Madonna może pobyć jeszcze trochę królową Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.02.2012 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 618
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #73
RE: Madonna - Give Me All Your Love



[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
06.02.2012 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #74
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(06.02.2012 10:56 AM)Szymek79 napisał(a):  


i wymiatla. jak zawsze. 12 minut i zjadla cale 2 h szol gagi

kij tam ze plejbek. to jest w sumie normalne. chodzi o wystep, szol, zabawe. w tym madonnie nie dorowna nikt
06.02.2012 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Dla mnie wcale nie kij. Do pupy z takim występem Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2012 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #76
RE: Madonna - Give Me All Your Love
bomba występIcon_smile wróżę #1 globalnie,albumowi też.Tylko w US ciężko będzie jej wskoczyć na 1 miejsce.
06.02.2012 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 618
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #77
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Marek napisał(a):bomba występIcon_smile wróżę #1 globalnie,albumowi też.Tylko w US ciężko będzie jej wskoczyć na 1 miejsce.
myślę że w US będzie jej łatwiej niż UK a o album raczej nie ma się co martwićIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
06.02.2012 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #78
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Szymek79 napisał(a):Myślę że gdyby listę prowadził dzisiaj Piotr Baron to nie byłoby takiego zagrania.
Ale akurat pan Baron potrafił powiedzieć na antenie, że Band of Horses i Cuba de Zoo są "za wysoko" na liście więc z jego obiektywizmem też nie jest najlepiej. Napisałem od razu po tym maila do niego to potem wyraził skruchę.
06.02.2012 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #79
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(06.02.2012 07:18 PM)Szymek79 napisał(a):  
Marek napisał(a):bomba występIcon_smile wróżę #1 globalnie,albumowi też.Tylko w US ciężko będzie jej wskoczyć na 1 miejsce.
myślę że w US będzie jej łatwiej niż UK a o album raczej nie ma się co martwićIcon_wink
w US łatwiej? żarty.tam była na szczycie 12 (!) lat temu z "Music".Radia Amerykańskie słabo ją grają natomiast w UK ma stałą bazę fanów,wszystkie jje single lądują w top10.
06.02.2012 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
RE: Madonna - Give Me All Your Love
thestranglers napisał(a):Napisałem od razu po tym maila do niego to potem wyraził skruchę.
Po Madonnie też trzeba było tak uczynić! Spowiedź Niedźwiedzkiego na antenie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2012 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Weeknd, Madonna, Playboi Carti - Popular Szymek79 6 317 22.02.2024 07:51 PM
Ostatni post: Szymek79
  Jessica Mauboy feat. Jason Derulo - Give You Love Szymek79 1 56 14.08.2023 01:11 PM
Ostatni post: kajman
  Carrie Underwood - Give Her That Szymek79 1 168 11.08.2023 12:19 PM
Ostatni post: kajman
  Sam Smith & Madonna - VULGAR Szymek79 2 92 09.06.2023 04:24 PM
Ostatni post: AKT!
  Miguel - Give It To Me Szymek79 2 281 29.04.2023 02:57 PM
Ostatni post: kajman
  Zoe Wees - Don't Give Up Szymek79 0 196 14.04.2023 10:08 AM
Ostatni post: Szymek79
  The Weeknd - Nothing Is Lost (You Give Me Strength) Szymek79 2 268 17.01.2023 04:56 PM
Ostatni post: Szymek79
  Madonna - Back That Up To The Beat Szymek79 2 189 10.01.2023 10:32 PM
Ostatni post: miszony
  Drew Sycamore - Madonna Szymek79 0 101 15.10.2022 07:28 PM
Ostatni post: Szymek79
  Madonna & Saucy Santana - MATERIAL GWORRLLLLLLLL! Szymek79 3 321 09.08.2022 04:05 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości