Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna - Give Me All Your Love
na razie demo
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Też to pisałem - to taka muzyka, która nie sili się na nic odkrywczego, ale tak naprawdę Madonna już nic nie musi, może w końcu "robić swoje" Icon_smile
Nicki Minaj bardzo mi się tu podoba, to jest taka "hardbit*howska" wstawka, która może oburzać co wrażliwszych, ale moje ucho reaguje na nią bardzo pozytywnie. I tylko ta M.I.A. mnie zastanawia - po sukcesie "Paper Planes" zechce chyba wszystko "zalternatywnić".

P.S. Szymku, wykrakałeś trochę, bo dzisiaj w Trójce puszczono ją przed Gotye Icon_razz2
04.02.2012 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 622
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #42
RE: Madonna - Give Me All Your Love
prz_rulez napisał(a):P.S. Szymku, wykrakałeś trochę, bo dzisiaj w Trójce puszczono ją przed Gotye Icon_razz2
sama emisja podczas listy nic nie oznacza, uwierzę jak dodadzą ją do zestawu do głosowania i w sumie jest mi obojętne czy będzie to "Give Me All Your Luvin" czy "Masterpiece".Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
04.02.2012 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #43
RE: Madonna - Give Me All Your Love
oznacza, z pewnością zostanie dorzucona w tygodniu do listy z głosowaniem
takie sytuacje miały już miejsce
ja celowo wypatrywałem clipa by rzucić na emigranta
04.02.2012 12:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #44
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Ależ pozytywnie mnie zaskoczył całokształt utworu. Po Demówce byłem sceptyczny, a teraz jestem pod wrażeniem.
Baardzo dobry teledysk, fajnie zgrywa się z muzyką a to ważne... Fajnie, że Nicki i M.I.A. wzięły udział w tym utworze, trochę go urozmaiciły Icon_smile A forma i wygląd Madonny ... WOW! A gigantyczny sukces (1 miejsce na listach sprzedaży w 23 krajach po godzinie od premiery) prognozuje, że ten rok może być rokiem Madonny, a nie jakiejś Lany Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2012 01:39 AM przez mike.)
04.02.2012 01:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Emisja podczas listy jest moim skromnym zdaniem nie-fair w stosunku do piosenek, które nie są puszczane w momencie największej słuchalności. No ale to Madonna. Czekam na podobny ruch, kiedy wyjdzie nowa płyta, a niech będzie, Garbage Icon_wink Dlatego obawy Szymka o pozycję Madonny są wybitnie irracjonalne Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.02.2012 01:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Madonna - Give Me All Your Love
mike napisał(a):listach sprzedaży w 23 krajach po godzinie od premiery) prognozuje, że ten rok może być rokiem Madonny, a nie jakiejś Lany Icon_wink
Heheh, komercyjnie, a artystycznie Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.02.2012 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 622
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #47
RE: Madonna - Give Me All Your Love
saferłel napisał(a):Emisja podczas listy jest moim skromnym zdaniem nie-fair w stosunku do piosenek, które nie są puszczane w momencie największej słuchalności. No ale to Madonna.
Myślę że gdyby listę prowadził dzisiaj Piotr Baron to nie byłoby takiego zagrania.

saferłel napisał(a):Czekam na podobny ruch, kiedy wyjdzie nowa płyta, a niech będzie, Garbage Icon_wink
oj to chyba długo poczekaszIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
04.02.2012 02:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #48
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(04.02.2012 01:57 AM)saferłel napisał(a):  
mike napisał(a):listach sprzedaży w 23 krajach po godzinie od premiery) prognozuje, że ten rok może być rokiem Madonny, a nie jakiejś Lany Icon_wink
Heheh, komercyjnie, a artystycznie Icon_razz2?

Nie nazwalbym Lany artystką. Raczej bogatą dziunią, która płaci kupe kasy za pisanie jej utworów, które potem sygnuje własnym nazwiskiem Icon_smile
04.02.2012 02:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #49
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Czyli tak samo jak Madonna i setki innych piosenkarek, Lana przynajmniej płaci za dobrze zrobioną robotę.
04.02.2012 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Madonna - Give Me All Your Love
To było pytanie ogólne - wcale nie sugerowałem, że odnoszę się do Lany i to ona będzie artystycznym objawieniem roku. Już sam wiem, że nie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.02.2012 11:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #51
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(04.02.2012 01:37 AM)mike napisał(a):  A gigantyczny sukces (1 miejsce na listach sprzedaży w 23 krajach po godzinie od premiery) prognozuje, że ten rok może być rokiem Madonny, a nie jakiejś Lany Icon_wink

E tam, rok temu "Born This Way" Gagi tak samo wchodziło wszędzie na szczyty list, a potem okazało się że kto inny rządził w tamtym roku. Icon_razz2
04.02.2012 12:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #52
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(04.02.2012 01:56 AM)saferłel napisał(a):  Emisja podczas listy jest moim skromnym zdaniem nie-fair w stosunku do piosenek, które nie są puszczane w momencie największej słuchalności. No ale to Madonna. Czekam na podobny ruch, kiedy wyjdzie nowa płyta, a niech będzie, Garbage Icon_wink Dlatego obawy Szymka o pozycję Madonny są wybitnie irracjonalne Icon_razz2
jest fair jak najbardziej ale masz racje, co tydzień powinny mieć miejsce takie premiery, może by to ożywiło LP'3?
o wejściu dEUSa możemy już zapomnieć
04.02.2012 12:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Jak to fair? Icon_rolleyes

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.02.2012 12:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #54
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Myślę, że promowanie z większa siłą jednego utworu raz na tydzień to nie jest głupi pomysł. ( Tak się robi wszędzie) Z tym, że pozostałe propozycje także powinny być grane a nie tylko wystawione do propozycji.
Jednak takie przypadki miały miejsce w Trójce nawet w dalekiej przeszłości.
Za każdym razem kiedy wchodziły na listę polskie kawałki to się cieszyłem ponieważ wiele z nich było mało granych a jednak słuchacze gdzieś je wykryli i głosowali. Wtedy głosowało się kartkami pocztowymi.
Ze sporym opóźnieniem pojawiały się utwory, które najpierw grała rozgłośnia harcerska.
W czasie listy powinno się poświęcać czas i przynajmniej po połowie zagrać wszystkie te nowe propozycje jakie pojawiają się w danym tygodniu. Żyjemy szybciej. Słuchacze nie muszą mieć czasu słuchać radia non stop by wyłapywać piosenki a LP'3 ma jednak nadal dużą słuchalność.
04.02.2012 01:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #55
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(04.02.2012 11:20 AM)Remo napisał(a):  Czyli tak samo jak Madonna i setki innych piosenkarek, Lana przynajmniej płaci za dobrze zrobioną robotę.

Ale te setki innych piosenkarek przynajmniej nie ukrywają swojej przeszłości, a nie udają że są biedne i udają, że są wokalistkami. Lana nie umie śpiewać i każdy dobrze o tym wie Icon_wink
04.02.2012 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #56
RE: Madonna - Give Me All Your Love
To paradoks, że takie słowa padają w temacie o Madonnie :icon_razz:
Byłby i większy, gdyby chodziło o Britney, ale spójrzmy prawdzie w oczy - Madonna jest mierną piosenkarką. Jest niezłą szołmenką, miała kilka chwytliwych przebojów, dorobiła się fortuny, osiągnęła wielki sukces, ale piosenkarką jest mizerną.

Nie wiem zresztą czy jest sens porównywać ją do Lany, która też ma dość ograniczone warunki głosowe, ale coś śpiewa - nie popadajmy w bezmyślne skrajności.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.02.2012 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Mierną piosenkarką? Rozumiem, że oceniasz to na podstawie jej formy na koncertach? A różnica między nią o Laną jest taka, że ta pierwszy przynajmniej ''o czymś śpiewa''? A to znaczy, że też jest wg. Ciebie marna czy już nie do końca Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.02.2012 05:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Madonna - Give Me All Your Love
Nie no, Lana coś tam umie zaśpiewać, tylko z tego, co słyszałem, to ma strasznie cukierkowy głos.
04.02.2012 06:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #59
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(04.02.2012 02:05 PM)mike napisał(a):  Ale te setki innych piosenkarek przynajmniej nie ukrywają swojej przeszłości, a nie udają że są biedne i udają, że są wokalistkami. Lana nie umie śpiewać i każdy dobrze o tym wie Icon_wink

Ale ja nie wnikam w ich personalia. Oceniam je po tym co słyszę.
04.02.2012 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #60
RE: Madonna - Give Me All Your Love
(04.02.2012 05:16 PM)saferłel napisał(a):  Mierną piosenkarką? Rozumiem, że oceniasz to na podstawie jej formy na koncertach?
Chociażby tzn. nie nazwałbym ich w ogóle koncertami, bo dla mnie warunek koncertu jest taki, że wykonawca śpiewa na żywo Icon_smile

Ale piosenki też zawsze miała takie lalala, nigdy specjalnie ust nie otwierała (przynajmniej nie do śpiewania, bo jakoś karierę zrobiła Icon_mrgreen ). Trochę dlatego, że to taki styl muzyki, ale z drugiej strony może właśnie taki styl muzyki, bo... warunki głosowe takie a nie inne.

Cytat:A różnica między nią o Laną jest taka, że ta pierwszy przynajmniej ''o czymś śpiewa''? A to znaczy, że też jest wg. Ciebie marna czy już nie do końca Icon_razz2?
Nie rozumiem do końca tego pytania. Jak dla mnie obu brakuje substancji, tylko w inny sposób - Madonna od samego początku raczej nie grzeszyła od strony songwriterskiej, z kolei testy Lany nie opowiadają o niczym konkretnym, nie ma w nich emocji czy treści, są pisane pod kątem jej imidżu. To trochę taka bardziej dystyngowana Britney Spears, tylko z innego kręgu popkultury - "jestem niegrzeczną dziewczynką, ale zaraz zaraz mam diamentowy naszyjnik, jadę starym Cadillakiem, popijam dietetyczne Mountain Dew, w telewizorze James Dean, jestem mroczna, seksowna i powierzchownie głęboka". Ja kupuję ten imidż, podoba mi się, repertuar też, pomimo bardzo monotonnej produkcji, trafia do mnie. Ale to jest produkt, Lana otacza się przedmiotami, które mają nazwy. I na tych nazwach buduje swoje piosenki.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2012 08:37 PM przez AKT!.)
04.02.2012 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Weeknd, Madonna, Playboi Carti - Popular Szymek79 6 317 22.02.2024 07:51 PM
Ostatni post: Szymek79
  Jessica Mauboy feat. Jason Derulo - Give You Love Szymek79 1 56 14.08.2023 01:11 PM
Ostatni post: kajman
  Carrie Underwood - Give Her That Szymek79 1 169 11.08.2023 12:19 PM
Ostatni post: kajman
  Sam Smith & Madonna - VULGAR Szymek79 2 92 09.06.2023 04:24 PM
Ostatni post: AKT!
  Miguel - Give It To Me Szymek79 2 281 29.04.2023 02:57 PM
Ostatni post: kajman
  Zoe Wees - Don't Give Up Szymek79 0 196 14.04.2023 10:08 AM
Ostatni post: Szymek79
  The Weeknd - Nothing Is Lost (You Give Me Strength) Szymek79 2 268 17.01.2023 04:56 PM
Ostatni post: Szymek79
  Madonna - Back That Up To The Beat Szymek79 2 190 10.01.2023 10:32 PM
Ostatni post: miszony
  Drew Sycamore - Madonna Szymek79 0 101 15.10.2022 07:28 PM
Ostatni post: Szymek79
  Madonna & Saucy Santana - MATERIAL GWORRLLLLLLLL! Szymek79 3 321 09.08.2022 04:05 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości