Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #141
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Ja również Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.01.2012 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #142
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
A ja oznajmiam, że już oddałem wszystkie głosy na każdy kraj Icon_smile
06.01.2012 02:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 659
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #143
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
emigrant napisał(a):A ja oznajmiam, że już oddałem wszystkie głosy na każdy kraj Icon_smile
ja również, chyba najtrudniej było mi wybrać w Holandii i Danii dużo dobrych propozycji natomiast straszna jest ChorwacjaIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
06.01.2012 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #144
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
a ja dodam, że na tle np. Rosji blado wypadł nasz kraj
06.01.2012 03:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #145
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Szybcy co niektórzy! Ja zacząłem głosowanie od wizyty w Madrycie: fajnie tak być w jury! Co do Hiszpanii to byłem miło zaskoczony trzema rzeczami:
* niezłym poziomem bo pierwotnie myślałem, że utwory które wcześniej już znałem nie będą miały konkurencji a tu proszę: znalazły się dwa znakomite nieznane mi nagrania (jedno nowe i jedno z 1984 r.),
* fajnym eklektyzmem, ciekawa była przebieżka od dance'u do hard rocka,
* zwróciliście uwagę, że wszystkie propozycje były śpiewane po hiszpańsku?
06.01.2012 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #146
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Bo w sumie zdecydowana większość piosenek w Hiszpanii jest po hiszpańsku, tak jak we Francji po francusku - taka kultura języka Icon_wink
Teraz się trochę otwierają, ale nie jest jak w Skandynawii, Niemczech czy Beneluksie, że angielski w piosenkach to chleb powszedni Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.01.2012 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #147
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Jestem naprawdę poruszony poziomem zgłoszonych piosenek francuskich: szkoda, że nie mogą tak przejść wszystkie trzy propozycje, na które głosowałem. Ale przynajmniej przypomnieliście mi numery, które niesłusznie odłożyłem do lamusa i o to głównie chodzi w Muzycznym Euro, o odkrycie Starego Lądu Icon_smile
15.01.2012 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #148
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Kończy się trzeci tydzień głosowania (3/8). Póki co głosują jedynie Ci, którzy zgłosili propozycje. Myślę, jakby tu zaktywizować pozostałych...?
Co do wyników to chyba jeszcze za wcześnie na komentarze, ale w jednym kraju pierwszy numer ma 100%-ową skuteczność i bardzo mu kibicuję!
19.01.2012 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #149
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Warto zrobić taką listę, uaktualnianą na bieżąco, w której byłoby jasno napisane: jaki forowicz ile i jakie państwa "przerobił" do tej pory.
Takie małe ułatwienie Icon_wink
20.01.2012 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #150
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Mam nadzieję, że deadline - 26 luty - bez zmian?
25.01.2012 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #151
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
prz_rulez napisał(a):Mam nadzieję, że deadline - 26 luty - bez zmian?
Tak, tu się nie ugnę. Czyli w niedzielę minie połowa czasu, a w sumie pozostał pełny miesiąc.
Ja np. słucham sobie dwóch eliminacji tygodniowo i mam już z górki: jestem po dziewięciu. Rzeczywiście angielskie były mocne (to było do przewidzenia), fajnie słuchało się francuskich, portugalskich, hiszpańskich. Mimo wielkich nazwisk zawiedziony trochę jestem niemieckimi.
piotreklp3 napisał(a):Warto zrobić taką listę, uaktualnianą na bieżąco, w której byłoby jasno napisane: jaki forowicz ile i jakie państwa "przerobił" do tej pory.
Spisałem krajami: bieżący lider, ilość głosujących. Szczegóły niżej.
25.01.2012 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #152
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
To dobrze, że się nie uginasz, bo... gdyby był wcześniej, to miałbym problemy z zagłosowaniem Icon_wink
25.01.2012 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #153
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
prz_rulez napisał(a):bo... gdyby był wcześniej, to miałbym problemy z zagłosowaniem Icon_wink
Nie no, takich numerów nie będzie, ale i nie przedłużymy terminu. Co niektórzy czekają na sam koniec z głosami. Wszystko ok, tyle że w pewnym momencie ich głosy mogą już nie mieć znaczenia.
25.01.2012 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #154
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
thestranglers napisał(a):Wszystko ok, tyle że w pewnym momencie ich głosy mogą już nie mieć znaczenia.
Ja dopóki nie zagłosuje na utwory z danego kraju, nie sprawdzam poprzednich typów.

.
29.01.2012 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #155
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Ja w przyszłym tygodniu dzień po dniu zacznę kraj po kraju konsekwentnie głosować Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.01.2012 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #156
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
(25.01.2012 11:23 PM)thestranglers napisał(a):  Frekwencja i obecny samodzielny lider w każdych eliminacjach.
Jak sądzę na koniec glosowania przedstawisz pełne wyniki łącznie z tymi zawodnikami co nie zdobyli ani głosu (bo jestem ciekaw ile z moich zakończy na 0 pkt Icon_mrgreen ). A jesli nie planujesz tego to potraktuj ten post jako wniosek Icon_wink
01.02.2012 02:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #157
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Planuję, planuję Icon_smile I jeszcze jedno zestawienie: jak głosowali poszczególni konkursowicze, tzn. na kogo oddali najwięcej swoich punktów.
01.02.2012 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #158
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
(01.02.2012 02:18 PM)thestranglers napisał(a):  jak głosowali poszczególni konkursowicze, tzn. na kogo oddali najwięcej swoich punktów.
Ciekawe. Widzę, że dwóch szybkich bilów już skończyło.
Ja tam pewnie skończę pod koniec lutego.
03.02.2012 12:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #159
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Nie zauważyłem, że zagłosowałem w każdej grupie po jednym kraju. ;d
03.02.2012 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #160
RE: PROPOZYCJE do krajowych eliminacji
Mylisz się. Anglia jest z Ukrainą w grupie. A ta moja kolejność w poście z frekwencją czysto przypadkowa.
03.02.2012 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości