Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
376 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
376 MOJA LISTA
Notowanie z 2008-03-10

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 05 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
02 . 02 . 04 . THE ROSE MARCH - The Smashing Pumpkins
03 . 04 . 09 . WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
04 . 03 . 10 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
05 . 08 . 17 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
06 . 06 . 09 . SAY - John Mayer
07 . 07 . 32 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
08 . 17 . 02 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
09 . 05 . 16 . LISTOPAD - Coma
10 . 11 . 04 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald

11 . 10 . 13 . FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
12 . 09 . 18 . WE'LL LIVE AND DIE IN THESE TOWNS - The Enemy
13 . 12 . 05 . FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
14 . 13 . 16 . CAŁKIEM SAM - Totentanz
15 . 21 . 02 . THE PRETENDER - Foo Fighters
16 . 15 . 58 . THE FUNERAL - Band Of Horses
17 . 14 . 16 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
18 . 16 . 13 . LOST IN INFINITY - Animations
19 . 19 . 45 . ICKY THUMP - The White Stripes
20 . 18 . 07 . WAVING FLAGS - British Sea Power

21 . 29 . 02 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
22 . NN . 01 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
23 . 24 . 02 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
24 . 23 . 39 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
25 . 25 . 03 . U.R.A. FEVER - The Kills
26 . NN . 01 . METEMPSYCHO - Katarzyna Nosowska
27 . 22 . 22 . PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler
28 . 30 . 02 . THE BEGINNING OF THE TWIST - The Futureheads
29 . 20 . 12 . DEAD SOUND - The Raveonettes
30 . NN . 01 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather


Nowości: 3 Skoki: 8 Spadki: 13 Pozostało: 6

Moje wypadki z TOP30
z 26 po 04 tyg. I'LL BE WAITING - Lenny Kravitz
z 27 po 06 tyg. A PLACE IN THE RAIN - Joe Jackson
z 28 po 03 tyg. WSPINACZKA (CZYLI HISTORIA PEWNEJ REWOLUCJI) - Lady Pank


MOJA POCZEKALNIA

31 . 32 . CZASAMI MAM DO CIEBIE ... - Big Day
32 . -- . STRANGE TIMES - The Black Keys
33 . 31 . SIGNAL - Grendel
34 . 37 . IN THE CITY - Chromatics
35 . 36 . YOUR SALVATION - Division By Zero
36 . -- . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
37 . 41 . TWO SISTERS - Fiction Plane
38 . 39 . DON'T GO AWAY IN SILENCE - Satellite
39 . 40 . MEIN WEG IST MEIN WEG - Nena
40 . 35 . SUPERNATURAL SUPERSERIOUS - R.E.M.

41 . 38 . WE GO HUNTING - iLiKETRAiNS
42 . -- . TEAR DOWN THESE HOUSES - Skin
43 . 46 . YOUR LIFE - Iluzjon
44 . 42 . ROCK AND ROLL - Stevie Nicks
45 . -- . RESTING PLACE - Caamora
46 . 44 . FOR LOVE - Hinterland
47 . 50 . BETWEEN SHADOWS - After
48 . 48 . NORMAL - Porcupine Tree
49 . 45 . NA KAZIMIERZU TY - Dominik Kwaśniewski & Agnieszka Chrzanowska
50 . 43 . M.I.A. - Avenged Sevenfold

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.03.2008 01:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
Yacy napisał(a):30 . NN . 01 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
Chyba pan Marek tutaj zadziałał Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
09.03.2008 09:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
I jeszcze troszkę spóźniony komentarz:

„Szklana góra” po raz czwarty!!! I w tej chwili nic nie wskazuje na to aby miało być inaczej … Icon_wink2 Chociaż U2 krok po kroczku pnie się w górę i nadal bardzo mi się podoba. DYNIE też nie będą cały czas zadowolone z vice-pozycji… Happysad jest właśnie tuż po promocji. Zdobyli fotel lidera Listy Formowej na forum.lp3.pl. Zadebiutowali na 16 miejscu lp3. No i czeka ich koncert, który będę miał okazję zobaczyć. Te trzy czynniki sprawiają, że zamiast w dół, ponownie ruszyli w górę Icon_smile2 A to jeszcze nie wszyscy… W top 10 pojawiają się dwie Panie. Bardzo różne pod każdym względem!!! Ale obie nie powiedziały, a raczej nie zaśpiewały jeszcze ostatniej nutki Icon_mrgreen

A pojawiły się bardzo ciekawe – zresztą jak zawsze Icon_wink2 – nowości. The Last Shadow Puppets – to projekt, w którym udział bierze wokalista Arctic Monkeys!!! Nagranie z miejsca mną zawładnęło! Jest w nim coś takiego, że absolutnie nie mogę się od niego oderwać … O kolejnych dwóch pisałem już tydzień temu. Dodam tylko, że nic się nie zmieniło. Icon_smile2

W poczekalni znajdziemy 4 nowe utwory.
The Black Keys – wcześniej gdzieś już ich słyszałem. Porównani zostali do White Stripes – zresztą last.fm też ich tak klasyfikuje – a wczoraj usłyszałem ich dokładnie w NOCY MUZYCZNYCH PEJZAŻY. I to wystarczyło na wysoki debiut!
Riverside – nowy singel z ostatniej płyty. F a n t a s t y c z n y !!!
Skin – z zestawu lp3
Caamora – zakupiłem ich dwie EPki. I to jest najlepszy utwór z obu płytek. A na dniach dostanę ich podwójny album SHE. Na wokalu Polka!!! - Agnieszka Świta. A o stronę muzyczną dba klawiszowiec Clive Nolan, który na co dzień jest członkiem grupy … Pendragon!!!!!

PS. Wszystkie nowości na moim chomiku (Skin u abd3mz Icon_wink2 )

Aaaaaaa jeszcze >>Nieszczęśliwa “7” << :

Eddie Vedder - Society
The Battle of Land and Sea - I Built the Sea
Boy Kill Boy - Promises
The Swimmers - It's Time They Knew
The Courteeners - What Took You So Long?
The Alarmists - Walking Away
Cats On Fire - I am the white-mantled king


.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.03.2008 10:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
Yacy napisał(a):42 . -- . TEAR DOWN THESE HOUSES - Skin


co to? skąd to?
coś nowego zapowiadającego nową płyte :?:
09.03.2008 05:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Yacy napisał(a):Riverside – nowy singel z ostatniej płyty. F a n t a s t y c z n y !!!
Muszę sobie przypomnieć, bo dawno nie słuchałem tego krążka.

.
09.03.2008 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):co to? skąd to?
coś nowego zapowiadającego nową płyte
nie wiem czy to zapowiedź nowej płyty bo utwór pochodzi ze scieżki do filmu 'PARLAMI D'AMORE'. Ale sam utwór zapowiada sie całkiem nieźle Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.03.2008 10:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #7
 
Nie ma Passengera, chlip... Ale moze Riverside bedziemy mieli wspolny, na razie sie sciaga z chomika Icon_smile

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
09.03.2008 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
Yacy napisał(a):05 . 08 . 17 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
Co Wy wszyscy z tą Długą Drogą W Dół ? Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):26 . NN . 01 . METEMPSYCHO - Katarzyna Nosowska
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Spróbuję przesłuchać płytę w tym tygodniu.
Nowości już się ściągają, więc napiszę o tych z poprzedniego tygodnia. Wszystkie były przyjemne. Poza jedną. Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):08 . 17 . 02 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
U mnie ociera się o miano bardzo dobrej. Ciężko będzie...
10.03.2008 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):U mnie ociera się o miano bardzo dobrej. Ciężko będzie...
cieszy mnie to bardzo, bo na lp3 raczej sukcesów nie wróżę Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.03.2008 01:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Yacy napisał(a):cieszy mnie to bardzo, bo na lp3 raczej sukcesów nie wróżę Icon_frown
Wydaje misie, że do poczekalni może wejść, a potem to wszystko może się zdarzyć. Icon_biggrin3
10.03.2008 06:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
No właśnie co jest z ta Szklaną Górą Icon_mrgreen . Wszędzie jej pełno Icon_wink2
DDWD u Ciebie też odnotowała awans Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):08 . 17 . 02 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
Własnie zapoznałem się z tym utworem i muszę jeszcze kilka razy go przesłuchać , może mnie porwie Icon_biggrin3
Po za tym Justyna śrubuje rekord na Twojej liście
Kibicuje The Chronicles Of Israfel , tym bardziej że poszli ostro w górę , Icon_biggrin3
A z nowości poprę bardzo dobry utwór Kasi Nosowskiej.
Zaitrygował mnie także Riverside, ale w tej chwili nie pamiętam tego utworu.
Czas odświeżyć pamięć Icon_biggrin3
10.03.2008 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
Yacy napisał(a):
abd3mz napisał(a):U mnie ociera się o miano bardzo dobrej. Ciężko będzie...
cieszy mnie to bardzo, bo na lp3 raczej sukcesów nie wróżę Icon_frown
Dokładnie 10 lat temu, na liscie był kawałek "Zapach" - Hedone i Renata Przemyk, pamiętam, że liczyłem na pierwszą trójkę, a to nie wyszło z trzeciej dziesiątki Icon_confused

.
10.03.2008 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
stavanger napisał(a):Dokładnie 10 lat temu, na liscie był kawałek "Zapach" - Hedone i Renata Przemyk, pamiętam, że liczyłem na pierwszą trójkę, a to nie wyszło z trzeciej dziesiątki
tak własciwie to tylko KOCHANA z Kasią Nosowską odniosla sukces na lp3. No ale mimo, ze to utwór własciwie Renaty, to raczej "sprawka" Kasi ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.03.2008 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Aro napisał(a):Zaitrygował mnie także Riverside, ale w tej chwili nie pamiętam tego utworu.
ja właściwie płytę przesłuchałem, może ze dwa razy. I absolutnie nie zauważyłem tego kawałka, ale po "wyjęciu" z płyty brzmi nieźle Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.03.2008 10:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
Re: 376 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):The Last Shadow Puppets – to projekt, w którym udział bierze wokalista Arctic Monkeys!!! (...)
Caamora – zakupiłem ich dwie EPki. I to jest najlepszy utwór z obu płytek. (...) A o stronę muzyczną dba klawiszowiec Clive Nolan, który na co dzień jest członkiem grupy … Pendragon!!!!!
znakomite rekomendacje, więc bardzo postaram się znaleźć czas, żeby się z tym zapoznać.
w jaki sposób docierasz do takich rzeczy?

na podium potrząsam dłonią wraz z gratulacjami tylko miejscu pierwszemu Icon_smile2 .
wszyscy się w tym tygodniu emocjonują DDWD, więc i ja też - baaardzo się cieszę z awansu!
a co do Foo Fighters, to widzę, że tym razem ja mam znowu u siebie tendencję odwrotną niż u Was (tzn. u Ciebie też Icon_smile2 ). niech się wspina dalej, jak najbardziej!
Mark spada - ale i tak był wyjątkowo długo! (jakoś nie zwróciłam uwagi na to wcześniej)
a wpływy NL na razie bardzo delikatne Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
12.03.2008 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):znakomite rekomendacje, więc bardzo postaram się znaleźć czas, żeby się z tym zapoznać.
w jaki sposób docierasz do takich rzeczy?
w wiekszości przez przypadek.
The Last Shadow Puppets - na wikipedi szukałem info o nowym singlu AM. Tam znalazłem odnoścnik do strony projektu nad którym pracuje wokalista. Podobno leci tam w tle ten utwór, ale ja mam ciągle problem z glosem na stronach www, więc wpisałem w google i ... wyskoczyła strona ze zgranym utworem ze strony Icon_mrgreen
Caamora - ja ciągle sporo płyt kupuję na CD, mimo iż dużo mam z sieci. Korzystam ze stron kilku sklepów internetowych. Caamorę znalazłem na RockSerwisie. I EPki już mam a duża płyta już do mnie jedzie Icon_mrgreen
I to tak najczęsciej. Po za tym odwiedzm kilka stron o muzyce np. progresywnej - tam też było o Caamorze.
Brakuje mi jednak jakiegoś dojścia do nowych singli. Jedną stronę podawał kiedyś Gary i z niej korzystam, ale to jednak nie pełne informacje. I "tylko" tyle Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.03.2008 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
jak cudownie patrzec na niezmienny szczyt zestawienia...
"Dluga droga..." znowu tak wysoko! Icon_biggrin3 to wszystko niesamowite jest!
"Nic nie pachnie jak ty" juz w dziesiatce! spodziewalem sie tego, ale teraz staje sie to dla mnie nie tylko spodziewane, ale i zrozumiałe.
"This Is The Life" tez juz w dziesiatce Icon_smile2.
"Pretender" jak ladnie Icon_smile2.
"Icky" i "Funeral" zadziwiaja bez przerwy, juz nawet brakuje slow by opisac zdumienie.
"M.I.A." na wylocie Icon_frown.
12.03.2008 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
ku3a napisał(a):"Dluga droga..." znowu tak wysoko! to wszystko niesamowite jest!
za kilkanaście dni koncert w Elblągu... i znów się pewnie będzie działo Icon_wink2
A tak właściwie za to całe zamieszanie jest jedna osoba odpowiedzialna Icon_wink2 Dzięki Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.03.2008 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
Re: 376 MOJA LISTA
W tygodniu przesłuchuję nowe piosenki na zasadzie, czy ma szansę od razu wskoczyć do mojego zestawienia, więc słucham fragmentu, jak mnie niespecjalnie rusza, to drugiego fragmentu, a jak w ogóle to na pierwszym kończe. Potem piosenki dostają jeszcze szansę w weekend. Tylko te, które od razu mi przywalą, słucham w całości i ewentualnie przesuwam na odpowiednie miejsce winampowej listy. Twoje nowości niestety poczekają na weekend, ale pierwsze wrażenie w dwóch przypadkach jest dobre, a co do Nosowskiej to że to chyba najsłabszy z poznanych z tej płyty.
12.03.2008 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
kajman napisał(a):a co do Nosowskiej to że to chyba najsłabszy z poznanych z tej płyty.
no cóż ja się wahałem co wrzucić to czy Makro. Jednak wrażenia z koncertu przeważyły!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.03.2008 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości