Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I to by było na tyle.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
RE: I to by było na tyle.
(13.11.2011 11:23 PM)Yacy napisał(a):  wcześniej niezbyt wnikliwie czytałem ten temat... i chyba dobrze, bo wtedy nie przeczytałbym tego:
kajman napisał(a):Ja w obecnej chwili uważa to miejsce za gorsze dla mnie niż sebastos.
wolałbym tego nie czytać ...
kajman napisał(a):A ja wolałbym, żeby te texty pojawiły się tutaj, bo obecnie to tylko gołosłowne stwierdzenia.
a wg mnie jest to zbędne. wydaje mi się, że ta dyskusja do niczego dobrego nie doprowadzi, tym bardziej, że jedna strona nie bardzo może się tu wypowiadać.
Nie wiem dlaczego wolałbyś nie czytać tego, że to miejsce jest dla mnie gorsze niż inne? Czy wszędzie muszę się czuć równie dobrze?
Ta dyskusja pewnie do niczego dobrego nie doprowadzi, ale uważam że nie jest na miejscu rzucanie gołosłownych oskarżeń.
13.11.2011 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #82
RE: I to by było na tyle.
kajman napisał(a):Nie wiem dlaczego wolałbyś nie czytać tego, że to miejsce jest dla mnie gorsze niż inne? Czy wszędzie muszę się czuć równie dobrze?
z tego samego powodu z jakiego nie lubię czytać w swoim dziale, że to jest kiepskie, a tamto to disco. po prostu wg mnie lepiej gdzieś nie wchodzić niż pisać źle.
oczywiście są tematy w których można, a nawet należy takie rzeczy pisać, ale po co akurat tu i akurat w tym momencie? trochę to wygląda jak dolewanie oliwy do ognia.
znam Cię i wiem, że nie taka była Twoja intencja, ale ... wolałbym żeby kierunek dyskusji był nieco inny.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.11.2011 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: I to by było na tyle.
(14.11.2011 12:04 AM)Yacy napisał(a):  wolałbym żeby kierunek dyskusji był nieco inny.
Też wolałbym.
14.11.2011 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
RE: I to by było na tyle.
To przykre, że to forum jest według Ciebie gorsze, bo parę osób lubi tu kilku wykonawców granych w Zetce czy RMF-ie...
14.11.2011 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #85
RE: I to by było na tyle.
Racja. To jest mycharts i powinniśmy tutaj pisać tylko o tym forum.
A skoro ktoś tu się źle czuje to nie musi o tym obwieszczać całemu światu.
Myślę , że nie każdy sobie tego życzy.
Ja przynajmniej sobie nie życzę. Jestem tu dla zabawy, muzycznej dyskusji i nikogo nie mam zamiaru negować za jego gusta muzyczne.

Powstał problem ''forumowej'' i myślę, że jedynie o tym powinniśmy tutaj pisać.
14.11.2011 01:10 AM
Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #86
RE: I to by było na tyle.
Panowie, przywołuje do porządku, ten dział nie służy do kłótni które forum jest lepsze a które gorsze.
Kolejne posty nie na temat będą usuwane.

A tak to powiem prywatnie, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
14.11.2011 01:37 AM
Cytowanie selektywne
pabloyd
Unregistered

 
Post: #87
RE: I to by było na tyle.
Nie widzę najmniejszego powodu by pozwalać tylko jednej stronie na wypowiedzi i nie dać szans na ripostę.
Można przecież wydzielić temat i przenieść go do Hyde parku na przykład.
Ale skoro tylko jedna strona może się wypowiadać w tym wątku (poniekąd to rozumiem, wszak to dział tego użytkownika), to ja swoją odpowiedź umieszczam w swoim dziale tutaj: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=13359
14.11.2011 12:31 PM
Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #88
RE: I to by było na tyle.
Nie podoba mi się forma tej dyskusji nie mówiąc już o tym, że nie wiem czemu to ma służyć.
pabloyd napisał(a):Nie widzę najmniejszego powodu by pozwalać tylko jednej stronie na wypowiedzi i nie dać szans na ripostę.
jeśli to sie odnosi do mojego postu, to akurat mi chodziło o osoby, które nie piszą już na mycharts i przez to nie mogą z Twoimi argumentami dyskutować.

myślę, że kajman już napisał o swojej rezygnacji z liczenia Forumowej wszystko. temat zamykam.
a jeśli chcecie Mu podziękować za lata pracy to piszcie na pw.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.11.2011 01:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #89
RE: I to by było na tyle.
Źle się dziać zaczyna na naszym forum, chodzi o jakieś dziwne zachowanie niektórych z userów. Informuje że jak się komuś nie podoba mycharts to go siłą trzymać nie będziemy. Osoby zainteresowane wiedzą o czym mowa !
14.11.2011 07:35 PM
Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #90
RE: I to by było na tyle.
kajman napisał(a):Już raz coś takiego nastąpiło i to fakt niepublikowania mojego notowania na tym forum na czas świadczy, że mój związek z tym forum jest już bardzo luźny. Pewnie jeszcze będę (przynajmniej co jakiś czas) umieszczał swoje listy, pewnie będę się wypowiadał w niektórych tematach ale na tym koniec.


powyżej przypominam wypowiedz kajman-a a taki ma luźny stosunek do tego forum ze doprowadził do kłótni na forum.
powiem to krótko, albo będzie porządek albo to nie ma sensu. To wszystko nie ma żadnego sensu, po co te kłótnie o nominacje, przypierdzielanie sie do userow o jakieś literówki. i można tak przytaczać bez końca.
brak mi słów

A ten post dotyczy buzliwej dyskusji odnośnie nominacji na MYCHY
13.04.2012 09:09 PM
Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #91
RE: I to by było na tyle.
to teraz będziemy wyciągać stare posty? fajnie.
i Ty piszesz o przypierdzielaniu się?

rado napisał(a):brak mi słów
mi też.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2012 10:16 PM przez Yacy.)
13.04.2012 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości