Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I to by było na tyle.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
I to by było na tyle.
Niniejszym informuję, że 270 notowanie Forumowej było ostatnim, które policzyłem. Od owego momentu zaprzestaję liczenia i w związku z tym prezentowania cotygodniowego podsumowania list przebojów na tym forum. Decyzja dojrzewała już jakiś czas i pewnie jeszcze kilka podsumowań by się jeszcze ukazało, lecz liczenie Forumowej nie zawierającej mojej listy wzbudziło we mnie zdecydowaną niechęć. Już raz coś takiego nastąpiło i to fakt niepublikowania mojego notowania na tym forum na czas świadczy, że mój związek z tym forum jest już bardzo luźny. Pewnie jeszcze będę (przynajmniej co jakiś czas) umieszczał swoje listy, pewnie będę się wypowiadał w niektórych tematach ale na tym koniec.
07.11.2011 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
RE: I to by było na tyle.
na początek - kajman - wielkie DZIĘKUJEMY za wszystkie podliczone notowania! Naprawdę wielki szacunek za cały trud włożony w tę pracę Icon_smile

Przyznam się, że od ponad roku spodziewałem się, że coś takiego prędzej czy później nastąpi.
Teraz trzeba będzie znaleźć chętną osobę do dalszego prowadzenia Forumowej, jeżeli takowa się znajdzie.
Ja z chęcią bym się tym zajął, ale niestety momentami brakuje mi czasu na policzenie listy last.fm, a co dopiero forumowej.
07.11.2011 07:23 PM
Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: I to by było na tyle.
Wielka szkoda, ale przyznam szczerze, że też nie jestem bardzo zaskoczony.

Dzięki Kajmanie za te 270. notowań i ogrom pracy włożony w ich powstanie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.11.2011 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: I to by było na tyle.
tak, dziękujemy Ci bardzo kajmanie za pracę i wysilek włożony w liczenie (jakże niełatwe) forumowej.
Wielkie ukłony za to Icon_biggrin
i szkoda, że rezygnujeszIcon_rolleyes
07.11.2011 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
emigrant
Unregistered

 
Post: #5
RE: I to by było na tyle.
Liczenie Forumowej jest z pewnością pracochłonne.
Sam pewnie także nie maiłbym na to czasu.
A może by stworzyć listę z głosowaniem. Zdaję sobię sprawę, że przy małej ilości głosujących troszkę to się mija z celem ale gdyby była możliwość codziennego głosowania ... ?
07.11.2011 09:43 PM
Cytowanie selektywne
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: I to by było na tyle.
Icon_frown
Wielkie dzięki i ode mnie! Icon_smile
Tylko nie przestawaj postować Twojej listy, jeśli nie komentuję, to nie znaczy, że nie przeglądam prawie każdego notowania...
07.11.2011 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 622
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #7
RE: I to by było na tyle.
Wielka szkodaIcon_sad i wielkie dziękiIcon_smile za twoją pracę.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.11.2011 10:29 PM przez Szymek79.)
07.11.2011 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: I to by było na tyle.
A czy można wiedzieć, dlaczego zrezygnowałeś? ...
07.11.2011 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
RE: I to by było na tyle.
trochę zaskoczyłeś...
chociaż szoku nie przeżyłem, bo zdanie: "mój związek z tym forum jest już bardzo luźny". w moim przypadku pominąłbym "bardzo", ale coś w tym jest. czasy kiedy czytałem wszystkie działy dawno minęły...

mimo wszystko szkoda, bo teraz zapewne Forumowej nie będzie... przez ułamek sekundy pomyślałem, że ... ale nie nie dałbym rady...

kajman, wielkie dzięki za te 5 lat z haczykiem!!! świetna robota! Icon_smile2


prz_rulez napisał(a):A czy można wiedzieć, dlaczego zrezygnowałeś? ...
przecież w pierwszym poście napisał...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.11.2011 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: I to by było na tyle.
Napisał dość niejasno. Wybaczcie, ale od czasu pewnych wydarzeń na forum mam wrażenie, że każde takie posunięcie ma jakieś drugie dno. Oczywiście, może to być powód braku czasu, ogólnego zmęczenia i tak dalej. Niemniej jednak...
08.11.2011 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
RE: I to by było na tyle.
(08.11.2011 12:18 AM)Yacy napisał(a):  chociaż szoku nie przeżyłem, bo zdanie: "mój związek z tym forum jest już bardzo luźny". w moim przypadku pominąłbym "bardzo", ale coś w tym jest. czasy kiedy czytałem wszystkie działy dawno minęły...
Forum bardzo się zmieniło od mojego pierwszego wpisu, muzyka też jest oczywiście inna niż 4-5 lat temu (ale czy gorsza...), bardzo wiele pozytywnych chwil tutaj przeżyłem/przeżywam, ale nie można żyć cały czas wspomnieniami, choćby były jak najpiękniejsze. Poziom retoryczny prowadzonych dyskusji zależy przecież od Nas.
08.11.2011 02:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: I to by było na tyle.
Icon_frown
kajman, dzięki za cały poświęcony czas!
mam nadzieję, że forumowa przetrwa...
08.11.2011 02:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: I to by było na tyle.
Muzyka jest po prostu bardziej różnorodna. Każdy może w końcu znaleźć swoją niszę i to jest moim zdaniem piękne!
08.11.2011 02:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: I to by było na tyle.
Szkoda, dziękujemy za wkład pracy i za zaangażowanie

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
08.11.2011 06:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: I to by było na tyle.
Kajman dzięki za forumową, którą prowadziłeś tak długo. I tak robiłeś ją bardzo długo a dobrze wiem ile czasu na takie jedno notowanie potrzeba poświęcić (kiedyś prowadziłem coś podobnego, przy podobnej ilości list a wytrzymałem tylko kilka tygodni).

Może znajdzie się ktoś chętny do dalszego prowadzenia (w co jednak wątpię...)
A może trzeba będzie zliczać tylko np top 10 (na pewno byłoby łatwiej i ktoś by się skusił na prowadzącego)...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
08.11.2011 08:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
RE: I to by było na tyle.
piotreklp3 napisał(a):Forum bardzo się zmieniło od mojego pierwszego wpisu, muzyka też jest oczywiście inna niż 4-5 lat temu
mi raczej chodziło o to, że ja się bardziej zmieniłem niż Forum Icon_mrgreen

chris975 napisał(a):I tak robiłeś ją bardzo długo a dobrze wiem ile czasu na takie jedno notowanie potrzeba poświęcić (kiedyś prowadziłem coś podobnego, przy podobnej ilości list a wytrzymałem tylko kilka tygodni).
problemem nie jest liczba lista, a zróżnicowanie formatów! ale może ktoś...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.11.2011 08:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: I to by było na tyle.
No tak, żonka zajmuje trochę czasu Icon_wink
08.11.2011 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
RE: I to by było na tyle.
to nawet nie o to chodzi, ale w tym też coś jest Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.11.2011 12:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: I to by było na tyle.
Przede wszystkim dziękuje za wszystko, co tutaj napisaliście.Icon_biggrin
Sprostuję jedną rzecz: podsumowywałem tylko 227 notowań. Rozpoczął to Konrad, ja to tylko w pewnym momencie przejąłem.
Moje odejście nie ma podwójnego dna. Forum muzycznie mocno się zmieniło. Kiedyś może było zbyt dużo rocka, teraz (w moim odczuciu) jest mocno zdominowane przez muzykę disco. Poza tym stopniowo odchodzi (najczęściej na sebastosa) sporo osób, a tych, których gusty muzyczne są bliskie moim jest coraz mniej. To wszystko powoduje, że z coraz mniejszą chęcią postuję tutaj swoje notowania, a zdarzyło mi się już dwa razy zapomnieć o wrzuceniu ich na czas. A liczenie wyników, w których nie zawiera się moja cząstka nie jest już przyjemnością.
Mój gust muzyczny się zmienił w tym czasie w jakimś stopniu, ale w większym zmienił się jednak stylistycznie gust statystycznego użytkownika forum. Widać to w wynikach Forumowej. To też jest dla mnie czynnikiem zniechęcającym. No cóż, jestem jaki jestem, już się raczej zbyt mocno nie zmienię. Szkoda, bo dla mnie kiedyś to forum było jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.
09.11.2011 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
RE: I to by było na tyle.
Jaka była największa liczba utworów, które były brane pod uwagę przy podliczaniu forumowej w jednym tygodniu, pytam z ciekawości?
09.11.2011 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości