Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy organizacyjne
pabloyd
Unregistered

 
Post: #61
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
(05.11.2011 08:16 AM)thestranglers napisał(a):  Chciałem tego zakazać bo chyba każdy da 3 pkt swojemu typowi i to będą takie "martwe" 3 pkt, ale może się mylę? Czy demokracja demokracją i nie odbierać prawa głosu na siebie?
Mogą być remisy, bo każdy da 3 pkt swoim kandydatom Icon_mrgreen
Oczywiście jestem za bezwzględnym zakazem głosowania na swoje propozycje - oczywiście dotyczy etapu wyłaniania uczestników euro, ale to chyba oczywiste.

(05.11.2011 08:16 AM)thestranglers napisał(a):  Druga sprawa: czy w samym plebiscycie głosujemy raz w tygodniu czy raz dziennie?
Tylko i wyłącznie tygodniowo. Jeśli byłoby dziennie to ja na przykład nie dam rady.
08.11.2011 02:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #62
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
pabloyd napisał(a):thestranglers napisał(a): Druga sprawa: czy w samym plebiscycie głosujemy raz w tygodniu czy raz dziennie?
Tylko i wyłącznie tygodniowo. Jeśli byłoby dziennie to ja na przykład nie dam rady.
OK, nie było póki co innych opinii więc zostaje głosowanie raz tygodniowo.
pabloyd napisał(a):Mogą być remisy, bo każdy da 3 pkt swoim kandydatom.
Oczywiście jestem za bezwzględnym zakazem głosowania na swoje propozycje - oczywiście dotyczy etapu wyłaniania uczestników euro, ale to chyba oczywiste.
Remisy być nie muszą, bo dajemy po 3, 2 i 1 punkcie na każdy kraj, więc głosy się rozłożą. OK, nie głosujemy na swoje kandydatki zgodnie z moją propozycją (możemy głosować na nie jeśli pojawiły się w czyichś typach, tak może się zdarzyć i będzie to sensowne). Tak, tyczy to się tylko eliminacji krajowych.
08.11.2011 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #63
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
(08.11.2011 04:37 PM)thestranglers napisał(a):  OK, nie głosujemy na swoje kandydatki zgodnie z moją propozycją (możemy głosować na nie jeśli pojawiły się w czyichś typach, tak może się zdarzyć i będzie to sensowne).
Ale wtedy dwie osoby dadzą ten sam typ, zagłosują na niego (bo ktoś inny dał) i utwór dostanie 6 punktów od dwóch osób, które go zaproponowały.
Oczywiście jeśli taka jest decyzja to przyjmuje, ale mój głos był na "bezwzględny zakaz głosowania na swoje typy".
09.11.2011 12:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #64
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
pabloyd napisał(a):Oczywiście jeśli taka jest decyzja to przyjmuje, ale mój głos był na "bezwzględny zakaz głosowania na swoje typy".
Możemy przyjąć bezwzględny zakaz. Nie widzę problemu. Jeśli nie będzie głosów odmiennych to zatwierdzam "poprawkę Pabloyda";)
10.11.2011 08:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #65
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Oczywiście ten zakaz tylko przy eliminacjach krajowych? To jestem za.
10.11.2011 10:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 445
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #66
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
thestranglers napisał(a):Możemy przyjąć bezwzględny zakaz. Nie widzę problemu. Jeśli nie będzie głosów odmiennych to zatwierdzam "poprawkę Pabloyda";)
jestem, za.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
10.11.2011 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #67
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Ja się już nie mogę doczekać tych propozycji muzycznych. Icon_lol
Mam teraz 3 dni wolnego to chyba zacznę przygotowywać swoje typy.
I fajnie, że projekt Euro wywołał aż takie zainteresowanie. Icon_smile
10.11.2011 06:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #68
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia, czyli ten warunek o tym że propozycja ma nie być na listach notowana. Jak to sprawdzić ?
10.11.2011 07:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #69
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
No właśnie. Ja myślę o jednej ukraińskiej piosence ale nie mam pewności czy gdzieś była na listach - co jest nawet prawdopodobne
10.11.2011 07:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #70
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
pabloyd napisał(a):Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia, czyli ten warunek o tym że propozycja ma nie być na listach notowana. Jak to sprawdzić ?
Ja odwołuję się zawsze do angielskiej wikipedii. Większość wykonawców jest tam rzetelnie opracowana. A jak pozycje jakichś singli nie wymienione to znaczy że były klapą, więc się kwalifikują. Wpisać jakieś słowo o źródłach, np. podać tę wikipedię? Jak uważacie?
Art. Brut. napisał(a):Oczywiście ten zakaz tylko przy eliminacjach krajowych?
Tak. Same pojedynki będą proste: "masz jeden głos na tydzień i rób z nim co chcesz!";) Zaraz wprowadzam poprawkę Pabloyda do regulaminu.
emigrant napisał(a):Ja się już nie mogę doczekać tych propozycji muzycznych.
I fajnie, że projekt Euro wywołał aż takie zainteresowanie.
Cieszę się również, mam nadzieję, że spotka się z zainteresowaniem nie tylko postujących... Propozycje zgłaszamy już od wtorku jak będziemy znać 16stkę. Proponuję by w wątku dla propozycji pisać tylko wykonawcę + tytuł a teledyski prezentować ewentualnie w swoich wątkach (każdy robi sobie kampanię wyborczą). Ułatwi to przeglądanie samych propozycji i główny wątek nie rozrośnie się do monstrualnych rozmiarów. Zainteresowani będą odsyłani do autora postu... Co Wy na to?
10.11.2011 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #71
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
emigrant napisał(a):Ja myślę o jednej ukraińskiej piosence ale nie mam pewności czy gdzieś była na listach - co jest nawet prawdopodobne
Zakaz dotyczy tylko uk top40, billboardu i topu wszech czasów żeby angielskie i polskie propozycje nie miały lepiej (no i ci artyści z Europy którzy weszli na wspomniane listy).
10.11.2011 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #72
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Ja proponuję z tego tematu zrobić organizacyjny, a opracowane zasady i terminarz wkleić do zupełnie nowego tematu. Już napisałem do Jacka w sprawie podforum i można będzie niedługo działać Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.11.2011 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #73
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
ok, to czekam na wytyczne od Yacego gdzie wklejać
10.11.2011 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #74
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
dział już powstał, ale go nie widać Icon_rolleyes czekam na wskazówki od Rado... jak tylko napisze to będzie widać na Forum
GRY I ZABAWY
- Muzyczne Euro 2012

i tam będzie można zakładać tematy dotyczące EURO

Mam pytanie bo nie śledzę dyskusji. są jakieś ograniczenia dotyczące powstania utworów? może być utwór dajmy na to z 1980 roku?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.11.2011 03:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #75
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Yacy napisał(a):są jakieś ograniczenia dotyczące powstania utworów? może być utwór dajmy na to z 1980 roku?
nie ma, nie ma co się ograniczać w czasie czy gatunku Icon_wink
Yacy napisał(a):dział już powstał, ale go nie widać Icon_rolleyes czekam na wskazówki od Rado... jak tylko napisze to będzie widać na Forum
GRY I ZABAWY
- Muzyczne Euro 2012

i tam będzie można zakładać tematy dotyczące EURO
Dzięki wielkie. Trzymaj kciuki by zabawa się powiodłaIcon_wink myślę że zabawy w przyszłości będą dotyczyły nie tylko Euro
11.11.2011 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #76
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Już dział aktywowałem,
11.11.2011 03:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #77
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
tylko, ze ja np nie widzę...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.11.2011 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #78
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
to sobie odśwież przeglądarkę
11.11.2011 04:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #79
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
ja odświeżyłem i też nie widzę
11.11.2011 04:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #80
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
o ... nie wiedziałem...

myślisz, że przed napisaniem postu tego nie zrobiłem?
przerabialiśmy to już przy listach nowych użytkowników.
widać tylko jak się kliknie na zakładkę.

ale może nie tylko u mnie tak jest. ktoś jeszcze nie widzi?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.11.2011 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  grupy i faza pucharowa - sprawy organizacyjne thestranglers 37 9 544 20.05.2012 04:14 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości