Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy organizacyjne
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #41
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Wygląda na to że pozostaje tylko jedna kwestia do rozstrzygnięcia jakie mają być to nagrania.
Co to znaczy czy coś było hitem czy nie bo dla prawie każdego z nas oznacza co innego.
Czy proponowane nagrania to może być dowolny utwór czy tylko takie które było wydane na singlu?
Co z propozycją aakata żeby to było nagranie którego nie było w Top40 UK i US wg mnie ma ona sens jeśli pod uwagę weźmiemy tylko singlowe wydawnictwa?

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
01.11.2011 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #42
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
z definicją singla ostatnio jest jeszcze gorzej niż z definicją hitu, bo nawet wykonawcy czasem nie wiedzą, co w końcu jest singlem z ich płyty, a co nie, tak więc to rozróżnienie jest nam do szczęścia zupełnie niepotrzebne Icon_smile ja myślę, że i single i niesingle, co to za różnica, jeśli piosenka jest dobra Icon_smile bo o to przecież chodzi, by zrobić mistrzostwa tych najciekawszych nagrań (selon vox populi) Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.11.2011 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Czasem znany hit nie musiał być singlem żeby zaistnieć w świadomości (np. szereg utworów U2). Może do obostrzeń w postaci UK top 40 i Billboardu dołączyć lp3 i listę wszech czasów trójki?
01.11.2011 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Fajna idea.
na pewno wezmę udział.
Czyli najpierw eliminacje - każdy może zgłosić 1 utwór do 1 kraju, a następnie w głosowaniu zdecydujemy i wspólnie wybierzemy reprezentanta, tak?
02.11.2011 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #45
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Tak Icon_smile

Myślę, że LP3 możemy zostawić, bo raz, że nie wszyscy użytkownicy są obeznani z trójkową playlistą z ostatnich 30 lat, a dwa, że często bywa tak, że piosenki, które tam były całkiem wysoko obecnie często są zupełnie nieznane i zapomniane, nawet w Polsce. Nad ich TWC bym się zastanowił, bo on jest reprezentatywny w miarę dla tego, czego słuchają i co znają Polacy.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.11.2011 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #46
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
W sumie racja z LP3 (moje propozycje mogły się jakoś psim swędem tam znaleźć i wtedy klapa).
Więc obok UK top 40 i Billboardu wstawiamy Top WC trójki na czarną listę?Icon_smile
02.11.2011 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Tomekk napisał(a):na pewno wezmę udział.
Czyli najpierw eliminacje - każdy może zgłosić 1 utwór do 1 kraju, a następnie w głosowaniu zdecydujemy i wspólnie wybierzemy reprezentanta, tak?
1) Cieszę się.
2) Tak, wszystko jest na dobrej drodze.
02.11.2011 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #48
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Przecież to proste - Niech ktoś wstawi jakiś wynalazek muzyczny z Anglii i bardziej topowych muzycznie krajów Europy i sprawa będzie załatwiona
Kto pierwszy ten lepszy
Nie ma co dyskutować tylko wstawiać piosenki Icon_wink

a przecież może być to jakiś bonusik - rarytasik, remiks znanego wykonawcy, którego nie wszyscy znają
02.11.2011 09:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #49
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Powoli możemy chyba określać regulamin. Już trochę pozmieniałem pierwotny. Piszcie co ma jeszcze zawierać. Poczekajmy jednak do końca tygodnia z kandydatkami żeby każdy zainteresowany się wypowiedział co do samej zabawy. Napiszę wtedy nowy wątek, tylko gdzie go wstawić żeby był łatwy do znalezienia?
02.11.2011 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
emigrant napisał(a):remiks znanego wykonawcy, którego nie wszyscy znają
Od razu mówię, że oryginalne wykonania mają u mnie foryIcon_smile
02.11.2011 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #51
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
(02.11.2011 10:01 PM)thestranglers napisał(a):  Powoli możemy chyba określać regulamin. Już trochę pozmieniałem pierwotny. Piszcie co ma jeszcze zawierać. Poczekajmy jednak do końca tygodnia z kandydatkami żeby każdy zainteresowany się wypowiedział co do samej zabawy. Napiszę wtedy nowy wątek, tylko gdzie go wstawić żeby był łatwy do znalezienia?
Napisz do Rado albo lepiej do Yacego.
Może się da zrobić jakiś nagłówek u góry Forum z podlinkowaniem do tematu
02.11.2011 10:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #52
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
(02.11.2011 10:01 PM)thestranglers napisał(a):  Powoli możemy chyba określać regulamin. Już trochę pozmieniałem pierwotny. Piszcie co ma jeszcze zawierać. Poczekajmy jednak do końca tygodnia z kandydatkami żeby każdy zainteresowany się wypowiedział co do samej zabawy. Napiszę wtedy nowy wątek, tylko gdzie go wstawić żeby był łatwy do znalezienia?
Tak jak pisałem, napiszę do Yacy'ego i założy osobny dział i tam każdy etap zabawy będzie w osobnym wątku, żeby był porządek Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.11.2011 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #53
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
aaktt napisał(a):Tak jak pisałem, napiszę do Yacy'ego
okIcon_wink
02.11.2011 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #54
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Widzę że chyba uzgodniliśmy najważniejsze. Powoli zmieniam regulamin w poście nr 1.
Jeśli nie zgłosicie dalszych poprawek będzie można go uważać za wiążący.
Co do zgłaszania propozycji: myślę że możemy zacząć od 16 listopada (dzień po rewanżach barażowych) i dać sobie na to miesiąc (do 15 grudnia).
Każdy w miarę możliwości zgłosi 16 reprezentantów, po jednym dla każdego kraju.

Czy głosowanie na piosenki kandydatki w formie 3pkt, 2pkt i 1pkt (na każdy kraj) może przejść? Nie głosujemy na swoje typy chyba że pojawiły się u kogoś innego.
Moglibyśmy głosować cały styczeń.
03.11.2011 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #55
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Mnie się pomysł podoba
03.11.2011 09:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #56
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Regulamin zmieniony. Odsyłam do postu nr 1. Do 15 listopada zgłaszajcie ostatnie poprawki. Czekam też na informację gdzie umieścić regulamin i gdzie zgłaszać propozycje.
03.11.2011 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #57
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Wchodzę w to Icon_smile

(03.11.2011 09:04 PM)thestranglers napisał(a):  Nie głosujemy na swoje typy chyba że pojawiły się u kogoś innego.
To konstrukcja, która może prowadzić do układów przy zielonym stoliku Icon_wink
04.11.2011 07:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #58
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
pabloyd napisał(a):Nie głosujemy na swoje typy chyba że pojawiły się u kogoś innego.
To konstrukcja, która może prowadzić do układów przy zielonym stoliku
W sumie nie dyskutowaliśmy kwestii czy można będzie głosować w eliminacjach na swoją kandydatkę. Chciałem tego zakazać bo chyba każdy da 3 pkt swojemu typowi i to będą takie "martwe" 3 pkt, ale może się mylę? Czy demokracja demokracją i nie odbierać prawa głosu na siebie?
Druga sprawa: czy w samym plebiscycie głosujemy raz w tygodniu czy raz dziennie?
Wypowiedzcie się w tych tematach.
05.11.2011 08:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #59
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Zgadzam się, można zakazać głosowania na swoje prop.
05.11.2011 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #60
RE: muzyczne EURO (w miarę pilne!)
Proponuję, by po wstępnych ustaleniach zapostować ostateczne zasady gry.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
05.11.2011 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  grupy i faza pucharowa - sprawy organizacyjne thestranglers 37 9 533 20.05.2012 04:14 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości