Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 189 z dnia 15 lipca 2007
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
1981 napisał(a):mrsap napisał/a:
Rzeczywiście "Lights" jakoś wolno idzie... Moze tutaj potrzebne jest więcej niż jedno przesłuchanie na tydzień Za tydzień jednak już powinna być trzydziestka

Ja słucham o wiele częściej... czasem kilka razy dziennie na iPodzie! Rezultat? Już miejsce 4 na mojej liście. Życzę sobie takich wyników u Ciebie.
Może być ciężko z tym słuchaniem... Ja jednak mam o wiele dłuższą listę od Twojej, więc w ciągu tygodnia muszę przesłuchać na moim mp3 całą setkę... Rzadko kiedy udaje się tego dokonać, bo najczęściej puszczam z komputera, a wtedy słucham tego na co akurat mam ochotę...

kajman napisał(a):Natomiast gwarantuję w piątek wysoką nowość poznaną dzięki Twojej liście.
Bardzo jestem ciekaw Icon_razz Pewnie prędko tej listy nie zobaczę, bo w piątek prawdopodobnie wyjeżdżam nad morze (lp3 przepadnie...
:rollIcon_smile. Mam już swoje trzy typy Icon_smile2

Konrad napisał(a):Cieszy mnie Ash, Editors, nie znam numeru 1 niestety :roll:
Czekam więc aż u Ciebie się pojawią Icon_biggrin3 A numer jeden mogę podesłać Icon_smile2

Gary napisał(a):Spieracie się, a tak na prawdę to oboje macie racje. To celowy zabieg, że płytę otwiera muzycznie pogodna piosenka, choć przy końcówce już taka nie jest, natomiast tekst jest w swojej wymowie smutny. Dzieje się tak dlatego, że to jest jedna z 6 części tej samej opowieści. Ta akurat opisuje dzieciństwo.
To ciekawe Icon_smile2 Nie słyszałem o tym wcześniej...

kajman napisał(a):ku3a napisał/a:
Ale akurat sposrod moich trzech piosenek Therapy? kibicowalem najmniej. O wiele bardziej chcialem, zeby sukces odniosly Cree Summer i 650north.
no cóż, łaska słuchaczy na pstrym koniu jeździ. Ja też zreszyą jestem zdecydowanie Therapeutystą, a Cree Summer zniknęła już w otchłani zxapomnienie.
A ja Therapy? już znałem wcześniej z dawnego Rock Radia Mazowsze oraz z Antyradia, a więc zaliczałem ten kawałek do znanych mi wcześniej. A takie miały zdecydowanie mniejsze szanse... Zresztą i tak 650north podoba mi się milion razy bardziej i do tego jest w miarę świeży Icon_wink2 Cree Summer też pozybyłem się po pierwszym przesłuchaniu...

ku3a napisał(a):Przyznam, ze akurat Sick Puppies srednio mi podchodzi. U mnie dosc szybko odpadlo z rywalizacji i tym bardziej sie cieszylem, ze to moja propozycja pokonala ten kawalek w pojedynku
To utwór w stylu jaki bardzo lubię. Takie nowoczesne brzmienie o lekkim zabarwieniu post-grunge Icon_razz
Jakby komuś jeszcze to się spodobało to polecam debiutancką płytę zespołu Mercy Fall. A Sick Puppies oczywiście będę wyczekiwał, bo "All The Same" to przecież zapowiedź ich nowego albumu Icon_razz

ku3a napisał(a):Chyba zawsze radosc jest wieksza, jesli jest niespodziewana. I tak jest w tym przypadku! Nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze "Comfortable" pojawia sie na Twojej liscie! Mimo ze na razie to tylko poczekalnia. Pozycja jak na pierwszy tydzien jednak calkiem niezla, wiem bede trzymac kciuki w najblizszych tygodniach.
Hmm... Na prawdę się nie spodziewałeś, że mi się spodoba? Icon_wink2

ku3a napisał(a):dzisiaj zauwazylem, ze na ich MySpace mozna sobie odsluchac "Just A Picture" czyli moja propozycje do NL1
Aaaaa Icon_smile2 To ja już wiem skąd ja kojarzyłem ten utwór Icon_lol Icon_lol Icon_lol

ku3a napisał(a):Miedzy innymi widac zdjecia chlopakow w szatni na Legii ze znaczkiem klubu w tle
A teraz pewnie się tego wstydzą Icon_wink2

ku3a napisał(a):Nawet juz ostatnio nie sledzilem co sie dalej dzialo z Intertoto. Byl w ogole rewanz? To co zrobilo to bydlo w Wilnie znowu mnie zdolowalo .
Rewanżu nie było oczywiście. Kara jest bardzo wysoka. Legię wykluczono z pucharów na ten sezon i następny i oczywiście musi zapłacić sporą karę finansową. Na szczęście mają skąd wziąć te pieniądze, bo Janczyk jedzie do Moskwy Icon_mrgreen
Ja zdołowany nie byłem, bo to normalne, że "kibice" Legii zawsze coś nabroją Icon_frown
Teraz na szczęście już nigdzie nie będą jeździć, bo mają zakaz.

ku3a napisał(a):Znakomity wynik osiaga tez Velvet Revolver. Nie spodziewalem sie takiego skoku. Moze jednak jeszcze cos osiagnie...
Na pewno nie wylecą szybko. Jednak płyta Velvet Revolver nie okazała się taka straszna Icon_smile2 A ten kawałek jest wyjątkowo chwytliwy i do tego jeszcze ma odpowiedniego kopa Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):Cieszy mnie jeszcze debiut Nightwatchmana, a martwi gruchniecie "What I've Done".
Nightwatchmanowi jeszcze niedawno nie dawałem szans, a teraz zaczyna mnie chwytać... "What I've Done" już chyba nie wróci... Nie jest to zły kawałek, ale już mam go trochę dość... Linkin Park zaczyna mi działać na nerwy... Icon_neutral2 Ten tydzień był wyjątkowo fatalny, bo nie dość że WID tak poleciał, to jeszcze nowy singiel wyleciał z poczekalni... I bynajmniej nie będę szukać nowego kandydata na tej płycie Icon_evil Chyba, że jedna z trzech niezłych piosenek kiedyś wyjdzie na singlu...

ku3a napisał(a):Ale zes sie rozpisal! Jak dobijesz do 650. notowania to komentarze do ksiazki o Twojej liscie gotowe od reki . A jesli mialoby to byc, tak jak z LP3, po 650. notowaniu, to moze jakies 650north by sie tam znalazlo?
Tym razem rzeczywiście jakoś dużo tego wyszło... Niestety czasem nie potrafię się pohamować, żeby napisać o wszystkim co mi leży na sercu Icon_mrgreen
Może rzeczywiście byłby to dobry materiał na książkę, ale:
- niesety nie zapisuję sobie tego na komputerze, a z tymi forami może się stać to samo co się stało z naszym pierwszym...
- obawiam się, że wiele bym na tym nie zarobił Icon_wink2
- obawiam się, że zainteresowanie taką książką byłoby niewielkie Icon_wink2
- komentarze piszę dopiero od jakiegoś czasu... przez pierwsze sto kilkadziesiąt notowań żadnych komentarzy nie było...
- nie wiem czy ja dożyję do tego 650 notowania Icon_mrgreen
Zastanowię się czy nie wrzucić 650north w 650 notowaniu Icon_lol
Następne komentarze mogą być już nieco krótsze, bo powoli zaczynam wakacje...
A poza tym to już prędzej Ty powinieneś wydać książkę o forumowej z forum lp3 Icon_wink2

Póki co 10 tygodni dzieli mnie od podsumowania 200 notowań. To będzie pierwsze takie podsumowanie w historii mojej listy Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.07.2007 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):Natomiast gwarantuję w piątek wysoką nowość poznaną dzięki Twojej liście.
Bardzo jestem ciekaw Icon_razz Pewnie prędko tej listy nie zobaczę, bo w piątek prawdopodobnie wyjeżdżam nad morze (lp3 przepadnie...
:rollIcon_smile. Mam już swoje trzy typy Icon_smile2
U mnie jakoś piątkowe listy pojawiają się w czwartek, więc pewnie doczekasz. Bierze się to stąd, że też mam wakacje. A jak już wrzucę, to zdradzisz, czy trafiłeś? Pewnie to nie jest aż takie trudne, bo stosunek do większości Twoich utworów już znasz.
17.07.2007 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
mrsap napisał(a):A ja Therapy? już znałem wcześniej z dawnego Rock Radia Mazowsze oraz z Antyradia
u mnie wsrod kumpli jeszcze z liceum to calkiem popularny zespol, nawet zastanawialem sie czy to w ogole dawac do NL, czy nie jest zbyt popularny, ale jak widac nie wszyscy znaja, wiec ciesze sie, ze moglem troche rozpropagowac.
mrsap napisał(a):Cree Summer też pozybyłem się po pierwszym przesłuchaniu...
a ja tam lubie czasem posluchac nie tylko lojenia na perkusji i prawde mowiac nigdy nie odrzucam piosenek w NL po pierwszym przesluchaniu. Kazda ma przynajmniej 2 szanse. A Cree Summer jestem naprawde oczarowany.
mrsap napisał(a):Hmm... Na prawdę się nie spodziewałeś, że mi się spodoba? Icon_wink2
Icon_smile2 na pewno mialem nadzieje, ale od spodobania sie do wejscia na liste to dluga droga.
mrsap napisał(a):Na szczęście mają skąd wziąć te pieniądze, bo Janczyk jedzie do Moskwy Icon_mrgreen
a czy Janczyk jest łysy? Icon_mrgreen
ale z tym transferem to im sie udalo. Choc jak ogladalem mecze z Brazylia i USA to sobie myslalem, ze Janczyk gra w koncu super i ze Legia bedzie miala w tym sezonie z niego pocieche...
mrsap napisał(a):niesety nie zapisuję sobie tego na komputerze, a z tymi forami może się stać to samo co się stało z naszym pierwszym...
miejmy nadzieje, ze Konrad robi jakies backupy bazy...
mrsap napisał(a):obawiam się, że zainteresowanie taką książką byłoby niewielkie Icon_wink2
jakby co, to ja jeden egzemplarz juz sobie rezerwuje Icon_smile2
wiesz, to by byl tez pewien sposob na promocje listy Icon_wink2
mrsap napisał(a):A poza tym to już prędzej Ty powinieneś wydać książkę o forumowej z forum lp3 Icon_wink2
ledwie 75 notowan na razie bylo Icon_smile2
mrsap napisał(a):Póki co 10 tygodni dzieli mnie od podsumowania 200 notowań.
bardzo jestem ciekaw jak wypadnie. Troche rzeczy wiadomo, ale calosc mnie bardzo interesuje.
17.07.2007 01:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
Re: notowanie 189 z dnia 15 lipca 2007
mrsap napisał(a): 01 . 02 . 03 . LEAVING EDEN - Antimatter 1 (1) S
02 . 01 . 11 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland 1 (3) S
Takiego obrotu sprawy można się było spodziewać. Co prawda zdecydowane wolę poprzedni numer jeden, ale nowy podoba mi się coraz bardziej Icon_smile2

mrsap napisał(a): 04 . 13 . 10 . UBLEED - Hurt 4
A to spore zaskoczenie Icon_smile2 Mnie jakoś nie zachwyca ten kawałek, ale na szczęście nowy singiel już niedługo Icon_wink2
mrsap napisał(a): 15 . 25 . 07 . ROSETTA STONED - Tool 15
Wreszcie Icon_smile2 Ale u mnie jednak wyżej Icon_mrgreen
mrsap napisał(a): 45 . 80 . 01 . SHE BUILD QUICK MACHINES - Velvet Revolver 45 S
Jakoś nagle się spodobało? Icon_wink2
mrsap napisał(a): 47 . 54 . 01 . HARD LIFE EASY - Satellite Party feat. Flea & John Frusciante 47
Jakoś tak niemrawo w górę. Ale teraz jak pogoda się poprawiła, pewnie będzie lepiej Icon_wink2
mrsap napisał(a): 62 . 70 . 03 . CONSTANT MOTION - Dream Theater
Jednak nie takie złe? Icon_wink2

mrsap napisał(a): 91 . PP . 02 . NOW I LAY THEE DOWN - Machine Head
Coś słabo na razie, mam nadzieję że to się wkrótce zmieni Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.07.2007 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
Re: notowanie 189 z dnia 15 lipca 2007
p.u.r.h. napisał(a):[ 15 . 25 . 07 . ROSETTA STONED - Tool 15
Wreszcie Icon_smile2 Ale u mnie jednak wyżej Icon_mrgreen

Muszę coś zrobić, bo mi głupio, że u mnie ciągle najwyżej.
18.07.2007 01:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):na pewno mialem nadzieje, ale od spodobania sie do wejscia na liste to dluga droga.
U mnie na pewno o wiele krótsza niż u Ciebie Icon_wink2

kajman napisał(a):A jak już wrzucę, to zdradzisz, czy trafiłeś?
Oczywiście Icon_smile2
ku3a napisał(a):mrsap napisał/a:
A poza tym to już prędzej Ty powinieneś wydać książkę o forumowej z forum lp3

ledwie 75 notowan na razie bylo
Ale chyba do każdego był komentarz, a moich komentarzy jest w takim razie dużo mniej.

ku3a napisał(a):mrsap napisał/a:
Póki co 10 tygodni dzieli mnie od podsumowania 200 notowań.

bardzo jestem ciekaw jak wypadnie. Troche rzeczy wiadomo, ale calosc mnie bardzo interesuje.
Mnie też Icon_wink2 Niestety trochę brakuje czasu...

p.u.r.h. napisał(a):mrsap napisał/a:

45 . 80 . 01 . SHE BUILD QUICK MACHINES - Velvet Revolver 45 S

Jakoś nagle się spodobało?
Na pewno nie nagle, ale w zeszłym tygodniu słuchałem tego znacznie częściej niż dotychczas i takie są tego skutki... Icon_razz

p.u.r.h. napisał(a):mrsap napisał/a:

47 . 54 . 01 . HARD LIFE EASY - Satellite Party feat. Flea & John Frusciante 47

Jakoś tak niemrawo w górę. Ale teraz jak pogoda się poprawiła, pewnie będzie lepiej
Będzie, będzie Icon_mrgreen

p.u.r.h. napisał(a):mrsap napisał/a:

62 . 70 . 03 . CONSTANT MOTION - Dream Theater

Jednak nie takie złe?
Złe na pewno nie jest, ale ten zespół nagrał już sporo znacznie lepszych utworów...

p.u.r.h. napisał(a):mrsap napisał/a:

91 . PP . 02 . NOW I LAY THEE DOWN - Machine Head


Coś słabo na razie, mam nadzieję że to się wkrótce zmieni
Tutaj możesz mieć nawet pewność, że tak będzie Icon_wink2

kajman napisał(a):p.u.r.h. napisał/a:
[ 15 . 25 . 07 . ROSETTA STONED - Tool 15
Wreszcie Ale u mnie jednak wyżej

Muszę coś zrobić, bo mi głupio, że u mnie ciągle najwyżej.
Pewnie już nie długo nie będziesz musiał nic robić Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.07.2007 02:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):p.u.r.h. napisał/a:
[ 15 . 25 . 07 . ROSETTA STONED - Tool 15
Wreszcie Ale u mnie jednak wyżej

Muszę coś zrobić, bo mi głupio, że u mnie ciągle najwyżej.
Pewnie już nie długo nie będziesz musiał nic robić Icon_mrgreen
Ale może się niespodziewanie okazać, że to stanie się bardzo szybko.
19.07.2007 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1026 z 30 lipca 2023 mrsap 0 78 14.08.2023 01:24 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1025 z 23 lipca 2023 mrsap 0 73 11.08.2023 09:42 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1024 z 16 lipca 2023 mrsap 0 102 31.07.2023 05:34 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1023 z 9 lipca 2023 mrsap 0 65 31.07.2023 12:54 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1022 z 2 lipca 2023 mrsap 0 157 10.07.2023 11:48 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 974 z 31 lipca 2022 mrsap 0 215 10.08.2022 07:58 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 970 z 3 lipca 2022 mrsap 0 335 05.07.2022 01:20 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 921 z 25 lipca 2021 mrsap 0 214 28.07.2021 01:11 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 919 z 11 lipca 2021 mrsap 0 191 15.07.2021 07:48 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 918 z 4 lipca 2021 mrsap 0 193 08.07.2021 01:04 AM
Ostatni post: mrsap

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości