Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 66 (08.03.08)
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):A tu masz Killsów: http://sharebee.com/18fc8f32
Wielkie dzięki Icon_biggrin3
10.03.2008 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
saferłel napisał(a):A tu masz Killsów: http://sharebee.com/18fc8f32
Albo nie umiem z tego korzystać albo znowu nie zdążyłem...
10.03.2008 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
No teraz już Ci nie znajdę obecnie w internecie tego, tylko na torrentach jest, może stamtąd zgrać bez problemu. Praktycznie na każdym większym jest. Wszystkie linki z blogów itp zostały zablokowane, to ciekawe, że wszystko od nich tak szybko znika, a te inne mało znane ekipy mają te linki aktywne po kilka miesiecy nawet.

Jak chcesz to ja pogrzebię w swoich płytach, zgram na dysk i załaduje na chomika?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2008 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Jak chcesz to ja pogrzebię w swoich płytach, zgram na dysk i załaduje na chomika?
Dzięki nie trzeba. Już mam. Icon_smile2
10.03.2008 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
I gdzie znalazłeś Chytry

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2008 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
Torrent, ale już nie pamiętam gdzie. Icon_smile2 (Na razie pobrałem tylko torrent, ale myślę, że nie będzie problemu z pobraniem - udostępnia 40 osób).
10.03.2008 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Ja nigdy torrentów nie używam bo przez instalacje tych cholernych programów do ich pobierania coś mi się ze sprzętem dzieje. Nawet jak jest jakaś ''gorąca'' płytka to woli te kilka godzin poczekać na to, aż będzie na jakimś blogu, bezpośrednio z rapida do zgrania albo na soulseek......14 dni do nowego R.E.M. ściska mnie i brzuch boli Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2008 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
saferłel, Ja nawet nie wiem jak nazywa się mój program do pobierania torrentów. Icon_lol Nie muszę. Problemów jeszcze nie miałem i pewnie nie będę miał. Icon_biggrin3 Dlaczego ? Ubuntu. Icon_smile2
10.03.2008 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):(Na razie pobrałem tylko torrent, ale myślę, że nie będzie problemu z pobraniem - udostępnia 40 osób).
jakby był problem to daj znać to wrzucę do Chomika.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.03.2008 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Yacy napisał(a):jakby był problem to daj znać to wrzucę do Chomika.
Dzięki już mam. Icon_biggrin3
[Czuję, że to nie jest bezinteresowna pomoc z Waszej strony Icon_wink2]
10.03.2008 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
No wiesz Icon_razz2 Czy ja wiele od ciebie wymagam Icon_biggrin Jak zacznę wprowadzać opłaty za korzystanie z chomika to będzie na ciebie, że mnie prowokowałeś Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.03.2008 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
Re: Notowanie 66 (08.03.08)
saferłel napisał(a):1. Tak jak prorokowałem...She Wants Revenge znów w 10 mojej listy. To duży sukces tego undergroundowego bandu.
2. Skaczę też Adams, choć kilka godzin po uprzednim notowaniu myślałem sobie, że facet nie ma szans.
3. Fani indie pokochają z pewnością Futureheads (nowości na 30).
4. Tuż za nim żona prezydenta Francji Icon_wink. Fenk ju kajman.
5. Priczersi ze swoją wersją parasolki już na liście.
1. N cóż, nigdy bym nie wpadł, że to underground. Ale to nic dziwnego, że po nagraniu takich utworów cgowają się głęboko pod ziemię. Icon_lol
2. Szkoda, że zmieniłeś zdanie. Niestety Adams już od wielu lat jest totalnie nijaki.
3. I znowu okazuje się, że nie znam się na stylach. Ale z indie zawsze miałem problemy.
4. Właściwie podziękowania należą się JC. To na jego liście znalazłem Autumn, a że Those dancing they are gone szalało na mojej liście, sięgnąłem po to nagranie.
5. Dla mnie to jeden z tych utworów, z którym nic nie można zrobić. Po prostu marniutki kawałek, którego płytkość będzie wychodzić zawsze i wszędzie (no może poza mocno ujazzowioną wersją, ale takie niewiele mają wspólnego z oryginałem).
12.03.2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
stavanger napisał(a):36. NE. 01. Manic Street Preachers - Umbrella
u mnie też będzie debiut, na pewno wyzej niż na 36 miejscu Icon_razz[/quote]Mam takie dziwne wrażenie, że u Ciebie debiut na pozycji niższej jest mało realny. Icon_lol
12.03.2008 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Powali was z nowego R.E.M - Living Well Is Best Revenge, a jak nie.....TO ŚWIAT NIECH SIĘ SKOŃCZY Icon_razz2
Ciekawe, czy mnie powali, bo jak do tej pory to chyba nie kojarzę niczego w ich wykonaniu, co by mi się bardzo podobało. Piszę w ich jako całości, bo Michael mnie zachwycił jako gość u Placebusiów.
12.03.2008 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Oj same narzekania widzę Icon_razz2 Ten żart z undergroundem...śmiałbym się...ale ja to lubię Icon_razz2
Adams ogólnie jest słaby, tego nie musi mi nikt pisać, ale czasem zrobi jakiś zgrabny song, którego miło się słucha i tak wiedząc, że utwór ten nie jest niczym wyjątkowym. Tak jest z tym numerem. Perfect-pop song, nadający się do słuchania jak nie chce Ci się w ogóle myśleć nad danym numerem i analizować jego wady i zalety, Icon_razz2 który szybko powinien z założenia się znudzić.
A do Maniców mam dużo sympatii, z pewnością w moim top 30 bandów, więc....
A Jazzowa wersja to by dopiero kicha była. Jak miałoby to Ela Ela zabrzmieć Icon_biggrin? Nie do wyobrażenia...(w sumie chyba wszyscy się czepiają tego w tym numerze nieprawdaż? Takie głupie pojękiwanie...)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2008 06:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
kajman napisał(a):
saferłel napisał(a):Powali was z nowego R.E.M - Living Well Is Best Revenge, a jak nie.....TO ŚWIAT NIECH SIĘ SKOŃCZY Icon_razz2
Ciekawe, czy mnie powali, bo jak do tej pory to chyba nie kojarzę niczego w ich wykonaniu, co by mi się bardzo podobało. Piszę w ich jako całości, bo Michael mnie zachwycił jako gość u Placebusiów.

No to chyba się wpakowałem w kłopoty Icon_razz2 Bo już kiedyś napisałem, że nic z R.E.M. ci się raczej nie powinno już spodobać, jak tym bardziej nie doceniasz starych rzeczy.
Living to (przynajmniej w live version) ostre, szybkie (100 na H) granie z kapitalnym refrenem, fajnym tekstem (Garbo was a farmer's daughter Icon_biggrin) i pełne mocy.
Wchodzisz w to?Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2008 06:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
saferłel napisał(a):1. Oj same narzekania widzę Icon_razz2 Ten żart z undergroundem...śmiałbym się...ale ja to lubię Icon_razz2
2. A do Maniców mam dużo sympatii, z pewnością w moim top 30 bandów, więc....
3. A Jazzowa wersja to by dopiero kicha była. Jak miałoby to Ela Ela zabrzmieć Icon_biggrin? Nie do wyobrażenia...(w sumie chyba wszyscy się czepiają tego w tym numerze nieprawdaż? Takie głupie pojękiwanie...)
4. Living to (przynajmniej w live version) ostre, szybkie (100 na H) granie z kapitalnym refrenem, fajnym tekstem (Garbo was a farmer's daughter Icon_biggrin) i pełne mocy.
Wchodzisz w to?Icon_razz2
1. Ja wiem, że moje definicji muzyki są odmienne niż większośći, ale wrzuciłem sobie SWR, przesłuchałem, pomyślałem: Disco i wywaliłem do śmieci.
2. U mnie może w pierwszych 3000 by zmieścił, ale nie jestem tego pewien. Icon_biggrin3
3. Myślałem o instrumentalnej. Wersję Hanny Ri słyszałem raz tylko i jakoś mie oceniam jej aż tyle gorzej od przeróbki MSP. Po prostu kiepska piosenka, ale wiele jest gorszych. A z jazzem to jest tak, że przez piętnaście minut mogą zagrać dwa-trzy takty tematu, a poza tym sobie improwizują.
4. Pewnie wejdę, ale dopiero po spełnieniu warunków kwalifikujących na moją listę, jeżeli w ogóle takie się pojawią.
A tak przy okazji wytłumacz mi laikowi, o co chodzi z tym 100 na H?
12.03.2008 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Hehe She Wants Revenge to z pewnością nie jest disco, w żadnym razie Icon_wink Darkwave, Elektronika...może dlatego ci sie jakoś tak dziwnie kojarzy..no nie, ale nie...no disco to zdecydowanie nie.

Z tym 100 na H to gdybym napisał 100 km/h byś pewnie już wiedział - czyli pędzi 100 na godzinę Icon_razz2 Oczywiście jak na REM-owskie warunki, nie wyobrażaj/cie sobie jakiś szalonych metalowych solówek....Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2008 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #39
 
Spóźniony komentarz ale cóż.
Świetny lider, dziś na mojej spóźnionej liście duże szanse na 1 miejsce... ale zobaczymy bo u mnie różne rzeczy mogą się zdarzyć.
Co do nowości: Większości nie znam, MSP - Umbrella kompletna klapa... no co jak co ale wybranie sobie covera do jednej z najgorszych piosenek roku 2007 to kompletne nie powiem co... oczekiwałem więcej od tego zespołu. No ale cóż... jesli miało to by wejść na moją listę to tylko dlatego, że jest okropnie mało nowości (ostatnio nie słuchałem wcale muzyki). Dodam, że zwykle przed listą mam do wrzucenia na listę z 20 propozycji, dziś mam 2, więc...Ale przeglądam jeszcze dzisiaj listy i może coś sobie wybiorę.
Ale ja nie o tym:... w każdym razie zgadzam się z postem Kajmana na temat tego coveru, nie wiem skąd pomysł na to, ale Rihanna we wszystkich wersjach nie będzie mi się nigdy podobać. No chyba żebym zmienił totalnie gust muzyczny.
Szkoda, że nasze wspólne utwory spadają powoli u Ciebie... co ja mówię.. powoli, krok po kroczku ale zaraz ich już nie będzie. ;/
13.03.2008 09:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Cytat:Metallica na 8. Niezłe jest St Anger. Pieprzą Ci co dają 0'5 gwiazdki
ciesze sie, ze sie rozumiemy Icon_smile2
Cytat:choć całościowo nuży trochę to ma kilka BDB momentów jak np. otwierający płytę Frantic.
z dokladnoscia do tego, ze dla mnie tam wlasciwie nie ma slabszych momentow. to dla mnie jedna z najlepszych plyt Metalliki!

zadziwia mnie "Dig, Lazarus, Dig!!!" u Ciebie. u mnie tak jak sie kiedys spodziewalem - szybko sie spodobalo, ale wystarczylo tylko na miesiac z kawalkiem.
musze sie zapoznac z tym Futureheads, bo z kilku stron juz pochlebne opinie slyszalem.
Gnarlsa Barkleya tez jeszcze nie slyszalem, a chocby z ciekawosci bym posluchal. "Crazy" bylo calkiem fajne. Dopiero zaczelo denerwowac jak juz bylo -nasty tydzien na pierwszym w UK...
kurcze, jakies zaleglosci chyba mocne mam, bo "Umbrelli" tez jeszcze nie slyszalem Icon_cool2. to akurat na pewno chcialbym nadrobic. ciekaw jestem czy zwyciezy sympatia do zespolu czy wielka antypatia do piosenki...
Metallica prawie najdluzej na liscie Icon_smile2.
13.03.2008 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości