Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 69 z 7.03.08
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):Zresztą to Ty chyba kiedyś napisałeś, że paradoxalnie moja lista jest najmniej listową z tutejszych list. No, ale teraz mam konkurenta.
Słowo teraz wskazuje, że to jedna z nowych list. Która ? Icon_smile2
kajman napisał(a):1 Nowości na pierwszym? Jakiej? Do tej pory zdarzyło się to tylko 2 razy z całkowicie odmiennym skutkiem.
Nie mam żadnego kandydata, ale po tak długim liderowaniu wydawało misie, że tylko 2 rzeczy mogą spowodować upadek. Nowość albo brak wsparcia.
Zmęczenie materiału ? Ciekawe. Zobaczę za kilkanaście tygodni.
Cytat:6 Ciekawym jestem, jak Ci się spodoba, bo nie jestem pewien, czy to Twoje klimaty. Gdzieś wyczytałem, że Mars Volta to progressive, ale ten styl trochę inaczej mi się kojarzy.
Słyszałem dużo ich muzyki w Odkurzonych Przebojach i właśnie to skłoniło mnie, żeby sięgnąć po płytę. Jeśli znajdę czas, żeby w spokoju przesłuchać płytę to pewnie w niedzielę dowiesz się co o niej sądzę. Icon_smile2 A co do progressive to chyba największy komplement jaki może otrzymać zespół.
kajman napisał(a):39 Maqm wrażenie, że na Twoją listę jest trudniej dostać się niż na moją i może dlatego, że tak łatwo się tam dostać.
Pogrubionego tekstu nie rozumiem. :roll:
11.03.2008 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):To świetna płyta, tylko nie mogę na niej znaleźć zdecydowanego lidera.
choc mi "Sky Is Over" podoba sie najbardziej, to jednak nie jest to dla mnie zdecydowany lider. tylko ze jego brak odbieram jako jeden z najwiekszych plusow albumu. on jest po prostu bardzo rowny i bardzo dobry.
Faktycznie płyta jest i dobra i dosyć równa, chociaż znalazłem (o ile mnie pamięć nie myli) 2 utwory, które mnie nie (a przynajmniej nie do końca) zachwycają.
11.03.2008 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Zresztą to Ty chyba kiedyś napisałeś, że paradoxalnie moja lista jest najmniej listową z tutejszych list. No, ale teraz mam konkurenta.
Słowo teraz wskazuje, że to jedna z nowych list. Która ? Icon_smile2
kajman napisał(a):1 Nowości na pierwszym? Jakiej? Do tej pory zdarzyło się to tylko 2 razy z całkowicie odmiennym skutkiem.
Nie mam żadnego kandydata, ale po tak długim liderowaniu wydawało misie, że tylko 2 rzeczy mogą spowodować upadek. Nowość albo brak wsparcia.
Zmęczenie materiału ? Ciekawe. Zobaczę za kilkanaście tygodni.
Cytat:6 Ciekawym jestem, jak Ci się spodoba, bo nie jestem pewien, czy to Twoje klimaty. Gdzieś wyczytałem, że Mars Volta to progressive, ale ten styl trochę inaczej mi się kojarzy.
Słyszałem dużo ich muzyki w Odkurzonych Przebojach i właśnie to skłoniło mnie, żeby sięgnąć po płytę. Jeśli znajdę czas, żeby w spokoju przesłuchać płytę to pewnie w niedzielę dowiesz się co o niej sądzę. Icon_smile2 A co do progressive to chyba największy komplement jaki może otrzymać zespół.
kajman napisał(a):39 Mam wrażenie, że na Twoją listę jest trudniej dostać się niż na moją i może dlatego, że tak łatwo się tam dostać.
Pogrubionego tekstu nie rozumiem. :roll:
Nawet w nazwie tego forum jest określenie "lista przebojów". A jak na listę łapią się utwory, które raczej na przeboje nie wyglądają, to jest lista mało listowa. I jest taka lista (oprócz mojej), gdzie mnóstwo piosenek będących zaprzeczeniem słowa przebój, takich jak Nie zabijaj czy We close our eyes. Icon_wink2
Zmęczenie materiału nie musi być trwałe i sądzę, że To co nienazwane na podium wróci. Nowość, która zdetronizowałaby Jopek, musiałaby być totalnie rewelacyjna, a brak wsparcia dla poprzedniego lidera raczej nie groził. Ale ile można być ciągle na szczycie?
Zastanawiam się, skąd ludzie biorą tyle czasu, żeby przy takiej ilości muzyki z odtwarzaczy słuchać jeszcze radia. Ja z trudem wygospodarowuję czas na listy (6 godzin). Mars Volty jeszcze w radiu nie słyszałem.
Progressive to w moich ustach także olbrzymi komplement, ale nie wszyscy grają progressive i też im się zdaerzają świetne rzeczy. Icon_biggrin3
A tamto zdanie faktycznie jest przewrotne. Zauważyłem, że z płyt, które Ci się podobają utwory wchodzą na Twoją listę w sporych dawkach (to jest to łatwo). I wtedy trudno innym piosenkom, nawet bardzo dobrym się tam jeszcze zmieścić.
11.03.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
kajman napisał(a):I jest taka lista (oprócz mojej), gdzie mnóstwo piosenek będących zaprzeczeniem słowa przebój, takich jak Nie zabijaj czy We close our eyes. Icon_wink2
Tak myślałem, że to chodzi o tę listę. Icon_wink2
kajman napisał(a):Zastanawiam się, skąd ludzie biorą tyle czasu, żeby przy takiej ilości muzyki z odtwarzaczy słuchać jeszcze radia. Ja z trudem wygospodarowuję czas na listy (6 godzin).
Czy to znaczy, że w ogóle nie słuchasz radia oprócz LP3 i LPMN ? A czas warto znaleźć, bo można poznać wiele muzyki którą ciężką samemu byłoby znaleźć (nie mówię tu o wypełniaczach playlistowych).
kajman napisał(a):Mars Volty jeszcze w radiu nie słyszałem.
Audycja była w środę od północy do drugiej. Icon_smile2 Myślę, że półtora godziny to muzyka Mars Volty.
kajman napisał(a):Progressive to w moich ustach także olbrzymi komplement, ale nie wszyscy grają progressive i też im się zdaerzają świetne rzeczy. Icon_biggrin3
No pewnie. Icon_biggrin3 BTW - a znasz jakiś koszmar progresywny ? Bo ja najwyżej słyszałem dobre utwory.
kajman napisał(a):A tamto zdanie faktycznie jest przewrotne. Zauważyłem, że z płyt, które Ci się podobają utwory wchodzą na Twoją listę w sporych dawkach (to jest to łatwo). I wtedy trudno innym piosenkom, nawet bardzo dobrym się tam jeszcze zmieścić.
To jest tak zwany "płytowy bonus abd3mza" Icon_lol Doprecyzuję, że chodzi o płyty, które bardzo misie podobają. Icon_smile2 Może to nie do końca jest tak jak "powinno" być ale mam tak, że jeśli przesłucham całą płytę to utwory, które są za słabe na listę przekazują bonus utworom, które już na niej są. Icon_wink2 BTW - chyba podstawowym celem tworzenia muzyki jest nagrywanie (przynajmniej) spójnych płyt. A już taki koncept album to (chyba - zostawię sobie mały margines niepewności) najlepszy muzyczny wynalazek. Wniosek: Jeśli chcesz, żeby jakiś utwór pojawił się na mojej liście daj mi płytę. Icon_wink2
11.03.2008 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Najbardziej podoba mi się debiutujący Hurt, resztę już dosyć dosadnie skomentowałem kilka tygodni temu

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.03.2008 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości