Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 69 z 7.03.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 69 z 7.03.08
25 tygodni bez przerwy na szczycie to niesamowity wyczyn, więc ta passa musiała być w końcu przełamana. Tydzień temu wszystko wskazywało na to, że następnym numerem 1 musi być Nagle. Okazało się, że zamiast zdobycia szczytu nastąpił spadek z podium. A na pierwszym nadal Anna Maria Jopek. Z 3 na pierwsze wskoczyło Zrób co możesz. No to już więcej zrobić nie będzie mogło.
Tydzień temu kryzys przeżywało Jeszcze w zielone gramy, ale tym razem mocniej powiało i ponownie zameldowało się na podium.
W tym tygodniu po tygodniowej przerwie znów piątka po polsku i to pomimo ostrego kryzysu Nie zabijaj. To Dybuk pokazał wilcze kły i ostre pazury. Ale za tydzień może być sporo zagranicy na wysokich miejscach. Po pierwsze w drugim tygodniu Goliath wskoczył już na 6 miejsce, po drugie cały czas po przodu płynie w pięknym kolorze Blue Sarah w piosence Joni, a po trzecie z 26 na 8 wskakuje Miracles (mniemam, że neon.ka bardzo się ucieszy).
Na 12 miejscu z kolei coś, co uraduje Yacy'ego, bo The funeral w 48 tygodniu postanowił sobie awansować. A zaraz za nim nie pierwsza dzisiaj miła wiadomość dla p.u.r.h.-a. Ostatnie przesłuchanie tydzień temu raczej nie wskazywało, że debiutujące Laudanum ma zamiar awansować. A tutaj skok o 11 oczek.
Na 15 coś, co ucieszyło mnie, bo cały czas wydawało mi się, że Anesthetize jest za nisko. Może i to nie szczyt marzeń dla piosenki, która już była piąta, ale jeżeli ostatnio notorycznie przebywała w poczekalni...
Dziwne jest to, że jedna Groniec leci na łeb, na szyję, kiedy Czas skacze w górę jak szalony. Pewnie go przywiały Solar winds, które po niewiele mniej efektownym awansie znalazły się na następnym miejscu.
We close our eyes jest nagraniem, po którym mogę spodziewać się wszystkiego. Tym razem mocno poszło w przód, a za tydzień może być powtórka lub nagła zmiana kierunku.
Najwyższy debiut mnie zaskoczył. Owszem piosenkę Copacabana znałem, ale jakoś nigdy nie zrobiła na mnie wrażenia. Jednak wersja Barry'ego Manilowa totalnie mnie urzekła i myślę, że to nie chwilowe zauroczenie.
Na największy plus notowanie może zaliczyć Hurt. Thank you for listening od pierwszego przesłuchania upomniało się o miejsce na liście, ale niespodziewanie uległo z hukiem powracającemu do Top50 Alone with the sea. Łącznie dwie piosenki na początku 4 dziesiątki to gigantyczny postęp w porównaniu z dokonaniami sprzed tygodnia. Myślę, że zadowoli to mrsapa.
Dwa efektowne ruchy w 4 dziesiątcę mogą ucieszyć sporo osób, bo i mocno skaczące w górę Sky is over i powracający Dance of the manatee mają tutaj sporo fanów. Ale jest piosenka, której debiut nie ucieszy chyba nikogo, bo o ile się nie mylę tylko na mojej liście pojawia się szkocki punk Dropkick Murphys rodem z The state of Massachussets.
To już może na zakończenie nie będę się zastanawiał tylko powiem, że lekkie spadki dwóch Avengedów Sevenfoldów osłodził powrót Afterlife.
1. 3. 23 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 1. 27 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 6. 8 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
4. 2. 4 NAGLE - Anna Maria Jopek
5. 8. 7 DYBUK - Żywiołak
6. 11. 2 GOLIATH - The Mars Volta
7. 10. 4 BLUE - Sarah McLachlan
8. 26. 4 MIRACLES - Dave Gahan
9. 4. 4 LET IT RAIN - George Benson & Al Jarreau & Patti Austin
10. 9. 29 M.I.A. - Avenged Sevenfold
11. 5. 28 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
12. 14. 48 THE FUNERAL - Band Of Horses
13. 24. 2 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
14. 12. 4 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
15. 28. 25 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
16. 33. 3 CZAS - Katarzyna Groniec
17. 31. 30 SOLAR WINDS - Devin Townsend

18. 13. 11 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
19. 17. 7 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
20. 21. 6 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
21. 22. 5 KAWAŁEK PODŁOGI 2006 - Mr Zoob
22. 20. 8 LOST IN INFINITY - Animations
23. 16. 4 AUTUMN - Carla Bruni
24. 27. 9 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
25. 19. 13 ARC OF THE CURVE - Fish
26. 18. 4 CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
27. 15. 37 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
28. 23. 4 DAY TRIP - Pat Metheny Trio
29. 43. 2 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
30. N 1 COPACABANA - Barry Manilow
31. P 12 ALONE WITH THE SEA - Hurt
32. 44. 3 SKY IS OVER - Serj Tankian
33. 36. 6 LYRA - Kate Bush
34. N 1 THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
35. 30. 11 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
36. 29. 23 UNFURL - Katatonia
37. 32. 3 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
38. 39. 11 LIQUID ETERNITY - Ayreon
39. P 26 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
40. 42. 13 INNUENDO - Queensryche
41. 25. 4 NW5 - Madness
42. 41. 13 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
43. 37. 5 HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
44. N 1 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
45. P 8 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
46. 48. 3 SAW SOMETHING - Dave Gahan
47. 35. 13 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
48. 45. 2 PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
49. 38. 20 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
50. 40. 35 ME AND MRS JONES - Michael Buble


poczekalnia:
BIRIMA - Youssou N'Door
46. ANGELENE - Hey & Agnieszka Chylińska
VENICE - Chris Botti
49. FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
47. INNOCENCE - Bjork
ICKY THUMP - The White Stripes
50. FOR THOSE TO AREN'T HERE - Ceti
NIEPRZYGODA - Happysad
ONE WEEK LAST SUMMER - Joni Mitchell
FEED US - Serj Tankian
DECLARE INDEPENDENCE - Bjork
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
INTENSION - Tool
MANSARD ROOF - Vampire Weekend
ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
NUDE - Radiohead
SONG FOR HER - Manu Katche
THE ICE HOTEL - Stacey Kent
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
TWO SISTERS - Fiction Planes
DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
TONTO - Battles
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
SAVING US - Serj Tankian
CONQUEST - The White Stripes
RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
NASZA LIZBONA - Ewa Bem
SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
DARLING - Sons and Daughters
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
TAKADUM - Me Myself And I
WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
DIG YOURSELF DEEP - Undertones

leżakownia:
7. 36 LIGHTS - Archive
34. 4 A LITTLE LIE - Dave Gahan
KOMBINAT - Agressiva '69
MATISSE THE CAT - Jesse Cook
ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
DOWN HERE - Stateless
KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem

nieszczęśliwa 7:
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
SIC! - Hey
07.03.2008 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
No jakie jaja, Anna Maria Jopek nie ma już 3 numerów na szczycie, trzymasz się kolego? Icon_smile
Swoją drogą spodziewać się mogłem chyba włąsnie tylko RDT, że uda się mu przebić na to zaszczytne miejsce. Niesamowita forma Gahana. To się niektórzy baaardzo ucieszą. Dla mnie to duży surprise też. Ten fajny jazzik z 4 spada, a w sumie to żałuję go nawet. Awans za tro Mars Volty, no ten numer akurat mi się podoba bardzo. Choć na płycie jest też kilka wpadek. Fish leci w dół, a właśnie teraz wychodzi jako singiel, tak jako ciekawostkę podaje Icon_wink Patta Mathenego mam na dysku, jakoś jeszcze nie przesłuchałem. Fatk, Sky Is Over skacze efektowanie, ale mnie cieszy kolejny już powrót Fair To Midland Icon_smile
NW5 już chyba nie takie pozytywnie nastrajające skoro leci tak mocno. Nowości znów będę musiał poszukać gdzieś, bo nie znam żadnej.
A i szkoda, że spada Carla Bruni, u mnie nawet pojawi się za chwile na liście Icon_wink Tylko muszę ją tu wkleić Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 07:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
Tos mnie chłopie zaskoczył. Jeden tydzień dłużej "To co...." na pierwszym i byłoby pół roczku... Icon_biggrin3 ... No chyba że za tydzien wróci na top.... Icon_lol
Ja strasznie kibicuje Goliatowi i Laudanum . Bardzo ciekawe utwory..... A z nowości i powrotów wybiore tym razem Hurty Icon_biggrin3
Minus to duzy spadek Madness.
07.03.2008 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):1. No jakie jaja, Anna Maria Jopek nie ma już 3 numerów na szczycie, trzymasz się kolego? Icon_smile
2. Swoją drogą spodziewać się mogłem chyba włąsnie tylko RDT, że uda się mu przebić na to zaszczytne miejsce.
3. Niesamowita forma Gahana. To się niektórzy baaardzo ucieszą. Dla mnie to duży surprise też.
4. Ten fajny jazzik z 4 spada, a w sumie to żałuję go nawet.
5. Awans za tro Mars Volty, no ten numer akurat mi się podoba bardzo. Choć na płycie jest też kilka wpadek.
6. Fish leci w dół, a właśnie teraz wychodzi jako singiel, tak jako ciekawostkę podaje Icon_wink
7. NW5 już chyba nie takie pozytywnie nastrajające skoro leci tak mocno. Nowości znów będę musiał poszukać gdzieś, bo nie znam żadnej.
8. A i szkoda, że spada Carla Bruni, u mnie nawet pojawi się za chwile na liście Icon_wink Tylko muszę ją tu wkleić Icon_wink
1. Kiedyś to musiało się zdarzyć, ale kto wiem, może za tydzień.
2. Miesiąc temu myślałem, że to będzie następne pierwsze miejsce i nadal nie wykluczam, że to dotrze na szczyt.
3. Dla mnie niespodzianką był ten spadek tydzień temu, ale widać coś mi nie podeszło.
4. Niestety coś musi spaść, aby coś awansowało. Ale to nadal dycha.
5. Na razie znam tylko 2 utwory i to dlatego, że Wax simulacra mnie zniechęciło.
6. Fish pewno wyhamuje spadek, a może się nawet podniesie.
7. Nadal nastraja pozytywnie, ale jeszcze lepiej to tobi Copacabana, więc może także dlatego.
8. Trochę się zdziwiłem, że spada, ale to był tydzień ostrych awansów i Carla ucierpiała nie tracąc nic w moich oczach. I na pewno nie odpuści.
07.03.2008 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Aro napisał(a):1. Tos mnie chłopie zaskoczył. Jeden tydzień dłużej "To co...." na pierwszym i byłoby pół roczku... Icon_biggrin3 ...
2. No chyba że za tydzien wróci na top.... Icon_lol
3. Ja strasznie kibicuje Goliatowi i Laudanum . Bardzo ciekawe utwory.....
4. A z nowości i powrotów wybiore tym razem Hurty Icon_biggrin3
5. Minus to duzy spadek Madness.
1. Może to pół roku miało wpływ... bo to tak strasznie długo.
2. Myślę, że ma duże szanse, ale niekoniecznie za tydzień.
3. Też tak uważam. Totalnie pozakręcane na wszystkie strony. Zresztą lubię zakręcańce i to chyba u mnie widać.
4. Popieram. Akurat z Hurtami to jest tak, albo mnie lapie, albo nie robi żadnego wrażenia. Tylko jeden był po prostu bardzo dobry.
5. Świetny kawałek. Ale co ja zrobię, jeżeli mam około setki świetnych kawałków na tapecie. Ale Madnes może jeszcze zaszaleć.
07.03.2008 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
Re: kajman30 nr 69 z 7.03.08
kajman napisał(a):1. 3. 23 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 1. 27 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
Coś niesamowitego! Toż to prawdziwa rewolucja! Icon_eek2 Icon_lol

kajman napisał(a):6. 11. 2 GOLIATH - The Mars Volta
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

kajman napisał(a):13. 24. 2 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Wnioskuję że drugi Israfel nie spodobał się? Icon_wink2

kajman napisał(a):15. 28. 25 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
17. 31. 30 SOLAR WINDS - Devin Townsend
Megahity mojej listy kontratakują! Icon_eek2 Icon_biggrin3

Oprócz tego szczególnie podobają mi się utwory niebieskie, z czerwonych wybieram środkowy Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
07.03.2008 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
 
kajman napisał(a):Jednak wersja Barry'ego Manilowa totalnie mnie urzekła i myślę, że to nie chwilowe zauroczenie.
Która wersja? Bo to On pierwotnie nagrał ten utwór.Wersji było wiele. Sam Manilow nagrał kilka.

[Obrazek: kleschko.png]
07.03.2008 11:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
kleschko napisał(a):
kajman napisał(a):Jednak wersja Barry'ego Manilowa totalnie mnie urzekła i myślę, że to nie chwilowe zauroczenie.
Która wersja? Bo to On pierwotnie nagrał ten utwór.Wersji było wiele. Sam Manilow nagrał kilka.
Dzięki za informację. Nie wiem, którą wersję posiadam, bo nie ma w niej opisu. Ja słyszałem to w innym, mniej mi się podobającym wykonaniu.
08.03.2008 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: kajman30 nr 69 z 7.03.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):1. 3. 23 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 1. 27 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
Coś niesamowitego! Toż to prawdziwa rewolucja! Icon_eek2 Icon_lol
kajman napisał(a):6. 11. 2 GOLIATH - The Mars Volta
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):13. 24. 2 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Wnioskuję że drugi Israfel nie spodobał się? Icon_wink2
kajman napisał(a):15. 28. 25 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
17. 31. 30 SOLAR WINDS - Devin Townsend
Megahity mojej listy kontratakują! Icon_eek2 Icon_biggrin3
Faktycznie to rewolucje i nie wiadomo, jaki będzie jej ostateczny efekt.
Nie dziwię się, że Ci się awans Goliartha podoba. Pewnie u Ciebie też w górę pójdzie.
Zgadza się, drugi Israfel mnie nie zachwycił.
Zważ, że Twoje megahity też u mnie bardzo wysoko były.
08.03.2008 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Czy muszę pisać, że to notowanie mnie bardzo ucieszyło? Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłem uwagę był debiut... Dropkick Murphys Icon_mrgreen
Ten utwór zachwycił mnie już podczas pierwszego przesłuchania. Jednak ciężko mu będzie przebić się na moją listę.
Jednak już kolejne wrażenie było powalające. Zdecydowanie najbardziej cieszy mnie sukces "Thank You For Listening", bo wiem że debiutuje wyłącznie dzięki mnie Icon_razz Mam nadzieję, że poradzi sobie jeszcze lepiej niż "House Carpenter", bo potencjał ma ogromny. Również rozmiary utworu pasują mi do Twojej listy Icon_wink2
Wszystkie trzy tegotygodniowe powroty oczywiście również zostały przeze mnie pozytywnie przyjęte.
Bardzo cieszy mnie awans Goliata do pierwszej dziesiątki. Może i u mnie wkrótce zadebiutuje, mimo że pierwszy singiel dopiero co się przedarł na listę...?
"Miracles" już na ósmym? Na płycie Gahana jest wiele znacznie ciekawszych utworów...
Kolejny awans "Anesthetize" kusi, żeby zapewnić temu utworowi spokojną przyszłość na Twojej liście Icon_wink2
Jestem świeżo po pierwszym przesłuchaniu "We Close Our Eyes". Przez pierwsze kilka minut myślałem, że to będzie coś w stylu "Viginti Tres", ale w końcu wyszedł na wierzch taki trochę Sigur Ros Icon_smile2 Dla mnie nie jest to utwór na listę. Na tej płycie jest kilka, które mogą sobie poradzić znacznie lepiej (oczywiście u mnie na liście).
"Sky Is Over" wymęczyłem porządnie, aż wreszcie tydzień temu przyniosło to efekt w postaci wygranej w... serjowych prawyborach Icon_razz
Jak widać u Ciebie też już nieźle sobie radzi.
Przy tych wszystkich pozytywach jakoś umknęły mi spadki dwóch utworów z mojego Top 5. Spadki te jednak specjalnie mnie nie martwią, mimo że te dwa utwory wcale mi się jeszcze nie znudziły, a nawet jest 90% prawdopodobieństwo, że któryś z nich będzie u mnie w tym tygodniu na miejscu pierwszym.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.03.2008 01:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):1. 3. 23 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 1. 27 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 2. 4 NAGLE - Anna Maria Jopek
No, no! Takiego obrotu rzeczy się nie spodziewałem! Ale cieszę się, bo "Zrób, co możesz" to dla mnie utwór szczególny - czyli moje pięć minut na Liście Trójki pamiętnego 15 grudnia 2007 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):30. N 1 COPACABANA - Barry Manilow
I jeszcze miła mała niespodzianka, która też mi ostatnio w głowie mocno siedzi. Pozdrawiam!!!
08.03.2008 01:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
kajman napisał(a):Z 3 na pierwsze wskoczyło Zrób co możesz.
Przyznam, że spodziewałem się nowości na pierwszym. Icon_smile2
kajman napisał(a):6. 11. 2 GOLIATH - The Mars Volta
Znalazłem na chomiku płytkę i zobaczę co z tego będzie. Icon_smile2
kajman napisał(a):LET IT RAIN - George Benson & Al Jarreau & Patti Austin
Bardzo przyjemne i proste, nadaje się do częstego słuchania.
kajman napisał(a):We close our eyes jest nagraniem, po którym mogę spodziewać się wszystkiego. Tym razem mocno poszło w przód, a za tydzień może być powtórka lub nagła zmiana kierunku.
Icon_biggrin3 Ciekawe. Icon_smile2
kajman napisał(a):39. P 26 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
Przesłuchałem całą płytkę i jest dobra, ale chyba nic z niej na moją listę nie wejdzie.
kajman napisał(a):44. N 1 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
U mnie walczy o 50. Icon_smile2
Chyba ściągnę płytę Hurtu skoro sobie tak dobrze u Ciebie radzi. Icon_smile2
08.03.2008 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #13
 
to ja najpierw powiem tak, że z tych trzech Anien obecnie panująca podoba mi się najmniej. no ale trudno, drugie miejsce też dobre, a czwarte też, zwłaszcza, że trzecie pięknie atakuje a tez się bardzo podoba (mi). no a potem to OCZYWIŚCIE że cieszy skok Cudów, i jeszcze Serja. tak więc górka ładna.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.03.2008 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
mrsap napisał(a):1. Czy muszę pisać, że to notowanie mnie bardzo ucieszyło?
2. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłem uwagę był debiut... Dropkick Murphys Icon_mrgreen
Ten utwór zachwycił mnie już podczas pierwszego przesłuchania. Jednak ciężko mu będzie przebić się na moją listę.
3. Jednak już kolejne wrażenie było powalające. Zdecydowanie najbardziej cieszy mnie sukces "Thank You For Listening", bo wiem że debiutuje wyłącznie dzięki mnie Icon_razz Mam nadzieję, że poradzi sobie jeszcze lepiej niż "House Carpenter", bo potencjał ma ogromny. Również rozmiary utworu pasują mi do Twojej listy Icon_wink2
4. Wszystkie trzy tegotygodniowe powroty oczywiście również zostały przeze mnie pozytywnie przyjęte.
5. Bardzo cieszy mnie awans Goliata do pierwszej dziesiątki. Może i u mnie wkrótce zadebiutuje, mimo że pierwszy singiel dopiero co się przedarł na listę...?
6. "Miracles" już na ósmym? Na płycie Gahana jest wiele znacznie ciekawszych utworów...
7. Kolejny awans "Anesthetize" kusi, żeby zapewnić temu utworowi spokojną przyszłość na Twojej liście Icon_wink2
8. Jestem świeżo po pierwszym przesłuchaniu "We Close Our Eyes". Przez pierwsze kilka minut myślałem, że to będzie coś w stylu "Viginti Tres", ale w końcu wyszedł na wierzch taki trochę Sigur Ros Icon_smile2 Dla mnie nie jest to utwór na listę. Na tej płycie jest kilka, które mogą sobie poradzić znacznie lepiej (oczywiście u mnie na liście).
9. "Sky Is Over" wymęczyłem porządnie, aż wreszcie tydzień temu przyniosło to efekt w postaci wygranej w... serjowych prawyborach Icon_razz
Jak widać u Ciebie też już nieźle sobie radzi.
1. Pisać nie musisz, ale miło mi, że tak się stało.
2. Czyli jeszcze komuś oprócz mnie się podoba. To dobrze.
3. No fakt. Sprawdzałem, ale na innych listach w tym tygodniu dopiero debiutuje, więc ewidentnie tylko.
4. Chyba nie jesteś pierwszy. Będę musiał się zastanowić nad większą ilością powrotów. Icon_lol
5. Moim zdaniem Goliath jest zdecydowanie lepszy. Jakbyś go wrzucił, to może jak za starych czasów podbijemy w trójkę forumową Icon_biggrin3 (pewnie nie w takim stylu jak kiedyś, ale na 50 mamy szansę).
6. Z pięciu mi znanych ten jest najlepszy.
7. Nie zaszkodziłoby, bo jak dla mnie to absolutnie numer 1 z płyty.
8. Fakt, aż mnie zdziwiło, jak zobaczyłem go u Pawła. Wydawało mi się, że to zupełnie nie jego klimaty. Ale teraz jest u abd3mz i cieszy mnie to. Zresztą to Ty chyba kiedyś napisałeś, że paradoxalnie moja lista jest najmniej listową z tutejszych list. No, ale teraz mam konkurenta.
9. No nie wiem, kto wygrałby u mnie w serjowych wyborach. Czołówka jest na bardzo dobrym, ale wyrównanym poziomie.
11.03.2008 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Jopkolog napisał(a):
kajman napisał(a):1. 3. 23 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 1. 27 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 2. 4 NAGLE - Anna Maria Jopek
No, no! Takiego obrotu rzeczy się nie spodziewałem! Ale cieszę się, bo "Zrób, co możesz" to dla mnie utwór szczególny - czyli moje pięć minut na Liście Trójki pamiętnego 15 grudnia 2007 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):30. N 1 COPACABANA - Barry Manilow
I jeszcze miła mała niespodzianka, która też mi ostatnio w głowie mocno siedzi. Pozdrawiam!!!
1 2 4 W końcu to się musiało stać. Po 25 tygodniach można odpocząć od liderowania. A dla Zrób co możesz to sprawiedliwość dziejowa, bo gdyby nie tamta piosenka, to już wcześniej kilkanaście razy byłaby na szczycie.
30 To fakt, że jest to coś, co chwyta, trzyma i wyjść nie może.
11.03.2008 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Z 3 na pierwsze wskoczyło Zrób co możesz.
Przyznam, że spodziewałem się nowości na pierwszym. Icon_smile2
kajman napisał(a):6. 11. 2 GOLIATH - The Mars Volta
Znalazłem na chomiku płytkę i zobaczę co z tego będzie. Icon_smile2
kajman napisał(a):LET IT RAIN - George Benson & Al Jarreau & Patti Austin
Bardzo przyjemne i proste, nadaje się do częstego słuchania.
kajman napisał(a):We close our eyes jest nagraniem, po którym mogę spodziewać się wszystkiego. Tym razem mocno poszło w przód, a za tydzień może być powtórka lub nagła zmiana kierunku.
Icon_biggrin3 Ciekawe. Icon_smile2
kajman napisał(a):39. P 26 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
Przesłuchałem całą płytkę i jest dobra, ale chyba nic z niej na moją listę nie wejdzie.
kajman napisał(a):44. N 1 THE STATE OF MASSACHUSETS - Dropkick Murphys
U mnie walczy o 50. Icon_smile2
Chyba ściągnę płytę Hurtu skoro sobie tak dobrze u Ciebie radzi. Icon_smile2
1 Nowości na pierwszym? Jakiej? Do tej pory zdarzyło się to tylko 2 razy z całkowicie odmiennym skutkiem.
6 Ciekawym jestem, jak Ci się spodoba, bo nie jestem pewien, czy to Twoje klimaty. Gdzieś wyczytałem, że Mars Volta to progressive, ale ten styl trochę inaczej mi się kojarzy.
9. Proste, ale znakomite. Benson w tych klimatach jest mistrzem, a Al - no cóż, dla mnie to wokalista absolutny.
29 To takie specyficzne nagranie, w którym niesamowicie dużo zależy od nastroju słuchającego. Dziwne klimaty, błądzące dźwięki i bardzo niewiele muzyki w potocznym odbiorze tego pojęcia. Ale to dla mnie zalety.
39 Maqm wrażenie, że na Twoją listę jest trudniej dostać się niż na moją i może dlatego, że tak łatwo się tam dostać.
44 No proszę, a obawiałem się, że tylko mnie zauroczyła.
31 34 Myślę, że Ci się spodoba, ale czy na poziomie FairTM czy na poziomie wejścia na Twoją listę to trudno mi przewidzieć.
11.03.2008 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
neon.ka napisał(a):1. to ja najpierw powiem tak, że z tych trzech Anien obecnie panująca podoba mi się najmniej. no ale trudno, drugie miejsce też dobre, a czwarte też
2. zwłaszcza, że trzecie pięknie atakuje a tez się bardzo podoba (mi).
3. no a potem to OCZYWIŚCIE że cieszy skok Cudów
4. i jeszcze Serja. tak więc górka ładna.
1. Myślę, że To co nienazwane tak łatwo nie odda pola. Nazwałbym to chwilowym zmęczeniem materiału. A Nagle byłoby pewnie pierwsze, gdyby nie chórki rodem jakby z innej muzyki.
2. Mi także, ale pojawiło się w niewłaściwym czasie i przez koalicję Ań trudno się przebić.
3. I to jaki skok. Pewnie sią zadomowi koło 10 miejsca, chociaż ósme może być trudno utrzymać.
4. Jeden Serj skoczył, ale za to drugi spadł. Wygląda na to, że w tym tygodniu może być odwrotnie (ale to nic pewnego).
11.03.2008 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
no wreszcie zmiana na pierwszym... tylko szkoda, ze to wciaz Jopek.
super, ze "Miracles" tak pieknie skoczylo i fajnie, ze "Sky Is Over" rowniez ladnie, choc na nizszym pulapie.
ciesze sie, ze "M.I.A." sie utrzymuje w dziesiatce.
11.03.2008 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 718
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):1. no wreszcie zmiana na pierwszym... tylko szkoda, ze to wciaz Jopek.
2. super, ze "Miracles" tak pieknie skoczylo i fajnie
3. ze "Sky Is Over" rowniez ladnie, choc na nizszym pulapie.
4. ciesze sie, ze "M.I.A." sie utrzymuje w dziesiatce.
1. I pewnie kolejna zmiana to będzie znowu Jopek. Raz Dwa Trzy trafiło na fatalny okres.
2. Miało też ostro skoczyć A little lie, ale nie znalazło oparcia.
3. To świetna płyta, tylko nie mogę na niej znaleźć zdecydowanego lidera.
4. To zdumiewający przypadek. Najpierw piękny debiut, potem miesiące dołowania, a potem rewelacyjny powrót.
11.03.2008 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
kajman napisał(a):To świetna płyta, tylko nie mogę na niej znaleźć zdecydowanego lidera.
choc mi "Sky Is Over" podoba sie najbardziej, to jednak nie jest to dla mnie zdecydowany lider. tylko ze jego brak odbieram jako jeden z najwiekszych plusow albumu. on jest po prostu bardzo rowny i bardzo dobry.
11.03.2008 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości