Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prz_ poleca
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Prz_ poleca
Postanowiłem założyć osobny temat, żeby popromowac trochę świeżych utworów na forum Icon_smile2 Wbrew pozorom nie mam zamiaru zamęczać was eurowizyjnymi propozycjami [no chyba, że któraś wpasowywała się w klimat forum] Wszystkie utworki zaraz po zapostowaniu informacji o nich będą dostępne na chomiku Icon_smile2
Jutro pierwsze 2 propozycje
04.03.2008 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
prz_rulez napisał(a):Wbrew pozorom nie mam zamiaru zamęczać was eurowizyjnymi propozycjami [no chyba, że któraś wpasowywała się w klimat forum]
Po prostu nie pisz, że to eurowizyjne, i ludziom sie spodoba Icon_wink2

.
04.03.2008 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
hehehe dobry pomysł Icon_razz2

Saferłel poleca - to też niezły pomysł Icon_razz2 Ja mam w cholerę tej muzyki i dostęp do wszystkich niusów więc.....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.03.2008 11:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
stavanger napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Wbrew pozorom nie mam zamiaru zamęczać was eurowizyjnymi propozycjami [no chyba, że któraś wpasowywała się w klimat forum]
Po prostu nie pisz, że to eurowizyjne, i ludziom sie spodoba Icon_wink2
Mimo wszystko jednak wolę rzetelną informację Icon_wink2
04.03.2008 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
No to prezentację czas zacząć. Utwory z wyprzedzeniem zostały już zachomikowane

Na początek dwa kawałki, które są świetną kontynuacją "Conquesta" Stripesów. Jak widać hiszpańskojęzyczna część świata ma w sobie to coś, skoro jest taką inspiracją... W końcu wiele świetnych zespołów rockowych pochodzi właśnie z Ameryki Południowej. No, ale tym razem polskie kawałki

UR - SALSA PERU

[Obrazek: ur_spirit.jpg]


Taka mniej więcej była recenzja na temat tego utworu:
"Utwór zatytułowany jest "Salsa Peru”. Jak twierdzą ci, którzy go słyszeli, to numer rozgrzewający i żywiołowy, jak na karnawał przystało. Piosenka jest skondensowaną relacją lidera UR z podróży po Ekwadorze i Peru. Nie bez znaczenia były też wrażenia z płyt Marca Ribota (gitarzysty współpracującego m.in. z Tomem Waitsem) nagranych na Kubie. Efektem tych inspiracji jest dość egzotyczny singiel, którego nikt nie spodziewał się po muzykach wywodzących się z KNŻ, T.Love i Lady Pank"

Mi się z tygodnia na tydzień coraz bardziej podoba, a teraz czekam na wasze reakcje Icon_smile2
05.03.2008 03:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
FARBEN LEHRE - CORRIDA

[Obrazek: farben_corrida.jpg]

Premierowy singiel Farben Lehre "Corrida" w cenie 5 zł trafi do sprzedaży już w poniedziałek 25 stycznia. Na krążku znajdą się 4 nowe utwory Farben Lehre, ale tylko tytułowy (w innej wersji) trafi na pełny album "Snukraina", którego premiera przewidziana jest 15 stycznia.
(Źródło: gery.pl)

Kolejny utwór inspirowany brzmieniami ameryki środkowej i południowej, ale z recenzji wynika, że cały album ma być utrzymany w takiej stylistyce. Jeśli chodzi o singiel, to ciężko mi coś na razie powiedzieć, bo przesłuchałem go dopiero raz, ale będzie prawdopodobnie jak z "Salsą peru".
Ech, dobrze, że ktoś w tej Polsce tworzy jeszcze coś nowatorskiego...
05.03.2008 04:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
prz_rulez, utwory pobrane. Mam małą prośbę: mógłbyś utworzyć oddzielny katalog dla tych propozycji ? Icon_smile2
prz_rulez napisał(a):Ech, dobrze, że ktoś w tej Polsce tworzy jeszcze coś nowatorskiego...
Misie wydaje, że z nowatorstwem jest co najmniej dobrze.
05.03.2008 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Ech, dobrze, że ktoś w tej Polsce tworzy jeszcze coś nowatorskiego...
Misie wydaje, że z nowatorstwem jest co najmniej dobrze.
Jest do 20 wykonawców, którzy tworzą coś oryginalnego, no, może 30, ale jak na taki wielki kraj to nie za dużo. Najgorsze, że wszyscy dawni starzy wyjadacze idą ostro w dóóóóóóóóóóóóóóóóół. Popatrzcie na np. taki Lady Pank...
05.03.2008 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Farben Lehre podoba mi się bardziej, ale tamto drugie też niezłe, chociaż Farben może i na listę ma u mnie szansę! Tak się mnie chwycił Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2008 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Czyżby akcja miała jakiś sens? Icon_razz2 Okej, jedziemy dalej.


JAMES BLUNT - 1973 (LIVE ON IBIZA)

[Obrazek: 00Ljames_blunt_Z_1973OcdmB2007ZfrontUysp.jpg]

Ten utwór wszyscy doskonale znamy. Jednak ta wersja jest niezwykła. Akustyczne wykonanie na Ibizie po prostu zwaliło mnie z nóg. U mnie powrót do pięćdziesiątki niemal murowany. Może u was będzie podobnie? :->
06.03.2008 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Niestety akcja musi być tymczasowo przerwana, bo po prostu nie mam czasu prawie że na nic... Ale kiedyś z pewnością zostanie reaktywowana Icon_smile2
21.03.2008 03:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
O ile 1 singiel z płyty Farben Lehre był ok, to płyta już sie w ogóle nie broni, właśnie skończyłem słuchać. Po 1 - za dużo w tym reggea co już mnie bardzo boli, jako że nie znoszę tego gatunku. Po 2 - 3 minutowe piosenki w których liryki są na bardzo nędznym poziomie. Wokalista mówiłw TR, że to ostra płyta pod względem słów...chciałoby by się żeby taka była, może jakieś brzydkie słowo urozmaiciłoby te wywody o tym jak to źle jest i jakie panuje zepsucie. Rozumiem, że w mowie reggea ostre słowa to wirus, wojna czy chwast, które się często pojawiają. Ani to przebojowe ani ciekawie zagrane.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.03.2008 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
[Obrazek: basia-734445.jpg]
BASIA BULAT - IN THE NIGHT


[Obrazek: 3029.jpg]
ISHTAR - O JULISSI NA JALINI


Dwa przepiękne utwory z niezwykłym klimatem... Musicie posłuchać!
29.03.2008 10:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
[Obrazek: lillasyster.jpg]
LILLASYSTER - UMBRELLA
Umbrella prawie metalowa! Chyba nawet lepsza niż w wersji MSP
29.03.2008 10:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Na mojego chomika wrzuciłem 15 świeżych utworów i 2 starsze, pochodzące z Dwójkowych Audycji o północy. Szczególnie polecam oczywiście "Funplex" The B-52's Icon_smile2
03.04.2008 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
niedawno władowałem trochę świeżości na chomika, głównie obcojęzycznych ( i nie angielskich). zapraszam Icon_smile2
17.09.2008 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Świeże (w większości) single godne polecenia już ładują się na chomika. Zapraszam. (Ciekawe, czy ktokolwiek ściągnie... Icon_cool2 )
24.04.2009 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Ponad 140 świeżych utworów na moim chomiku! Icon_smile2
25.04.2009 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #19
 
Ojej, z moim internetem wrzucałyby się pół roku Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.04.2009 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
To co ty za internet masz?!
26.04.2009 01:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  saferłel poleca saferłel 45 14 001 05.04.2011 09:13 AM
Ostatni post: dziobaseczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości