Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 47 z 14 lipca 2007r.
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 47 z 14 lipca 2007r.
Może tradycyjnie zacznę od walki o pozycję lidera, choć to walką trudno nazwać. Ale po kolei. Ubiegłotygodniowe notowanie zakończyło się na tym, że prowadziła "Tarantula" naciskana przez "No cars go" i ze starym, dobrym "Icky Thumpem" na trzeciej pozycji zdolnym do wszystkiego. Skończyło się na tym, że poradziła sobie spokojnie z "No cars go', które w ostatnim tygodniu dopadł kryzys i zanotowało spadek na miejsce 8. Niestety nie poradziła sobie ze stale groźnym "Icky Thumpem". Czyli co? "Icky" wraca na tron, a "Tarantula" na drugim miejscu? Nic z tych rzeczy! Obie piosenki musiały uznać wyższość Muse Icon_exclaim "Map of Problematique" stale kręciło się wokól tego 1 miejsca, ale zawsze czegoś brakowało, żeby postawić tę kropkę nad "i". Ale z pomocą ubiegłotygodniowej LP3 to się udało. Takie uczucie poznania piosenki od strony, do której się wcześniej nie doszło. Icon_smile2 Wracając jeszcze do "Tarantuli" to ostatecznie ukończyła ten tydzień na 4 miejscu, bo została jeszcze na finiszu wyprzedzona przez "Anasthetize" zespołu Porcupine Tree.

W pierwszej 10 były jeszcze dwie pary, które prowadziły zażartą walkę do ostatniej chwili. Tak się składa, że w obu zwycięsko wyszło Placebo. "Running up that Hill" już 18 tygodni na liście, a w tym tygodniu była o krok od wyrównania swojego najlepszego osiągnięcia na mojej liście. Natomiast "Broken Promise" konsekwentnie małymi krokami, ale cały czas do góry. w sumie jak się patrzy na to wydanie to ruchy na niej są w zasadzie niewielkie. W zasadzie, bo jednak są pewne wyjątki. W drugiej dziesiątce pojawiają się Bjork, która niestety spadła dziś z Lp3 Icon_frown oraz "Humanity", które z kolei na tę listę przebić się nie może. Obie odpowiednio o 6 i 8 pozycji w górę. No ale jednak blado wyglądają te skoki przy tym czego dokonał Marylin Manson, który także pojawia się w drugiej dziesiątce po awansie o 19 pozycji! Icon_smile2

Na koniec parę słów o nowościach, których w tym tygodniu są 4. Najwyższa nowością jest taniec manata zespołu Fair to Midland. Piosence tej przysłuchiwałem się od 2-3 tygodni, ale dopiero w tym dojrzała na tyle, aby zadebiutować na mojej liście. Następne dwie to już nabytek z poprzedniego tygodnia, więc stosunkowo szybko udało im się przebić na listę. Piosenka "Frozen" zespołu Within Temptations dość długo przebywała w mojej poczekalni, ale na listę przebić jej się nie udało. Nie pamiętam już co stało się powodem, że zapoznałem się z inną piosenką tego zespołu "Our Solemn Hour". Najważniejsze jest jednak to, że piosenka "chwyciła" na tyle, aby zadebiutować na liście. Kolejną nowością jest piosenka zespołu Antimatter "Another Face in the Window", której wróżę większą karierę na mojej liście od tej, którą (nie)zrobiła tytułowa piosenka ostatniej płyty tego zespołu. praktycznie od pierwszego przesłuchania płyty tydzień temu byłem pewien, że ta piosenka będzie na liście, no i jest. Icon_smile2 Ostatnia nowość pochodzi chyba z najbardziej płodnej płyty jeśli chodzi o tutejsze listy przebojów, czyli "Send away the Tigers" zespołu Manic Street Preachers. Tym razem z utworem "Working Class Hero". Także teraz mam tych bohaterów dwóch. Icon_wink2


...and now...wyniki Icon_mrgreen


Notowanie 47 z 14.07.2007r.


01 04 10 MAP OF THE PROBLEMATIQUE - Muse
02 03 11 ICKY THUMP - The White Stripes
03 06 04 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
04 01 07 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
05 07 18 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
06 05 08 LIGHTS - Archive
07 11 04 BROKEN PROMISE - Placebo feat. Michael Stipe
08 02 05 NO CARS GO - Arcade Fire
09 09 05 RAG AND BONE - The White Stripes
10 10 10 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers

11 08 14 FEAR OF A BLANK PLANET - Porcupine Tree
12 13 06 SURRENDER - Billy Talent
13 14 04 AUTUMNSONG - Manic Street Preachers
14 12 07 SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors
15 16 05 NO QUARTER - Tool
16 22 03 EARTH INTRUDERS - Björk
17 25 02 HUMANITY - Scorpions
18 15 10 UNDERDOGS - Manic Street Preachers
19 38 01 HEART-SHAPED GLASSES - Marylin Manson
20 17 18 1000 PEOPLE - Blackfield

21 23 03 UCZUCIA - Kombajn do zbierania kur po wioskach
22 19 06 INTERVENTION - Arcade Fire
23 18 14 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
24 29 02 BACK TO THE RIVER - Riverside
25 20 28 MEDS - Placebo
26 26 21 THE KILL - 30 Seconds to Mars
27 30 02 KRAKÓW - Myslovitz & Leszek Możdżer
28 21 13 YOUR LOVE ALONE IS NOT ENOUGH - Manic Street Preachers
29 27 09 THE HEINRICH MANEUVER - Interpol
30 NE 01 DANCE TO MANATEE - Fair to Midland



31 24 ERA RETUSZERA - Nosowska
32 NE OUR SOLEMN HOUR - Within Temptation
33 NE ANOTHER FACE IN THE WINDOW - Antimatter

34 28 ALL THE LOVE IN YOUR HANDS - Thirteen Senses
35 37 SERENITY - Godsmack
36 34 ELIZABETH - XIII Stoleti
37 NE WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers
38 31 DEKODERY I ANTENY - Kombajn do zbierania kur po wioskach
39 35 WORKING CLASS HERO - Green Day
40 36 FLUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys


Listę opuściły:

BRIANSTORM - Arctic Monkeys (13 tyg. w top 30, max. - 3 miejsce)
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party max. 33 miejsce)
LIVING IS A PROBLEM BECAUSE EVERYTHING DIES - Biffy Clyro (tyg. w top 30, max. 21 miejsce)
EVERYTHING IS AVERAGE NOWADAYS - Kaiser Chiefs ( max. 40 miejsce)
14.07.2007 01:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Gary napisał(a):..and now...wyniki Icon_mrgreen
Icon_mrgreen

i znowu niesamowite notowanie! Jak dla mnie po prostu rewelacja!
Muse na pierwszym! Czy u mnie sie jeszcze obroni i bedziemy miec ten sam nr 1? Te 2 dni szybko zleca i odpowiedz bedzie jasna.
w pierwszej dziesiatce 8 znakomitych nagran + Archive i Porcupine Tree, ktore do moich ulubiencow z pewnoscia nie naleza.
fantastyczny skok "Heart-Shaped Glasses"! Icon_biggrin3 To teraz juz wcale nie niesmialo licze na znacznie wiecej.
"Surrender" juz tylko 2 male kroczki od dziesiatki.
tym razem 2 male minusiki to spadki "Meds" i "Your Love Alone...". Niestety trzeba sie liczyc z tym, ze beda zwalniac miejsce dla innych.
szkoda tez, ze "Elizabeth" sie zsuwa.
niedlugo to juz wszystkie piosenki z "Send Away The Tigers" beda na ktorejs z naszych list Icon_mrgreen

ostatnie notowanie skomentowalem jako ostatni i z duzym opoznieniem, wiec teraz sie rehabilituje Icon_smile2
14.07.2007 01:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):ostatnie notowanie skomentowalem jako ostatni i z duzym opoznieniem, wiec teraz sie rehabilituje Icon_smile2
usprawiedliwiony Icon_wink2
ku3a napisał(a):niedlugo to juz wszystkie piosenki z "Send Away The Tigers" beda na ktorejs z naszych list Icon_mrgreen
Dużo ich już nie pozostało, bo 4. A wśród nich widzę 3 z potencjalnymi szansami. Icon_smile2
ku3a napisał(a):tym razem 2 male minusiki to spadki "Meds" i "Your Love Alone...". Niestety trzeba sie liczyc z tym, ze beda zwalniac miejsce dla innych.
"Meds" pewnie tak łatwo skóry nie sprzeda. Co do "Your love alone is not enough" to i tak zrobiła dużo, jeśli wziąć pod uwagę ile na nią narzekałem w początkach jej pobytu na mojej liście. Icon_smile2
14.07.2007 09:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
W zeszłym tygodniu pisałem, że nie chcę zmiany lidera, bo najwyższa piosenka godna pierwszego miejsca znajdowała się na czwartym miejscu. Sądziłem, że taka nieoczekiwana zamiana miejsc nie ma szans nastąpić, ale jednak się udało... Icon_biggrin3 Tak więc to nie "No Cars Go", ale Muse, ktory u mnie jest tylko dwa miejsca niżej, obejmuje prowadzenie.

Jak już jestem przy swojej pierwszej trójce, to wypadałoby liczyć również na debiuty miejsc 1 i 2. No i debiutuje zarówno Antimatter, jak i Fair To Midland. Co prawda Antimatter debiutuje z innym utworem, ale przecież nie znaczy to, że on nigdy nie ma u mnie szans na debiut. Może okazać się przecież jeszcze lepszy niż mój aktualny numer jeden.

Porki już na trzecim, a u mnie cały czas cicho jeśli chodzi o najnowszą propozycję z "Fear Of A Blank Planet". Na szczęście utwór tytułowy nadal utrzymuje się w pierwszej piątce.
"Surender" wciąż do góry Icon_smile2, podobnie "Autumnsong" Icon_smile2 Szkoda tylko, że kosztem świetnego Editors...
Ładne skoki zaliczają Manson i "Humanity". U mnie raczej żaden z tych utworów nie ma szans na wielki sukces, ale to jeszcze może się zmienić...

Poza tym debiutują dwa fajne kawałki z dwóch znakomitych płyt. Po pierwsze Within Temptation, której raczej się tutaj nie spodziewałem, a po drugie, już nieco bardziej przeze mnie oczekiwany Manic Street Preachers, który pochłania kolejną listę... Fajnie, że zdecydowałeś się na "Working Class Hero", choć chyba ja bym dał pierwszeńdtwo kawałkom z zasadniczej części płyty. Zwłaszcza, że ten utwór już jest u Ciebie (co prawda w słabszej wersji).

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.07.2007 05:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Gary napisał(a):37 NE WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers
39 35 WORKING CLASS HERO - Green Day
Się nagle wszyscy rzucili na twórczość Lennona. Icon_razz
Gary napisał(a):17 25 02 HUMANITY - Scorpions
Bardzo ładny awans, z każdym przesłuchaniem coraz bardziej mi sie podoba (a przecież już jest na 1 miejscu) Icon_mrgreen

.
14.07.2007 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
stavanger napisał(a):Gary napisał/a:
37 NE WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers
39 35 WORKING CLASS HERO - Green Day
Się nagle wszyscy rzucili na twórczość Lennona. Icon_razz
No lepszego mistrza znaleźć nie mogli. Icon_razz Dodatkowym smaczkiem jest to, że nie znam wersji oryginalnej tej piosenki. Nie chcę po prostu pozbawiać te piosenki szans na sukces. Icon_wink2 Ale mam takie przeczucie, że "Maniacy" lepiej oddają ducha tej piosenki.

mrsap napisał(a):Co prawda Antimatter debiutuje z innym utworem, ale przecież nie znaczy to, że on nigdy nie ma u mnie szans na debiut. Może okazać się przecież jeszcze lepszy niż mój aktualny numer jeden.
Poprzedni Antimatter nie zrobił kariery, a ten o ile będzie częstsza możliwość słuchania w odpowiednich wieczornych warunkach powinna sobie lepiej poradzić. Icon_smile2

mrsap napisał(a):Porki już na trzecim, a u mnie cały czas cicho jeśli chodzi o najnowszą propozycję z "Fear Of A Blank Planet". Na szczęście utwór tytułowy nadal utrzymuje się w pierwszej piątce.
No tak tam jest tylko 6 znakomitych utworów, więc trzeba ją ostrożnie eksploatować, bo następna płyta dopiero za 3 lata. Icon_wink2

mrsap napisał(a):Po pierwsze Within Temptation, której raczej się tutaj nie spodziewałem
Ha! A niby dlaczego? Fakt, że z takiej muzyki bardziej lubię Nightwish, ale nie znam ich najnowszych dokonań, więc i na liście ich nie ma. Icon_wink2

mrsap napisał(a):Fajnie, że zdecydowałeś się na "Working Class Hero", choć chyba ja bym dał pierwszeńdtwo kawałkom z zasadniczej części płyty.
Właściwie to każda piosenka z płyty ma jeszcze szansę wejść na listę oprócz jednej o ile dobrze kojarzę. Icon_smile2
14.07.2007 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
Gary napisał(a):
stavanger napisał(a):Gary napisał/a:
37 NE WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers
39 35 WORKING CLASS HERO - Green Day
Się nagle wszyscy rzucili na twórczość Lennona. Icon_razz
No lepszego mistrza znaleźć nie mogli. Icon_razz Dodatkowym smaczkiem jest to, że nie znam wersji oryginalnej tej piosenki. Nie chcę po prostu pozbawiać te piosenki szans na sukces. Icon_wink2 Ale mam takie przeczucie, że "Maniacy" lepiej oddają ducha tej piosenki.
Mam nadzieję, że nie spowoduje to za tydzień spadku obu wersji: http://pl.youtube.com/watch?v=njG7p6CSbCU Icon_lol

.
14.07.2007 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
stavanger napisał(a):Mam nadzieję, że nie spowoduje to za tydzień spadku obu wersji: http://pl.youtube.com/watch?v=njG7p6CSbCU Icon_lol
Czyli już wiem, że Green Day podeszli do tematu "odtwórczo", a Manicy dodali trochę więcej energii tej piosence i sądzę, że im poznanie oryginału nie zagrozi. Icon_wink2
15.07.2007 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Jak pieknie na pierwszym i drugim. Trzeciego nie znam.... Cztery, piec i szesc rowniez bardzo dobre, ze wskazaniem na Placebo i Archive - chyba to juz kres mozliwosci dla obu, prawda?
Ja "Working Class Hero" znalem w wersji oryginalnej, zawsze mi sie podobala - obok "Imagine", "How Do You Sleep" i "Jealous Guy"... Green Day srednio mi podeszli, a wersji Manics nie znam... nie jest jeszcze promowana.
15.07.2007 08:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
1981 napisał(a):Cztery, piec i szesc rowniez bardzo dobre, ze wskazaniem na Placebo i Archive - chyba to juz kres mozliwosci dla obu, prawda?
tego nie wiem, ale raczej chyba jeszcze nie. Icon_smile2
15.07.2007 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Gary napisał(a):mrsap napisał/a:
Co prawda Antimatter debiutuje z innym utworem, ale przecież nie znaczy to, że on nigdy nie ma u mnie szans na debiut. Może okazać się przecież jeszcze lepszy niż mój aktualny numer jeden.
Poprzedni Antimatter nie zrobił kariery, a ten o ile będzie częstsza możliwość słuchania w odpowiednich wieczornych warunkach powinna sobie lepiej poradzić.
A można prosić o mp3? Icon_wink2 Przy okazji może nadrobiłbym zaległości z Thirteen Senses. Chodzi mi o pierwszy singiel.

Gary napisał(a):mrsap napisał/a:
Porki już na trzecim, a u mnie cały czas cicho jeśli chodzi o najnowszą propozycję z "Fear Of A Blank Planet". Na szczęście utwór tytułowy nadal utrzymuje się w pierwszej piątce.
No tak tam jest tylko 6 znakomitych utworów, więc trzeba ją ostrożnie eksploatować, bo następna płyta dopiero za 3 lata.
No właśnie Icon_biggrin3 I jest jeszcze Blackfield...

Gary napisał(a):mrsap napisał/a:
Po pierwsze Within Temptation, której raczej się tutaj nie spodziewałem
Ha! A niby dlaczego? Fakt, że z takiej muzyki bardziej lubię Nightwish, ale nie znam ich najnowszych dokonań, więc i na liście ich nie ma.
"Eva" chyba powinna Ci się spodobać Icon_razz

Gary napisał(a):mrsap napisał/a:
Fajnie, że zdecydowałeś się na "Working Class Hero", choć chyba ja bym dał pierwszeńdtwo kawałkom z zasadniczej części płyty.
Właściwie to każda piosenka z płyty ma jeszcze szansę wejść na listę oprócz jednej o ile dobrze kojarzę.
Hmm... Ciekawe o którą chodzi :roll:

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.07.2007 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
mrsap napisał(a):Hmm... Ciekawe o którą chodzi :roll:
o tą, do której jest przyklejona "Working Class Hero" Icon_wink2
mrsap napisał(a):"Eva" chyba powinna Ci się spodobać Icon_razz
ja z kolei o to bym prosił. Icon_wink2
15.07.2007 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Gary napisał(a):mrsap napisał/a:
Hmm... Ciekawe o którą chodzi
o tą, do której jest przyklejona "Working Class Hero"
Tak myślałem, bo to chyba zdecydowanie najmniej przebojowy kawałek z płyty, co nie znaczy oczywiście, że słaby.

Gary napisał(a):mrsap napisał/a:
"Eva" chyba powinna Ci się spodobać
ja z kolei o to bym prosił.
ok, zobaczę co się da zrobić Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.07.2007 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Niestety jestem dziś bardzo ograniczony czasem, więc poza ocvzywistymi plusami:
1. 30 NE 01 DANCE TO MANATEE - Fair to Midland Icon_lol Icon_lol Icon_lol
2. TARANTULA - The Smashing Pumpkins - ten spadek to kolejny "trynd"
3. ANOTHER FACE IN THE WINDOW - Antimatter - singel czy Twój własny wybór???

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.07.2007 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):1. 30 NE 01 DANCE TO MANATEE - Fair to Midland Icon_lol Icon_lol Icon_lol
płyta raczej nie miała na to wpływu, a jeśli to minimalny, bo już w zeszłym tygodniu piosenka była tuż tuż. Płytę słuchałem tylko raz i jeszcze się w nią nie wgryzłem. Icon_smile2
Yacy napisał(a):2. TARANTULA - The Smashing Pumpkins - ten spadek to kolejny "trynd"
możliwe, że płyta ma jakiś na to wpływ Icon_razz
Yacy napisał(a):3. ANOTHER FACE IN THE WINDOW - Antimatter - singel czy Twój własny wybór???
a tu bardzo dobra płyta na pewno miała wpływ na dokonanie takiego wyboru.

Icon_wink2
15.07.2007 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
mrsap napisał(a):Tak myślałem, bo to chyba zdecydowanie najmniej przebojowy kawałek z płyty, co nie znaczy oczywiście, że słaby.
tez sie domyslilem, ze to o to chodzi, bo sam mam takie samo zdanie
16.07.2007 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Skromnie w tym tyg z nowości. Tej z top 30 nie znam, WT niezłe, MSP z ukrytym trackiem z albumu...ciekawe Icon_wink, ale nie ma to jak te silne kawałki z podstawowej płyty, że tak je nazwe. Antimatter też mi nic nie mówi.
Przejdźmy na listę:
Nie za duże ruchy, wiec top 10 nadal świetna z wisienką na czubku Icon_razz2
Mam nadzieję, że do topu wskoczy Manic Street...z singlowym kawałkiem.
Smokersi spadają Icon_sad pfu Editors. Już mi się myli, ale Smokersi nie taka zła nazwa ;P
Interpol chyba nie dociągnie 10 tyg. Duży skok Mansona, jeszcze raz tak samo i nowego lidera masz Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2007 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Nowy numer 1 lepsze od poprzedniego Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.07.2007 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 735
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
Re: Notowanie 47 z 14 lipca 2007r.
02 03 11 ICKY THUMP - The White Stripes
No cóż, jedna z nielicznych list w zestawieniu, gdzie Icky zyskuje kosztem Tarantuli, co bardzo mnie cieszy.
03 06 04 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
A to już w ogóle dla mnie rewelacja. Bardzo mnie cieszy ten awans, chociaż u mnie piosenka włączyła hamulce (ale to także z powodu supernowości i superskoku).
05 07 18 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
No chyba już nie będę sie powtarzał, zresztą wiesz, co sądzę.
06 05 08 LIGHTS - Archive
Jedyna lista z 4, gdzie Archive spada. A gdzie forumowa solidarność :?: Icon_biggrin3 A tak w ogóle to już 3 lub 4 tydzień jest to forumowy kujawsko-pomorski numer 1.
07 11 04 BROKEN PROMISE - Placebo feat. Michael Stipe
Łączny skok na dwóch listach to 15 oczek w góre. Imponujące. Niestety pewnie na załapanie się na forumową nie wystarczy.
09 09 05 RAG AND BONE - The White Stripes
Rag and bone włączył hamulce i z tego powodu jest na tym samym miejscu u mnie i u Ciebie.
15 16 05 NO QUARTER - Tool
Szkoda, że to takie stare, bo bym Cię wsparł (może i mrsap także), a tutaj nic z tego.
16 22 03 EARTH INTRUDERS - Björk
No i kolejna bardzo dobra wiadomość. Ten awans bardzo mi się podoba. Niestety nie zrównoważy to opuszczenia listy Gabrama.
19 38 01 HEART-SHAPED GLASSES - Marylin Manson
Rośnie kolejny mieszacz w czołówce forumowej.
21 23 03 UCZUCIA - Kombajn do zbierania kur po wioskach
No cóż, nie ten Kombajn, nie te Kury i nie ta Wioska. Szkoda, bo KDZKPW był u mnie na prawie wszystkich listach, a teraz pozostała pustka po Lewej stronie Dekoderów.
30 NE 01 DANCE TO MANATEE - Fair to Midland[/b]
Kolejna bardzo radosna wiadomość. A ja zgapiłem i zapomniałem, gdzie Yacy (?) podał namiar na całą płytę.
32 NE OUR SOLEMN HOUR - Within Temptation
Gdzie Ty byłeś, kiedy to było tutaj na 2 listach. Teraz to już nawet prawie wszyscy o tym zapomnieli.
35 37 SERENITY - Godsmack
Czekam na Godsmack w 30. Wtedy jest szansa, że wspomogę.
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party (max. 33 miejsce)
Na wielu listach awansuje lub debiutuje, ma zamiar zamieszać na forumować, a u Ciebie sobie wypada? Cóż za brak wyczucia terendów. Icon_wink2 Icon_mrgreen
16.07.2007 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 735
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
stavanger napisał(a):
Gary napisał(a):37 NE WORKING CLASS HERO - Manic Street Preachers
39 35 WORKING CLASS HERO - Green Day
Się nagle wszyscy rzucili na twórczość Lennona. Icon_razz
No fakt, coś w tym jest, bo jeszcze u niektórych trzyma się REM, u kogoś był (lub jeszcze jest) Snow Patrol, a u saferłela i u mnie sam Lennon osobiście, chociaż nie sam.
16.07.2007 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 101 z dnia 26 lipca 2008r. Gary 4 1 030 04.08.2008 09:52 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 100 z dnia 19 lipca 2008r. Gary 9 1 794 21.07.2008 06:21 PM
Ostatni post: kajman
  Notowanie 99 z 12 lipca 2008r. Gary 9 1 355 15.07.2008 09:30 PM
Ostatni post: Aro
  Notowanie 98 z dnia 5 lipca 2008 r. Gary 8 1 331 12.07.2008 02:26 PM
Ostatni post: Konrad
  Notowanie 71 z dnia 29 grudnia 2007r. Gary 11 1 939 01.01.2008 10:41 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 70 z dnia 22 grudnia 2007r. Gary 14 3 177 27.12.2007 11:57 PM
Ostatni post: kajman
  Notowanie 69 z dnia 15 grudnia 2007r. Gary 11 2 095 21.12.2007 09:58 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 56 z 15 września 2007r. Gary 13 2 634 19.09.2007 04:48 PM
Ostatni post: kajman
  Notowanie 55 z 8 września 2007r. Gary 19 4 230 14.09.2007 04:20 AM
Ostatni post: mr.vingoe
  Notowanie 54 z 1 września 2007r. Gary 8 2 197 09.09.2007 10:11 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości