Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 notowanie z 02.03.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
9 notowanie z 02.03.2008
Tym razem naprawdę krótko. Icon_frown
Jeśli ktoś tydzień temu uważał, że jest nudno to mam dla niego złą wiadomość. W tym tygodniu jest jeszcze "gorzej". Pierwsza 14 nie drgnęła nawet o oczko.
Przejdźmy do nowości. 3 tygodnie temu moją listę atakowali British Sea Power. W tym tygodniu nawet efektowniej czyni to Fish. Cała płyta jest wyśmienita, więc jeśli zaliczyć ją do tego roku jest to moja pierwsza płyta roku. Właściwie pół płyty (a nawet więcej) mogłoby się znaleźć w 50, ale myślę że 3 utwory wystarczą.
Czwartą nowością jest trzeci utwór Grzegorza Turnaua, a drugi w duecie. Tym razem pochodzi on z płyty Pasjans na dwóch. Płyta jest zapisem koncertu wraz z Andrzejem Sikorowskim i -co bardzo misie podoba- nie zostały wycięte zapowiedzi. Na listę wybrałem najbardziej krakowski utwór. Icon_wink2 Kto zgadnie dlaczego ? Icon_mrgreen
Zostały jeszcze trzy nowości. Najwyżej z tych, które nie zmieściły się w 30 jest duet Robert i Alison. Kiedyś pisałem, że podoba misie Killing The Blues, ale od tego czasu poziom listy bardzo wzrósł i dzisiaj nie ma dla niego miejsca. Przesłuchałem płytę i najbardziej podoba misie Nothin'. Mam wątpliwości czy zaliczyć go duetowi czy tylko Plantowi, ale ponieważ to wspólna płytę, więc wybrałem duet.
Ostatnie dwie nowości pochodzą może nie z rozczarowań płytowych, ale pewnie dlatego że poprzeczka ustawiona była bardzo wysoko. Na 46 miejscu debiutuje Smok z najnowszej (chyba na długo) płyty Tori, a dwa oczka niżej Pat Metheny i jego trio. Cała płyta tria to dobry jazz, ale dobrego jazzu jest całe mnóstwo i tylko Day Trip wybija się na tym tle.

A całe notowanie wygląda tak:

pozycja|pozycja przed tygodniem|ilość tygodni w zestawieniu (ilość tygodni na pierwszym)
01 01 05 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (5)
02 02 04 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz
03 03 06 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
04 04 05 DYBUK - Żywiołak
05 05 09 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy
06 06 06 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
07 07 08 BROTHERS IN ARMS - Metallica
08 08 06 CAŁKIEM SAM - Totentanz
09 09 08 NIE MA MOWY - Normalsi
10 10 06 DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
11 11 06 DROGI PANIE - Lao Che
12 12 08 INNOCENCE - Björk
13 13 02 UMIERA PIĘKNO - Aga Zaryan
14 14 04 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
15 17 09 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek

16 NN 01 DARK STAR - Fish
17 NN 01 NIE PRZENOŚCIE NAM STOLICY DO KRAKOWA - Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau
18 24 03 NAGLE - Anna Maria Jopek

19 NN 01 13TH STAR - Fish
20 20 02 PUNK FREUD - Pink Freud
21 19 05 IDŹ SWOJĄ DROGĄ - Raz, Dwa, Trzy
22 18 02 RAG AND BONE - The White Stripes
23 25 05 ORDINARY PEOPLE - Neil Young

24 21 03 CZAS - Katarzyna Groniec
25 15 03 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
26 16 02 HUNT - Nest

27 NN 01 ARC OF THE CURVE - Fish
28 26 03 505 - Arctic Monkeys
29 28 03 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
30 29 05 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
31 27 03 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
32 22 06 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
33 30 06 SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
34 23 04 WHAT A WONDERFUL WORLD - Stacey Kent
35 32 04 CLOSE TO YOU - Trijntje Oosterhuis feat. Grzegorz Turnau
36 36 06 SAW SOMETHING - Dave Gahan
37 NN 01 NOTHIN' - Robert Plant & Alison Kraus
38 31 03 ATOM - British Sea Power
39 33 03 IF YOU WERE THERE, BEWARE - Arctic Monkeys
40 39 05 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
41 34 07 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
42 42 08 SAVING US - Serj Tankian
43 40 03 NOTHING COMPARES 2U - Jimmy Scott
44 37 03 CHANGE PARTNERS/IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling
45 43 06 LOST IN INFINITY - Animations
46 NN 01 DRAGON - Tori Amos
47 49 06 DECLARE INDEPENDENCE - Björk

48 41 09 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - Stare Dobre Małżeństwo
49 NN 01 DAY TRIP - Pat Metheny Trio
50 38 03 LANDSLIDE - Stacey Kent

wypadły:
35 26 02 THE GREAT SKUA - British Sea Power
44 45 06 WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree
45 39 05 NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band of Horses
46 16 08 HLJOMALIND - Sigur Rós
47 47 08 THE PIANO - PJ Harvey
48 50 03 LYRA - Kate Bush
50 48 08 TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler

nowości - 7, bez zmian - 17, w dół - 22, do góry - 4
Pogrubione nowości, zazielenionych 4 największych (i jedynych) awansów i zaczerwienionych 5 największych spadków.
44 utworów z mojej listy nie ma w zestawie do głosowania na LP3 (poprzednio: 42).

Za chwilę notowanie płyt, a nowości już czekają na chomiku.
02.03.2008 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Heh no 14 taka sama jak tydzień temu - takiej sytuacji to już na pewno nie było chyba nigdy Icon_razz2 Ale listę atakuje Fish Icon_smile Pewnie słuchałeś Minimaxu wtedy....Icon_smile Ja też tak kombinuje z Fishem i kto wie co u mnie wejdzie. Czekam na nowości na chomiku tradycyjnie Icon_smile
Łatwo zgadnąć dlaczego miałbyś Krakowski utwór...ale już trudniej było mi założyć że to się u ciebie pojawi? To chyba stary numer? Mój tata tego słuchał z 5 lat temu.....Lubi Pod Budą Icon_smile Anna Maria Jopek atakuje już czołowe miejsca listy heh. Hah ja znalazłem jej płytę na peb pl wreszcie będę mógł posłuchać tego dzieła polskiej muzyki 21 wieku Icon_smile
5 tyg Kasi Groniec na czel to naprawdę świetny numer. U mnie tylko dwie piosenki w historii listy miały podobny staż lub wyższy. Zwykle siedzą po 3,4 tyg. Icon_smile Plant i jego towarzyszka mają szansę na przebicie się u mnie już w tym tyg. co nadchodzi - ale z innym numerem, płyty wszak nie mam jeszcze. Dragon...fajny numer, choć żeby do niego dotrzeć trzeba było przejść pierw przez 22 inne numery...w sumie to jest bonus z jej płyty. Bo normalnie American...liczy bodajże 20. Day Trip....będzie na 100% na chomiku to się zapoznam, choć to niby ten jazz co nie trawie Icon_wink
Fajnie, że Rag And Bone.....a nie spada jednak heh, to już nie fajnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.03.2008 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
notowanie 5 z 02 marca 2008 r.

01. Coma - Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków
02. Fish - 13th Star
03. Andrzej Sikorowski & Grzegorz Turnau - Pasjans na Dwóch
04. Normalsi - Soliloquium
05. Normalsi - Dekalog czyli Piekło Muzykantów
06. Robert Plant & Alison Krauss - Raising Sand
07. PJ Harvey - White Chalk
08. Tori Amos - American Doll Posse
09. Mark Knopfler - Kill To Get Crimson
10. Pat Metheny Trio - Day Trip
11. Radiohead - Pablo Honey
12. Serj Tankian - Elect The Dead
13. Radiohead - In Rainbows (2CD)

Dwa zdania o płytach:
Na pierwszym genialna Coma. Icon_smile2
Największe pozytywne zaskoczenie to Normalsi. Nie przypuszczałem, że przez całą płytę uda im się zachować moją uwagę. I jeszcze zdanie słowo trochę obok tematu. Nie przepadam za używaniem słów powszechnie uznawanych za wulgarne w piosenkach, ale czasem nie widzę innego wyjścia. Nie wyobrażam sobie, żeby Lao Che na płycie Powstanie Warszawskie śpiewali: Skurczybyki itp. Icon_wink2 Tak samo nie wyobrażam sobie, żeby Piotr Rogucki krzyczał: Nie wierzę [dowolne słowo, które nie będzie pasowało]. Niestety na pierwszej płycie Normalsów jest piiii, a ja tego nie znoszę ! To chyba najważniejszy powód, dla którego druga płyta jest wyżej od debiutanckiej.
02.03.2008 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
i gdzie kolego nowości na chomiku nic nie ma Icon_razz2 Wcale nie czekają na chomiku Icon_razz2
Lista płyt bardzo fajna. Fish wysoko. Pj, Tori, Knopfler - silna jest ta druga części zestawu. A na koniec najlepsze czyli Pablo Honey i In Rainbows. Ciekawe czy dojdziesz do mojej ulubionej płyty Radiohead jaką jest The Bends....w ogóle moja czołówka płyt ever Icon_wink
Chętnie poznałbym album Normalsów, ale nie mam źródła skąd wziąć...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.03.2008 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Ale listę atakuje Fish Icon_smile Pewnie słuchałeś Minimaxu wtedy....Icon_smile Ja też tak kombinuje z Fishem i kto wie co u mnie wejdzie.
Te 3 utwory znam już od jakiś 4 miesięcy, ale zdobyć je w sieci to był nie lada wyczyn. Pisałem tydzień temu, że Fish się u mnie pojawi, ale nie przypuszczałem, że aż 3 utwory ! A Minimaxu słuchałem. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Łatwo zgadnąć dlaczego miałbyś Krakowski utwór...
A dlaczego łatwo ? Icon_smile2
saferłel napisał(a):ale już trudniej było mi założyć że to się u ciebie pojawi? To chyba stary numer? Mój tata tego słuchał z 5 lat temu.....Lubi Pod Budą Icon_smile
Numer stary, ale ta wersja bardzo świeża powiedziałbym. Icon_smile2
Cytat:Pasjans na dwóch na CD
Podczas koncertów 23 i 24 października 2006 r. w poznańskim klubie "Pod Pretekstem" zarejestrowano materiał na płytę CD, którą już wkrótce będzie można nabyć jedynie podczas koncertów "Pasjans na dwóch" oraz przez internet.
Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa "Pod Pretekstem".
I jeszcze:
Cytat:Płyta ukazała się 27 sierpnia 2007 roku nakładem Music Collection Agency
saferłel napisał(a):Plant i jego towarzyszka mają szansę na przebicie się u mnie już w tym tyg. co nadchodzi - ale z innym numerem, płyty wszak nie mam jeszcze.
Pewnie z jakimś singlem. Icon_wink2 Lepiej posłuchaj całej płyty. Warto !
saferłel napisał(a):Dragon...fajny numer, choć żeby do niego dotrzeć trzeba było przejść pierw przez 22 inne numery...w sumie to jest bonus z jej płyty.
W ogóle na całej płycie najbardziej podobają misie bonusy i najkrótsze utwory. A co do Tori to wolałbym akustyczną płytę, a w najbliższym czasie nie ma na to szans.
saferłel napisał(a):Fajnie, że Rag And Bone.....a nie spada jednak heh, to już nie fajnie.
Fajnie ! Bo jest. Icon_razz
02.03.2008 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):i gdzie kolego nowości na chomiku nic nie ma Icon_razz2 Wcale nie czekają na chomiku Icon_razz2
Zapomniałem odkryć folder. Icon_lol Już. Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Ciekawe czy dojdziesz do mojej ulubionej płyty Radiohead jaką jest The Bends....w ogóle moja czołówka płyt ever Icon_wink
Dojdę, bo niedługo Top Radiohead na sąsiednim forum. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Chętnie poznałbym album Normalsów, ale nie mam źródła skąd wziąć...
Oj masz... Wejdź na oficjalną stronę, a później Download. Naprawdę !
02.03.2008 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No nieźle. oficjalna strona a potem download - tak powinno być w każdym banku pfu...zespole!
No na top Radiohead to i ja sie zmobilizuje by wejśc na to forum Icon_smile
Skąd łatwo było o Krakowie się domyśleć? No popatrz na swoje dane przy profilu...chyba że jeszcze jakiś inny powód....

Co do Planta to tak, masz rację - singiel - bo akurat zobaczyłem, że wydają w Uk to z ciekawości zgrałem i bardzo ładny się okazał, a i do płyty dojde.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.03.2008 04:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):wypadły:
45 39 05 NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band of Horses
48 50 03 LYRA - Kate Bush


już wypadły :?: :?:
tak szybko Icon_confused
02.03.2008 05:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Heh no 14 taka sama jak tydzień temu - takiej sytuacji to już na pewno nie było chyba nigdy :
Rzeczywiście dość niespotykana sytuacja Icon_arrow Z nowości uśmiech na mej twarzy wywołuje:
abd3mz napisał(a):49 NN 01 DAY TRIP - Pat Metheny Trio

[Obrazek: kleschko.png]
02.03.2008 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
3 X Strachy, szkoda, że w dolnej połówce listy

.
03.03.2008 12:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):W tym tygodniu nawet efektowniej czyni to Fish. Cała płyta jest wyśmienita, więc jeśli zaliczyć ją do tego roku jest to moja pierwsza płyta roku. Właściwie pół płyty (a nawet więcej) mogłoby się znaleźć w 50, ale myślę że 3 utwory wystarczą.
nie obawiasz się, że wpuszczenie tylu piosenek na raz z jednej płyty osłabi siłę każdej z nich? już nie pierwszy raz tak się u Ciebie dzieje i zaraz potem lecą na łeb na szyję w dół...

ale powiem Ci, że mnie zadziwia ta pani Groniec wciąż na miejscu 1...
no, pierwsza 15 bez zmian - to by brzmiało. a tak, tylko 14, nic wielkiego Icon_wink2 . myślę, że w przyszłym tygodniu drgnie przynajmniej jedna pozycja. i to na Długo!
jeśli chodzi o ostatni numer z płyty BSP, to zdecydowanie bardziej podoba mi się rozwinięcie tego motywu muzycznego w kawałku otwierającym płytę. na tyle, że mógłby pojawić się u mnie na Liście. ale jednak za bardzo sprawia wrażenie jakby to był dopiero wstęp do czegoś. szkoda.
z nowości posłuchałam na razie tylko duetu krakowskiego - zdecydowanie wolę wersję wcześniejszą. bardziej rytmiczna (mówiąc bardzo ogólnie, bo mam więcej na myśli, ale trudno to złożyć w składne zdanie).
no, zdążyłam jeszcze z Tori. hm... no niestety nie zaskoczyła mnie, czyli nie może liczyć na moje dobre słowo...
[oj, jakoś słabo entuzjastyczny komentarz wyszedł mi tym razem Icon_wink2 ]
03.03.2008 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Skąd łatwo było o Krakowie się domyśleć? No popatrz na swoje dane przy profilu...chyba że jeszcze jakiś inny powód....
Innego chyba nie ma. Icon_biggrin3
Listoholik napisał(a):już wypadły :?: :?:
tak szybko Icon_confused
Niestety. Icon_frown No co ja mogę...
stavanger napisał(a):3 X Strachy, szkoda, że w dolnej połówce listy
Myślę, że uda misie przesłuchać w tym tygodniu całą płytę, więc pewnie będzie lepiej.
neon.ka napisał(a):nie obawiasz się, że wpuszczenie tylu piosenek na raz z jednej płyty osłabi siłę każdej z nich? już nie pierwszy raz tak się u Ciebie dzieje i zaraz potem lecą na łeb na szyję w dół...
Dobrze, że oto pytasz, bo mam szansę się wytłumaczyć. Icon_wink2 Po prostu lista odzwierciedla moje sympatie muzyczne w danym tygodniu, więc jeśli jakaś płyta zrobi na mnie duże wrażenie to nie widzę powodu sztucznie regulować ilości piosenek na liście. Jest to też spowodowane tym, że nie potrafię się zdecydować, który utwór jest najlepszy, a w ten sposób dokonuje się naturalna selekcja. Widać to na przykładzie Małpek i British Sea Power, bo pewnie o nie główne Ci chodzi. Może jeszcze nie jest tak, że potrafię jednoznacznie powiedzieć czy utwór misie podoba za pierwszym przesłuchaniem, ale jeśli w danym tygodniu wykonawca potrafi umieścić kilka utworów w 30 to dlaczego miałbym tego zabraniać ? Icon_smile2
neon.ka napisał(a):ale powiem Ci, że mnie zadziwia ta pani Groniec wciąż na miejscu 1...
A mnie by zadziwiłoby, jeśli cokolwiek innego było na pierwszym. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):no, pierwsza 15 bez zmian - to by brzmiało. a tak, tylko 14, nic wielkiego Icon_wink2 .
Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):Myślę, że w przyszłym tygodniu drgnie przynajmniej jedna pozycja. i to na Długo!
Zobaczymy, ale myślę że obecna pozycja też jest bardzo dobra.
neon.ka napisał(a):jeśli chodzi o ostatni numer z płyty BSP, to zdecydowanie bardziej podoba mi się rozwinięcie tego motywu muzycznego w kawałku otwierającym płytę.
Według mnie to ostatni utwór jest rozwinięciem pierwszego, ale nie będę się kłócił. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):z nowości posłuchałam na razie tylko duetu krakowskiego - zdecydowanie wolę wersję wcześniejszą.
Przyznam, że nie mogłem się zdecydować jaki utwór wybrać na listę, a wiedziałem że coś być musi, bo płyta misie bardzo podoba. W ciągu kilku tygodni okaże się czy dobrze wybrałem. Najwyżej przesłucham jeszcze raz i usłyszę co da się zrobić. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[oj, jakoś słabo entuzjastyczny komentarz wyszedł mi tym razem Icon_wink2 ]
Jeśli dobrze pamiętam to miejsca od 5 do 10 bardzo Ci się podobają, więc chyba nie jest tak najgorzej. Icon_wink2
03.03.2008 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
Namyśliłem się i opiszę pewną sytuację.
Czekałem niecierpliwie na poniedziałek, bo wtedy postanowiłem kupić najnowszą płytę Lao Che (Gospel).Około 15 udaję się do Empiku, przeglądam półki - nie ma. Mówię sprzedawcy, że chciałbym kupić najnowszą płytę Lao Che... Kto zgadnie jaką uzyskałem odpowiedź ? "Dzisiaj zamówiliśmy powinna być w piątek po 13" Naprawdę !!!! [4 wykrzykniki - nie pamiętam kiedy ostatnio użyłem trzech, a 4 to chyba nigdy...] Może nie byłoby to tak bardzo dziwne gdyby nie dwa fakty:
1. Premiera płyty była 22 lutego (już nie mają czy jeszcze nie mają ?)
2. Płytę chciałem kupić w Płocku. Właśnie tu powstało Lao Che !!!

Ehh... Czekam do piątku. Chociaż...
Cytat:Âť informacja dodana: 2008-03-05

Na początek serdeczne podziękowania za tak ciepłe przyjęcie płyty i pozytywną energię na koncertach!

Pragniemy poinformować Was o tym, że jeszcze w marcu pojawi się w sklepach edycja digipackowa płyty "Gospel". Pracujemy też nad przygotowaniem specjalnej, limitowanej edycji "Gospel" w postaci płyty winylowej. W niedalekiej przyszłości pojawią się także nowe koszulki. Szczegóły wkrótce!
http://www.laoche.art.pl/

Nie wiem co robić. :roll: Muszę poczytać czym się będzie różniła edycja digipackowa płyty (i co to jest ten digipack Icon_lol )
05.03.2008 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):Może jeszcze nie jest tak, że potrafię jednoznacznie powiedzieć czy utwór misie podoba za pierwszym przesłuchaniem, ale jeśli w danym tygodniu wykonawca potrafi umieścić kilka utworów w 30 to dlaczego miałbym tego zabraniać ? Icon_smile2
no dlatego, że aby umieścić tyle nowych utworów, musisz tyle samo wyrzucić z zestawienia. ale to tylko takie moje rozterki Icon_smile2 . na pewno trzymam z zanadrzu jeszcze jednego Gahana, SNL, może AMJ, a pewnie i La Rocca. jak kto lubi Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Według mnie to ostatni utwór jest rozwinięciem pierwszego, ale nie będę się kłócił. Icon_wink2
pewnie bym się z Tobą zgodziła gdyby nie to, że to rozwinięcie jest trochę niemrawe i bardziej brzmi jak wstęp Icon_razz .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
06.03.2008 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
A tu zamiast grzybów są ryby Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.03.2008 12:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):ale to tylko takie moje rozterki Icon_smile2
Oj nie tylko...
neon.ka napisał(a):na pewno trzymam z zanadrzu jeszcze jednego Gahana, SNL, może AMJ, a pewnie i La Rocca. jak kto lubi Icon_smile2
To tak jak ja ! No oprócz La Rocca. Icon_wink2
Konrad napisał(a):A tu zamiast grzybów są ryby Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2
Spokojnie grzyby też będą. Icon_lol
06.03.2008 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Chciałem napisać coś pozytywnego. Przeglądałem listę z takim zamiarem, ale pierwszy pozytyw znalazłem dopiero na liście płyt Icon_mrgreen
Coma na pierwszym miejscu! Oby tak dalej! To najlepsza polska płyta XXI wieku.
Cieszą też dobre wyniki Normalsów. Mam przeczucie, że w tym tygodniu u mnie ten zespół wreszcie zyska.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
07.03.2008 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):To tak jak ja ! No oprócz La Rocca. Icon_wink2
się nie spodobało? [ :-> ] [ Icon_wink2 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
07.03.2008 01:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Ooo najlepsza Polska płyta 21 wieku...a nad tym to się nawet nie zastanawiałem. Mam chyba najlepszą jeśli chodzi o świat, ale Polska?....hmmm za mało znam.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 10:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Ooo najlepsza Polska płyta 21 wieku...a nad tym to się nawet nie zastanawiałem. Mam chyba najlepszą jeśli chodzi o świat, ale Polska?....hmmm za mało znam.
A jaka jest ta najlepsza z zagranicznych?

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
07.03.2008 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości