Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 68 z 29.02.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. 1. 26 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
A dwadzieścia ile tygodni na pierwszym ? Od początku ?
kajman napisał(a):11. N 1 GOLIATH - The Mars Volta
Pojawił się marsvolta i The Mars Volta. Icon_lol
kajman napisał(a):12. 6. 3 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek
kajman jak ty tak możesz ? Icon_wink2 Icon_lol
kajman napisał(a):Przez długi czas dysponowałem bardzo kiepską wersją Angelene, ale kiedy załapałem się na dobrą jakościowo już nic nie mogło paniom przeszkodzić w zdobyciu mojej listy.
Ta bardzo kiepska wersja pochodziła z mojego chomika ?
kajman napisał(a):19. P 12 ARC OF THE CURVE - Fish
Ten i dwa inne utwory tego wykonawcy są na mojej liście. Icon_biggrin3
kajman napisał(a):43. N 1 WE CLOSE YOUR EYES - British Sea Power
jw. Icon_biggrin3
1. 25 tygodni z rzędu.
11. TMV już u mnie był z Vermicide. A do marsavolty muszę koniecznie zajrzeć (a już się cieszyłem, że zmniejszę poczekalnię).
12. Inni okazali się lepsi.
Angelene. Ja jakoś tak z przyzwyczajenia sięgam do chomika, kiedy inne drogi zawiodą. Obydwie ściągnąłem samodzielnie.
19. Tak, zauważyłem.
43. Kiedy wrzuciłeś Morza, to ściągnąłem tylko Atom i mnie nie zachwycił. Potem pojawił się gdzieś jeszcze i wtedy się skusiłem.
03.03.2008 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #22
 
wszystko czemu bym kibicowała, pospadało. Raz Dwa Trzy, 2x Dave Gahan, Turnau, 2x Serj, Katie Melua.
ratują sytuację SNL x3. no i AMJ x3 (ale to połowicznie, bo ani w górę, ani w dół. zwłaszcza ta pierwsza Icon_wink2 )
no tak sobie wychodzi ten bilans i dlatego średnio mi się to podoba w związku z tym... Icon_neutral2
[chciałam tak tylko bardzo cicho szepnąć, że w piosence BSP w trzecim wyrazie nie powinno być literki 'y']
03.03.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Pierwsza trójka tego samego wykonawcy.... 22 tygodnie! 26 tygodni! U mnie ciężko być w dwudziestce 20 razy - dosłownie kilka piosenek w ciągu 7 lat Icon_redface2 a co dopiero w ścisłej czołówce.
Przywiązujesz się do swoich przebojów... Icon_eek2
04.03.2008 09:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
neon.ka napisał(a):1. wszystko czemu bym kibicowała, pospadało. Raz Dwa Trzy, 2x Dave Gahan, Turnau, 2x Serj, Katie Melua.
ratują sytuację SNL x3. no i AMJ x3 (ale to połowicznie, bo ani w górę, ani w dół. zwłaszcza ta pierwsza Icon_wink2 )
no tak sobie wychodzi ten bilans i dlatego średnio mi się to podoba w związku z tym... Icon_neutral2
2. [chciałam tak tylko bardzo cicho szepnąć, że w piosence BSP w trzecim wyrazie nie powinno być literki 'y']
1. No zobacz, nie miałem zielonego pojęcia, że tak wyjdzie. Rzadko zauważam ruchy na mojej liście w stosunku do konkretnych list, chyba że jest to tak ewidentnie ewidentne, jak w tym tygodniu w przypadku p.u.r.h.-a.
2. Dzięki, wkrótce poprawię.
04.03.2008 09:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
1981 napisał(a):Pierwsza trójka tego samego wykonawcy.... 22 tygodnie! 26 tygodni! U mnie ciężko być w dwudziestce 20 razy - dosłownie kilka piosenek w ciągu 7 lat Icon_redface2 a co dopiero w ścisłej czołówce.
Przywiązujesz się do swoich przebojów... Icon_eek2
Akurat ja słowo przywiązanie uważam za nieodpowiednie, bo jeżeli piosenki podobają mi się najbardziej, to jak mogę nie umieszczać ich najwyżej.
04.03.2008 09:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #26
 
Jak tak sie spytam... Kajmanie.
Jak to jest - Czy ten kawałek podłogi to wersja 2006 czy 2008 rok. ??? Bo nie wiem czy na LPMN to ta sama wersja co i U Ciebie ...
04.03.2008 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
kajman napisał(a):1. 25 tygodni z rzędu.
Co w pierwszym tygodniu było lepsze od Ani ?
kajman napisał(a):Angelene. Ja jakoś tak z przyzwyczajenia sięgam do chomika, kiedy inne drogi zawiodą. Obydwie ściągnąłem samodzielnie.
Dalej nie wiem czy u mnie jest słaba wersja. :roll:
04.03.2008 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):Co w pierwszym tygodniu było lepsze od Ani ?
Wystarczyło mi 30 sekund by to sprawdzić. Tobie też się uda, Seb. Icon_mrgreen
04.03.2008 03:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Aro napisał(a):Jak tak sie spytam... Kajmanie.
Jak to jest - Czy ten kawałek podłogi to wersja 2006 czy 2008 rok. ??? Bo nie wiem czy na LPMN to ta sama wersja co i U Ciebie ...
ERwidentna pomyłka. Powinno być 2008.
04.03.2008 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. 25 tygodni z rzędu.
Co w pierwszym tygodniu było lepsze od Ani ?
kajman napisał(a):Angelene. Ja jakoś tak z przyzwyczajenia sięgam do chomika, kiedy inne drogi zawiodą. Obydwie ściągnąłem samodzielnie.
Dalej nie wiem czy u mnie jest słaba wersja. :roll:
Na pierwszym było Earth intruders, na drugim Alleluiah Recoilu (zresztą także nowość).
A jeżeli Twoja wersja brzmi jakby była nagrana z widowni na kaseciaku, to masz słabą.
04.03.2008 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
kajman napisał(a):Na pierwszym było Earth intruders, na drugim Alleluiah Recoilu (zresztą także nowość).
Jeżeli To, co nienazwane to Top3 wszech czasów to znaczy, że te dwa utwory są przed nim ? Icon_wink2 Icon_biggrin3
1981 napisał(a):Wystarczyło mi 30 sekund by to sprawdzić. Tobie też się uda, Seb. Icon_mrgreen
W 30 sekund ? Nie sądzę. Icon_smile2
04.03.2008 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Na pierwszym było Earth intruders, na drugim Alleluiah Recoilu (zresztą także nowość).
Jeżeli To, co nienazwane to Top3 wszech czasów to znaczy, że te dwa utwory są przed nim ? Icon_wink2 Icon_biggrin3
Nr 3 topu wszechczasów? Skąd Ci to przyszło do głowy? A poza tym to rewelacyjne nagranie, ale za pierwszym przesłuchamniem nie wszystkie smaczki dotarły w pełni do mnie.
A poza tym Bjork jest w ścisłej czołówce podsumowania wszystkich list, a Recoil byłby wysoko, ale nie dane mu było zbyt długo pobć na liście.
04.03.2008 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
kajman, czyli coś pomieszałem. Icon_redface2
04.03.2008 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
kajman napisał(a):, a Recoil byłby wysoko, ale nie dane mu było zbyt długo pobć na liście.

Ale ma w takim razie szanse być na twoim podsumowaniu wszechczasów, które nie wlicza listy Icon_wink Jestem ciekaw czy doczekamy się owego od ciebie Icon_smile Byłoby super. Ja się nie śpiesze. Mam tzn 2 letni plan związany ze swoim Icon_biggrin, więc nie poganiam ciebie, ale kocham takie rzeczy Icon_razz2...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.03.2008 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
saferłel napisał(a):
kajman napisał(a):, a Recoil byłby wysoko, ale nie dane mu było zbyt długo pobć na liście.
Ale ma w takim razie szanse być na twoim podsumowaniu wszechczasów, które nie wlicza listy Icon_wink Jestem ciekaw czy doczekamy się owego od ciebie Icon_smile Byłoby super. Ja się nie śpiesze. Mam tzn 2 letni plan związany ze swoim Icon_biggrin, więc nie poganiam ciebie, ale kocham takie rzeczy Icon_razz2...
Do końca kwietnia muszę przygotować top wszech czasów, ale pewnie nie będzie on interesujący dla prawie nikogo poza mną, bo w czołówca (nawet dosyć szerokiej) miniumum połowę zajmą utwory King Crimson. A pewnie dla Ciebie to będzie szczególnie mało ciekawe, bo w zeszłym roku w 30 nie było żadnego nagrania z lat 1987-2001 i pewnie w tym roku nic się w tej dziedzinie nie zmieni. Może w setce coś by miało szansę, chociaż w tej chwili nic takiego mi do głowy nie przychodzi (chyba że coś z polszczyzny).
05.03.2008 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
E no i co z tego Icon_wink A kto napisał, że muzyka przed 87 i po 01 nie ma w sobie nic ciekawego Icon_razz2 A King Crimson to dla mnie właśnie ciekawa sprawa...Pewnie te numery skrajne czyli w takim razie z 86 i 2002 to Brothers In Arms i Again Icon_razz2Icon_razz2
Ok czekam więc na koniec kwietnia. Może do tego czasu całą dyske KC poznam.

PS - a taki top służy właśniu wypromowaniu innym muzyki którą się kocha, z czego ja skorzystam w przypadku twojego....więc nudny na pewno nie będzie, może nieznany, ale nie nudny.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2008 04:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
saferłel napisał(a):E no i co z tego Icon_wink A kto napisał, że muzyka przed 87 i po 01 nie ma w sobie nic ciekawego Icon_razz2 A King Crimson to dla mnie właśnie ciekawa sprawa...Pewnie te numery skrajne czyli w takim razie z 86 i 2002 to Brothers In Arms i Again Icon_razz2Icon_razz2
Ok czekam więc na koniec kwietnia. Może do tego czasu całą dyske KC poznam.
PS - a taki top służy właśniu wypromowaniu innym muzyki którą się kocha, z czego ja skorzystam w przypadku twojego....więc nudny na pewno nie będzie, może nieznany, ale nie nudny.
Podejrzewam, że poza Crimsonami i może jeszcze kilkoma innymi rzeczami będą to rzeczy dobrze Ci znane. Na przykład Beatlesi, Stonsi, Floydzi czy Zeppelini. A co do Brothers in arms to totalnie się mylisz. U mnie się nie załapali do 30 topu Straitsów, którzy do tego nie są moim ulubionym zespołem. A utwór z 1986 to było Don't give up Gabriela z płyty So z udziałem Kate Bush.
Podejrzewam, że więcej nieznanych rzeczy byłoby w polskim topie wszechczasów, jeżeli bym kiedyś taki stworzył (zresztą chyba gdzieś go kiedyś robiłem).
05.03.2008 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
A no tak, tego Gabriela też bym obstawiał, ale przy Archive nie zaprotestowałeś hihi. No nic czekam...i musze posłuchać dyskografii Zeppelinów bo ich nie znam....tylko fantastyczne Kashmir i bardzo fajny numer 1 Topu i to wszystko Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2008 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości