Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #1
"50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011

_1 | 11 | 7/7 | Irresistible Force – Jane’s Addiction
_2 | 70 | 1/2 | Don’t Stop (Color On The Wall) – Foster The People
_3 | _5 | 4/6 | Blue Cassette – Friendly Fires
_4 | 22 | 3/3 | Drug – White Denim
_5 | _4 | 3/4 | Metabolism – The Strokes
_6 | 75 | 1/2 | The Greeks – Is Tropical
_7 | 12 | 3/3 | Neon Love - Armistice
_8 | _2 | 3/4 | How Deep Is Your Love? – The Rapture
_9 | _6 | 4/5 | Walk The River – Guillemots
10 | _1 | 4/6 | Telluride – Chapel Club


11 | 44 | 2/2 | Sappho – Tribes
12 | 68 | 5/7 | Crystalline – Björk
13 | _8 | 5/5 | Exile Vilify – The National
14 | _3 | 5/8 | The Future – Austra
15 | 62 | 1/4 | Explode – The Medics
16 | _9 | 3/4 | Constant Now – dEUS
17 | 52 | 2/4 | Smooth Liar – Digits
18 | 30 | 2/2 | I’ll Be Your Man – Anna Calvi
19 | 13 | 8/8 | Shine – Younger Brother
20 | 21 | 3/5 | Is It Over? – Thievery Corporation

21 | 61 | 1/2 | Time (Better Not Stop) – We Trust
22 | 51 | 1/3 | Dirt – Wu Lyf
23 | 83 | 1/2 | Leave A Light On – Duran Duran
24 | --- | 1/1 | I Can See Your Future – Belle And Sebastian
25 | --- | 1/1 | I Don’t Feel Amazing Now – Guillemots
26 | 17 | 5/7 | We Were Children – Tribes
27 | 18 | 4/5 | White Elephant – Ladytron
28 | 20 | 2/2 | Running Away – Friendly Fires
29 | 27 | 2/2 | Called Out In The Dark – Snow Patrol
30 | 34 | 3/3 | The Motorcycle Boy Reigns – Broken Records

31 | 10 | 5/7 | Holy Ghost – White Lies
32 | 32 | 4/4 | Up Up Up – Givers
33 | 33 | 2/4 | No Rest – Dry The River
34 | 16 | 3/5 | The First Time – All The Young
35 | 37 | 2/2 | Don’t Play No Game That I Can’t Win – Beasie Boys feat. Santigold
36 | 41 | 4/5 | Shuffle – Bombay Bicycle Club
37 | 93 | 1/2 | Duracell – Jonathan Jones
38 | 19 | 3/3 | Living In America – DOM
39 | 54 | 6/8 | Shotgun – Limp Bizkit
40 | RE | 1/3 | Blessed With A Course – Bring Me The Horizon

41 | --- | 1/1 | Desire – Anna Calvi
42 | 14 | 4/6 | Shoot The Water – Austra
43 | 71 | 1/3 | Lost Dream - Digits
44 | 78 | 1/2 | A Devil Lay Here – Zomby
45 | 63 | 1/2 | Helena Beat – Foster The People
46 | --- | 1/1 | Machu Picchu – The Strokes
47 | 49 | 4/6 | Oh No, It’s Them – Aux Raus
48 | 23 | 5/5 | Moving To Mars – Coldplay
49 | --- | 1/1 | On The Backs Of Angels – Dream Theater
50 | _7 |9/13| Iron – Woodkid



Dzisiaj wyróżnienie dla dziewczyny z gitarą - Anna Calvi.

Nowości:
24. Belle And Sebastian - I Can See Your Future
25. Guillemots - I Don't Feel Amazing Now
41. Anna Calvi - Desire
46. The Strokes - Machu Picchu
49. Dream Theater - On The Backs Of Angels
51. Arctic Monkeys - Black Treacle
62. The Kills - Pots And Pans
63. Belle And Sebastian - Come On Sister
64. St. Vincent - Surgeon
65. Wilco - I Might
68. Thievery Corporation feat. Lou Lou - Take My Soul
72. Imogen Heap - Propeller Seeds
78. Pete And The Pirates - Half Moon Street
82. The Kills - Future Starts Slow
86. Alter Bridge - Ghost Of Days Go By
90. Okkervil River - Mermaid
92. Gold Panda - You
94. The Antlers - Every Night My Teeth Are Falling Out
95. Customs - Harlequins
100. Duran Duran - All You Need Is Now

Z nowości szczególnie polecam:
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Thievery Corporation feat. Lou Lou - Take My Soul
Pete And The Pirates - Half Moon Street
Gold Panda - You
Customs - Harlequins


Legenda:
Lista: bieżąca_pozycja | pozycja_w_poprzednim_notowaniu | liczba_tygodni_w_50-tce/liczba_tygodni_w_setce | tytuł - wykonawca
Nowości: pozycja_w_bieżącym_notowaniu. wykonawca - tytuł (z podpiętym linkiem do youtube'a)
Wyróżnienie: przyznawane najciekawszemu wykonawcy, który ma co najmniej dwa utwory w setce, a jeden z nich debiutuje w bieżącym notowaniu
Polecane nowości: Pięć nowości, na które moim zdaniem warto zwrócić uwagę
18.09.2011 01:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind napisał(a):_2 | 70 | 1/2 | Don’t Stop (Color On The Wall) – Foster The People
To już chyba piąty utwór z TORCHES jaki widzę na Waszych listach. Nie ma rady, to musi być płytą tygodnia od poniedziałku. No i będzie trzeba coś wybrać do promowania z pary HOUDINI, HELENA BEAT.
Rincewind napisał(a):_3 | _5 | 4/6 | Blue Cassette – Friendly Fires
Tez wśród zaległości płytowych. I tu mam pole do popisu: zaden z trzech singli jeszcze nie goscil na liscie...
Rincewind napisał(a):23 | 83 | 1/2 | Leave A Light On – Duran Duran
Chyba na 1 nie maja szans ale niech walczą. W końcu przez lata pozjadali zęby na listach.
Rincewind napisał(a):82. The Kills - Future Starts Slow
I kolejny numer 1 na Twojej liscie. Coraz bardziej mi sie podoba.
Rincewind napisał(a):100. Duran Duran - All You Need Is Now
Chyba słuchałeś ostatniego LP w ostatnim czasie?Icon_smile To jest rzeczywiście dobry numer. Swego czasu zbyt szybko opuścił moje TOP 40.
18.09.2011 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 713
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind napisał(a):_1 | 11 | 7/7 | Irresistible Force – Jane’s Addiction
no no w 7 tygodniu wracają na szczyt szykuje się spora konkurencja dla Dredg

Rincewind napisał(a):40 | RE | 1/3 | Blessed With A Course – Bring Me The Horizon
fajnie że wraca ta mroczna balladka

Rincewind napisał(a):29 | 27 | 2/2 | Called Out In The Dark – Snow Patrol
w sumie szkoda że już spadają bo coraz mocniej się do niego przekonuje

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
18.09.2011 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #4
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
thestranglers napisał(a):To już chyba piąty utwór z TORCHES jaki widzę na Waszych listach. Nie ma rady, to musi być płytą tygodnia od poniedziałku. No i będzie trzeba coś wybrać do promowania z pary HOUDINI, HELENA BEAT.
Sam mam na liście cztery ich utwory. Oprócz tych trzech wymienionych przez Ciebie, jest jeszcze Call It What You Want. Jakby tak w miarę obiektywnie spojrzeć na Torches, to następny utwór można wybierać losowo i nie powinien to być zły wybór.
thestranglers napisał(a):Blue Cassette – Friendly Fires
Tez wśród zaległości płytowych. I tu mam pole do popisu: zaden z trzech singli jeszcze nie goscil na liscie...

A mi akurat najbardziej do tej pory spodobał się ten niesinglowy. A z singlowych to chyba Hawaiian Air.
thestranglers napisał(a):The Kills - Future Starts Slow
I kolejny numer 1 na Twojej liscie. Coraz bardziej mi sie podoba.
The Kills ma w składzie jedną z moich ulubionych wokalistek, więc dla nich (i dla The Dead Weather też) zawsze znajdzie się miejsce na mojej liście.
thestranglers napisał(a):Duran Duran
Chyba na 1 nie maja szans ale niech walczą. W końcu przez lata pozjadali zęby na listach.
Chyba masz rację, że szczyt, a nawet podium jest poza ich zasięgiem. Myślę, że pierwsza dyszka jest realnym celem. Natomiast All You Need Is Now wchodzi na listę po długim wyczekiwaniu i raczej już jej nie zawojuje, bo czegoś mi w tym utworze brakuje.
18.09.2011 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #5
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Szymek79 napisał(a):Irresistible Force – Jane’s Addiction
no no w 7 tygodniu wracają na szczyt szykuje się spora konkurencja dla Dredg
Dwa tygodnie wakacji od królowania, ale powrót na tron musiał nastąpić. A co będzie hitem roku, to się okaże w za cztery miesiące.

Szymek79 napisał(a):Blessed With A Course – Bring Me The Horizon
fajnie że wraca ta mroczna balladka
Wraca, ale nie potrafię powiedzieć czy na długo.
Szymek79 napisał(a):Called Out In The Dark – Snow Patrol
w sumie szkoda że już spadają bo coraz mocniej się do niego przekonuje
Z tym "spadają" to lekka przesada. W realiach mojej listy, to jest stagnacja. Moment zastanowienia przed tym, w którą stronę mają nastąpić kolejne ruchy.
18.09.2011 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ergodar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Sep 2011
Post: #6
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Znam tylko Snow Patrol Ale tendencja spadkowa!
18.09.2011 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #7
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
ergodar napisał(a):Znam tylko Snow Patrol Ale tendencja spadkowa!
Nic nie stoi na przeszkodzie aby sięgnąć po inne utwory. Pierwsza dziesiątka i wszystkie nowości mają podpięty link do YouTube'a lub podobnego źródła. A te dwa oczka w dół w przypadku Snow Patrol to żadna tendencja. Po prostu lekkie zakłócenie równowagi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2011 02:46 AM przez Rincewind.)
18.09.2011 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #8
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Cała pierwsza dycha aż błyszczy. Niespodziewany, ale cieszący powrót Jane. Twoja lista jest trochę jak sejsmograf, ciężko przewidzieć cokolwiek. Spadki z czołówki w otchłań. Powroty z otchłani. Ale najważniejsza jest muzyczna zawartość, a ta jest kapitalna, właściwie jedna z moich ulubionych na forum, myślę, że pierwsza trójka. Genialne nowości, cieszy mnie powrót Customs.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.09.2011 06:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #9
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
dziobaseczek napisał(a):Cała pierwsza dycha aż błyszczy.
Muszę przyznać to samo. Wyjątkowo jestem z niej zadowolony, a nawet dorzuciłbym kilka kawałków gratis, ale niestety nie jest ona z gumy i jak coś z jednej strony wcisnę do 10 to z drugiej co inne wypadnie (nie ma podwójnych miejsc).
dziobaseczek napisał(a):Niespodziewany, ale cieszący powrót Jane.
Patrząc z boku, to faktycznie takie ruchy mogą być niespodziewane. Do połowy tygodnia prowadził Metabolism, ale Irresistible Force ma w sobie niesamowitą moc (nie tylko w tytule). Do tego w końcu pojawił się teledysk, który też swoje zrobił. Niby utwór dobrze już mi znany, przesłuchany na wiele sposobów, ale ten fragment pod koniec pierwszej minuty, przejście ze zwrotki w refren, na teledysku dwa kobiece profile (jeden z lewej, drugi z prawej) i ten piętrzący się ocean między nimi. Ciarki mi po plecach przeszły, a to zdarza się tylko przy niesamowitych utworach. Musiał wygrać. A w tym tygodniu jego przewaga była miażdżąca.
dziobaseczek napisał(a):Twoja lista jest trochę jak sejsmograf, ciężko przewidzieć cokolwiek. Spadki z czołówki w otchłań. Powroty z otchłani.
Ja też nie potrafię przewidzieć co się wydarzy w tym tygodniu. Gdyby było inaczej, to już mógłbym publikować notowanie przyszłotygodniowe. Jednak to tak trochę dziwnie wygląda tylko jak się patrzy z tygodnia na tydzień, gdy przyjdzie do podsumowania rocznego, to okaże się, że te wszystkie ruchy tektoniczne zostawiają po sobie bardzo dobrze i miło dla ucha ukształtowany teren.
Skoki czasami bywają faktycznie zaskakujące, ale to wynika z tego, że lista jest efektem impulsu a nie jakichś przemyśleń.
dziobaseczek napisał(a):Ale najważniejsza jest muzyczna zawartość, a ta jest kapitalna, właściwie jedna z moich ulubionych na forum, myślę, że pierwsza trójka.
Nie wiem, czy dam radę prowadzić ją nadal w takiej formie, bo zbliżają się pewne zmiany w moim życiu, które mogą mi zabrać trochę czasu poświęcanego na obecność w tym miejscu. Icon_sad
19.09.2011 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind napisał(a):Nie wiem, czy dam radę prowadzić ją nadal w takiej formie, bo zbliżają się pewne zmiany w moim życiu
oj proszę, tylko mi nie rezygnuj z listy. Zabraniam. A co to za zmiany? Czyżby powiększenie rodziny?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.09.2011 11:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #11
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
dziobaseczek napisał(a):oj proszę, tylko mi nie rezygnuj z listy. Zabraniam.
Będę się starał. Lista raczej pozostanie, i chyba nawet dam radę w miarę regularnie ją postować. Natomiast może mi nieco przygasnąć pęd poszukiwawczy, co się przełoży na obniżoną dynamikę na liście.
dziobaseczek napisał(a):A co to za zmiany? Czyżby powiększenie rodziny?
Powiększenie rodziny nie byłoby złe, a nawet pewnie by mnie ucieszyło, ale już raczej nie wchodzi w grę (przynajmniej w przemyślanej części rozwoju tej komórki społecznej). Przyczyna jest bardziej prozaiczna - wkrótce podejmuję dodatkowe zatrudnienie i nie wiem jak to będzie wyglądało pod względem czasowym. Myślę, że na początku może być trochę ciężko, ale z czasem wszystko się ułoży i będę mógł się udzielać na tym forum we właściwym wymiarze czasowym. Szczególnie, że chcę wprowadzić planowany od maja (gdy z bieżących notowań usunąłem te bardziej zaawansowane wiekowo utwory) nowy wątek z podróżą sentymentalną, coś na kształt listy wszech czasów, ale ponieważ ja nawet z cotygodniowym zestawieniem mam problemy, to z taką listą list raczej na pewno sobie nie poradzę, więc powstanie coś pomiędzy wspominkami a listą (konkurencja dla Twoich "Hitów..."). Początek powinien pojawić się już wkrótce, ale jak do połowy października nic takiego nie będzie, albo pojawi się i zostanie zawieszone na jakiś czas, to będzie znaczyło, że jednak jest gorzej niż myślałem.
19.09.2011 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #12
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind napisał(a):(konkurencja dla Twoich "Hitów..."). Początek powinien pojawić się już wkrótce, ale jak do połowy października nic takiego nie będzie, albo pojawi się i zostanie zawieszone na jakiś czas, to będzie znaczyło, że jednak jest gorzej niż myślałem.
w moim przypadku też od nowego roku przyjdą zmiany, spodziewam się zmiany formuły mojego topu. Będzie coś na kształt Kleschkowego "Miesiąca w singlach" najprawdopodobniej, lub robienie listy co dwa tygodnie . Natomiast cholernie ucieszyło mnie, że będziesz tworzył taki The best of. A co do zaległości, to zawsze będziesz mógł bazować na moich wynalazkach, mój pęd poszukiwawczy się raczej nie stępi Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.09.2011 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #13
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
dziobaseczek napisał(a):w moim przypadku też od nowego roku przyjdą zmiany,
No to teraz Twoja kolej na wyjaśnienia. Icon_wink2
dziobaseczek napisał(a):Natomiast cholernie ucieszyło mnie, że będziesz tworzył taki The best of
Ja mam nadzieję, że ograniczę się do podawania propozycji, a na ostateczny ranking nie tylko ja będę miał wpływ, ale też różni forumowicze. Ale jak to będzie w praktyce wyglądać, to ujawnię dopiero za jakiś czas.
19.09.2011 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind napisał(a):No to teraz Twoja kolej na wyjaśnienia. Icon_wink2
Podoba mi się forma jaką stworzył Kleschko, mniej angażuje czasowo, a zainteresowani i tak będą informowani o moich wynalazkach, ale w inny sposób. Chcę bardziej przyłożyć się do lepszego wykorzystania czasu wolnego do zwiększania swoich kwalifikacji zawodowych. Fani top of dziobaseczek nie będą pozbawieni całkowicie moich propozycji. Możecie spać spokojnie. Ten układ AD 2011 zawiera sporo ułatwień w zakresie tworzenia podsumowania rocznego, ale za bardzo angażuje czasowo.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.09.2011 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #15
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
dziobaseczek napisał(a):Chcę bardziej przyłożyć się do lepszego wykorzystania czasu wolnego do zwiększania swoich kwalifikacji zawodowych.
Rozumiem. Są więc pewne podobieństwa naszych sytuacji.
dziobaseczek napisał(a):Ten układ AD 2011 zawiera sporo ułatwień w zakresie tworzenia podsumowania rocznego, ale za bardzo angażuje czasowo.
A ja wolę takie cotygodniowe zestawienia i wolałbym żebyś nie szedł na łatwiznę i pozostał przy tym co robisz.
19.09.2011 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #16
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind napisał(a):Rincewind
Rincewind napisał(a):dziobaseczek
Widzę że nowy AD 2012 przyniesie zmiany w wyglądzie Waszych list. Z mojej strony zapewniam stałość: lista co tydzień choćby była najnudniejsza jaką sobie można wyobrazićIcon_smile W ciągu miesiąca uporam się z Listą 4X40, będą po niej kolejne podsumowania: jedno minionej dekady i drugie krajowe.
25.09.2011 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #17
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
Rincewind napisał(a):_1 | 11 | 7/7 | Irresistible Force – Jane’s Addiction
O, powrót na szczyt. W tym tygodniu mam nadzieję się zapoznać.
01.10.2011 11:07 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #18
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
już prawie miesiąc i cicho, jak makiem zasiał. Potrzebuję nowego notowania, bo już mam pierwsze objawy zespołu odstawienia Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
12.10.2011 07:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #19
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
No właśnie, gdzie się zapodziałeś gospodarzu działu ?
18.10.2011 11:06 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #20
RE: "50 po 40" Notowanie 33 (114) z 17 września 2011
też czekam cierpliwie na powrót... JANE'S ADDICTION wreszcie i na mojej playliście, kto będzie teraz wytyczał mi szlak?
18.10.2011 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "50 po 40" - Notowanie 324 z 26 września 2015 Rincewind 4 1 282 26.09.2015 07:53 PM
Ostatni post: Rincewind
  "50 po 40" - Notowanie 323 z 19 września 2015 Rincewind 2 1 032 23.09.2015 11:29 PM
Ostatni post: Rincewind
  "50 po 40" - Notowanie 322 z 12 września 2015 Rincewind 10 1 151 19.09.2015 04:15 PM
Ostatni post: Rincewind
  "50 po 40" - Notowanie 321 z 5 września 2015 Rincewind 4 955 13.09.2015 03:48 PM
Ostatni post: Rincewind
  "50 po 40" - Notowanie 220 z 28 września 2013 Rincewind 7 4 337 07.01.2014 07:13 AM
Ostatni post: adik 303
  "50 po 40" - Notowanie 219A z 24 września 2013 Rincewind 2 1 549 02.01.2014 01:07 PM
Ostatni post: Rincewind
  "50 po 40" - Notowanie 219 z 21 września 2013 Rincewind 0 1 333 23.12.2013 10:28 AM
Ostatni post: Rincewind
  "50 po 40" - Notowanie 218A z 17 września 2013 Rincewind 9 2 046 21.12.2013 11:44 AM
Ostatni post: dziobaseczek
  "50 po 40" - Notowanie 218 z 14 września 2013 Rincewind 2 2 576 14.12.2013 02:13 PM
Ostatni post: Rincewind
  "50 po 40" - Notowanie 217 z 7 września 2013 Rincewind 4 1 514 30.11.2013 10:04 PM
Ostatni post: Rincewind

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości