Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy system forum
Zgloszenia zmian, zgłaszanie błędów
rado
Unregistered

 
Post: #41
RE: Nowy system forum
ku3a napisał(a):Kolejna rzecz - czy jest szansa, żeby ignorowanie wątków działało tak, żeby nie wyświetlało ignorowanych wątków w "Pokaż nieprzeczytane posty"? Bo w obecnej postaci nie jest dla mnie specjalnie użyteczne.
(nie wymagam zrobienia tego od ręki, ale miło byłoby zobaczyć odpowiedzieć czy jest szansa...)

Zaktualizowany został moduł przeczytanych postów, oraz poprawione zostało wyświetlanie ignorowanych postów. teraz nie powinno być widać ignorowanych postów.
proszę to testować i ewentualnie napisać jak to działa w praktyce

Ponadto zwiększono limit obrazków w postach z 10 na 50
08.10.2011 04:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
RE: Nowy system forum
jeśli to nie sprawa późnej pory, to nie widzę możliwości redakcji postów - pogrubiania, kolorowania, itp.
ani w odpowiedzi , ani w szybkiej odpowiedzi.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.10.2011 01:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #43
RE: Nowy system forum
(15.10.2011 01:54 AM)Yacy napisał(a):  jeśli to nie sprawa późnej pory, to nie widzę możliwości redakcji postów - pogrubiania, kolorowania, itp.
ani w odpowiedzi , ani w szybkiej odpowiedzi.

Sprawdziłem i u mnie wszystko jest ok. Nie zmieniałeś czegoś w swoim profilu??
15.10.2011 10:06 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #44
RE: Nowy system forum
Nie wiem co Wy na to, ale mam dwie propozycje:
1) favicon dla forumIcon_wink - http://pl.wikipedia.org/wiki/Favicon
2) stworzenie działu dla nowych użytkowników, który pojawiałby się nawet gdy konto nie jest aktywowane. Coś w stylu "Dla nowo-przybyłych" ("nowych użytkowników" itd.) I tam znalazłyby się wskazówki np. jak utworzyć swoją listę, a konkretnie - gdzie ją utworzyć; kiedy dostaje się nowy dział itd.
23.10.2011 05:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #45
RE: Nowy system forum
(23.10.2011 05:57 PM)michal91d napisał(a):  Nie wiem co Wy na to, ale mam dwie propozycje:
1) favicon dla forumIcon_wink - http://pl.wikipedia.org/wiki/Favicon
2) stworzenie działu dla nowych użytkowników, który pojawiałby się nawet gdy konto nie jest aktywowane. Coś w stylu "Dla nowo-przybyłych" ("nowych użytkowników" itd.) I tam znalazłyby się wskazówki np. jak utworzyć swoją listę, a konkretnie - gdzie ją utworzyć; kiedy dostaje się nowy dział itd.

No ciekawe, pierwsza pozycja będzie zrobiona, bo była zaplanowana wcześniej ale to dobrze że napisałeś o tym, to potwierdza tylko ze jest to potrzebne. co do drugiej pozycji to też jest ciekawa propozycja, ale chyba wymagało by to jakiejś opieki moderatora.
23.10.2011 10:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #46
RE: Nowy system forum
Fajna ta faviconka Icon_smile
Co do tego działu, to nie wydaje mi się, by był specjalnie potrzebny, w każdym razie ja od razu się we wszystkim połapałem. ;p
24.10.2011 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):poprawione zostało wyświetlanie ignorowanych postów. teraz nie powinno być widać ignorowanych postów.
proszę to testować i ewentualnie napisać jak to działa w praktyce
wygląda na to, że w obecnej postaci nie ma błędów, a przynajmniej ta na razie nie natrafiłem. tak więc dziękuję za tę poprawkę Icon_smile2.
niemniej jednak wciąż nie jest to wystarczająco wygodne w obsłudze. BARDZO by się przydała możliwość hurtowego zaznaczania ignorowanych wątków. w tej chwili wygląda to tak, że wchodzę w spis nieprzeczytanych postów, mam tam kilkadziesiąt wątków i dla każdego jednego wątku muszę w niego wejść, zjechać na sam dół, kliknąć przycisk ignorowania, poczekać aż pojawi się ekran z napisem, że ten temat będzie ignorowany, poczekać aż wczyta się kolejny ekran albo samemu pchnąć dalej poprzez kliknięcie w link, wczytuje się znowu ten sam wątek, klikam w "Pokaż nieprzeczytane posty", znowu trzeba poczekać aż pojawi się ekran, że zaraz nastąpi przekierowanie i dopiero pokazuje się ekran z nieprzeczytanymi postami. krótko mówiąc przynajmniej kilkanaście sekund na jeden wątek. przy obecnej liczbie nowych wątków i ruchu na forum to jest naprawdę bardzo uciążliwe.
wspaniale by było, gdyby na ekranie z nieprzeczytanymi postami przy każdym wątku był checkbox, a na dole jakiś przycisk "Ignoruj zaznaczone", który powodowałby, że wszystkie wątki przy których checkbox został zaznaczony zostałyby wrzucone do ignorowanych.
można poprosić o takie usprawnienie?...
rado napisał(a):w nie których zmieniłem kody bo było wszędzie icon... ale to mozna zmienic bez problemu
no to... poprosimy...
27.10.2011 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #48
RE: Nowy system forum
a ja mam pytanie:
czy numery gg, skype, daty urodzin są dostępne (widoczne) dla niezarejestrowanych użytkowników? Icon_wink

EDIT: już wiem, sprawdziłem. Nie są widoczne Icon_smile
27.10.2011 04:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #49
RE: Nowy system forum
faviconka bardzo udana Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.10.2011 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #50
RE: Nowy system forum
ku3a napisał(a):niemniej jednak wciąż nie jest to wystarczająco wygodne w obsłudze. BARDZO by się przydała możliwość hurtowego zaznaczania ignorowanych wątków. w tej chwili wygląda to tak, że wchodzę w spis nieprzeczytanych postów, mam tam kilkadziesiąt wątków i dla każdego jednego wątku muszę w niego wejść, zjechać na sam dół, kliknąć przycisk ignorowania, poczekać aż pojawi się ekran z napisem, że ten temat będzie ignorowany, poczekać aż wczyta się kolejny ekran albo samemu pchnąć dalej poprzez kliknięcie w link, wczytuje się znowu ten sam wątek, klikam w "Pokaż nieprzeczytane posty", znowu trzeba poczekać aż pojawi się ekran, że zaraz nastąpi przekierowanie i dopiero pokazuje się ekran z nieprzeczytanymi postami. krótko mówiąc przynajmniej kilkanaście sekund na jeden wątek. przy obecnej liczbie nowych wątków i ruchu na forum to jest naprawdę bardzo uciążliwe.
wspaniale by było, gdyby na ekranie z nieprzeczytanymi postami przy każdym wątku był checkbox, a na dole jakiś przycisk "Ignoruj zaznaczone", który powodowałby, że wszystkie wątki przy których checkbox został zaznaczony zostałyby wrzucone do ignorowanych.
można poprosić o takie usprawnienie?...


Beda prowadzone prace by ten komunikat został wyłączony podczas przeładowania stron. Jest on nieco irytujący i dla mnie
27.10.2011 10:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #51
RE: Nowy system forum
michal91d napisał(a):a ja mam pytanie:
czy numery gg, skype, daty urodzin są dostępne (widoczne) dla niezarejestrowanych użytkowników? Icon_wink


nie są widoczne.
27.10.2011 10:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #52
RE: Nowy system forum
ku3a napisał(a):rado napisał(a):w nie których zmieniłem kody bo było wszędzie icon... ale to mozna zmienic bez problemu

no to... poprosimy...


proszę o szczegółowe propozycje bo nie wiem czego oczekujecie
27.10.2011 10:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Nowy system forum
a co z moim podstawowym pytaniem z poprzedniego postu?
28.10.2011 01:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #54
RE: Nowy system forum
(28.10.2011 01:05 AM)ku3a napisał(a):  a co z moim podstawowym pytaniem z poprzedniego postu?

napisałem że będą prowadzone prace nad tymi funkcjami o których pisałeś
28.10.2011 01:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Nowy system forum
Nie, napisałeś: "Beda prowadzone prace by ten komunikat został wyłączony podczas przeładowania stron".
Ale jeśli prace będą prowadzone również nad tym hurtowym ignorowaniem wątków, to cieszę się.
28.10.2011 11:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #56
RE: Nowy system forum
(28.10.2011 11:01 AM)ku3a napisał(a):  Nie, napisałeś: "Beda prowadzone prace by ten komunikat został wyłączony podczas przeładowania stron".
Ale jeśli prace będą prowadzone również nad tym hurtowym ignorowaniem wątków, to cieszę się.

tak. tak
28.10.2011 08:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #57
RE: Nowy system forum
- usunięto komunikat który pojawiał się przy przeładowaniu stron
- prosiliście o możliwość hurtowego ignorowanych postów, niestety na chwilę obecną to nie jest wykonalne. Pewnie w przyszłości będzie taka mozliwość
17.11.2011 11:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #58
RE: Nowy system forum
Ja mam pytanie czy każdy użytkownik może edytować swojego posta?
Ostatnio takie problemy zgłaszał SajmonIcon_wink
20.11.2011 10:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
RE: Nowy system forum
Mam taki problem, że gdy piszę post w oknie szybkiej odpowiedzi, to wyskakują mi dwa posty o tej samej treści.
20.11.2011 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
RE: Nowy system forum
Mam taki problem, że gdy piszę post w oknie szybkiej odpowiedzi, to wyskakują mi dwa posty o tej samej treści.
20.11.2011 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  niedostępność forum ku3a 0 2 426 28.07.2022 01:44 PM
Ostatni post: ku3a
  Forum IMHO - promocja prz_rulez 1 1 393 21.02.2018 12:34 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Utrzymanie forum rado 79 28 484 11.04.2012 10:03 PM
Ostatni post: Szymek79
  REGULAMIN FORUM Konrad 1 13 252 02.09.2009 04:17 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości